7 neįprasti (bet galingi) socialiniai tinklai laisvai samdomiems tinklaraštininkams

Kurie socialiniai tinklai padėjo jums suburti stipriausią savo tinklaraščio bendruomenę?


2014 m. Lapkričio mėn. Aš parašiau ilgą vadovą, kuris padės tiek SMM vadovams, tiek tinklaraštininkams maksimaliai išnaudoti visas populiariausias socialines platformas.

Vis dėlto ten yra daugiau socialinių tinklų ir bendruomenių, keletas gana neįprastų ir mažai girdėtų tarp tinklaraštininkų, tačiau neabejotinai galingi, jei gerai žaidžiate savo kortelėmis.

Kokių kortelių galite paklausti? Štai sąrašas:

  • Jūsų niša ar pramonė
  • Jūsų tikslinė auditorija
  • Jūsų konkretus požiūris ir kampas, kuriuo sukūrėte savo pagrindinę žinutę.

Šiame įraše pristatyti 7 neįprasti, bet galingi socialiniai tinklai jums bus tinkamiausi, jei mintyse jau bus aiškūs trys patarimai (tikrai jūsų USP, unikalus pardavimo pasiūlymas)..

1. Karališkas

Karališkas

Apsilankykite internete: https://www.deviantart.com

Aš naudodavau „DeviantART“, kad per keletą metų reklamuočiau savo turinį savo stebėtojų bendruomenei (stebėtojams) per žurnalų įrašus ir apklausas arba naudodamas nuokrypius (pateikimus)..

Be internetinių dienoraščių įrašų, aš taip pat reklamavau trumpą istoriją „DeviantART“, paskelbdamas ištrauką ir tada pateikdamas nuorodą į savo svetainės puslapį, kuriame skaitytojai galėjo perskaityti visą istoriją ir palikti kritiką. Srautas ir mano istorijos (ir mano tinklaraščio įrašų) komentarai buvo dideli, ypač iki 7 dienų po to, kai aš pateikiau savo nukrypimą.

3. „InfoBarrel“

„InfoBarrel.com“

Apsilankykite internete: https://gnu.io/social/

„GNU Social“ yra atvirojo kodo „federalinio“ tipo „Twitter“ tipo socialinis tinklas ta prasme, kad jūs galite patys priglobti savo egzempliorių (pvz., Social.yourdomain.com) arba prisijungti prie esamos bendruomenės, tačiau jūs išlaikote savo prisijungimo tapatybė visuose sujungtuose tinkluose. Pvz., Tą patį prisijungimą galite naudoti social.yourdomain.com tinklalapyje community.frienddomain.net.

Čia yra tinklų, šiuo metu naudojančių „GNU Social“ kaip platformą, sąrašas. Mano mėgstamiausias yra Quitter.no – panašiau į „Twitter“ pagal UX, radau malonią ir ištikimą auditoriją, susijusią su mano rinkodaros etika ir robotikos įrašais..

Kaip „GNU Social“ padeda jūsų tinklaraščių kūrimo pastangoms? Kai turėsite paskyrą pasirinktame federaliniame tinkle ir pradėsite reklamuoti savo tinklaraščio įrašus, jie bus matomi visai bendruomenei iš daugelio kitų federalinių tinklų..

5. „Scoop.it“

Scoop.it

Apsilankykite internete: http://www.bizsugar.com

Panašus į „Kingged“, „BizSugar“ yra optimizuotas verslo tinklaraštininkams, norintiems pritraukti srautą į jų žinutes, vaizdo įrašus ir kitokio tipo turinį, taip pat prisijungti ir užmegzti ryšius su kitais tinklaraštininkais toje pačioje nišoje ar pramonėje..

Jei tvarkysite labai nišą rašantį tinklaraštį, „BizSugar“ jums veiks kaip tinklo kūrimo priemonė daug geriau nei kiti, labiau apibendrinti socialinių tinklų tipai..

7. „MyBlogU“

„MyBlogU“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me