30 eksperti, kā iegūt vairāk Twitter sekotāju

Twitter var būt lielisks veids, kā izplatīt saturu iesaistītajiem sekotājiem. Mēs varam uzturēt kontaktus ar lasītājiem, potenciālajiem klientiem un piesaistīt trafiku uz mūsu vietnēm.


Šeit izaicinājums ir, kā iegūt vairāk sekotāju?

Sākot ar 2017. gada 1. ceturksni, Twitter bija aptuveni 330 miljoni aktīvo lietotāju, kas ir aptuveni 10 miljoni vairāk nekā 2016. gada 4. ceturksnī (avots). Lai arī izaugsme ir lēna, potenciālo lietotāju pulks ir tur. Lai piesaistītu lielu potenciālo auditoriju, mums jāveido pastāvīga iesaistīto sekotāju plūsma.

Twitter aktīvie lietotājiMēneša aktīvo Twitter lietotāju skaits visā pasaulē

Tāpat kā citos sociālajos tīklos, lai gūtu panākumus Twitter, tam ir nepieciešams laika un enerģijas ieguldījums.

Tūkstošu sekotāju iegūšana nenotiek vienas dienas laikā. Ja jums rodas jautājums, kā sākt darbu vietnē Twitter, esmu apkopojis ekspertu padomus par mūsu tēmu:

“Kā iegūt vairāk Twitter sekotāju?”

Šeit ir mūsu draugu saraksts, kas nav norādīts konkrētā secībā –

Gerijs Lopers / Nikolass Skalice / Janice Valda / Ārons Lī / Ādams Konnells / Džons Pols Aguiar /
Tomas Laurinavicius / Alex Morrison / Patrick Coombe / Ivana Taylor / Allan Pollett / Bill Gassett /
Barijs Sprostons / Arman Assadi / Meghan Monaghan / Madeline Osman / Lilach Bullock / Jacob Cass /
Kriss Kerols / Rauls Tiru / Gails Gārdners / Evans Karmiheels / Sjūzena Dolana / Daniels Scocco / Mitt Rejs /
Bens Brausens / Hariss Schachter / Ruben Gamez / Ann Tran

Sāksim lietas sākt!

TL; DR: sešas ātrās izņemšanas iespējas

Tēma par Twitter sekotāju pieaugumu noteikti nav jauna. Es esmu sazinājies ar ekspertiem no dažādām vidēm, piemēram, blogeriem, tirgotājiem, nekustamo īpašumu aģentiem, autoriem, runātājiem, uzņēmējiem utt..

Liekas, ka lietas, kas nāk no lielākās daļas no tām.

 1. Veidojiet mērķauditoriju. Kvalitāte pār kvantitāti.
 2. Twitter ir trokšņaina vieta. Ievietojiet kvalitatīvu saturu, kas interesē jūsu auditoriju.
 3. Mijiedarbojieties ar sekotājiem, atbildiet uz Tweets un pievienojieties čata tērzēšanai.
 4. Iekļaujiet Twitter kontu līdzās citām mārketinga kampaņām.
 5. Izmantojiet rīkus, platformas un pakalpojumus, lai pārvaldītu Twitter kontu vai meklētu saturu.
 6. Mēs nedrīkstam aizmirst pamatus.

Pateicība visiem mūsu draugiem par to, ka veltījāt laiku, lai atbildētu uz mūsu tēmu, kā iegūt vairāk Twitter sekotāju. Esmu pārliecināts, ka šie padomi piedāvā dažas idejas, kā pārkārtot mūsu Twitter un sociālo mediju mārketinga stratēģijas.

Ja es jums piedāvātu 30. padomu, lai sāktu audzēt savus Twitter sekotājus, sakiet “Sveiki” iepriekš minētajiem cilvēkiem. Izbaudi!

Ja vēlaties pievienot kaut ko citu, dariet mums to zināmu Twitter vai Facebook.

Gerijs Lopers

Vietne: Pelnīts

Scalice norāda, ka labākais veids, kā iegūt vairāk Twitter sekotāju, ir izveidot lielu daudzumu kvalitatīva satura un bieži to koplietot.

Twitter ir kļuvis par trokšņainu vietu. Tātad, lai izceltos, jums ir jāsniedz lielāka vērtība nekā jebkad agrāk.

Scalice, Earnworthy izaugsmes mārketinga konsultants, nemudina lietotāju vienkārši dalīties ar zemas kvalitātes saturu.

“Tā vietā, lai atkārtotu viena un tā paša satura atkārtošanu vai vienkārši kopīgotu saturu no trešo personu avotiem, labāk ir sevi pozicionēt kā nišu un bieži dalīties pieredzē. Bet esiet piesardzīgs, lai neizklausītos atkārtojumi! ”

Janice Wald

Vietne: Askaaronlee

Pēc Ārona Lī teiktā, iegūt sekotājus ir grūtāk, salīdzinot ar pirms vairākiem gadiem. “Toreiz Twitter bija mazāks troksnis, labāka mijiedarbība un mazāk surogātpastu. Tātad, bija vieglāk, ja nejauši sekojāt kādam. Arī cilvēki jūs varētu viegli atrast. ”

Šodien, lai ātri iegūtu vairāk Twitter sekotāju, Lī iesaka izmantot tādus rīkus kā Social Quant, lai automatizētu personu atrašanas un sekošanas procesu vietnē Twitter.

Social Quant [ir] algoritms, kas var atrast atbilstošus un saistošus cilvēkus, kuri, visticamāk, sekos jums atpakaļ. Šī metode ir labāka nekā tā, lai vienkārši akli sekotu cilvēkiem manuāli, kas ir laikietilpīga un neefektīva, un jūs sekosit surogātpastu robotiem un personām, kuras nav atlasītas jūsu nozarē.

Lī, Agorapulse valsts menedžeris, piebilst: „Protams, noteikti saglabājiet savu kontu aktīvu, kopīgojot saturu, kas rada pievienoto vērtību, kā arī personīgās ziņas. Tas palīdzēs jūsu kontam kļūt personīgam un neļaus jums izskatīties kā robotam. ”

Adam Connell

Vietne: JohnPaulAguiar

Galvenais veids, kā Džons Pols Aguiars palielina savus Twitter sekotājus, ir pāris soļi. Šīs darbības jāveic kopā un jāveic katru dienu.

 1. Kopīgojiet kvalitatīvu, mērķtiecīgu saturu no jums vai citiem, un jūsu sekotājiem tas noderēs.
 2.  Pastāvīgi koplietojiet šo saturu, esiet aktīvs DIENĀ.
 3. Esiet pieejams, kad izdziest savi tvīti, atbildiet uz komentāriem, atbildiet uz jautājumiem utt.
 4. Esiet aktīvs, sekojot līdzi, katru dienu, nedēļu un mēnesi iemācieties sekot cilvēkiem un iegūstiet mērķtiecīgus jaunus sekotājus.

“Jūs to visu darāt, lai jūs kļūtu par resursu, kuru cilvēki apmeklē katru dienu, jo viņi zina, ka jūs dalāties noderīgā saturā, no kura viņi var mācīties, un arī retvītot auditoriju,” viņš dalās. “Jo vairāk cilvēku jūs redzēsit kā resursus, jo vairāk cilvēku jums sekos.”

Tomas Laurinavicius

Vietne: Malamax

Viens no veidiem, kā Alekss Morisons izmanto, lai audzētu savus Twitter sekotājus, ir viņas satura izveidošana un izsūknēšana. Viņa domā, ka Twitter var būt milzīgs resurss emuāru autoriem, lai iegūtu sekotājus un arī iegūtu jaunus acu ābolus par saturu.

Morisona, satura mārketinga speciāliste, dalījās ar mums stratēģijās, kas viņai darbojušās:

 • Izveidojiet grafiku un pieturieties pie tā. Es izlieku iknedēļas emuāra ziņu, tāpēc man ir pastāvīga satura plūsma, ar kuru varu dalīties. Es izmantoju programmu Social Jukebox, lai man būtu nepārtraukta sava labākā satura cilpa.
 • Jums jāizmanto uzkrītošā attēli un katru dienu jāatstāj čivināt 10–15 reizes. Katrā ziņā izmantojiet 1 vai 2 atbilstošas ​​atsauces.
 • Kad varat, iekļaujiet hashtag #BloggersBlast. Šim kontam ir vairāk nekā 30 000 sekotāju, un, izmantojot hashtag, viņi varēs retweetēt jūsu ziņu.
 • Atrodiet attiecīgus cilvēkus, sekojiet viņiem un pārbaudiet, vai viņi seko. Tas ir milzīgs laika zīdējs, un es sāku izmantot Social Quant, lai to izdarītu man.
 • Izmantojiet citus savus sociālos profilus, lai savstarpēji reklamētu. Ļaujiet saviem sekotājiem Facebook un Instagram uzzināt, kā ar jums sazināties Twitter.
 • Kopīgojiet citu cilvēku saturu, pateicieties cilvēkiem, kuri dalās ar jūsu saturu, un publiski atbildiet uz visiem pieminējumiem. Cilvēkiem tas patīk, un tas mudina viņus dalīties ar jūsu lietām vairāk. Jūs varat automatizēt daudzas lietas, bet jūs nevarat automatizēt savu iesaisti.

Patriks Koombe

Vietne: DiyMarketers

Ivana Teilore uzskata, ka Twitter ir svarīgas pareizas sarunas ar īstajiem cilvēkiem. “Es neesmu pārliecināts, ka ir jauns un uzlabots veids, kā 2017. gadā iegūt vairāk sekotāju.” Viņa mums iesaka ”

Es teiktu, ka 2017. gadā tas nav tik daudz par vairāk sekotāju, bet gan par iekļaušanos pareizajās sarunās ar pareizajiem cilvēkiem. Jo lielāks Twitter kļūst un jo vairāk cilvēku, kuri piesārņo Twitter ar surogātpastu pārdošanas ziņojumiem un saitēm, jo ​​vairāk enerģijas jums būs jāiegulda, lai izveidotu kopienu jūsu kompetences apgabalā.

Twitter vietnē #BizapaloozaChat mitinošais Teilors uzskata, ka labākais veids, kā iegūt Twitter sekotājus, ir atrast un piedalīties čata tērzēšanā..

Viņa sacīja: “Es tikko atklāju satriecošu rīku, kas dara visu iespējamo, lai dokumentētu pēc iespējas vairāk čivināt čata un apmainītos ar datiem par tiem – Iconhash.” Teilors, mazā biznesa ietekmētājs, piebilst: “Šobrīd tas ir bez maksas, un jūs varat viegli redzēt, vai tas ir liels vai mazs, un kas ir visietekmīgākie dalībnieki. Kā kāds, kurš rīko vietni #BizapaloozaChat – ticiet man – viņi vēlas jūs tur.

“Izmantojiet Twitter sarakstus, lai grupētu un pārvaldītu šīs svarīgās attiecības un ticiet man, ka jūs ne tikai neaugsit sekotāju, bet arī veidosit ietekmīgas attiecības.”

Saistītais raksts: Pilnīga Twitter tērzēšanas rokasgrāmata mazo uzņēmumu īpašniekiem.

Allans Pollets

Vietne: MaxRealEstateExposure

Bils Gasets uzskata, ka vislabākie veidi, kā sekot līdzi jebkuram sociālo mediju kanālam un it īpaši Twitter, ir savstarpējā atbildēšana, kad kāds dalās ar jūsu saturu.

Atkārtota tweetings kādam, kurš ir paņēmis laiku, lai kopīgotu jūsu saturu, ir tālu. Mēs visi vēlamies redzēt savu vārdu uzmanības centrā. Re-tweeting saturs ir lielisks veids, kā pateikt paldies. Meklējiet šīs personas labāko čivināt un kopīgojiet to ar savu tīklu. Jūs dabiski šādā veidā uzņemsit vairāk sekotāju nekā jebkurš cits.

Gassett, RE / Max aģents, iesaka rīku, kas darbojas, balstoties uz savstarpīgumu un palīdzēs palielināt sekotāju skaitu.

Viņš iesaka, ka ir lielisks veids, kā strauji palielināt sekotāju skaitu, pievienojoties pakalpojumam ar nosaukumu Co-promot. “Kopīgi reklamēt darbus pēc savstarpības principa. Katru reizi, kad kopīgojat kāda lietotāja saturu, jūs nopelnāt punktus. Pēc tam šos punktus var iekasēt, lai jūsu saturs tiktu koplietots. Ir bezmaksas un maksas iespējas. Bezmaksas versija ir laba, bet apmaksātā opcija ievietos jūsu tvītus steroīdos! ”

“Šādi esmu izkopis savu saturu, kuru kopīgoju no sava nekustamā īpašuma emuāra.”

Berijs Sprostons

Vietne: ArmanAssadi

Assadi Assadi, Superhuman Labs līdzdibinātājs un izpilddirektors, iesaka mums iesaistīties un mijiedarboties ar cilvēkiem, kuri atrodas mūsu nišā. Viņš iesaka atturēties no īstermiņa taktikas, kas maz ietekmē iesaistīšanos.

“90 +% cilvēku meklē; Lai izkoptu savus Twitter sekotājus, tiek izmantota virspusēja, automatizēta, īstermiņa taktika. Rezultātā tiek novērots spēcīgs sekotāju skaits, bet maz iesaistās. Kāda ir virspusēja sekotāju skaita iesaiste bez iesaistīšanās? ”

Twitter prasa dziļas, personalizētas darbības un iesaistīšanos.

Assadi sīkāk izstrādā: “Čivināt cilvēkiem, kuri atrodas jūsu nišā, sekojiet viņiem, dodiet viņiem ziņu un piedāvājiet palīdzību. Tie ir cilvēki, kuri patiesi sekos jums, pievienos jūs sarakstam, sekos jūsu Tweets, sazināsies ar jums un pat noklikšķinās uz jūsu saitēm. Fakerus turpinās ignorēt, un apņēmīgie turpinās zelt. ”

Meghan Monaghan

Vietne: Blogsmith

Madeline Osman patiesībā ir daži ātri padomi, kā mums izaudzēt savus Twitter sekotājus.

Vienkāršākais veids, kā iegūt vairāk Twitter sekotāju, ir aktīva klātbūtne platformā. Bet jums ir arī jāizmanto noteikti signāli, kas parāda, ka esat cilvēks, kuru vērts sekot. Daži ātri padomi:

 • Optimizējiet savu biogrāfiju, ieskaitot noklikšķināmo saiti (Jūsu LinkedIn profils darbojas, ja jums nav vietnes).
 • [Pievienot] saturu vairākas reizes / dienā, ieskaitot oriģinālo tvītu un attiecīgo ziņu kopumu. Buferis ir lielisks rīks, kas palīdz plānot saturu pirms laika.
 • Pievienojieties un aktīvi piedalieties nozares Twitter tērzēšanā, lai organiski palielinātu savu klātbūtni ar attiecīgajiem sekotājiem.
 • Izmantojiet sociālo mediju automatizāciju tādās platformās kā IFTTT vai Archie, lai pavairotu centienus, taču NEKAD neveiciet automātisku atbildēšanu vai automātisku tiešu ziņojumu nosūtīšanu citiem lietotājiem – to ir viegli redzēt cauri.

SEO kopētāju un digitālo pakalpojumu izplatītājs Osmans uzskata, ka, “izveidojot tādu daudzpakāpju stratēģiju kā šī, nebūs iespējams izgāzties jūsu centienos iegūt vairāk sekotāju.”

Lilach Bullock

Vietne: JustCreative

Jautājums par jaunu Twitter sekotāju iegūšanu, Džeikobs Kass uzskata, ka galvenā loma ir savstarpējā reklamēšana.

Pārrobežu reklamēšana ir atslēga, lai iegūtu jaunus Twitter sekotājus vai jebkuru platformu šajā jautājumā.

Web dizainers un emuāru autors Cass iesaka: “Lai maksimāli parādītu ekspozīciju, kopīgojiet un saistiet savus profilus savā lapā, vietnē un citos sociālajos profilos!”

Viņš piedāvāja piemēru: “Kā piemēru manā kontaktinformācijas lapā un visās manas vietnes lapās ir saites uz maniem sociālo mediju profiliem. Savā Facebook’s about sadaļā es izveidoju saiti uz citiem saviem sociālajiem profiliem. Twitter vietnē es varu dalīties ar savu FB profilu un otrādi! ”

“Tas ir lieliski piemērots, lai veidotu auditoriju jaunās platformās!”

Kriss Kerols

Vietne: RaulTiru

Rauls Tiru ir apkopojis daudz padomu, tiešsaistes mārketinga rīkus un resursus, lai palīdzētu augt jaunizveidotajam uzņēmumam

Tiru cer palielināt savus Twitter sekotājus līdz 50 000 2017. gadā. Viņš izmēģinās kaut ko jaunu.

Acīmredzot tweeting bieži, pievienojot pareizos hashtag un attēlus un atzīmējot cilvēkus, tas daudz palīdzēs, un es turpināšu to darīt, bet es arī esmu ieinteresēts redzēt, cik daudz sekotāju es varu iegūt, izmantojot manu emuāru. Nākamajos mēnešos es eksperimentēšu ar sava Twitter paplašināšanu, izmantojot SumoMe viedo joslu.

Varbūt mēs varam mēģināt ievērot metodi, kuru Tiru izmanto.

Gail Gardner

Vietne: EvanCarmichael

Autors un uzņēmējs Evans Carmichaels iesaka piedāvāt lielāku vērtību ir veids, kā iegūt vairāk Twitter sekotāju. Viņš sacīja: “Pārtrauciet tikai reklāmas ziņojumu publicēšanu. Rūpējies vairāk. Tāpat kā jebkas cits, jo vairāk jūs ievietojat, jo vairāk jūs gatavojaties izkļūt. ”

Carmichael piebilst, ka negaidiet pārsteidzošus rezultātus, ja neveicat pārsteidzošus centienus.

Izveidojiet tvītus, kurus kādu dienu vēlaties parādīt saviem grandiozajiem bērniem. Ievietojiet tikai to saturu, ar kuru jūs patiešām lepojaties. Vai jūs veidojat tajā līmenī? Tāpēc jums nav vajadzīgo Twitter sekotāju. Jūsu sekotāju skaits ir tieši tāds, kāds jums pienākas. Jūsu rīcība ir novedusi jūs pie šī punkta.

“Ja vēlaties vairāk, jums jāpielāgo darbības, lai auditorijai nodrošinātu lielāku vērtību. Dodiet viņiem īstu iemeslu rūpēties. ”

Sjūzena Dolana

Vietne: DailyWritingTips

Tīmekļa vietnes dibinātājs Daniels Scocco dalās ar mums savās 4 metodēs, kā audzēt savu Twitter kontu:

 1. Reklamējiet savu Twitter kontu savā vietnē, ieskaitot kaut kur sadaļu “Sekojiet mums”.
 2. Reklamējiet savu Twitter kontu citos sociālajos kontos (piemēram, Facebook, Instagram)..
 3. Publicējiet lielisku saturu, lai iegūtu daudz retweetu un kopīgošanas iespēju.
 4. Atrodiet cilvēkus ar Twitter kontiem (vietnē Twitter meklējiet saistītās atsauces) tajā pašā nišā un apmainieties ar ieteikumiem, lai sekotu viens otram.

Vietnei ir vairāk nekā 75 000 Twitter sekotāju – esmu pārliecināts, ka Scocco ir ieguldījis daudz smaga darba.

Mēts Rejs

Vietne: BenBrausens

“Darba sākšana vietnē Twitter var būt izaicinājums.” Bens Brausens patiesībā domā, ka pat ar lielisku saturu ir grūti izkopt sekojošo Twitter, ja neviens nezina, ka mēs esam.

Lai pārvarētu šo izaicinājumu un attīstītu sekojošo, jums viņiem jāinformē, ka atrodaties tur.

Žurnālists un pedagogs Brausens konsultē, ka procesu var iedalīt 3 frāzēs. Pirmais posms ir pamatdarbu veikšana.

“Pirms jūs ļaujat citiem uzzināt par savu lielisko jauno kontu (un aicināt viņus sekot), jums ir jāpārliecinās, ka ir vērts sekot. Pilnībā iestatiet visus sava profila aspektus, piemēram, profila attēlu, galvenes attēlu, biogrāfiju, vietni un visus pārējos laukus. Tad jums jāsāk koplietot lielisku saturu. ”

Otrā frāze ir kliegt savu saturu potenciālajiem sekotājiem.

“Kaut arī var šķist muļķīgi dalīties ar lielisku saturu, kad neviens neseko, neviens nevēlas sekot kādam, kurš nedalās ar kaut ko interesantu vai noderīgu. Laika joslas piepildīšana ar vismaz 20-50 kvalitātes tweets (noteikti iekļaujiet attēlus un saites, bet noteikti nesāciet vēl pārdot) nozīmē, ka potenciālajiem sekotājiem būs kaut kas redzams, kāpēc viņiem vajadzētu sekot. ”

Trešā frāze ir konsekventa.

“Tagad, kad jums ir lielisks konts, ir pienācis laiks darīt to zināmu. Labākais veids, kā to izdarīt, ir sākt sekot tiem, kuriem vēlaties sekot. Katru dienu sekojiet 20-50 kontiem, kuriem vēlaties sekot līdzi. Tas viņiem paziņos par jūsu esamību, liks viņiem pārbaudīt jūs un, cerams, nodrošinās strauju sekotāju izaugsmi jūsu jaunajam kontam. ”

Hariss Schachter

Vietne: Bidsketch

Rubens Gameze dalās ar vienu no visefektīvākajām Twitter sekotāju iegūšanas stratēģijām, “iesakot viņiem sekot Twitter, izmantojot mūsu mārketinga e-pastus.”

2017. gadā viņi divkāršo šo stratēģiju pateicības lapās.

“Tas nozīmē, ka katra pateicības lapa ir iespēja ieteikt kaut kādas darbības. Un katra veiktā darbība noved pie citas pateicības lapas. Tā mēs izmantosim atlasītas pateicības lapas par pamudinājumu sekot Twitter. ”

Gamešs parāda mums dažus no piemēriem, kā viņš izmantoja stratēģiju.

Piemēram, tiklīdz kāds izvēlas saņemt svina magnētu, pateicības / apstiprinājuma lapa var lūgt viņu veikt divas lietas (šajā lapā), lai atbloķētu bonusa video apmācību. Pirmā lieta būtu atbildēt uz jautājumu (piemēram, “Kāds ir jūsu pašreizējais izaicinājums šobrīd?”). Un lieta Nr. 2 būtu sekot Twitter.

Ann Tran

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map