Rasti geriausią el. Pašto talpinimą ir sužinoti, kaip susikurti savo verslo el. Paštą

Profesoriui el. Paštas paprastai yra susijęs su pagrindiniais tiekėjais, tokiais kaip „Google“ ar „Yahoo“, nes jis yra nemokamas ir saugojimo požiūriu neribotas..


Tačiau įmonėms dažnai keliami skirtingi reikalavimai ir paprastai verta ieškoti verslo el. Pašto prieglobos paslaugų.

Nors daugelyje hostingo kompanijų yra ir nemokamų versijų, daugelis verslo įmonių naudojasi profesionalių el. Pašto paslaugų lankstumu ir galia. Profesionalus el. Pašto priegloba paprastai apima el. Laiškų tvarkymą atskirame arba skirtame pašto serveryje.

Raskite geriausią el. Pašto talpinimą

  • Tarpinis serveris – 5,00 USD / mėn
  • – 0,99 USD / mėn
  • – prasideda nuo 0,80 USD / mėn
  • – prasideda nuo 3,99 USD / mėn
  • – prasideda nuo 2,95 USD / mėn
  • – prasideda nuo 2,96 USD / mėn

Žingsnis po žingsnio vadovėliai

Atskleidimas: WHSR gauna siuntimo mokesčius iš kai kurių šiame puslapyje nurodytų el. Pašto svetainių talpinimo įmonių. Mūsų nuomonės ir rekomendacijos yra pagrįstos faktine vartotojo patirtimi ir rinkos duomenimis.

Prieš gilindamiesi čia, pirmiausia aptarsime pagrindus.

Kaip veikia el. Pašto priegloba

Nors tai nėra vidutinio Džo liežuvio tema, verslo el. Pašto prieglobos pagrindai nėra labai sudėtingi. El. Pašto talpinimas iš tikrųjų yra labai bendras terminas ir tiesiog nurodo, kokia paslauga talpina jūsų el. Laiškus. Pavyzdžiui, „Gmail“ taip pat gali būti laikomas el. Pašto priegloba.

Tačiau remdamiesi šiuo straipsniu manysime, kad jūs ketinate talpinti savo el. Laiškus. Tai reiškia, kad jūs galėsite visiškai valdyti savo el. Laiškus, pradedant nuo adresų kūrimo ir jų tvarkymo nustatymo iki saugojimo vietos.

Kai jums siunčiamas el. Laiškas, jame pateikiama įvairi informacija, įskaitant jūsų el. Pašto adresą. Remiantis tuo adresu, laiškas siunčiamas į saugyklos vietą, kuriai jis yra skirtas. Kai jis bus ten, galėsite bet kada jį atidaryti ir perskaityti.

Jei nusipirkote kokį nors interneto prieglobos paketą, paprastai labai tikėtina, kad el. Pašto prieglobos paslauga yra integruota į jūsų žiniatinklio prieglobos paketą. Jei to dar nepadarėte, turėsite ieškoti el. Pašto prieglobos paketų, kad el. Paštui galėtumėte naudoti tinkintus domenus.

Tinkintas el. Pašto adresas atrodys maždaug taip:

Kodėl jums reikia verslo el. Pašto prieglobos??

Kai vartoju terminą „verslo el. Pašto priegloba“, tai, ką iš tikrųjų turiu omenyje, yra jūsų el. Tam yra daug priežasčių, pradedant profesionalumu ir baigiant duomenų saugumu. Sudarant verslo perspektyvą, išlaidos nėra pernelyg didelės, o nauda žymiai viršija šias išlaidas.

1- Profesionalumas

Naudodami pasirinktinį domeną jūsų klientai tiksliai žinos, su kuo jie susiję. Kadangi domenas priklauso jums ir jį valdo, kam nors bus sunku neteisingai pateikti savo mintį kaip priklausantį jūsų įmonei.

Apsvarstykime du scenarijus, kai viena įmonė naudoja verslo el. Pašto prieglobą, o kita naudoja nemokamą el. Pašto paslaugą;

 • A įmonė
 • Įmonė B –

Bendrovės A atveju bet kuris asmuo iš tikrųjų gali registruotis tuo el. Pašto adresu tol, kol jis vis dar prieinamas.

Tačiau įmonės B el. Paštas bus unikalus jums, domeno savininkui. Bendrovės B el. Pašto adresas taip pat parodo įmonės profesionalumą ir atsidavimą savo verslui.

2 – Duomenų saugumas

Priimdami savo verslo el. Laiškus, jūs visiškai kontroliuojate, kaip elgiasi el. Laiškai. Pvz., Jei dirbate įmonėje, kurioje galioja tam tikri nuostatai, pvz., Duomenų lokalizavimas, gali tekti saugoti el. Laiškus serveriuose tam tikrose vietose.

3 – palaikymas

Šiandien įmonės dažniausiai bendrauja el. Paštu. Tikėtina, kad kai kuriuose iš tų el. Laiškų bus svarbi informacija, tokia kaip sąskaitų išrašymas, sąskaitų faktūrų išrašymas, sutartys ir panašiai. Naudodamiesi savo el. Pašto priegloba, turėsite daugiau galimybių susidoroti su scenarijais, kurie kiltų dėl el. Pašto problemų.

Pamiršti ar sugadinti el. Laiškai gali smarkiai paveikti jūsų verslą, o palaikymas, kuris teikiamas kartu su verslo el. Pašto priegloba, gali pasirodyti neįkainojamas.

Kas daro gerą el. Pašto talpinimą?

Daugelis geros žiniatinklio prieglaudos savybių taip pat turėtų būti geros el. Pašto priegloboje. Tarp šių savybių jūsų sąrašo viršūnėje turėtų būti patikimumas ir lankstumas. Kiti veiksniai yra šie:

Saugumas

Kaip verslas, jūsų klientai turi sugebėti tikėti jūsų verslo vientisumu. Jie patikės jums konfidencialią informaciją, tokią kaip vardai, el. Pašto adresai ir galbūt net finansiniai duomenys. El. Pašto saugumas yra svarbus, todėl el. Pašto serveryje turėtumėte atkreipti dėmesį į integruotas funkcijas, tokias kaip duomenų saugumas, apsauga nuo kenkėjiškų programų, šlamšto ir panašiai..

Prieinamumas

Mes dažnai tikriname savo el. Paštą per įvairias platformas, kad gali būti lengva pamiršti, kad kiekvienai iš jų gali prireikti skirtingų konfigūracijų. Ieškodami el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjo įsitikinkite, kad turite prieigą prie internetinio pašto, POP ir IMAP.

Internetinis paštas leidžia naudoti internetinę el. Pašto programą, kuri yra labai patogu. IMAP leidžia jums skaityti savo el. Paštą iš bet kurio įrenginio, jų neatsiųsdami. Kita vertus, POP reikalauja, kad prieš juos skaitydami atsisiųstumėte savo el.

„Black list-Free“

Jei jūsų IP adresas bus įtrauktas į juodąjį sąrašą, tai yra tikras būdas greitai pamatyti jūsų verslo veiklą (ypač susijusią su klientu!). Tai gali būti pagrindinė problema, nes vienas jūsų IP tampa juoduoju sąrašu. Norint vėl jį sutvarkyti, reikia laiko ir pastangų. Venkite el. Pašto prieglobos, turinčios reputaciją, kad klientai patenka į juodus sąrašus, nes jums gali baigtis perdirbta ir jau į juodąjį sąrašą įtraukta IP.

El. Pašto serverio juodojo sąrašo būseną galite patikrinti naudodami „MX Toolbox“.

Kur talpinti savo el. Pašto abonementus?

1- Komplektuotas (el. Paštas + svetainė) talpinimas

Komplektuotas el. Pašto priegloba yra tada, kai gaunate el. Pašto prieglobą, kuri pridedama kartu su jūsų žiniatinklio prieglobos paskyra (taigi terminas „susietas“). Atsižvelgiant į jūsų poreikius, tai gali pasirodyti labai naudinga, nes jums nereikės tvarkyti el. Pašto el. Pašto adresų atskirai arba mokėti papildomai už el. Pašto prieglobą.

Tačiau paketo el. Pašto prieglobos vietą dažnai riboja bendra jūsų žiniatinklio prieglobos sąskaitos talpa. Dauguma paketų skiria vieną vietą, kurią pasidalija el. Paštas ir žiniatinklio priegloba. Be vietos, jūs taip pat dalijatės pralaidumo suma, paskirta jūsų paskyrai.

Minusai – Ribotos funkcijos ir saugykla. Ne didelėms įmonėms.

Privalumai – Lengva nustatyti, patobulinti funkcijas, talpinti keletą mažų el. Pašto abonementų už vieną kainą.

Geriausia skirta el. Pašto prieglobos paslauga? Ne visos žiniatinklio prieglobos įmonės siūlo specialius el. Pašto prieglobos planus, tačiau kaip aiškius geros atskirtos el. Pašto prieglobos paslaugų pavyzdžius galite rasti „Hostinger“ ir „Liquid Web“..

3 – Įmonių sprendimai (SaaS)

Yra paslaugų teikėjų, tokių kaip „Google“ ir „Microsoft“, kurie turi el. Pašto prieglobos sprendimus, tokius kaip „G Suite“ ir „Microsoft 365 Business“. Tai yra specialios el. Pašto paslaugos, kuriomis lengva naudotis ir jos yra veiksmingos, tačiau jas reikia valdyti atskirai nuo prieglobos, net jei jos gali naudoti jūsų pasirinktinį domeno vardą.

Neigiama yra tai, kad padidėjus jūsų darbuotojų skaičiui, paslaugos gali brangiai kainuoti. Pavyzdžiui, „G Suite“ gali kainuoti tik 5,40 USD už pagrindinį planą, bet tai yra kaina, kurią kiekvienas vartotojas turi mokėti per mėnesį.

Minusai – Papildomas administracinis darbas. Brangus – papildomos išlaidos už papildomas el. Pašto paskyras.

Svetainė: https://www.interserver.com

„InterServer“ yra įsikūrusi Naujajame Džersyje ir veikia jau daugiau nei du dešimtmečius – neįtikėtinai ilgą interneto serverio gyvenimo trukmę. Pirmą kartą pristatytas kaip virtualios prieglobos sąskaitos perpardavėjas, šiandien jis apima beveik visą žiniatinklio prieglobos paslaugų spektrą.

Paslaugos: Grupinis ir skirtas el. Pašto priegloba.

Svetainė: https://www.namecheap.com

Netgi į biudžetą orientuotus žiniatinklio prieglobos tinklus „NameCheap“ siūlo pigiai (be jokio punšo). Su bendro naudojimo prieglobos planais, kurie prasideda nuo 1,44 USD, net atnaujinus, jie gali pasigirti vienomis žemiausių kainų pramonėje. Be prieglobos, „NameCheap“ siūlo ir kitus produktus, tokius kaip domenų vardai ir saugos paslaugos.

„Namecheap“, be savo labai žemų interneto prieglobos pradinių planų, siūlo daugybę paslaugų, į kurias įeina ir privatus el. Pašto priegloba. Nuo 0,99 USD per mėnesį galite gauti ne tik el. Pašto prieglobą, bet ir šiek tiek vietos failų saugojimui. Kainos didėja priklausomai nuo to, kiek pašto dėžučių jums reikia.

Svetainė: https://www.hostinger.com

„Hostinger“ yra įsikūrusi Kaune, Lietuvoje ir siūlo didžiulį hostingo planų pasirinkimą. Geriausias dalykas, susijęs su jų interneto priegloba, yra tas, kad jis taip pat pateikiamas kartu su el. Pašto priegloba. Nesvarbu, ar prisiregistruojate prie jų bendrojo prieglobos planų ar net VPS prieglobos, jūsų el. Pašto priegloba jiems taikoma.

Paslaugos: Grupinis ir skirtas el. Pašto priegloba.

Svetainė: https://www.inmotionhosting.com

„InMotion Hosting“, įsikūrusi tiek Lost Angeles, Kalifornijoje, veikia daugiau nei 15 metų. Bendrovė ilgą laiką buvo viena iš mėgstamiausių mūsų šeimininkų dėl daugelio priežasčių, ir netgi jų bendras interneto priegloba teikia nemokamas elektroninio pašto funkcijas.

Paslaugos: Grupinis el. Pašto talpinimas.

Svetainė: https://www.tmdhosting.com

Turėdama dešimties metų tarnybos įrašą, „TMDhosting“ per daugelį metų buvo patikimas partneris daugeliui svetainių savininkų. Jis turi keletą duomenų centrų vietų, esančių aplink JAV, ir vieną – Nyderlanduose. Kai kainos prasideda nuo 2,95 USD per mėnesį, šis pasirinkimas tikrai yra sprogdinimo kaina, jei manote, kad jie susieja el. Laišką su savo hostingo planais.

Paslaugos: Grupinis el. Pašto talpinimas.

Svetainė: https://www.a2hosting.com

Mes manome, kad A2 priegloba yra viena iš geriausių žiniatinklio prieglobos vietų, ir duomenų perdavimo centrai yra gerai išplitę visame pasaulyje – Amsterdame, Singapūre, Arizonoje ir, žinoma, Mičigane. Jis siūlo ypač galingus funkcijų rinkinius ir juos derina su didele klientų patirtimi priimtinomis kainomis.

Paslaugos: Grupinis ir skirtas el. Pašto priegloba.

Atitinkami ištekliai

Mes taip pat paskelbėme nemažai ieškomo vadovo tiems, kurie ieško prieglobos.

 • Visas prieglobos paslaugų teikėjų sąrašas, kurį peržiūrėjome
 • Vadovas: Kada laikas pereiti prie VPS
 • Apklausa: kiek turėtumėte sumokėti už žiniatinklio prieglobą
 • Geriausios žiniatinklio prieglobos pasirinkimo priemonės
 • Geriausios hostingo paslaugos mažoms įmonėms
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me