Geriausios asmeninės internetinės svetainės, kurias aš kada nors mačiau (ir kaip susikurti savo)

Jie sako, kad svetimo siela yra nesuprantama, bet mes negalime visiškai sutikti su šiuo teiginiu.


Dažniausiai mes tiesiog nenorime pastebėti akivaizdaus, apsimesdami, kad tai per daug asmeniškas dalykas ar kažkas panašaus.

Tiesą sakant, žmogaus siela nėra tokia tamsi, kaip atrodo. Jis visada pasiruošęs ir netgi nori atskleisti savo paslaptis konfidencialistui. Paprastai interneto bendruomenės nariai, turintys savo svetaines, yra atviri bendravimui, bendravimui ir kitiems panašiems dalykams. Be to, asmeninės svetainės yra savotiški virtualūs gyvenimo aprašymai jų savininkams. Dažniausiai, jei esate aštrus kaip adata, pamatę žmogaus svetainę, apie svetainės savininką papasakosite net daugiau nei jis / ji norėjo pasakyti.

Svetainė: siauros dizainas.com

2. Jimas Ramsdenas

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - JB

Svetainė: strajnic.net

4. Gary Le Masson

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - Gary

Svetainė: julia.na

6. Paskalis van Gemertas

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - Pascal

Svetainė: madebydaryl.co.uk

8. Anthony Wiktor

Asmeninės svetainės pavyzdys (nauja) - AW

Svetainė: adamhartwig.co.uk

10. Žvėris grįžo

Asmeninės svetainės (naujos) pavyzdys - TBIB

Svetainė: tonydorio.com

12. Seanas Halpinas

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - Sean

Svetainė: toddhenry.com

14. Gary Sheng

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - Gary Sheng

Svetainė: anthonymychal.com

16. Joshua Mccartney

Asmeninės svetainės pavyzdys (nauja) - JM

Svetainė: lewishowes.com

18. Pharrell Williams

Asmeninės svetainės (naujos) pavyzdys - PW

Svetainė: aliwong.com

20. Albino Tonnina

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - „Albino“

Svetainė: ellensriley.com

22. Simonas Sinek

Asmeninės svetainės pavyzdys (naujas) - Simonas

Rekomendacija

Šiomis dienomis aš naudoju „Vardas pigus“, kad galėčiau registruoti ir valdyti visus savo domenų vardus. Asmeniniam svetainės talpinimui aš rekomenduoju naudoti „Hostinger Single“ – daugiausia todėl, kad jie turi pigiausią vienos svetainės prieglobą (prasideda nuo 0,80 USD per mėnesį) ir lengvai naudojamą svetainių kūrėją.

„Hostinger“„Hostinger“ bendrojo prieglobos planas prasideda nuo 0,80 USD / mėn. – Puikiai tinka tiems, kurie talpina tik vieną asmeninę svetainę (apsilankykite „Hostinger“ internete)..

2. Kurkite nuo nulio arba naudodamiesi svetainių kūrimo priemone

Kai būsite pasirengę svetainės domenui ir prieglobai, kitas žingsnis yra sukurti pačią svetainę.

Kuriant internetinius puslapius yra daug svarstymų, tačiau pradedantiesiems patariu žengti žingsnį kūdikio link.

WYSIWYG redaktorius

Pabandykite ką nors išvesti ir įdėkite į internetą. Tobulinimas ir keitimas gali įvykti vėliau, kai tik išmoksite savo įgūdžius. Vienas paprastas būdas susikurti svetainę yra naudoti WYSIWYG žiniatinklio rengyklę, tokią kaip „Adobe Dreamweaver CC“. Tokie redaktoriai veikia lygiai taip pat kaip įprastas tekstų rengyklė ir leidžia vizualiai suprojektuoti savo svetainę, nevaldant per daug techninių detalių.

Svetainių kūrėjai

Jei HTML ir CSS nėra jūsų reikalas arba tiesiog norite paprastos asmeninės interviu svetainės, tuomet galbūt geresnis pasirinkimas „drag and drop“ svetainių kūrėjas..

Daugelis žiniatinklio prieglobos įmonių teikia svetainių kūrimo įrankį nemokamai. Jei jums nelabai rūpi svetainės perspektyvos ar UX, naudodamiesi tomis nemokamomis priemonėmis galite per pusvalandį sukurti veikiančią asmeninę svetainę. Arba galite praleisti interneto svetainių kūrimo procesą naudodamiesi mokamu „viskas viename“ tinklalapio kūrėju, pavyzdžiui, „Wix“ ir „Weebly“. Geriausia, kai šios mokamos priemonės yra sukurtos nemokšiškoms technikoms. Paprastai jie yra lengvai naudojami ir pateikiami su šimtais iš anksto sukurtų šablonų. Galite tiesiog pasirinkti išankstinio dizaino temą ir pritaikyti savo svetainėje vos keliais paspaudimais.

Čia yra keletas svetainių, sukurtų naudojant „Wix“, pavyzdžių. Čia taip pat galite patikrinti „Wix“ įmontuotus šablonus.

„Wix“ svetainės pavyzdysAsmeninė svetainė, sukurta kartu su „Wix“: Natalie Latinsky.„Wix“ svetainės pavyzdysAsmeninė svetainė, sukurta kartu su „Wix“: Lera Mishurov.„Wix“ svetainės pavyzdysAsmeninė svetainė, sukurta naudojant „Wix“: Rachel Fraser.

Tiems, kurie nėra susipažinę su svetainių kūrėjais, rekomenduoju perskaityti šias pamokas mūsų seserų svetainėse:

  • Kaip sukurti savo pirmąją svetainę naudojant „Wix“
  • Kaip sukurti savo pirmąją svetainę naudojant „Weebly“

3. Įtraukite asmeninį turinį

Negaliu iš tikrųjų išmokyti jūsų turinio, kurį turėtumėte įtraukti į savo asmeninę svetainę, bet norėčiau padėti jums atlikti idėjų šturmą – užduokite sau šiuos klausimus –

  • Koks yra jūsų asmeninės svetainės tikslas? Apibrėžkite ir sukurkite savo asmeninį prekės ženklą.
  • Kas yra jūsų tikslinė auditorija? Studentai, potencialūs klientai, pirkėjai ir kt. Susipažinkite su jais.
  • Kokia yra privaloma informacija svetainėje? Darbo pavyzdžiai, kontaktinė informacija, gaminio specifikacijos ir kt.
  • Kaip jūs pateikiate tą informaciją? Galerijos stiliai, taškų formos, animacija ir tt Arba dar geriau, papasakok istoriją.

Visada atminkite, kad asmeninėms svetainėms jūs esate prekės ženklas. Įsitikinkite, kad į tai žiūrite rimtai ir nusiųskite nuoseklią žinią apie savo prekės ženklą. Tai gali būti jūsų svetainės logotipas, vizitinės kortelės ar net kažkas panašaus į jūsų el. Pašto parašą.

Nesijaudinkite, nes tai yra dalykas, kurį lengvai (ir greitai) galite atlikti naudodamiesi bet kuriomis geromis rinkoje esančiomis prekės ženklo kūrimo priemonėmis..

Dažnai užduodami klausimai

Kaip nemokamai susikurti savo svetainę?

Yra daugybė variantų, iš kurių galite pasirinkti, jei norite sukurti nemokamą asmeninę svetainę. „Wix“ turi nemokamą sąskaitą, leidžiančią naudotis jų svetainių kūrimo programa, o „000Webhost“ – nemokamą interneto prieglobą.

Ar jums reikia asmeninės svetainės?

Asmeninės svetainės tikrai nėra būtinybė, tačiau kadangi jos yra puiki vieta pasidalyti daugiau apie jūsų aistras ir mėgstamus dalykus, yra galimybė jas komercializuoti ir uždirbti šiek tiek pinigų..

Ką turėčiau įdėti į savo asmeninę svetainę?

Geriausias dalykas, kai sukuriate asmeniniam naudojimui skirtą svetainę, yra tai, kad jie priklauso jums, kaip jums patinka. Keletas idėjų, kuo dalintis, yra asmeninis dienoraštis, keletas jūsų darbo pavyzdžių, informacijos apie dalykus, kuriuos aistringai mėgstate, ar net asmeninis prekės ženklas.

Ar asmeninė svetainė padeda gauti darbą?

Puikiai atliktas profesionalus profilis padės jums išsiskirti iš konkurentų įdarbinimo forumuose. Be laisvės visiškai pritaikyti, jūs taip pat parodote iniciatyvą ir pagrindinius HTML įgūdžius kurdami svetainę.

Ar turėtumėte pateikti savo gyvenimo aprašymą savo svetainėje?

Tai priklauso nuo to, kam norite naudoti savo svetainę. Kaip pagalba įdarbinant, CV nėra svarstomas, tačiau reikėtų atstatyti per daug asmeniškus duomenis, tokius kaip adresai ir kontaktiniai numeriai..

Apvyniojimas: kuris yra jūsų mėgstamiausias?

Taigi, ar jums patinka mano kolekcija? Kuris tau atrodė kūrybingiausias? Kas, jūsų manymu, yra svarbiausia asmeninėse svetainėse?

Prašome pasidalinti šiuo įrašu ir savo nuomone „Twitter“ (pažymėkite mane @WebHostingJerry). Tikiuosi, kad šis rinkinys padės jums sukurti savo asmeninę svetainę pagal visas šiuolaikines tendencijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me