9 veiksmingi „Pinterest“ rinkodaros patarimai

* Pastaba: tai nauja mūsų senojo „Pinterest“ vadovo versija. Prie mūsų patarimų pridedami nauji „Pinterest“ pakeitimai ir kiti faktai / tyrimai.


Jei yra kažkas, dėl ko XXI amžiaus žmonės visiškai skiriasi nuo XIX ar net XX amžiaus žmonių, jiems reikalingas vaizdinis turinys, o ne tik tekstas.

Kaip ir „Instagram“, „Pinterest“ gimė siekiant patenkinti šiuolaikinį vaizdų poreikį.

Vaizdai, nuotraukos, iliustracijos, infografijos ir el. Paveikslai – visi jie perduoda smegenis naudodamiesi tik žmonių akimis, o koncepcijos išsaugomos greičiau. Priežastis yra ta, kad smegenims lengviau gauti „didesnį vaizdą“ vaizdiniais, o ne žodžiais, kur jos turi atlikti papildomą darbą, kad suprastų visą koncepciją.

Taigi čia yra klausimas:

Kaip patenkinti auditorijos poreikį pamatyti vaizdinį turinį?

Ką gali padaryti kaištis? Peržiūrėkite visą infografiką čia.Ką gali padaryti kaištis? Peržiūrėkite visą infografiką čia.

Jei jums kilo klausimas, kaip paversti „Pinterest“ rinkodaros turtu, šis įrašas skirtas jums.

1. Kaip infografika? „Pinterest Is the Place“

Sukurkite „Pin-friendly“ infografijas ir reklamuokite jas savo stebėtojams bei savo svetainėje.

Infografika ir „Pinterest“ rinkodara yra tinkamos atitiktys. Dėl „Pinterest“ vaizdinių parametrų, tai yra natūrali vieta, kurioje infografika gali rasti auditoriją ir pasidalyti.

2017 m. „Pinterest“ programa (skirta „iPhone“, „Android“ ir žiniatinkliui) pristatė „Instant Ideas“ – funkciją, leidžiančią vartotojams bakstelėti ratą ant kiekvieno segtuko, kad būtų rodomos susijusios idėjos (pavyzdys: daugiau receptų su tais pačiais ingredientais) ir patikslinti jų tiekimą. Tai gera žinia, kai „Pinterest“ pirmiausia naudojate infografikai, nes

2. Komentuokite kaiščius ir atsakykite į komentarus

Jums nereikia tiesiog patikti ar bendrinti mėgstamų segtukų – taip pat galite komentuoti įrašus ir atsakyti savo komentatoriams.

Savo pranešime „Business2Community“ Dillonas Diatio sako, kad, nors „Pinterest“ yra daugiausia vaizdinė plokštė, o ne socialinis tinklas, vis tiek galite sukurti bendruomenę aplink turinį, kurį bendrinate ar bendrinti dar kartą, ir suteikti kitiems žmonėms galimybę tapti jo dalimi ir gauti „Pinterest“ vartotojai, kad pažintų jus ne tik jūsų vaizdais, bet ir mintimis.

Be to, komentarai iš esmės buvo puikus būdas sulaukti naujų pasekėjų ir užmegzti ryšius nuo pirmųjų socialinių bendruomenių (forumų ir tinklaraščių) atsiradimo, todėl jie veiks ir „Pinterest“..

3. Naudokite filialų nuorodas arba tapkite kūrybingi

Po „Pinterest“ pranešimo, paskelbto 2015 m. Vasario mėn., Kuriuo buvo įvesta taisyklė, draudžianti visų filialų ID „Pins“, visi tinklaraštininkai ir rinkodaros specialistai visame pasaulyje dabar džiaugiasi žinia, kad nuo 2016 m. Gegužės afišos nuorodos vėl leidžiamos „Pinterest“..

„Anksčiau iš„ Pinterest “pašalinome filialų nuorodas, nes šlamšto platintojai jomis piktnaudžiavo“, – sakė „Pinterest“ politikos grupės vadovė Adelin Cai. „Dabar, kai mūsų šlamšto aptikimo sistema yra daug stipresnė, mes esame pasirengę vėl leisti filialų nuorodas“.

Tačiau jei vis tiek norite žaisti saugiai, galite būti kūrybingi ir pridėti turinio sluoksnį tarp „Pinterest“ ir savo filialo nuorodos. Parašykite tinklaraščio įrašą arba sukurkite nišinę svetainę, kurioje peržiūrėsite dukterinį produktą ir pridėsite paveikslėlių, atsiliepimų (arba pakviesite produktą vartojusius skaitytojus pakomentuoti įrašą) ir pridėsite didelį mygtuką „Pirkti“..

URL, kurį įvesite „Pinterest“, bus jūsų tinklaraščio įrašo adresas.

4. Sukurkite „Pinnable“ tinklaraščio įrašus

Nuo 2016 m. Repin skaičiai keičiasi nuo atskirų prie apibendrintų, todėl jie nebėra patikimi kaip įtraukimo į vieną tašką matas. Tačiau vis dar yra „Pinterest“ analizės įrankių, tokių kaip „Pin Inspector“, kuriuose rodomi individualūs PIN duomenys, todėl galbūt norėsite papildyti „Pinterest“ analizę tokio tipo įrankiu, kad galėtumėte sekti, kaip jūsų pinigai eina..

Be to, kad jūsų įrašai bus prisegami, padarykite juos pasidalinamus!

Nuo 2017 m. Gruodžio mėn. „Pinterest“ paleido pokalbių robotą „Facebook Messenger“, kad vartotojai galėtų dalytis „Pins“ su kontaktais „Messenger“.

Patarimas – pranešti skaitytojams (ir „Pinterest“ vartotojams), kad jie, naudodamiesi šia parinktimi, gali lengvai pasidalyti jūsų „Pin“ ženklu ir su savo „Facebook“ draugais; jei tai susiję su jūsų tikslais, užsiminkite apie šią galimybę segtuko ir įrašo apačioje.

5. Prisekite savo verslą!

2017 m. Sausio mėn. „Pinterest“ pristatė mokamų kampanijų skelbimų grupes, kad reklamuotojams būtų lengviau priskirti biudžetą konkrečioms grupėms. Ši nauja funkcija padės protingai valdyti biudžetą, nukreipdama jį į atitinkamus demografinius rodiklius ir geografines vietas.

Galite išmėginti savo skelbimus prieš išleisdami pinigus, todėl verta išbandyti.

Nuostabūs Deepanshu Gahlaut patarimai:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me