Cenu noteikšana un sponsorētās ziņas

Viena no jūsu emuāra monetizācijas stratēģijām, kas maksā vislabāk, ir sponsorētu ziņu izveidošana zīmoliem, ar kuriem jūs strādājat. Kaut arī daudzas ietekmētāju firmas, piemēram, Clever Girls un MassiveSway, savieno jūs ar iespējām, uz kurām varat pretendēt. Ko darīt, ja vēlaties strādāt ar uzņēmumu, kas atbilst jūsu nišai, bet nepiedāvā iespējas caur jūsu esošajām partnerībām?


Šonedēļ man bija iespēja intervēt ekspertu blogeri Klaudiju Krusch no TrendyLatina.com par zīmolu veidošanu. Viņa ir strādājusi par satura veidotāju un ietekmētāju ar daudziem populārākajiem zīmoliem, piemēram, Maikls Korss, un ir sociālo mediju pārvaldības firmas Social Coerce direktore. Klaudijas filozofija? “Es ticu godīgam, smagam darbam, lai nopelnītu naudu.”

Pitching Brands intervija ar Klaudiju Krusch

Sveika, Klaudija, paldies par jūsu laiku šodien. Kādu padomu jūs varat dot emuāru autoriem, kuri vēlas izcelt zīmolus, ar kuriem viņi vēl nav strādājuši?

Klaudija:

Pitching vai, vēl labāk, sadarbība ar citiem emuāru autoriem, zīmols sākas jau ilgi pirms jūs uzrunāt tos. Jūsu sociālo mediju straume ir jāpadara vēlama. Zīmoli tagad atskatās uz 2–3 mēnešiem jūsu sociālo mediju straumē. Vismaz mēnesi pirms tuvināšanās zīmolam jums jāsāk koplietot saturu, kas ir sinhronizēts ar viņu zīmolu, kā arī jāseko tam. Nedaliet tikai nejauši. Iestatiet sociālo mediju stratēģiju un pēc tam piepildiet to ar organisku saturu, kas jūs pārstāv.

Mēģiniet atrast zīmolus, kuriem jūs jebkurā gadījumā tērējat naudu, nevis kaut ko jaunu, lai tas būtu organisks jūsu dzīvesveids. Kad esat iestatījis stratēģiju, sazinieties ar zīmoliem sociālajos medijos. Es labāk izvēlos privātu ziņojumu zīmolus vietnē Twitter. Pēc tam es viņiem saku, ka es vēlētos viņiem nosūtīt multivides komplektu un apspriest partnerību. Ja viņi neseko jums, komentējiet viņu plūsmu. Pagaidām neesmu saņēmis “nē” piķis!

Daudzi emuāru autori nav pārliecināti, kā noteikt sevi un strādāt apmaiņā pret vienu produktu ar zemu cenu vai ļoti zemām izmaksām. Kādu padomu jūs varat viņiem dot?

Klaudija:

Jānovērtē sevi! Tas ir darbs – jūs neizmantojat viņiem labvēlību. Jums jāuzlabo savas stiprās puses. Piemēram, es ļoti labi pārvaldu Instagram, tāpēc tagad lielākā daļa mana darba ir šajā vidē. Man tiek maksāta tāda pati likme kā par sponsorēto darbu, kas man prasa daudz vairāk laika un pūļu nekā sociālie mediji, kas ir mans spēks.

Turklāt, tiklīdz esat gatavs sazināties un nosūtīt savu multivides komplektu, piedāvājiet viņiem 2 vai 3 citus potenciālos emuāru autoru partnerus un iespējas, ko jūs viņu labā darīsit. Es pārsvarā strādāju ar sociālajiem medijiem, bet piedāvāju emuāru ierakstu iespējas. Zīmoliem patīk, lai tas viss viņiem būtu iepriekš noteikts. Ja jūs iestatāt kampaņu, viņiem ir vieglāk pieņemt jūsu soli.

Dodiet viņiem arī izvēles iespējas, ko jūs vēlētos saņemt pretī. Sakiet viņiem: “Vai tas ir tas, ko es daru, vai mēs varam strādāt kopā?” Ja esat pareizi veicis pamatdarbu, esmu pārliecināts, ka saņemsit apstiprinošu atbildi.

Vai ir kādas potenciālas problēmas, kuras var risināt emuāru autori, kas viņiem palīdzēs zīmoliem izskatīties labvēlīgāk?

Klaudija

Jā! Nesen es devu dažus padomus jaunam emuāru autorei, kurš centās panākt, lai zīmoli darbotos kopā ar viņu. Es paskatījos uz viņas straumi, un viņas sociālajos medijos nebija stratēģijas. Viņas norīkošanai nebija nedz atskaņas, nedz iemesla.

Kā es viņai teicu, jums ir jādefinē savs zīmols. Tas ir sākumpunkts – to nedarot, jūs nevarat iestatīt stratēģiju. Jums jābūt sinhronizācijā ar savu zīmolu un jāpaliek uzticīgam tam. Šis emuāru autors ņēma vērā manu padomu, un tad man bija drosme uzrunāt zīmolus. Viņa izlaida savu pirmo pārskatu un virzās uz priekšu.

Lai gūtu panākumus, jums ir jāsaista visi šie elementi: jūsu zīmols, straume, jūs. Jūsu sekotājiem jāatrod šie elementi jūsu ikdienas dzīvē. Piemēram, mani sekotāji zina, kas man patīk, un tas nes manu dzīvi un straumi. Tas nav viltots, tas ir tas, kas es esmu.

Jebkuras kļūdas, no kurām vajadzētu izvairīties?

Klaudija:

Daudzi emuāru autori meklē “lietas”. Viņi vēlas kaut ko iegūt vai saņemt kompensāciju. Tam nevajadzētu būt jūsu gala mērķim. Kompensācija rodas tāpēc, ka jūs darāt kaut ko, kas jūs patiesi interesē.

Padomājiet dziļāk, kad jūs to darāt kā bizness. Interese par zīmolu radīsies, kad dalīsities ar to, kas jums patiešām rūp. Tad jums jāatrod labākais veids, kā to visu sajaukt.

Galvenās marginālās preču markas:

 1. Vispirms noteikti izveidojiet savu zīmolu.
 2. Izstrādājiet sociālo mediju stratēģiju, kas ir savienota ar jūsu zīmolu, un vismaz 2 mēnešus ievērojiet to, pirms sasniedzat zīmolu.
 3. Piesaistiet pilnu kampaņu ar iespējām, ko jūs varat darīt viņu labā un ko jūs sagaidāt pretī. Ja iespējams, pieņemiet darbā citus emuāru veidotājus.
 4. Nosakot cenu vai pieprasot produktu, atcerieties, ka tas ir darbs. Vērtē sevi!
 5. Nedariet to “lietu” vai kompensācijas dēļ. Darbs pie lietām, kas jums patīk un rūp.

Ko iekasēt par sponsorētu pastu

Kā teica Klaudija, jums ir jānovērtē sevi. Sue Ann Dunlevie no vietnes SuccessfulBlogging.com ir interesants raksts par to, ko iekasēt par emuāru veidošanu. Pat ja jūsu lapas skatījumi mēnesī ir 5000 unikāli skatījumi mēnesī pakalpojumā Google Analytics, jūs, visticamāk, varat iekasēt maksu no USD 50 līdz 100 par vienu pastu. Ja nē, uzziniet, kā iegūt pirmos 1000 lapu skatījumus. Turklāt Klaudijas padoms parāda, cik nozīmīgs ir spēcīgs sociālais medijs. Uzziniet, kā audzēt savus sekotājus.

Kad esat iestatījis likmi savam emuāram, varat iekasēt nedaudz mazāk maksu par ziņas ievietošanu kāda cita emuārā. Es saku mazāk, jo, kad tas ir jūsu emuārs, jūs iekasējat maksu par darbu un reklamēšanu. Atcerieties, ka sponsorēta ziņa ir reklāma, kas nekad neatstāj jūsu emuāru! Tāpēc reklāmas maksā ne tik daudz, cik sponsorētās ziņas. Reklāmas ir rotējoša maksa, kuru var atjaunot un kuras derīguma termiņš beidzas, un tātad tā būs daudz zemāka maksa.

Neaizmirstiet savu multivides komplektu

Kā redzat, ir svarīgi, lai būtu multivides komplekts novirzīšanai. Izstrādājiet to pēc iespējas ātrāk. Tai nav jābūt sāpīgai procedūrai! Jūs to varat izveidot savā teksta apstrādes programmatūrā. Jums jāiekļauj šādi vienumi:

 • Jūsu fotoattēls (tas, kuru izmantojat savā emuārā un kā iemiesojums, kuram jābūt konsekventam), emuāra nosaukums un logotips.
 • Jūsu kontaktinformācija, ieskaitot e-pastu un tālruni.
 • Jūsu emuāra misija un mērķauditorija. Pastāstiet viņiem, kāds ir jūsu zīmols.
 • Visi sasniegumi, kas saistīti ar to, ko jūs piedāvājat zīmoliem. Tās var būt vīrusu ziņas, apbalvojumi, semināri, jūsu rakstītas e-grāmatas, sasniegumi ietekmētājos utt.
 • Ko jūs varat piedāvāt, piemēram, zīmolam: sponsorētās ziņas, Twitter partijas vadība, konferences pārstāvis utt. Pārliecinieties, vai jūsu sasniegumi atbilst šim.
 • Zīmoli, ar kuriem esat strādājis iepriekš.

Es jums atstāšu savu neseno stāstu. Es vairāk nekā gadu strādāju bioloģiskās pārtikas / dabiskās veselības telpā. Šajā laikā mana ģimene strādā ar homeopātu, kurš ir arī veikala īpašnieks. Viņa laipni pasniedza man dāvanu sertifikātu par dāvanu pagājušajā ziemā. Pēc tam mēs sākām apspriest, kā es varētu viņai rakstīt. Mēs runājām šonedēļ, un viņa vēlas sadarboties ar mani vēl vairāk, lai izveidotu sadarbības tīklus un konferences. Šis būs mans līdz šim lielākais projekts, un tas viss radās organiski.

Tāpēc prāta vētra jūsu zīmolam, sakopiet multivides straumi, esiet autentisks, novērtējiet sevi un sāciet radoši apsvērt, ko jūs varat piedāvāt zīmolam. Jums nav ko zaudēt.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me