5 paprasti būdai sukurti „WordPress“ tinklaraščio atsargines kopijas / perkelti naudojant papildinius

Jei tvarkote „WordPress“ tinklaraštį, turite sukurti nenumatytų atvejų planus, kurie išsaugotų jo tęstinumą. Nepaprastai nuostabu, nes „WordPress“ yra svetainių kūrimo platforma, ji yra pažeidžiama klaidų ir įsilaužimų, dėl kurių jūsų svetainė gali greitai atsirasti.


Štai kodėl, be to, kad turite būti ypač atsargūs ir integruoti į savo svetainę, turite reguliariai kurti atsargines duomenų kopijas..

Šiandien daugybė valdomų „WordPress“ prieglobos įmonių siūlo mokamus atsarginių sprendimų naudingus pranašumus – nuo automatikos iki prioritetinės klientų palaikymo. Jei turite tokių paslaugų biudžetą, galbūt taip pat leisite jiems padėti apsaugoti savo svetainę.

Kitu atveju perskaitykite ir išmokite „WordPress“ svetainių atsarginių kopijų kūrimo ir perkėlimo įrankius bei veiksmus.

1 būdas: kopijavimo aparato naudojimas

Atsisiųsti papildinį & daugiau informacijos: WordPress.org/plugins/all-in-one-wp-migration/

Kitas labai vertinamas papildinys, kurį galite naudoti kurdami atsargines kopijas, būtų „viskas viename“ WP perkėlimas.

Kaip rodo pavadinimas, šiame papildinyje yra viskas, ko jums reikia norint sukurti „WordPress“ svetainės duomenų kopijas.

Įdiegę tiesiog eikite į savo „WordPress“ prietaisų skydelį ir eikite į „Viskas viename WP perkėlimas“ > „Eksportuoti“, kad paleistumėte programą.

Prieš tęsdami, verta patikrinti skyrių „Išplėstinės parinktys“, kuriame pateiktas naudingų atsarginių atsarginių kopijų išimčių sąrašas. Vienu paspaudimu galite neįtraukti šlamšto komentarų, publikuotų versijų, temos failų, papildinių ir visko, ko, jūsų manymu, nereikalingo naudoti ateityje.

Kai būsite patenkinti nustatymais, spustelėkite mygtuką „Eksportuoti į“, kad būtų parodyti saugyklos pasirinkimai. Tai apima eksportą į vietinį failą, „Dropbox“, „OneDrive“ ir per FTP.

Turėdami nemokamą „Viskas viename“ WP perkėlimo versiją, galite eksportuoti savo svetainės atsarginę kopiją tik į vietinį failą. Visoms kitoms galimybėms, įskaitant „Dropbox“, „Google“ diską, „Amazon S3“, „OneDrive“, „Box“ ir FTP, reikia įsigyti plėtinį..

Norėdami pradėti eksportuoti naudodami nemokamą planą, spustelėkite „Failas“ ir palaukite, kol pasirodys iššokantis popierius.

Baigę galite atsisiųsti savo svetainės atsarginę kopiją tiesiogiai arba spustelėti „Uždaryti“, kad ją dabar išsaugotumėte žiniatinklio serveryje. Tiesiog nepamirškite, kad jums reikia atsarginės kopijos kopijos kitoje vietoje nei jūsų svetainė. Jei įprasite juos laikyti savo interneto serveryje, tada jie yra tokie pat pažeidžiami kaip jūsų svetainė, kai kyla kibernetinių atakų ir serverio problemų..

Turėtumėte galėti rasti savo atsarginių kopijų sąrašą apsilankę „Viskas viename WP perkėlimas“. > „Atsarginės kopijos“ iš „WordPress“ prietaisų skydelio.

Šiame puslapyje galite atsisiųsti, ištrinti ar atkurti bet kurią savo atsarginę kopiją spustelėdami atitinkamą mygtuką dešinėje.

Jei savo svetainės duomenis eksportavote į išorinę debesų saugyklos platformą, galite juos atkurti, eidami į skiltį „Viskas viename WP perkėlimas“. > „Importuoti“. Spustelėkite „Importuoti iš“ ir pasirinkite paslaugą, kurią naudojote.

Be suderinamumo su trečiųjų šalių debesų saugojimo paslaugomis, „All-in-One WP Migration“ aukščiausios kokybės versija taip pat teikiama ištisą parą veikiančiam klientų palaikymui..

3 metodas: „Dropbox Full Backup“ naudojimas

Atsisiųsti papildinį & daugiau informacijos: WordPress.org/plugins/backup/

Remiantis aktyvių diegimų skaičiumi ir nuolat aukštais įvertinimais, galima drąsiai manyti, kad „BackupGuard“ yra vienas iš patikimiausių įskiepių kuriant svetainių atsargines kopijas..

Tai veikia integruojant dinaminę atsarginę sąsają tiesiai į jūsų „WordPress“ prietaisų skydelį.

Įdiegę ir paleidę papildinį, galite nedelsdami pradėti atsarginę kopiją, spustelėję mygtuką „Atsarginė kopija“ pagrindiniame papildinio puslapyje..Tai suteiks jums dvi atsarginės kopijos parinktis: visą svetainės atsarginę kopiją arba pasirinktinę atsarginę kopiją, kur galėsite patys išsirinkti, kurie elementai bus išsaugoti..Jei pasiseks, turėtumėte pamatyti savo sukurtą atsarginę kopiją „BackupGuard“ sąraše. Čia galite atkurti, ištrinti arba atsisiųsti atsarginę kopiją spustelėdami mygtukus dešinėje.Kitas sąsajos turėtumėte žinoti apie mygtuką „Importuoti“. Pasirinkę „Importuoti“, galite lengvai įkelti atsarginę failą į „BackupGuard“, jei jis nėra didesnis nei 128 megabaitai. Jei failas viršija šią ribą, turėsite jį rankiniu būdu nusiųsti per FTP į nurodytą vietą.

Eidami į skirtuką „Nustatymai“, galite modifikuoti keletą dalykų, tokių kaip failų vietos, kad neįtrauktumėte, atsarginės paskirties kelias, AJAX užklausos dažnis ir iš naujo įkelti skambučius..

„BackupGuard“ pro funkcijos apima automatines atsargines kopijas, el. Pašto pranešimus, pagalbos ištisą parą veikiančią pagalbą ir tiesioginę integraciją su debesų saugojimo paslaugomis. Jei norite visiškos migracijos svetainėje, jie taip pat nori padaryti jums sunkų darbą.

5 būdas: „UpdraftPlus“ naudojimas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me