Kaip naudoti „DeviantART“ norint sukurti lojalią bendruomenę aplink savo tinklaraštį

Ar kada suteikėte „DeviantART“ galimybę kaip savo turinio reklamos kanalą?


Aš įtraukiau „DeviantART“ į savo neįprastų, tačiau veiksmingų tinklaraštininkų platformų sąrašą čia, WHSR, ir nemaža dalis skaitytojų man sakė, kad jie niekada net nesvarstė apie „DeviantART“ reklamuoti savo tinklaraščio įrašus..

Gaila, nes „DeviantART“ (šį įrašą kartais pavadinsiu DA, kartais tai yra daugiau nei galerijų puslapis menininkams). DA yra socialinis tinklas nuo galvos iki kojų, ir, nors jis daugiausia skirtas menininkams ir grožinės literatūros kūrėjams, jis taip pat siūlo daugybę socialinių galimybių tinklaraštininkams, įskaitant:

 • Bendruomenės forumai
 • Pokalbių kambariai
 • Apklausos
 • Dienoraščiai (žurnalai)
 • Profilio komentarai
 • Profilio šaukimo dėžutės
 • Aprašymuose ir pateiktuose tekstuose palaikomos nuorodos (vadinamos nuokrypiais)

Kada „DeviantART“ yra jums tinkamiausias reklamos kanalas?

Turėti savo turinį ir bendriją DA padeda, jei jūsų tinklaraščių niša patenka į vieną iš šių sričių:

 • Menai & Amatai
 • Grafika
 • Mamos dienoraštis
 • Fotografija
 • Animacija & Filmai
 • Kelionė
 • Rašymas
 • Grožinė literatūra
 • Technologija

Tai gali veikti ir su kitomis sritimis, jei esate pakankamai kūrybingi ir suderinate geriausius iš abiejų pasaulių (savo nišą ir vaizdinį turinį)..

Šis įrašas yra apie tai, kaip 2013 m. Panaudojau „DeviantART“, norėdamas pritraukti daugiau nei 20 gerbėjų / skaitytojų į savo grožinės literatūros tinklaraštį ir sekti mano atnaujinimus internete ir per asmeninį adresų sąrašą. Mano grožinės literatūros tinklaraštis yra apie keletą apsakymų ir iliustracijų, kurių veikėjai yra robotai, žmonės ir ateiviai. Pats tinklaraštis yra svetainė, kurioje talpinamos mano istorijos ir meno kūriniai. Pirmajame tinklalapyje aš rašau tinklaraštį apie naujienas, idėjas, ištraukas, interviu, iniciatyvas ir bendrauju su savo mažuoju fandomu..

1 žingsnis – jums reikia egzistuojančios bendruomenės

Aš jau turėjau „DeviantArt“ kaip menininko ir rašytojo reputaciją. Nuo 2004 m. Prisijungusi prie bendruomenės, aplink savo galeriją subūriau gerbėjų bendruomenę, visus žmones, kuriuos nuoširdžiai patraukė mano darbas ir su kuriais užmezgiau draugystę..

Būkite draugiški ir atviri, kas geriausiai veikia „DeviantART“, nes menininkai ir rašytojai platforma naudojasi ne tik skaičiams ir kritikai vertinti, bet pirmiausia ryšiams kurti..

Ryšių užmezgimas ir nepažįstamų žmonių pavertimas gerbėjais užtruko metus. Leiskite pridurti, kad nepadariau nieko ypatingo – rinkodaros prasme – kurdamas šią bendruomenę, be to, turėjau laiko pabuvoti „DeviantArt“ susitikti su kitais menininkais ir rašytojais, komentuoti jų darbus, atsakyti į komentarus apie mano pateiktus dalykus ir dalyvauti diskusijose apie žurnalą įrašai (pagrindiniai ir asmeniniai „DeviantArt“ tinklaraščiai; aš taip pat turiu mano).

Kai nusprendžiau skatinti savo grožinės literatūros tinklaraščio egzistavimą, be to, ką jau dalijausi „DeviantART“, aš pasinaudojau žurnalų įrašais ir aprašymais pateiktuose pranešimuose (nukrypimais), kad pridėčiau nuorodas ir užklausas dėl atsiliepimų.

Vienas iš pavyzdžių yra mano siužeto, kurį metų metus laikiausi savo tinklaraštyje, pamatas, tačiau nusprendžiau iš naujo paskelbti DA, norėdamas gauti daugiau atsiliepimų – „ALLIFE“ projektą. Šiandien šis nuokrypis skaičiuoja 1 002 peržiūras, 12 parankinių ir 64 komentarus.

2 žingsnis – susisiekite

Kitas žingsnis buvo bandymas priversti juos sekti mėgstamo turinio atnaujinimus mano tinklaraštyje. Naudodama žurnalų įrašus, pakviečiau savo bendruomenę pasižiūrėti į savo tinklaraštį daugiau turinio, nei tai, ką įkėliau į „DeviantART“.

Tai buvo gyvybiškai svarbus žingsnis: pasakiau savo gerbėjams, kad man labai reikia jų pagalbos, nes nebuvau tikras, kaip kai kurie mano sprendimai, susiję su mano internetiniu dienoraščiu, atitiks mano skaitytojų susidomėjimą, taigi niekas nebus brangesnis už jų atsiliepimus.

Kad tai būtų labai aišku, susisiekti su DA reikia ne tik neatsilikti nuo gaunamų atsiliepimų, bet ir kartas nuo karto kreiptis į savo gerbėjus; pavyzdžiui, skaitydami ir komentuodami naujausią įrašą žurnale arba naujausią savo kūrinį ar parašytą kūrinį. Aš apie tai paaiškinsiu vėliau šiame straipsnyje, tačiau tai buvo verta paminėti ir čia.

„DeviantART“ bendruomenės jausmas yra labai stiprus; tam tikra prasme šeimos. Taip pat vėliau įraše paaiškinsiu, kaip šioje platformoje (ir ne tik DA; Kingged.com veikia vienodai) labai blogai elgiamasi kertant šlamštą ir plagiatą, o bendruomenės naudojimas yra suteikimo ir gavimo dalykas, o dviejų pusiausvyra).

3 žingsnis – pasinaudokite platforma reklamai

Ką aš padariau, kad į savo tinklaraštį pritraukčiau daugiau gerbėjų? Aš panaudojau galingiausią savo DA profilio funkciją: mano „Deviant Journal“.

Parašiau naują įrašą, kuriame išsamiai išsiaiškinau, ką mano gerbėjai ras mano grožinės literatūros tinklaraštyje ir ar jie bus tokie malonūs, kad praneš man, ką jie apie tai galvojo, ir jei jiems būtų įdomu prisijungti prie specialaus privataus pašto sąrašas vyresnių „sunkių“ gerbėjų.

1. Žurnalų įrašai

Dauguma mano DA bendruomenės žmonių skaitė ir komentavo mano žurnalų įrašus daugiau nei mano nukrypimus, todėl tai buvo geriausia vieta atkreipti visų dėmesį. Žurnalai taip pat yra tie, kur DA vartotojai asmeniškiau įsako savo komentarus, todėl mano ten gauti atsiliepimai buvo įžvalgesni už tuos, kuriuos gavau kitoje platformos vietoje..

Taip pat naudojau „DeviantART Journal“, norėdama reklamuoti savo „Twitter“ paskyrą tinklaraščiui; vis dėlto man tai mažai pavyko (komentarų apie įrašą nebuvo ir dar tik 3 Twitter pasekėjai). Atrodo, kad nedaug gerbėjų mano DA bendruomenėje yra aktyvūs „Twitter“ vartotojai, bent jau tie, kurie yra mano tinkle. Tačiau kviečiu jus išbandyti ir tokį kryžminį skatinimą; tai gali būti naudinga tik tau, kur ne man.

2. Pastabos (asmeninės žinutės)

Tiems, kurie žinojau, kad dėl kokių nors priežasčių neskaito savo žurnalo, aš atsiunčiau pastabą (privačią žinią DA) su naujienomis ir paprašiau atsiliepimo.

Įsitikinau, kad savo žinutėse naudojuosi entuziastingu tonu, nes tai jau buvo įprasta visiems mūsų viešiems ir privatiems pokalbiams..

Taip gavau daugiau nei 10 registracijų į savo asmeninius fantastikos tinklaraščių, adresuotų tik gerbėjams, adresų sąrašą.

3. Nukrypimai (str & Straipsnių rašymas)

Kitas būdas reklamuoti savo turinį yra nukrypimai. Tiesiog įkelkite dalį savo turinio (ištrauką, paveikslėlį ar trumpą vaizdo klipą), kuris nurodo į pilną versiją jūsų tinklaraštyje.

Aš tai padariau su savo trumpu apsakymu „Scrapped“. Žemiau galite pamatyti ekrano kopiją:

Kaip aš reklamavau savo apsakymą, išmestą naudojant „DeviantART“ nuokrypius

Kaip matote, aš pateikiau tik pirmąsias dvi savo trumposios istorijos pastraipas ir paskui savo tinklaraštyje pridėjau nuorodą „Tęsia…“. Tą patį galite padaryti su savo atvejų tyrimais ir ilgesniais pranešimais.

Norėdami pridėti daugiau informacijos, įskaitant pasirinktinę turinio licenciją, pateikimo formoje panaudojau aprašymo lauką:

Kaip aš panaudojau „Deviation description“ lauką, kad pridėčiau svarbios informacijos ir pasirinktinę licenciją

Jei norite, kad jūsų gerbėjai komentuotų tik jūsų tinklaraštį, o ne „DeviantART“, uždarykite savo nukrypimo komentarus ir pakvieskite lankytojus pakomentuoti jūsų tinklaraščio įrašą. Vis dėlto rekomenduoju palikti abu kanalus atvirus, jei tikrai norite atsiliepimų, nes ne kiekvienas DA vartotojas norės palikti platformą komentuoti kitur.

Jei kuriate meno kūrinius kaip papildymą ar papildymą tinklaraščio įrašais, pažiūrėkite į šią diskusiją „DeviantART“ forumuose.

4 žingsnis – pasinaudokite apklausų pranašumais

Po kelių mėnesių, kai mano gerbėjai žinojo apie tinklaraštį, man reikėjo konkretesnių atsiliepimų apie jį ir jo turinį, todėl vėl pasinaudojau žurnale pasidalyti apklausa. Aš taip pat naudojau „DeviantART Notes“, norėdamas nusiųsti apklausos saitą žmonėms, kuriuos pažinojau, kad mano žurnalo neskaito.

Čia yra nuoroda į įrašą su apklausa, kurią galite pamatyti. Atkreipkite dėmesį, kad gavau 17 įdomių komentarų tik dėl šio įrašo ir ne tik tinklaraštyje.

2015 m. Pradžioje paskelbiau dar vieną įrašą žurnale, norėdamas paprašyti daugiau atsiliepimų apie mano turinį ir tinklaraštį, nes „DA Polls“ man neveikė. Štai kaip atrodė įrašas:

Ventiliatorių įdarbinimas naudojant „DeviantART“ žurnalus

Šiuo atveju gerbėjai, kurie atsiliepė į mano CTA, pirmenybę teikė pastaboms ir el. Laiškams kaip ryšio palaikymo priemonei.

Kas skaičiuoja DA?

Kaip ir „Kingged“, jūs negalite tiesiog eiti į šlamštą. Turite užmegzti tikrus santykius iš širdies, iš aistros savo turiniui ir džiaugsmo tuo dalintis su kitais. Kitaip tariant, jūs turite būti „menininkas prie širdies“, net jei nesate menininkas per savo karjerą ar nerašote tinklaraščio apie meną.

Kurdami ir puoselėdami santykius, kuriate ištikimą sekimą. Čia yra keletas praktinių patarimų.

1. Puoselėkite santykius skaitydami savo pasekėjų naują turinį ir žurnalų įrašus

Palaikykite savo sekėjus ir gerbėjus taip, kaip jie palaiko jus. Kiekvieną kartą, kai sustojate prie jų galerijų ir žurnalų ir paliekate atsiliepimų apie jų darbą, puoselėjate santykius su šiais žmonėmis, formuodami ryšius, peržengiančius paprastą dovanojimą ir gavimą tarp dviejų žmonių. Tai yra draugystės pradžia, kurią visada turėtumėte vertinti kaip tinklaraštininką, nes joks tinklaraštininkas negali to padaryti vienas be žmonių, kurie nuoširdžiai jais rūpinasi.

Tai galioja bet kuriai jūsų naudojamai platformai, bet ypač DA. Be to, jūsų gerbėjų turinys gali įkvėpti jus kurti daugiau ir geresnio turinio.

2. Atsakykite į kiekvieną gautą komentarą

„DeviantART“ vartotojams patinka daug laiko praleisti komentuojant kitų darbus ir įrašus žurnaluose, nes jie žino, kad tai puikus būdas užmegzti tvirtus ryšius..

Štai ką turėtumėte padaryti pradėję komentuoti savo darbą: atsakykite į tuos komentarus! Jokie santykiai neprasideda (arba nėra užmegzti) tol, kol nepripažįstate ir nepateiksite atsiliepimų savo komentatoriams.

Tegul jūsų gerbėjai mato, kad jums rūpi tai, ką jie sako. Mainais jie ilgiau laikysis jūsų ir bus atviri visoms naujoms idėjoms, kurias ateityje sukursite.

3. Būk malonus ir tikras. Venkite pardavimo vietų ir reklaminio balso bet kokia kaina

DA bendruomenių branduolys yra tikras noras susitikti su naujais žmonėmis ir užmegzti ryšius meno ir rašymo srityse. Neparduokite savo pirkėjų, nešlamškite šlamšto: tai yra neabejotinai būdai prarasti stebėtojus (stebėtojus) arba pranešti DA darbuotojams apie šlamštą..

Pardavėjas bet kokiu atveju neveikia DA. Reklamos pastangos turi būti nuoširdžios, pagrįstos santykiais, turite parodyti, kad tikrai tikite tuo, ką darote (ir ar tikite savo tinklaraščiu ir savo turiniu, ar ne?). Tai nėra kažkoks beprotiškas SEO triukas, kurį anksčiau naudojo žiniatinklio valdytojai – tai yra buvimas žmonėmis.

4. Padėkite lankytojams ir stebėtojams lengvai sužinoti daugiau apie jūsų turinį ir idėjas

Žinoma, reikia pridėti nuorodų į savo tinklaraščio turinį, tačiau „palengvinti“ reikia ne tik nuorodų – jūs turite paskatinti savo gerbėjus spustelėti ir tai pasiekti turite įsitikinti, kad jie jaučiasi saugu tai daryti.

Paaiškinkite, kaip viskas veikia jūsų svetainėje, kad nepažeisite jų privatumo, kad jūsų svetainėje yra saugu naršyti ir leisti laiką. Taip pat susiekite savo gaminamą turinį su kitomis idėjomis, kurios, jūsų žiniomis, jau domina. Pvz., Jei jie vertina gamtos nuotraukas ir turite nuotrauką ar kelionių tinklaraštį, papasakokite jiems apie šias gražias nuotraukas ir kelionių žurnalus, kuriuos turite savo dienoraštis. Nurodykite priežastį, kodėl manote, kad jiems patiks šie jūsų tinklaraščio elementai.

5. Padarykite gerą savo turinio vaizdą ir išplėskite arba papildykite jį tekstiniu turiniu

Gera idėja visada pradėti nuo vaizdų DA. Pvz., Galite sukurti iliustraciją arba trumpą infografiką, iliustruojančią jūsų tinklaraščio įrašą: pridėkite prie jos pavadinimą ir įkelkite kaip iliustraciją ar tekstą su peržiūros / reklamjuostės atvaizdu, tada įveskite informaciją apie nukrypimo aprašą arba savo teksto pagrindą..

Tą patį padarykite su žurnalų įrašais. Visada pradėkite nuo vaizdo, naudokite nuotraukas ir iliustracijas, kurios prideda ir papildo jūsų tekstą.

Ko reikia vengti DeviantART?

1. Neignoruokite etiketo

Yra tam tikro tipo turinio, kuris neleidžiamas „DeviantART“ platformoje pagal etiketą, pavyzdžiui, aiški suaugusiųjų grafika ir tekstas.

Jei turite spręsti temas, susijusias su seksu, rasizmu ar smurtu, viskas, ką skelbiate, vis tiek turi atitikti gaires, todėl turite arba sumažinti, arba cenzūruoti savo darbą. Pridėkite nuorodą į savo svetainę likusiam turiniui.

Kaip ir bet kurioje platformoje, bet koks turinys, skatinantis diskriminaciją ir smurtą, neleidžiamas pagal šalies įstatymus.

2. Būkite atsargūs su bet kokia jūsų naudojama fotografija

„DeviantART“ darbuotojai (ir jų vartotojai) dažnai ieško autorių teisių pažeidimų, o platformoje galioja taisyklė prieš pavogtą fotografiją (žr. Etiketo nuorodą ankstesniame punkte).

Jūsų gali būti paprašyta pateikti dokumentus, patvirtinančius, kad turite teises naudoti jūsų naudojamas nuotraukas. Jei negalite pateikti jokių įrodymų, jūsų turinys bus pašalintas.

Jei negalite teisėtai naudoti tam tikros fotografijos, ieškokite „Creative Commons“ ar „Public Domain“ alternatyvų.

3. Būkite atsargūs dirbdami „per daug įkvėptą“ darbą

Kai kurie DA menininkai ir rašytojai yra jautrūs, kai kalbama apie išvestinius darbus, todėl jei susiduriate su bet kokio pobūdžio turiniu, kuris jus įkvėpė, įsitikinkite, kad turite savo teises kurti išvestinius kūrinius..

Įkvėpimas nėra autorių teisių objektas, tačiau plagiatas yra. Neišmeskite pervažos linijos, kad išvengtumėte teisinių ar etinių klausimų.

4. Agresyvus komentarų šlamštas

Neatmetama, kad kai kurie DA vartotojai bandys išnaudoti komentarų (žurnalų įrašų, nukrypimų ir vartotojo profilių) reklaminę galią, kad reklamuotų savo turinį, nuolaidas ir konkursus. Už visus šiuos veiksmus bus gauta tam tikra bausmė, pradedant nuo vartotojo blokavimo (įžeidusio vartotojo) iki pranešimų apie šlamštą, kurie gali sukelti visišką platformos draudimą, jei žala buvo didžiulė ir apėmė kelias paskyras.

Aš jau sakiau anksčiau šiame įraše ir vėl pasakysiu: nelaikykite šlamšto, nes tai jums neduos jokios naudos, ypač DA.

Tinkamai pasinaudokite „DeviantART“ statistika

DA statistikos santrauka„DeviantART“ kiekvienam menininkų galerijos statistikos įrankiui suteikia įrankius, net ir nemokamoms paskyroms (nors ir ribotai, kaip paaiškinsiu toliau)..

Galite pamatyti, kaip statistikos suvestinė atrodo DA vartotojo vartotojo puslapyje, nuotraukoje, dešinėje: išskleidžiamasis meniu „Statistika“ yra vartotojo profilio puslapyje, kad visi galėtų jį spustelėti ir peržiūrėti. Tai rodo pagrindinius duomenis. paskyros aktyvumo ir populiarumo numeriai. Pats mygtukas yra maža statistikos lentelė, prieš tai virsdamas „statistika“ stambiais rašmenimis, kaip parodyta nuotraukoje. Šiuo metu mano mygtukas rodo:

166 nukrypimai

18 238 komentarai

98 442 puslapių peržiūros

Spustelėję mygtuką „Daugiau statistikos“, esančio po trumpos statistikos lentele, pateksite į statistikos puslapį, kuriame išsamiai kaupiama visa informacija. Žiūrėti žemiau:

„DeviantART“ statistikos puslapis

Ko ieškoti šiame puslapyje?

 • „Iš viso puslapio peržiūrų“ nurodoma, kiek puslapių peržiūrų turite iki šiol
 • „Peržiūrėta X kartų“ nurodo, kiek kartų (iš viso) nukrypimai jūsų galerijoje buvo peržiūrėti
 • „X Deviants watch“ rodo, kiek DA vartotojų (deviantų) tave stebi (stebi)
 • „Gauta X komentarų“ – tai skaičius (iš viso), kurį gavote apie savo nukrypimus
 • „Pridedama prie deviantų parankinių X kartų“ – tai skaičius, kiek kartų jūsų nukrypimai buvo pažymėti kaip pažymėti (pažymėti / patiko)
 • „Suteikė X komentarų kas 10 gautų“ yra komentarų, kuriuos paskelbėte apie kitų darbus, vidurkis kas 10 jūsų gautų komentarų (kuo didesnis šis skaičius, tuo daugiau bendravote per komentarus).
 • „Nuokrypis su daugiausiai komentarų yra…“ rodo jūsų nukrypimą, kuris jūsų galerijoje sulaukė daugiausiai komentarų. Tai yra geras rodiklis to, ką mėgsta ir ieško jūsų „DeviantART“ auditorija jūsų galerijoje
 • „Labiausiai mėgstamas, su X mėgstamiausiais“ nurodo, kuris tavo nuokrypis buvo pats mėgstamiausias ir kiek favoritų jis gavo
 • „Labiausiai žiūrimas nuokrypis yra…“ nurodo, kuris iš jūsų nuokrypių sulaukė daugiausiai puslapių peržiūrų ir kiek
 • „X parankinių buvo duota už 10 komentarų“ yra mėgstamiausių skaičius, kurį gavote už 10 komentarų, kuriuos gavote dėl savo darbo (vidutiniškai)
 • Vidutiniškai įkeliate statistiką, įskaitant statistiškai, kiek dienų praėjo nuo pateikimo (vidutiniškai) ir kurią savaitės dieną
 • „Dauguma nukrypimų pateikiami (kategorijai)“ nurodo, kuriai kategorijai (literatūra, grafika ir kt.) Dažniausiai naudojote pateikdami darbą „DeviantART“.
 • Vidutinės statistikos sąrašas, įskaitant vidutinius komentarus, peržiūras ir parankinius pagal nuokrypį ir per dieną bei puslapio peržiūras per dieną.

Nemokami „DeviantART“ vartotojai turi prieigą tik prie „Santraukos“ skirtuko statistikos puslapyje, o mokami („Core“) nariai taip pat turi prieigą prie kitų skirtukų, kuriuose pateikiama išsamesnė informacija ir statistika, įskaitant diagramas..

Net ir būdami nemokamu vartotoju, savo santraukoje galite pasirinkti 3 žiūrėjimo parinktis: Visą laiką, Praėję metai ir Paskutiniai 6 mėnesiai. Tai naudinga palyginti bendrą našumą su naujausia veikla.

Įdiekite „Google Analytics“

„DeviantART“ leidžia apmokamiems vartotojams (pagrindiniams nariams) pridėti „Google Analytics“ kodą prie savo profilio, kad būtų geriau iš abiejų pasaulių: platformos srauto analizės ir „Google“ analizės.

Užveskite žymeklį ant savo paskyros pavadinimo viršutinėje juostoje ir atsidarys išskleidžiamasis meniu. Spustelėkite „Nustatymai“. Kairėje puslapio pusėje rasite viešų ir asmeninių nustatymų sąrašą. Spustelėkite Asmeniniai -> Bendrai, tada slinkite žemyn iki laukelio Įvairūs nustatymai; prieš pat jį rasite „Google Analytics“ laukelį su lauku, kuriame norite įklijuoti GA stebėjimo ID.

Jei nežinote, kaip tai padaryti, spustelėkite „Kur galiu rasti savo stebėjimo ID?“ nuoroda šalia įvesties lauko.

Atimti

Čia yra pagrindiniai šio straipsnio dalykai!

 • Naudokite „DeviantART“, jei jūsų tinklaraštyje yra vaizdai, amatai, grožinė literatūra, auklėjimas tėvais ir kitas turinys, kurį galite asmeniškai sukurti.
 • Įsitikinkite, kad jums patinka dalyvauti savo bendruomenės gyvenime, nes tai tikra sąveika, lemianti DA sėkmę.
 • Sukurkite gausaus gerbėjų bendruomenę aplink jūsų įkeltą turinį ir įsitikinkite, kad jie žino, kaip jie gali daugiau išnaudoti savo tinklaraštyje.
 • Pasinaudokite „DeviantART“ statistikos pranašumais ir integruokite juos su „Google Analytics“.

„DeviantART“ yra nepastebima platforma, kuri gali padėti jums dar labiau padidinti savo svetainės lankomumą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me