7 neparasti (bet jaudīgi) sociālie tīkli ārštata emuāru autoriem

Kuri sociālie tīkli ir palīdzējuši jums izveidot līdz šim spēcīgāko kopienu jūsu emuārā?


2014. gada novembrī es uzrakstīju garu rokasgrāmatu, lai palīdzētu gan SMM vadītājiem, gan emuāru autoriem maksimāli izmantot visas populārākās sociālās platformas.

Tomēr tur ir vairāk sociālo tīklu un kopienu, daži diezgan neparasti un blogeru vidū maz dzirdēti, taču noteikti jaudīgi, ja labi spēlējat savas kārtis.

Kuras kartes jūs varat jautāt? Šeit ir saraksts:

 • Jūsu niša vai nozare
 • Jūsu mērķauditorija
 • Jūsu īpašā pieeja un leņķis, pa kuru jūs izveidojāt galveno vēstījumu.

Šajā nepaziņojumā iekļautie 7 neparastie, bet jaudīgie sociālie tīkli jums darbosies vislabāk, ja jūsu prātā jau ir skaidri redzami šie trīs norādījumi (tiešām jūsu USP, unikālais pārdošanas piedāvājums)..

1. Kingged

Kingged

Apmeklējiet tiešsaistē: https://www.deviantart.com

Esmu izmantojis DeviantART, lai gadu gaitā vairākas reizes reklamētu savu saturu vai nu manā Vērotāju kopienā (sekotājos), izmantojot žurnālu ierakstus un aptaujas, vai izmantojot Novirzes (iesniegumi)..

Papildus emuāru ierakstiem es arī reklamēju īsu stāstu vietnē DeviantART, ievietojot fragmentu un pēc tam izveidojot saiti uz lapu manā vietnē, kur lasītāji varēja izlasīt visu stāstu un atstāt kritiku. Satiksme un komentāri par manu stāstu (un maniem emuāra ierakstiem) bija nozīmīgi, it īpaši 7 dienas pēc tam, kad es iesniedzu savu novirzi.

3. InfoBarrel

InfoBarrel.com

Apmeklējiet tiešsaistē: https://gnu.io/social/

GNU Social ir atvērtā koda veida “apvienots” Twitter līdzīgs sociālais tīkls tādā nozīmē, ka jūs varat vai nu pats uzņemt savu instanci (piemēram, social.yourdomain.com), vai arī pievienoties esošai kopienai, taču jūs uzturējat savu pieteikšanās identitāte visos apvienotajos tīklos. Piemēram, to pašu pieteikumvārdu var izmantot vietnē social.yourdomain.com vietnē community.frienddomain.net.

Šeit ir saraksts ar tīkliem, kas pašlaik platformu vada GNU Social. Mans mīļākais ir Quitter.no – UX ziņā vairāk līdzīgs Twitter, es atradu patīkamu un lojālu auditoriju savām ar mārketinga ētiku un robotiku saistītajām ziņām..

Kā GNU Social palīdz jūsu emuāru veidošanas centieniem? Kad esat izveidojis kontu izvēlētajā apvienotajā tīklā un sācis reklamēt savus emuāra ierakstus, tie būs redzami visai kopienai daudzos citos apvienotajos tīklos..

5. Scoop.it

Scoop.it

Apmeklējiet tiešsaistē: http://www.bizsugar.com

Līdzīgi kā Kingged, BizSugar ir optimizēts biznesa emuāru autoriem, kuri vēlas palielināt datplūsmu viņu ziņām, videoklipiem un cita veida saturam, kā arī izveidot savienojumu un izveidot tīklu ar citiem emuāru autoriem tajā pašā nišā vai nozarē..

Ja jūs vadāt ļoti nišai atbilstošu emuāru, BizSugar jums darbosies daudz labāk kā tīkla rīks nekā citi, vispārīgāka veida sociālie tīkli..

7. MyBlogU

MyBlogU

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map