Multivides komplekti un sponsorēšana: kā padarīt jūsu emuāru pievilcīgu reklāmdevējiem

Vai jūs kādreiz esat sazinājies ar reklāmdevēju, kurš pieprasa multivides komplektu, pirms viņš nosaka cenu par sponsorēto saturu?


Vai varbūt viņi pat vienkārši pieprasīja nelielu informāciju par jūsu ikmēneša emuāru trafiku un sociālo iesaisti.

Emuāru autoriem, piemēram, jums (un man), var būt grūti uzskatīt multivides iezīmes par “emuāru lietu”, piemēram, jūsu lapu Par vai jebkuru jūsu instalētu sociālo logrīku. Tie izklausās vairāk kā žurnālu vai avīžu lietas, vai ne?

Lieta ir tāda – ja vēlaties pelnīt naudu blogošanā, jums tas jādara piesaistīt jūsu emuāra reklāmdevēji.

Un to var ļoti, ļoti grūti izdarīt bez multivides komplekta.

Multivides komplekta piemērs atrodams vietnē Evanto Marketplace.

Tīmekļa emuāru autores Džinas Badalati jūnija intervija ar ietekmētāju Klaudiju Krūzu parādīja dažus interesantus punktus par sponsorēto ziņu izlikšanu un cenu noteikšanu – un par to, cik nozīmīgi ir mediju komplekti šajā spēlē..

Vissvarīgākais no viņas gabala izņemtais materiāls: Multivides komplekti ir līdzīgi jūsu vizītkartei vai lifta skaņai ar reklāmdevējiem – jūs to varat izgatavot vai palaist garām atkarībā no tā, cik labi spēlējat savas kartes.

Es mēdzu domāt, ka plašsaziņas līdzekļu komplekti ir laika izšķiešana, līdz es saņēmu piedāvājumus par USD 100–150 USD par katru sponsorēta satura gabalu, pateicoties vienkāršai multivides komplekta lapai, kurā es pievienoju nelielu informāciju par savu trafiku un mērķauditoriju.

Kā izskatās multivides komplekts?

Multivides komplekts – dažreiz saukts par preses komplektu – ir visaptveroša uzņēmējdarbības vai tīmekļa vietnes informācijas un reklāmas materiālu pakete, ko plašsaziņas līdzekļi var uzņemt un izmantot.

Lieki piebilst, ka multivides komplektam vajadzētu radīt profesionālu pirmo iespaidu uz jūsu reklāmdevējiem un palielināt jūsu iespējas izmantot iespēju jūsu emuāram..

Džina jau apskatīja zīmolu un blogeru attiecības un mediju komplekta struktūras pamatus, tāpēc šeit es pievērsīšos tikai multivides komplekta saturam – taču vispirms jums vajadzētu izlasīt viņas ierakstu par attiecībām, jo ​​attiecības notiek pirms jebkāda veida instruktāžas!

Ja neesat pārliecināts par to, kā strukturēt multivides komplektu, apskatiet tiešsaistes žurnālus un to, kā viņi izstrādāja savus. Lejupielādējiet dažus (ja tie ir pieejami lejupielādēšanai bez veidlapām) un rūpīgi izpētiet tos.

Displeja pierādījums par satiksmi

Ja nevēlaties izmantot Google Analytics, izmantojiet šos WP spraudņus un / vai bezmaksas analītikas programmatūru, lai multivides komplekta lapā parādītu klasifikāciju:

 • Piwik
 • Atveriet Web Analytics
 • WP statistika
 • GoStats
 • AWStats

Kopīgojiet lasītāju iesaistes paraugus

Pievienojiet savu ziņu paraugus, lai parādītu iesaisti:

 • Saites uz attiecīgo lasītāju komentāriem
 • Lietotāju e-pastu / abonementu ekrānuzņēmumi
 • Sociālie mediji vai foruma diskusijas ap jūsu emuāra ziņām

Zems meklēšanas klasifikācija

Jums ir vieglāk, ja jums ir kāda veida meklētājprogrammu klasifikācija, neatkarīgi no tā, vai tā ir Bing, Google vai cita meklētājprogramma.

Tomēr ko darīt, ja jums nav meklētājprogrammu klasifikācijas vai arī jūs neietilpst SEO?

Ko darīt, ja nevēlaties ierindoties meklētājprogrammās, pilnībā izslēdzot tos caur robots.txt?

Vai jūs joprojām varat piedāvāt vērtību saviem reklāmdevējiem??

Atbilde ir JĀ. Pilnīgi.

Koncentrējieties uz satiksmi

Savā multivides komplektā varat sniegt pierādījumus par jebkura veida trafiku, kas nav meklētājprogramma, tostarp:

 • Sociālie mēdiji
 • Nodošana
 • PPC
 • Tiešā
 • E-pasts / biļetens
 • Preses relīzes

Izmantojiet vietni SeeTheStats.com vai īsos kodus, ko nodrošina programmatūra, kas minēta iepriekš šajā sadaļā “Satiksmes pierādījums”, lai parādītu statistiku savā vietnē.

Varat arī nodrošināt ekrānuzņēmumus (labāk, ja uzticamībai ir labāk, ja tajos ir ierakstīšanas datums) un cita veida trafika logrīkus.

Rakstiet emuāru komentāru ziņojumu

Šajā pārskatā jāietver jūsu visvairāk iesaistīto amatu saraksts, iespējams, starp pēdējiem vai populārākajiem, ar numuriem.

Piemēram:

“5 iemesli, kāpēc jums vajadzētu blogot ne vairāk kā vienu reizi nedēļā” – 127 komentāri, ieskaitot atsauksmes no labākajiem emuāru autoriem, piemēram, One Name, Name 2 un Name 3.

Atjauniniet šo ziņojumu ar jaunām saistošām ziņām un, ja esat savācis pietiekami daudz datu vai aptaujājis savus lasītājus, pievienojiet tam nelielu gadījumu izpēti. Tas jūsu ziņojumam piešķirs ticamību.

Parādiet savus sociālo mediju numurus

Cik sekotāju un akciju jums ir sociālajos medijos?

Izmantojiet logrīkus un spraudņus, lai tiešsaistes multivides komplektā parādītu reāllaika statistiku. Ja multivides komplekts ir PDF formā, atjauniniet to vismaz reizi trijos mēnešos, lai atjauninātu numurus un ekrānuzņēmumus.

Jūsu jaunumu abonenti

Lielākā daļa biļetenu pārvaldības skriptu ļauj savai vietnei pievienot logrīku, lai parādītu jaunumu abonentu skaitu.

Tomēr, ja tas nav jūsu gadījums, jūs varat:

 • Izmantojiet ekrānuzņēmumus (atjaunina ik pēc trim mēnešiem)
 • Pieprasīt un dalīties ar abonentu atsauksmēm (ar viņu pilnajiem vārdiem un saitēm uz viņu vietnēm)
 • Pievienojiet lapas skatījumu skaitītāju gadījumam, ja jums ir jūsu biļetenu tiešsaistes versija (arhīvi)

Apmeklējumu skaits plašsaziņas līdzekļos / presē

Vai jūsu emuārs tika pieminēts plašsaziņas līdzekļos? Vai jūs saņēmāt interviju par savu nišas kompetenci??

Pievienojiet savam multivides komplektam savu parādīšanās plašsaziņas līdzekļos kopsavilkumu ar klipiem, fotoattēliem, saitēm un visām atsauksmēm.

Neaizmirstiet sava multivides komplekta dizainu

Neatkarīgi no tā, vai multivides komplekts ir tiešsaistē vai lejupielādējamā PDF formā, pārliecinieties, vai jūs vai jūsu dizaineris noformējat dizainu, kas, izmantojot UX, lojalitāti un uzticēšanos, pārsteigs jūsu reklāmdevējus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me