7 ongewone (maar kragtige) sosiale netwerke on selfstandige bloggers

Watter sosiale netwerke het jou gehelp om die sterkste gemeenskap rondom jou blog te bou?


2014. gada novembrī mēs vērsāmies pie tā, ka SMM-pircēji un emuāru autori sniedz palīdzību vietējām platformām.

Daar ir vairāk nekā viena vienīga tīkla vietne un tā ir dare buite, ‘n bietjie ongewone en bietjie gehoor onder bloggers, maar beslis kragtig as jy jou kartee goed speel.

Watter kaarte kan u vra? Viņam ir lys:

 • Jou nis no bedryf
 • Jou teikengehoor
 • U spesifieke benadering en die hoek waardeur u u kernboodskap gebou het.

Die 7 onwwone, maar kragtige sosiale netwerke wat in hierdie pos geïmplementeer word, sal die die beste vir u werk as u daardie drie wenke (reģistrējies USP, Unieke Verkoopsposisie) niedres u gedagtes het.

1. Kingged

Kingged

Besoek aanlyn: https://www.deviantart.com

Ek het DeviantART, kas raksturo manu ideju, ir domāts, ja vēlaties, lai arī kāds būtu mūsu piedāvātais modulis, ja kāds ir mans pulkstenis Watchers (Volgers) no Joernaal inskrywings en stembusse vai via Afwykings (voorleggings).

Uzziniet vairāk par emuāriem, bet arī par DeviantART piedāvātajiem piedāvājumiem, kas saistīti ar DeviantART izveidi, lai parādītu plašāku informāciju par tīmekļa vietnes vervēšanu, lai skatītu tālāk minētos lēmumus. Pārbaudiet un komentējiet manu stāstu (lv mans emuārs) bija īss, un tas viss bija 7 dienas pirms datuma, kad man bija padomi.

3. InfoBarrel

InfoBarrel.com

Besoek aanlyn: https://gnu.io/social/

GNU Social nav atvērtā koda "apvienots" Čivināt līdzīgs tīklojuma tīkls ir izveidots, jo ir izveidots pats populārākais resursdators (byvoorbeeld social.yourdomain.com), kuru izveidoja bestaande gemeenskap aansluit, maar jy handhaaf, kad esat pieteicies identiski visiem zemju tīklojumiem. Byvoorbeeld, jy kan dieselfde inskrywing gebruik van social.yourdomain.com op community.frienddomain.net.

Šī vietne ir pieejama tīklā, izmantojot GNU Social platformu. Mans apzīmējums ir Quitter.no – vairāk par čivināt, izmantojot UX, izmantojot čivināt, lai nosauktu vārdu un uzvārdu, lai atzīmētu mani ar robotiem, lai pārliecinātos, ka tas ir labs.

Hoe help GNU Social jou blogošana? Sodra jy ‘n rekening op gefundeerde netwerk van keuse het en jy will meet met for bevordering van jou blogposte, sal dit sigbaar wees vir die hele gemeenskap oor die die vele ander federale netwerke.

5. Scoop.it

Scoop.it

Besoek aanlyn: http://www.bizsugar.com

Jautājums par Kingged ir BizSugar optimizētājs, kas paredzēts emuāru autoru skatīšanai, jo videoklips ir izveidots tikpat skaisti, kā arī visi jaunākie emuāru autori, kas ir atbildīgi par emuāru autoru viedokli..

Tā kā jy ‘n baie nis-spesifieke emuārs ir aktuāls, kā BizSugar bietes beer vir jou werk kā’ n netwerkwerktuigig ander, vēl vairāk algemene soorte sosiale netwerke.

7. MyBlogU

MyBlogU

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map