10 pamatnoteikumi efektīvam LinkedIn mārketingam

LinkedIn var rēķināties ar mazāku lietotāju bāzi, salīdzinot ar Facebook un Twitter, taču skaitļi joprojām ir aktuāli emuāru autoriem un sociālo mediju vadītājiem, it īpaši, ja niša vai nozare ir B2B. Saskaņā ar Statista teikto, LinkedIn 2016. gada 2. ceturksnī lepojās ar 450 miljoniem lietotāju, un platforma aug.


LinkedIn dalībnieku skaits no 2009. gada 1. ceturkšņa līdz 2016. gada 3. ceturksnim (miljonos)

Neskatoties uz skaitļiem, tomēr vissvarīgākā ir kopiena. LinkedIn ir vairāk nekā tiešsaistes atsākšana, un lietotāju grupu, ziņojumapmaiņas funkciju un pulsa publicēšanas platformas bagātība padara to par lielisku mārketinga iespēju.

Jūsu satura vilces veidošana

Kā apgalvo Sean Martin, Direkcijas Consulting satura mārketinga vadītājs:

LinkedIn ir lieliska platforma, lai reklamētu jūsu dažādus satura fragmentus attiecīgajai auditorijai. Tas ir lieliski piemērots arī jūsu pakalpojumu reklamēšanai, jo spēj mērķēt uz interesēm, demogrāfiju un darba kategorijām.

Jūs vēlaties maksimāli izmantot visas LinkedIn mērķauditorijas atlases iespējas, kā arī optimizēt reklāmas, lai ģenerētu meklētā datplūsmas veidu..

Tas pats par sevi ir labs motīvs izmēģināt LinkedIn, bet Orens Grīnbergs, digitālā mārketinga un vietnes Kurve.co.uk rīkotājdirektors, pievieno nedaudz vairāk konteksta. Viņš novēro, ka “[pēc] visu mūsu un citu digitālo aģentūru vadītajām testa kampaņām rezultāti ir gandrīz vienādi – LinkedIn nodrošina lielāko B2B pārdošanas apjomu, un LinkedIn potenciālie klienti ir ar augstāku reklāmguvumu līmeni”.

Turklāt, pēc Grīnberga teiktā, LinkedIn darbojās labāk un deva labus rezultātus, salīdzinot ar Medium un Blogging (ja vien jums jau nav auditorijas šajās platformās), jo LinkedIn “uzreiz paziņo jūsu tīklam un, ja jūsu raksts ir cienīgs, jūs redzēt, ka jūsu ielūgumi aug un [pat] dalās citos kanālos. ”

10 galvenie mārketinga noteikumi šajā rakstā palīdzēs jums izmantot visas LinkedIn iespējas trīs jomās:

 • Veidojiet un izveidojiet klātbūtni platformā
 • Palieliniet satiksmi un iesaistīšanos
 • Veiciniet un palieliniet pārdošanas un tīkla izveides iespējas

LinkedIn reklāmkarogs

1. Ielieciet attiecības vispirms

Pamatinformācija strādā pie LinkedIn tāpat kā visās citās sociālo mediju platformās – lai izveidotu klātbūtni, jums jāpavada laiks LinkedIn. Un jums ir jāveido savienojumi, lai galu galā izveidotu tīklu ap savu vārdu un uzņēmumu.

Es 2014. gadā uzrakstīju sociālo mediju mārketinga pamatnostādnes, kuras jūs, iespējams, vēlēsities izlasīt, lai sāktu, un es iesaku jums arī apskatīt KeriLynn ziņu par 6 veidiem, kā mārketings ir gluži kā iepazīšanās.

Lai būtu konkrēts:

 • Pirms mēģināt radīt trafiku, izmantojot reklamēšanu, koncentrējieties uz attiecību veidošanu
 • Pirms kopīgojat savu saturu, iesaistieties viņu saturā
 • Izmantojiet savu kompetenci, lai palīdzētu visur, kur redzat vajadzību

Piesardzības piezīme: fakts, ka LinkedIn tika izveidots profesionālām attiecībām, neļauj lietotājiem domāt par platformu kā surogātpasta izplatīšanas dēli, un diemžēl LinkedIn joprojām nešķiet stingra politika pret ēnas prakses.

Tāpēc izveidojiet lielisku LinkedIn pieredzi, sākot ar jums, un ļoti izvēloties kontaktus, kurus pieprasāt vai pieņemat.

“Pozicionējiet sevi kā domājošu vadītāju savā nozarē.”

Alayna Frankenberry, BlueSky ETO satura stratēģijas menedžere, piedāvā četrus veidus, kā jūs varat izveidot veiksmīgu LinkedIn klātbūtni un nosaukt sevi kā vienu no aizraujošajām personām jūsu nišā vai nozarē:

1. “Veidojiet savu klātbūtni pirms klienta.

Ir daudz vieglāk panākt, lai cilvēki uzklausītu nozares ekspertu, nekā tas ir panākt, lai viņi iesaistītos bezrūpīgā uzņēmuma kontā, ”skaidro Frankenberry. “Ja jūs sevi pozicionējat kā domājošu vadītāju savā nozarē, citi vadītāji un lēmumu pieņēmēji pamanīs – un viņi daudz vairāk pārbaudīs jūsu uzņēmumu, klientus un amatus.”

Frankenberry piebilst, ka jums joprojām vajadzētu dalīties ar ziņām un regulāri atjaunināt sava zīmola kontu, taču šajā procesā nevajadzētu atstāt novārtā savu profilu..

2. “No rīta aktivizējies.

Ieplānojiet 20 minūtes katru dienu, lai pārbaudītu savus personīgos LinkedIn paziņojumus un mijiedarbotos ar jūsu plūsmas ziņām. Skatiet, kas notiek jūsu kopienās, un apmeklējiet dažus profilus no citiem, kas darbojas jūsu nozarē. ” Frankenberry apliecina, ka tas ir neliels laika ieguldījums, taču ieradums “ilgtermiņā atmaksāsies, veidojot un uzturot spēcīgu klātbūtni LinkedIn”.

3. “Esiet dāsns.”

Frankenberry mudina jūs “apstiprināt savus kolēģus prasmēs, ko viņi prot” un “rakstīt ieteikumus saviem darbiniekiem, klientiem un vadītājiem, neprasot tos. Tas jums ne tikai nopelnīs dažus no tiem pašiem aksesuāriem ”, bet arī uzlabos jūsu LinkedIn klātbūtni un“ radīs vairāk apmeklējumu jūsu profilā un klikšķu uz jūsu ziņām ”.

4. “Dodiet cilvēkiem to, ko viņi vēlas.

Lielākā daļa cilvēku izmanto LinkedIn, jo viņiem rūp tādas lietas kā profesionālā attīstība un biznesa izaugsme. Kopīgojiet ziņas, kas sniedz risinājumus kopīgiem biznesa jautājumiem, un sniedz praktiskus padomus, kā sasniegt mērķus. ” Frankenberry atgādina jums “koncentrēties uz risinājumiem, nevis pašreklāmām”, lai jūs redzētu, ka lietotāji atkal un atkal atgriežas, lai mijiedarbotos ar jums un dalītos ar jūsu ziņām.

2. Izmantojiet ziņojumus / tērzēšanu tīklā un reklamējiet

Izmantojiet integrēto tērzēšanas un ziņojumapmaiņas sistēmu LinkedIn, lai izveidotu personisko ziņojumu ar jūsu savienojumiem, pirms dodaties kontaktā ar citiem cilvēkiem jūsu nišā (izmantojot InMail, ja esat Premium lietotājs, vai izmantojot personas e-pastu, kas redzams viņu LinkedIn profilā sadaļā Kontakti). cilne).

Linkedin ziņojumapmaiņas sistēmaLinkedIn integrētā ziņojumapmaiņas / tērzēšanas sistēma

Ziņapmaiņa (un tērzēšana, jo tā tika integrēta 2015. gadā) tūlīt pēc savienojuma izveidošanas – un izrādot patiesu interesi par viņiem un to, ko viņi dara – arī var palīdzēt izveidot pirmo ziņojumu un izraisīt tūlītēju uzticēšanos.

Šajā pirmajā, delikātajā posmā ir ļoti svarīgi nesūtīt surogātpastu izskata ziņojumus. Koncentrējieties uz cilvēka faktoru:

 • Komentējiet visu, kas jums šķiet interesants savienojuma profilā.
 • Uzdodiet jautājumus par viņu jaunāko projektu.
 • Liec viņiem runāt.

Iespēja reklamēt savu darbu nāks dabiski, jo otra persona attīstīs interesi par jums.

Karolē Lībermane, M.D., uzsver attiecību veidošanas nozīmi, nevis reklāmas sludinājuma izsūtīšanu, un risku, kuru jūs uzņematies, ignorējot cilvēcisko faktoru:

Kad jūs [lūdzat] sazināties ar kādu personu, nedariet to, ja jūsu vienīgais mērķis ir mēģināt izmantot viņu savienojumus, lai kaut ko reklamētu. Kad kāds man to dara, es atdalos no viņiem.

LinkedIn patiešām ir daudz vairāk nekā platforma, kurā profesionāļi un uzņēmumi tirgo intereses. Tā ir vieta, kur veidot attiecības, kas galu galā pārvērtīsies par labām iespējām abām pusēm.

Izmantojot InMail

Ēriks Brantners, vietnes Scribblrs.com dibinātājs, iesaka nenovērtēt LinkedIn paša premium ziņojumapmaiņas rīka (InMail) efektivitāti, īpaši ar emuāru veidotāju un ietekmētāju saziņu..

Galvenais ir pārliecināties, vai jums ir kodolīgs, labi izstrādāts piķis. Jums arī jāpārliecinās, ka jūsu mērķis ir jūsu skaņdarbam piemērota auditorija.

Es domāju, ka InMail reaģēšanas līmenis faktiski var būt lielāks nekā pa e-pastu, jo emuāru autora e-pasta kastītes tik bieži tiek aizpildītas ar surogātpastu. Dodoties prom no tā, kā nomedīt LinkedIn profilu un nosūtīt e-pastu, var uzskatīt, ka tas dos papildu jūdzi.

Izlasiet arī Dan Virgillito 4 veidus, kā radīt klientus ar Premium LinkedIn profilu, lai iegūtu vairāk padomu un kontekstu.

3. Publicējiet vietnē LinkedIn Pulse

LinkedIn pati izdošanas platforma (Pulse) var palīdzēt jums izveidot savu autoritāti, ja izliekat saturu, kuru jūsu tīkls vēlas (un kam ir nepieciešams) redzēt.

Kā piemēru skatiet zemāk redzamajā rakstā tekstu, ko izdarīja tekstu autors un uzņēmuma īpašnieks Eds Gandija:

Eda Gandija portāls LinkedIn Pulse

Gandija, protams, izmantoja platformu sava emuāra reklamēšanai, taču viņš to darīja, publicējot kvalitatīvas ziņas, kas adresētas viņa mērķauditorijas sāpju punktiem.

Tātad, redzat, pulsa saturs nevar atļauties būt nobružāts, lai būtu efektīvs.

Karola Lībermane saka: “Ievietojot rakstu, ir svarīgi veltīt laiku, lai atlasītu attēlu un izveidotu virsrakstu, kas pievērš uzmanību. Jūs vēlaties, lai cilvēki pārtrauc ritināšanu un piezemējas uz jūsu ziņas. ”

Citiem vārdiem sakot, jūs vēlaties, lai jūsu pulsa ziņas būtu tikpat izcilas kā jūsu emuāra ziņas – varbūt tikai nedaudz īsākas.

Sean Hall, TekBoost īpašnieks, piekrīt, ka “ar nozari saistīta emuāru satura nodrošināšana LinkedIn ir lieliska stratēģija, lai iegūtu ekspozīciju no jaunām auditorijām, vienlaikus nodrošinot ēdināšanu jūsu esošajā tīklā” un ka “mērķis ir nodrošināt koplietojamu saturu”.

Jūs vēlaties publicēt “kaut ko tādu, ko jūsu sekotāji būtu patiesi ieinteresēti redzēt, un jūs apsvērtu iespēju to dalīties ar saviem sekotājiem. Rezultāts ir ekspozīcija, kas eksponenciāli palielinās, it īpaši, ja kāda satura daļa kļūst vīrusu izraisīta. ”

Kāpēc ir svarīgi publicēt informāciju par impulsu

Teajai Kimsey, uzņēmuma Crystal Structures Glazing mārketinga direktors, domā, ka LinkedIn veiksmes noslēpums ir jānodarbina.

Tas nav pietiekami, lai izveidotu labi uzrakstītu profilu un rindkopu. Jums regulāri jānosūta saturs, kas piesaista cilvēkus, kuri ar jums ir saistīti; lietas, kas ir neparastas, bet domā par uzņēmējdarbību. Kad ievietoju labu saturu, redzu, ka vairāk cilvēku skatās uz manu profilu, pieprasa savienojumus un patīk, kā arī komentē manis tur izlikto..

Iesaistīšanās atmaksājas visi centieni, ko jūs izvirzījāt LinkedIn, un Pulse ir lieliska platforma, lai to izdarītu.

Atšķirībā no grupas pavedieniem un komentāriem, jūs varat izaudzināt autoritāti savā nišā, kad sākat publicēt Pulse rakstus, kas LinkedIn piedāvā domu vārdus jūsu kopienas lieliem un maziem vārdiem, kā arī platformas lietotājiem kopumā.

Veicināšana un reputācija

Ņemiet vērā, ka jūsu Pulse ziņām ir jābūt, lai reklamētu jūsu emuāra saturu, nevis tikai lai dalītos nozares zināšanās ar LinkedIn kopienu. Tas ir svarīgi, jo vēlaties palielināt iesaisti gan savā profilā, gan emuārā, nevis vienā no diviem, tāpēc vēlēsities ievietot tikai tādu saturu, kas atbilst jau paveiktajam, un rakstīt emuārā.

Kristīne Viola, TheMLS.com mārketinga direktore, pamanīja: “[Pieprasījumos] bija izteikts pieprasījums, kad mēs saistījām ar mūsu sākotnējo emuāra saturu, kā arī raksti, kuros tiek citēts mūsu izpilddirektors. Viens mūsu publicētais raksts (tika citēts izpilddirektors) saņēma vairāk nekā 1200 skatījumu. Tā kā mēs esam MLS sistēma, mēs vienmēr cenšamies ievietot atbilstošu nekustamā īpašuma saturu, kas attiecas uz mūsu auditoriju. ”

4. Sviras grupas diskusijas

Varētu šķist, ka šeit atkārtojas, bet izmantojiet grupas diskusiju priekšrocības LinkedIn, ne tikai uzsākot savu, bet arī reaģējot uz pēc iespējas vairāk esošajiem pavedieniem..

Henrijs Butlers, CanIRank mārketinga konsultants, iesaka iesaistīties attiecīgajās LinkedIn grupās, kuras var virzīt mērķtiecīgu trafiku uz jūsu profilu un emuāru:

Viena no LinkedIn priekšrocībām salīdzinājumā ar citiem sociālo mediju kanāliem ir tā, ka varat iegūt mērķtiecīgāku trafiku, pievienojoties un reklamējot savu saturu sabiedrības grupās, kas saistītas ar jūsu nozari. Tas ļauj jums iegūt sava uzņēmuma vārdu to cilvēku priekšā, kurus, iespējams, interesē jūsu piedāvātais produkts vai pakalpojums.

Izmantojot LinkedIn, noņemot cilni Reklāma no grupām, tagad ir vēl svarīgāk doties tur, kur atrodas jūsu auditorija, un izvairīties no pašreklāmas, līdz esat izveidojis vārdu sev.

Džūlija Grafa, Pole Position Marketing sociālā satura sakaru speciāliste, iesaka “atrast un pievienoties grupām, kas piesaista jūsu mērķauditoriju” un “aktīvi iesaistīties, atbildot uz uzdotajiem jautājumiem un sniegt noderīgu informāciju sarunās”.

Varat arī (uzmanīgi) ievietot saites uz savu saturu, ar nosacījumu, ka tas grupai ir vērtīgs, nevis pats reklamējas. Šādi izmantojot grupas, var palīdzēt palielināt zīmola atpazīstamību, nostiprināt jūs kā autoritāti un izveidot patiesas attiecības ar jūsu mērķauditorijas locekļiem..

Vēl viena ideja ir pievienoties reklāmas grupām, kurās darbojas visi dalībnieki, lai palīdzētu popularizēt viens otra darbu. Viens piemērs ir emuāru veicināšanas grupa Mastermind, kas šobrīd atrodas LinkedIn, kurai varat pievienoties, ja jūsu emuārs jau saņem nelielu trafiku.

Audzējiet savu tīklu

Grupas diskusijas ir izdevīgas jūsu tīkla paplašināšanai. Kā Doug McIsaac, TheLinkedCoach.com starptautiskais mārketinga konsultants, komentē: “Izmēram ir nozīme – kad kāds meklē LinkedIn, viņš vispirms redz rezultātus no sava tīkla. Ja vēlaties parādīties vairāk meklēšanas vaicājumu, jums ir jāstrādā pie tīkla paplašināšanas. Tas ir vēl svarīgāk, ja jums ir risinājums, ko cilvēki meklē noteiktā nozarē. ”

Šons Hols iesaka interaktīvi piedalīties ar nozari saistītajā Q&Sesijas ir “jaudīgs veids, kā izveidot spēcīgākus sakarus un parādīt savas nozares zināšanas. Galvenais ir pārliecināties, ka jūs pievienojat vērtību sarunai, nevis tikai klaji izceļat savu uzņēmumu vai produktu. ”

Rezumējot, izveidojiet atbilstošas ​​diskusijas savā nišā un iesaistiet sabiedrību, pieskaroties tēmām un leņķiem, kas saistīti ar jūsu emuāra vai biznesa ziņojuma būtību un saturu.

Kad jūs sasniedzat auditoriju simtos vai tūkstošos, varat arī apsvērt iespēju izveidot savu grupu un izmantot to savu ziņu savstarpējai reklamēšanai.

5. Uzrakstiet viedā profila virsrakstu un kopsavilkumu

Jūs vēlaties piesaistīt īsto cilvēku uzmanību un dot skaidru priekšstatu par sevi, to, ko jūs darāt un kas jūs to mudina darīt.

Vieta, kur to izdarīt, ir jūsu profila lauki Virsraksts un Kopsavilkums.

Doug McIsaac iesaka padarīt jūsu virsrakstu “pateikt kaut ko par to, kādu produktu vai pakalpojumu jūs piegādājat. “Es palīdzu saviem ideālajiem klientiem sasniegt savus ideālos rezultātus” vai “Es sniedzu ideālus rezultātus maniem ideālajiem klientiem”. ”

Jūsu virsraksts var būt arī kodolīgāks: Neils Patels izmanto Crazy Egg līdzdibinātāju & Sveiki, bārs ”, un es sev izvēlējos“ Rezultātus orientētu ārštata emuāru autori, tekstu autorus, karikatūristus ”.

Svarīgi ir tas, ka “jums tas nav [liekas, ka tas liekas pārāk līdzīgs ēšanas ēsmai”, ”saka Čelsija Hevita, Unlimited Sotheby’s International Realty mārketinga speciāliste. “Tekstam vajadzētu būt saturam, lai iegūtu [apmeklētāju] klikšķus un liktu viņiem ieinteresēt atgriezties nākotnē jūsu lapā vai vietnē.”

Kopsavilkumā McIsaac skaidri norāda, ka:

Tas nav saistīts ar jums – kopsavilkums ir jūsu iespēja pārdot potenciālajiem klientiem to, kāpēc viņiem vajadzētu sadarboties ar jums. Tam vajadzētu izskaidrot, ar ko jūs strādājat, kādu risinājumu jūs piedāvājat un kā viņi var ar jums sadarboties.

Tomēr tajā pašā laikā jūs arī vēlaties, lai jūsu kopsavilkums būtu vismaz nedaudz personisks, jo persona, kas to lasīs, vēlēsies uzzināt jūsu balsi un domāšanas veidu.

Mans kopsavilkums sākas ar dažiem personīgiem teikumiem, lai iestatītu noskaņojumu pirms turpināt darbu ar to, ko varu piedāvāt:

Uztveriet cilvēku ar bezgalīgu zinātkāri un vairākām interesēm.

Apvienojiet to ar kazlēnu personību.

Tev esmu es. :-)

Tāpat kā es, arī Sāra Boutvela, Geek Powered Studios ienākošā mārketinga speciāliste, uzskata, ka, rakstot savu profilu, jums vajadzētu izmantot pirmo personu..

Tas liek jums izklausīties daudz cilvēcīgākai un līdzīgi tam, kā jūs patiesībā domājat un pieliekat pūles, rakstot savu profilu. Jūsu profils nav tikai atsākšana, tas ir vairāk personisks palūkošanās uz to, kas jūs esat kā profesionālis. Neaizmirstiet pievienot to, kas padara jūs par lielisku cilvēku, ar kuru strādāt, ne tikai.

Galu galā tas, cik personisks būs jūsu kopsavilkums, ir atkarīgs no jums, taču atcerieties, ka tas ir pārdošanas rīks, nevis autobiogrāfija.

6. Izmantojiet pārējos četrus vissvarīgākos profila laukus

Katrs no šiem laukiem ļauj savam profilam pievienot specifisku informāciju, kas palīdzēs piesaistīt pareizos potenciālos klientus.

Tātad, papildus virsrakstam un kopsavilkumam (5. noteikums), jūs varat radīt labāku iespaidu.

1. Profila foto

LinkedIn profila foto

Pirmo seansu skaits, tāpēc, augšupielādējot profila fotoattēlu, pārliecinieties, vai tas ir draudzīgs, tīrs un profesionāla izskata.

“LinkedIn galvenais demogrāfiskais raksturojums ir 30–50 gadi,” saka Čelsija Hevita. “Šajā vecuma grupā bieži ir cilvēki ar strauju dzīves tempu, kas saistīts ar darbu, sabiedriskām aktivitātēm, ģimenes pasākumiem un daudz ko citu! Galvenais, lai piesaistītu viņu uzmanību, ātri pārvietojoties savā LinkedIn ziņu plūsmā, ir satriecošs fotoattēls, kam pievienots īss, bet interesants virsraksts / teksts, kas liek viņiem vēlēties apstāties un uzzināt vairāk. ”

Tas nozīmē, ka jūsu profila fotoattēlam ir labi jādarbojas kopā ar virsrakstu un labiem rezultātiem jābūt pēc iespējas dzīvīgākam.

2. Publikāciju saites

LinkedIn publikāciju portfelis

Parādiet savus labākos emuāru ierakstus, viesu ziņas un bezmaksas e-grāmatas kā saites uz publikāciju savā LinkedIn profilā.

Šajā sadaļā ir izveidots īss portfelis, kuru jūsu apmeklētāji var apskatīt, lai “paraugu” jūsu kompetencei un kompetencei.

3. Failu augšupielādes funkcija

LinkedIn failu augšupielādes funkcija

Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā redzams, kā sava profila sadaļā “Atsākt” pievienoju radošās rakstīšanas institūtam veiktās ilustrācijas attiecīgajai darba pieredzei..

Failus varat augšupielādēt sadaļās Profila kopsavilkums, Pieredze un Izglītība. Šie ir jūsu klipi, kas ir tiešs jūsu pieredzes un kompetences pierādījums.

4. Integrācija ar SlideShare

Kopš LinkedIn iegādājās SlideShare 2012. gadā, platforma ir viegli pieejama no sociālā tīkla, un jūs varat viegli pievienot savus slaidus un prezentācijas savam profilam, lai ikviens to varētu izlasīt.

Kāpēc ir svarīgi to padarīt vizuālu

“Vizuāli ir viena no vispievilcīgākajām lietām, ko ievietot LinkedIn profila vai biznesa lapā,” saka Sāra Boutvela. Tie var būt videoklipi, fotoattēli, logotipi, saites, infografika, ekrānuzņēmumi un slaidi.

LinkedIn ir tik daudz papildu funkciju, kuras tagad varat brīvi pievienot savai lapai vai profilam. Tas ir kauns, ja jūs tos neizmantojat.

Īpaši Boutwell iesaka izmantot SlideShare, “kas ļauj jums izveidot informācijas slaidrādes”. Padomus skatiet 6. noteikumā, ja vēl neesat to lasījis.

Visbeidzot, jūs varat pievienot vizuālos materiālus LinkedIn profesionālajam portfelim, “kas ļauj organizēt un noformēt visu savu vizuālo un interaktīvo saturu”.

7. Ievada ziņojumu spēks

Kad jūs pieprasāt jaunu savienojumu, LinkedIn ļauj jums uzrakstīt nelielu ievadziņu:

LinkedIn ievada ziņojums savienojuma pieprasījumiem

Daudzi lietotāji bieži vien ignorē šo funkciju un aprobežojas ar noklusējuma ziņojuma LinkedIn ieliktņu izmantošanu laukā – “Es vēlētos jūs pievienot savam profesionālajam tīklam LinkedIn” -, bet, labi izmantojot, funkcija pārvēršas neticami jaudīgā veidā veidot uzticību un uzticamību.

Īsajam ievadrakstam vajadzētu atbildēt uz pamatjautājumu personai, kas to saņem:

“Kas tu esi?”

Vai vēl labāk:

“Kas jūs vispirms izraisīja, lai jūs savienotu?”

Ievada ziņojums ir jūsu iespēja paziņot esošajam savienojumam, kas jūs esat, ko jūs darāt un ar ko jūs vēlējāties sazināties – tas viss ir mazāks par 300 rakstzīmēm.

Ievada ziņojuma piemērs varētu izskatīties šādi:

Sveiki! Luana Spinetti šeit. Es esmu Itālijā reģistrēts ārštata emuāru autors, kas aizraujas ar robotiem, piemēram, jūs. Es MĪLĒTU iedziļināties sarunās par mūsu kopējo hobiju! Vai vēlaties izveidot savienojumu?

8. Meklējiet (godīgus) ieteikumus

Ieteikumi ir pārskati, un pārskati palielina trafiku, pārdošanu un reputāciju gan potenciālo, gan citu profesionāļu acīs.

Alexa Kurtz, WebTek mārketinga stratēģis, ļoti labi saprot, ko ieteikumi nozīmē biznesam:

Ja jūs pasūtītu produktu tiešsaistē, ko piedāvā divi uzņēmumi, kā jūs izlemtu, no kura uzņēmuma to iegādāties? Varbūt jūs salīdzinātu uzņēmuma A cenas ar uzņēmuma B cenām vai uzzinātu, kā katrs uzņēmums izturas pret saviem darbiniekiem, bet, visticamāk, jūs meklēsit tiešsaistes pārskatus vai lūgsit draugiem viņu viedokli.

Kurts saka, ka tas pats notiek ar LinkedIn profilu:

“Lai izceltos no pūļa tiešsaistē, ir ļoti ieteicams radīt sev uzticamības un uzticamības sajūtu.”

Vislabākais veids, kā to izdarīt, ir lūgt iepriekšējos klientus, kolēģus un emuāru veidotājus, kuru viesus esat ievietojis, vai sadarboties ar viņiem, ieteikt jūs LinkedIn.

Tomēr ieteikumi darbojas tikai tad, ja tie ir īsti (jā, kāds tiešām var aiziet un pārbaudīt, vai teiktais ir patiess!). Paturot to prātā, es savulaik piedāvāju bezmaksas ilustrāciju savam tīklam apmaiņā pret godīgu ieteikumu par paveikto darbu vai no laimīgiem manu emuāru lasītājiem..

Rezultāts? Man bija dažas labas atbildes un es saņēmu labākos ieteikumus no laimīgiem lasītājiem, un viens no maniem kolēģiem emuāru autoriem faktiski apgalvoja, ka viņai ir bezmaksas ilustrācija (to varat redzēt šeit).

9. Izmantojiet @mentions un Updates

Jūs varat izmantot @mentions komentāros un pavedienos, un viņi gandrīz bez piepūles informēs jūsu tīklu un iesaistīsies tavā saturā, piemēram, vietnē Twitter.

Pieminēšana ir lielisks līdzeklis, lai “piezvanītu” gan jūsu savienojumiem, gan citiem lieliem vai maziem nozares nosaukumiem, lai piedalītos jūsu pavedienos, ieskaitot ietekmētājus, no kuriem vēlaties saņemt atsauksmes no.

Jūs varat “piezvanīt” gan profiliem, gan uzņēmuma lapām, tāpēc minētie dati faktiski aptver plašu jūsu tīkla diapazonu.

Kā @mentions darbojas vietnē LinkedInKā @mentions darbojas vietnē LinkedIn

Sākot ar publicēšanu, jūs nevarat izmantot pieminēšanu pulsa ierakstos, taču jūs noteikti varat komentēt savu ziņu un pievienot tur minējumus, lai “piezvanītu” avotiem, kurus citējāt šajā rakstā..

Varat arī rakstīt atjauninājumus no sava LinkedIn informācijas paneļa, un tie ir diezgan noderīgs veids, kā piesaistīt cilvēkus jūsu saturam un saņemt atlīdzību par trafiku, komentāriem un patīk, jo tie darbojas kā Facebook un Twitter apvienojums..

Šons Halls paplašina šo pabalstu pat uz darbinieku kontiem, ja jums ir personāls. “Pārliecinieties, vai jūsu darbinieki regulāri izliek ar nozari saistītu saturu savos personīgajos kontos, kas ir savienoti ar jūsu uzņēmuma lapu,” viņš saka. “Viņiem vajadzētu arī dalīties ar jūsu atjauninājumiem saviem sekotājiem, lai palielinātu sasniedzamību un iesaisti.”

10. Neaizmirstiet uzņēmuma lapu

Uzņēmuma lapas ir ne mazāk svarīgas kā jūsu profils. Agrāk es domāju, ka viņi tādi bija, un es tiku zaudējis tik daudz satiksmes un iesaistes ziņā savos emuāros.

Ir ļoti svarīgi izveidot tiešsaistes klātbūtni savam biznesam vai emuāram, un uzņēmuma lapas ir lielisks bezmaksas rīks, lai piesaistītu savus fanus un jūsu nišas vai nozares cilvēkus, kas iesaistīti konkrētos atjauninājumos, kas attiecas uz jūsu emuāru, nevis tikai uz sevi. (Izmantojiet @mentions, lai atvieglotu procesu! Skatīt 9. noteikumu.)

Kā saka Šons Hols:

Uzņēmuma lapas pieejamība ļauj jums sazināties ar saviem sekotājiem, dalīties ar potenciālajām darba iespējām un būt uzticams resurss sabiedrībā. Tas var būt arī vēl viens veids, kā dalīties ar visiem jūsu atbrīvotajiem jaunajiem produktiem, un tas ir lielisks veids, kā nodrošināt saites uz jūsu vietni. LinkedIn var palīdzēt jums atšķirties no konkurentiem, vienlaikus palīdzot arī pārbaudīt, ko var darīt jūsu konkurence.

Patiešām, šī mērķa kanāla priekšrocību izmantošana – kurai ir arī sava analīze, lai uzraudzītu, cik efektīvi ir jūsu atjauninājumi – var dot labumu tikai jūsu kopējai LinkedIn mārketinga stratēģijai..

Tomēr Swapnil Bhagwat, Orchestrate Technologies, LLC vecākais menedžeris, brīdina, ka, “ja ir LinkedIn uzņēmuma lapa un tajā tiek ievietots saturs, kad vēlaties, iespējams, neveicināsiet vēlamo saderināšanos. Konkurence par lietotāju [uzmanības] piesaistīšanu LinkedIn plūsmai ir diezgan intensīva, un, lai jūsu saturs būtu redzams, ir jāpieliek papildu pūles. ”

Tad nepietiek ar uzņēmuma lapu. Jums tas ir jāuztur dzīvs un jāsāk darboties, lai iesaistītu savu auditoriju un pēc iespējas labāk izmantotu to. Kā? Bhagvats iesaka:

Pievienojiet savu LinkedIn lapu visiem koplietošanas veidiem, piemēram, Buffer vai HootSuite. Turklāt [jūs varat sasniegt] nišas segmentēšanu [izmantojot] mērķauditorijas atlases opciju, kas ļauj uzņēmumiem ar ekskluzīvu saturu mērķēt uz konkrētu auditoriju – pamatojoties uz demogrāfiju un citiem filtriem -.

Hall arī piebilst, ka LinkedIn uzņēmuma lapa “ļauj jums sazināties ar potenciālajiem klientiem, daloties ar nozari saistītā emuāru saturā, piedaloties Q&Sesijas vai pat kopsavilkuma parādīšana ar aicinājumu uz darbību. ”

Tas ir daudz vairāk, ko jūs varat sasniegt, nekā jūsu profils!

Kelvins Jiangs, CFA, Buyside Focus dibinātājs, izmanto LinkedIn, lai reklamētu savu biznesu un radītu lielāko daļu trafika. Jiangas padoms ir “padarīt jūsu uzņēmuma atjauninājumus noklikšķināmus un koncentrēties uz reklāmguvumiem”.

Padomājiet par tēmām, kas attiecas uz jūsu auditoriju, un ievietojiet saites uz kvalitatīvu saturu jūsu uzņēmuma lapā. Tas ietver atbilstošus emuāru ierakstus, infografiku, videoklipus un apaļas ziņas jūsu uzņēmuma vietnē. Jūsu sekotāji redzēs saites uz jūsu saturu tieši savā LinkedIn sākumlapā, kas rada lielu reklāmguvumu. Tas ir lielisks veids, kā ģenerēt trafiku uz jūsu vietni un piesaistīt vairāk sekotāju jūsu uzņēmuma lapai.

Kas attiecas uz atjauninājumiem, Sāra Boutvela iesaka ievērot “konsekvenci ar publicēšanu jūsu biznesa lapā”. Ja mana sociālā medija kopienas vadītāja pieredze man kaut ko iemācīja, tas ir, ka laiks un konsekvence ir divas no vissvarīgākajām lietām, kas jāpatur prātā, izmantojot sociālās platformas.

LinkedIn noteikti ir profesionālāka atmosfēra, taču tas nenozīmē, ka jūs nevarat būt sabiedrisks un atzīmēt tīkla dalībniekus, ja domājat, ka kaut kas, ko jūs ievietojāt, viņiem būs būtisks. Un bieži vien izlikšana ir lieliska, lai iesaistītos un vienkārši izceltu savu zīmolu. Tomēr nesūtiet surogātpastu visiem. Pārliecinieties, ka katru reizi iekļaujat daudzveidību, piemēram, fotoattēlu sajaukšanu vai SlideShare prezentāciju.

Apakšējā līnija LinkedIn uzņēmuma lapās, kā to saka Jiangs, ir šāda:

Ievietojiet atbilstošos atjauninājumus. Padariet tos noklikšķināmus un koncentrējieties uz reklāmguvumiem. Tas ģenerē trafiku uz jūsu vietni un piesaista vairāk sekotāju jūsu LinkedIn uzņēmuma lapai.

BONUS # 1 – reklamēties LinkedIn

Ja nevarat atvēlēt pārāk daudz laika un resursus ienākošajam mārketingam, jūs vienmēr varat reklamēties LinkedIn.

Šons Martins iesaka “precīzi noregulēt jūsu atlasītās kampaņas [un] mēģināt augšupielādēt potenciālo klientu sarakstu vai e-pasta sarakstu LinkedIn, lai jūs vēl vairāk sašaurinātu savu reklāmas auditoriju. Pēc tam varat izmantot LinkedIn, lai šiem lietotājiem nosūtītu tiešas atkārtotas mērķauditorijas atlases reklāmas, kā arī izveidotu līdzīgas mērķauditorijas, lai atkārtotu to lietotāju demogrāfiskos datus, no kuriem jūs jau esat varējis radīt potenciālos pirkumus. Tā ir sava veida recepte, kā atkārtot iepriekšējos panākumus svinu veidošanā. ”

Varat arī “izmantot sponsorētās ziņas, kas saistītas ar galvenajām lapām, nevis satura fragmentus”, un Martins paskaidro, kā:

Ir divu veidu LinkedIn reklāmas, kuras varat izmantot savam saturam vai lapām. Pirmais ir parastās teksta reklāmas, otrais ir sponsorētās reklāmas. Otrās ir lielākas un reklāmās izmanto attēlus, nevis tikai statiskus reklāmas tekstus. Viņi redz daudz lielāku vidējo klikšķu skaitu nekā parastās teksta reklāmas, kas ir jēga.

Parasti cilvēki izmanto šīs veiksmīgākās sponsorētās reklāmas, lai reklamētu savu jauno saturu. Lai gan tas ir lielisks veids, kā reklamēt savus jaunākos skaņdarbus, jūs varētu tērēt tik augsto klikšķu skaitu, lai iegūtu optimālākas iespējas. Piemēram, lai izveidotu reklāmguvumus, nevis tikai potenciālos pirkumus, varat izveidot īpašas galvenās lapas un saites uz tām, kurās ir jūsu sponsorētās reklāmas. Jūs vēlaties gūt labumu no iespējami spēcīgākās datplūsmas, kur tas ir vissvarīgākais.

BONUS # 2 – divas LinkedIn stratēģijas

Vispārīgi padomi un ieteikumi var aizvest jūs līdz šim, un nekas nepārspēj to detalizēto stratēģiju ticamību, kuru pamatā ir mārketinga vadītāju pieredze.

Carey Dodd, Siren Group mārketinga menedžeris un Oren Green Greenberg, abi dalījās savās soli pa solim izstrādātajās stratēģijās, lai pēc iespējas vairāk izmantotu LinkedIn. Jūs atradīsit lielāko daļu no iepriekšējos noteikumos sniegtajiem padomiem, kā arī unikālu ieskatu, kas gūts no viņu tiešās pieredzes.

“Galvenais, lai jūsu saturs tiktu atklāts, ir niša.”

Carey Dodd saka, ka “atslēga, lai jūsu saturs tiktu atklāts, ir niša”, un tas tiek darīts šādi:

1. Nosakiet sava uzņēmuma pamatvirzienus un katram izveidojiet unikālu saturu

Piemēram, “Siren Group” vertikālē ietilpst dzīvības apdrošināšanas brokeri, modes e-komercijas uzņēmumi un sociālo tiešsaistes spēļu izstrādātāji..

2. Katrai vertikālei iestatiet LinkedIn demonstrācijas lapu

Kopīgojiet saistītos nozares jaunumus – vienmēr izveidojiet tēlu katrai ziņai, lai labāk iesaistītos.

3. Kopīgojiet sava uzņēmuma emuāru rakstus ar šo vertikāli līdz vitrīnas lapai

Izmantojot nelielu budžetu, izmantojiet LinkedIn reklāmas, lai sponsorētu savus emuāra ierakstus demonstrācijas lapā (iestatiet mērķauditorijas atlasi pēc labākiem rezultātiem). Tas palīdz palielināt jūsu vitrīnas sekotāju skaitu.

4. Publicējiet unikālus, noderīgus LinkedIn Pulse rakstus

“Noteikti padalieties [viņus] savā vitrīnas lapā.

5. Nosūtiet Twitter ziņojumu uz @LinkedInPulse ar saiti uz savu pulsa rakstu

Pārliecinieties, ka jūsu raksts Pulse tiek koplietots, patīk un citi komentē pirmās 48 stundas pēc publicēšanas (jautājiet draugiem / ģimenei / kolēģiem). Tas tai piešķirs lielākas izredzes kļūt par LinkedIn piedāvāto.

6. Katrai vertikālei izveidojiet LinkedIn grupu

Uzaiciniet galvenos potenciālos dalībniekus piedalīties šajā grupā, dalieties noderīgos un attiecīgos rakstos. Izveidojot grupu, jūs varat izveidot kontaktu un nosūtīt tiešu ziņojumu grupas dalībniekiem.

Mērķtiecīgas ziņas: soli pa solim stratēģija

Orenas Grīnbergas otrā stratēģija ļauj jums soli pa solim atrast mērķauditoriju LinkedIn un uzrakstīt lielisku viņu vajadzībām pielāgotu ziņu:

1. Veidojiet debesskrāpja stabu. Pievienojiet vizuālus attēlus (attēlus, video utt.) Un pat izklaides elementu, jo “būdami smieklīgi un cilvēcīgi, balto apkaklīšu tīkls piešķir pilnīgi jaunu līmeni..

2. Atrodi savus mērķus – iegūstiet sarakstu ar 50-100 cilvēkiem, kurus vēlaties savā tīklā (vispirms padomājiet – kam tas ir svarīgi, vai viņi to lasītu, vai viņiem pieejamā informācija ir vērtīga?).

3. Nosūtiet personalizētu savienojuma izveidošanas pieprasījumu – pastāsti viņiem mazliet par sevi savienojuma ziņojumā: tas ir daudz līdz citam indivīdam, ja viņi redz, ka jūs aizvedat kādu laiku kopā ar viņiem. (Skatīt 2. noteikumu)

4. Izveidojiet 10-20 grupas, kuras ir ļoti mērķtiecīgas un atbilst rakstam un pēc tam, kad savā tīklā esat ieguvis vismaz 10 mērķa jaunus savienojumus, publicējiet ziņu un arī kopīgojiet to šajās grupās. Jūs pat varat vadīt biļetenu, kurā stāsta, ka auditorijai esat tikko publicējis rakstu, un jūs nevēlaties neko pārdot – ja jūs pierādīsit savu vērtību, cilvēki pie jums nāks un jūs varat izveidot attiecības un varbūt nopelnīt klientu uz mūžu.

“Tas var šķist liels darbs,” saka Grīnbergs, “bet rezultāti runā paši par sevi – dažreiz pat 5k + skatījumi uz šiem rakstiem un vairāk nekā 100 akciju. Sazinieties ar savu auditoriju un pabeidziet ar jautājumu – “tāds bija mans ieskats šajā jautājumā, labprāt dzirdētu jūsu viedokli” – komentāriem ir daudz spēka, jo tie parādās cilvēku barotnēs, apkopojot un pastiprinot viedokļus. ”

Par jums – kāda ir jūsu slepenā recepte efektīvam LinkedIn mārketingam? Paziņojiet mums par to mūsu sociālajos kanālos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map