25 technikos magnatus (ir jų grynąją vertę), kuriuos turėtumėte žinoti

Išgyventi ypač konkurencingoje technologijų pramonėje yra pats savaime didelis laimėjimas, tačiau šie technikos magnatai ne tik išgyveno, bet ir klestėjo. Sukaupta grynoji vertė viršija 1 trilijoną JAV dolerių, šie savos gamybos milijardieriai ir toliau dominuoja turtingiausių pasaulio žmonių sąraše.


Bet kas yra tie techno magnai?

Na, keli iš šių vardų turėtų būti pažįstami, jei kada nors naršėte internete. Nemažai jų yra naujokai, kurie vis aukščiau renkasi pasinaudodami socialinės žiniasklaidos ir mobiliųjų technologijų rinka..

Skaitykite toliau ir sužinokite apie technikos magnatus, kurie yra šių dienų technologijų pramonės pradininkai ir sukėlėjai.

1. Billas Gatesas

Dabartinis vaidmuo: „Amazon.com“ generalinis direktorius / įkūrėjas

2017 metų liepą Jeffui Bezosui pavyko trumpam numušti Bilą Gatesą iš savo vietos ir tapti turtingiausiu pasaulio žmogumi. „Amazon“ generalinis direktorius ir įkūrėjas Bezosas surinko daugiausiai pinigų, kai pirmą kartą pristatė ir sukūrė revoliuciją el. Prekybos koncepcijoje. Kai „Amazon“ pirmą kartą pradėjo savo veiklą 1994 m., Jis veikė iš garažo savo Sietlo namuose ir buvo internetinis knygų mažmenininkas. Nuo to laiko įmonė išaugo į elektroninės komercijos behemotą, pardavinėjančią viską nuo mados iki plataus vartojimo elektronikos ir viską, kas tarp jų.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 81,7 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 94,8 milijardo dolerių

3. Markas Zuckerbergas

Dabartinis vaidmuo: CTO / „Oracle“ įkūrėjas

Larry Elisonas 1977 m. Kartu su dviem kolegomis įkūrė programavimo įmonę „Oracle Corp“. Didžiąją dalį pelno bendrovė uždirbo įgyvendindama projektus su CŽV ir kurdama programinę įrangą, kuri padeda kurti ryšių su klientais valdymo duomenų bazes. Elisonas atsisakė generalinio direktoriaus pareigų 2014 m., Tačiau ir toliau eina „Oracle“ valdybos pirmininko ir vyriausiojo technologijų pareigūno pareigas.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 59,3 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 60,1 milijardo dolerių

5. Larry Page

Dabartinis vaidmuo: abėcėlės prezidentas

Kartu su Larry Page, Sergejus Brinas pavertė „Google“ šia įmone. Brinas buvo labai svarbus palengvindamas masinį „Google“ restruktūrizavimą 2015 m., Pateikdamas paieškos variklio firmą pagal kontroliuojančiąją bendrovę „Alfabetas“. Per abėcėlę jis toliau tyrinėja naujus „moonshot“ projektus ir idėjas, pvz., Kurti automatizuotus namus ir savarankiškai vairuoti automobilius.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 42,7 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 47,3 milijardo dolerių

7. Džekas Ma

Dabartinis vaidmuo: „Tencent Holdings“ pirmininkas / generalinis direktorius

Programinės įrangos inžinierius Ma Huateng (arba „Pony Ma“) įsitraukė į technologijų industriją, kai 1998 m. Įkūrė „Tencent Holdings“, didžiausią Kinijos interneto portalą. Kai kurie sėkmingi darbai, kuriuos jis surengė kartu su „Tencent Holdings“, yra tiesioginių pranešimų paslauga QQ; „Wechat“, mobiliųjų telefonų siuntimo paslauga, turinti daugiau nei 900 milijonų vartotojų; ir „Tencent Games“, didžiausia internetinių žaidimų bendruomenė Kinijoje.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 36,7 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 43,3 milijardo dolerių

9. Steve’as Ballmeris

Dabartinis vaidmuo: „Dell“ pirmininkas / generalinis direktorius

Kompiuterių kompanijos, kurios vardas yra jo vardas, įkūrėjas Michaelas Dellas daug savo turtų turi iš „Dell Technologies“. „Dell“ susijungus su kompiuterių saugojimo milžine EMC, pasiektas didžiausias visų laikų technologijų įsigijimas, kurio vertė siekia 60 milijardų JAV dolerių. Jis ir toliau valdo 70 proc. Bendrovės akcijų bei eina pirmininko ir generalinio direktoriaus pareigas.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 22,4 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 23,5 milijardo dolerių

11. Sūnus Masayoshi

Dabartinis vaidmuo: „Tesla“ generalinis direktorius / pirmininkas

Elonas Muskas padarė savo pranašumą technologijų pramonėje, kai jis įkūrė „PayPal“, kurį 2002 m. Įsigijo „eBay“ už 1,4 milijardo JAV dolerių. Vėliau jis pradėjo „Tesla Motors“, kurio pagrindinis tikslas yra visiškai elektrinių transporto priemonių ir „SpaceX“, gamybą rinkoje. , „Musk“ raketų kompanija, kurios vertė viršija 20 milijardų JAV dolerių.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 20,7 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 19,7 milijardo dolerių

13. Paulius Allenas

Dabartinis vaidmuo: „Samsung Electronics“ pirmininkas

Nepaisant kelerių audringų metų, „Samsung Electronics“ pirmininkas Lee Kun-Hee sudarė sąrašą. Lee patyrė širdies smūgį 2014 m. Ir lieka hospitalizuotas Seulo „Samsung“ medicinos centre, o jo sūnus Jay Y. buvo areštuotas, apkaltintas ir nuteistas už kyšininkavimą 2017 m. Nepaisant to, elektroninis konglomeratas užima lyderio pozicijas mobiliojo ryšio rinkoje su jos išmaniųjų telefonų.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 18,3 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 21,7 milijardo dolerių

15. Azimas Premji

Dabartinis vaidmuo: „Netease“ įkūrėjas / generalinis direktorius

Vienas didžiausių internetinių ir mobiliųjų žaidimų verslų pasaulyje Viljamas Dingas pasiglemžė savo laimę didžiulėje Kinijos žaidimų rinkoje. Jis buvo turtingiausias Kinijos žmogus ir pirmasis interneto bei žaidimų milijardierius 2003 m. Jo įmonė ir toliau auga: 2016 m. Pajamos padidėjo 67% ir sudarė 5,5 milijardo JAV dolerių..

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 16,1 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 18 milijardų dolerių

17. Robinas Li

Dabartinis vaidmuo: HCL įkūrėjas / pirmininkas

Shivas Nadaras buvo Indijos IT pramonės pradininkas, kai 1976 m. Rado HCL. Nadaras pradėjo gaminti skaičiuotuvus ir mikroprocesorius savo garaže, o vėliau išplėtė programinės įrangos paslaugas. „HCL Technologies“ šiuo metu yra ketvirta pagal dydį Indijos programinės įrangos paslaugų teikėja, kurios pajamos siekia 7,5 milijardo JAV dolerių.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 13,5 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 13,4 milijardo dolerių

19. Dustinas Moskovitzas

Dabartinis vaidmuo: SAP stebėtojų tarybos pirmininkas

Buvęs IBM darbuotojas Hasso Plattneris 1972 m. Išvyko kartu su kitais keturiais kolegomis, norėdamas atidaryti Vokietijos programinės įrangos kompaniją SAP (programinė įranga, programos, produktai). SAP uždirba daugiau nei 20 milijardų dolerių per metus ir yra B2B srities rinkos lyderė. Plattneris 2003 m. Atsistatydino iš generalinio direktoriaus pareigų ir toliau eina SAP stebėtojų tarybos pirmininko pareigas.

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 12,6 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 13,3 milijardo dolerių

21. Zhang Zhidong

Dabartinis vaidmuo: „Google“ vykdomasis pirmininkas

Prieš prisijungdamas prie „Google“ Ericas Schmidtas anksčiau buvo „Novell“ generalinis direktorius ir „Sun Microsystems“ vyriausiasis technologijų pareigūnas. Schmidtas buvo generalinis direktorius nuo 2001 iki 2011 m., Vėliau perėjo į „Alphabet“, „Google“ pagrindinės bendrovės, pirmininką ir eina pasaulio „Google“ ambasadoriaus pareigas..

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 12,4 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 13,5 milijardo dolerių

23. Terry Gou

Dabartinis vaidmuo: „Dietmar Hopp Stiftung“ įkūrėjas

Dietmaras Hoppas prisijungė prie Hasso Plattnerio ir buvusių IBM kolegų įsteigdamas Vokietijos programinės įrangos kompaniją SAP 1972 m. Hoppas dirbo generaliniu direktoriumi 1988–1998 m., O vėliau – stebėtojų tarybos pirmininku iki 2003 m. Vėliau 2005 m. Jis pasitraukė ir daugiau dėmesio skyrė labdarai. darbas su „Dietmar Hopp Stiftung“, kuris sporto, medicinos, švietimo ir socialinėms programoms paskirstė daugiau nei 470 mln..

 • „Tech Industry“ grynoji vertė: 10,2 milijardo dolerių
 • Grynoji vertė realiu laiku: 10,6 milijardo USD

25. Zhou Qunfei

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me