20 obligāti nepieciešami rīki maziem tiešsaistes uzņēmumiem

Kā neliela uzņēmuma īpašnieks, jūsu biznesa ideju īstenošana nozīmē to padarīt efektīvāku un atrast rīkus, kas var palīdzēt aizstāt simtiem darbinieku, kuru jums nav un kurus nevarat atļauties nolīgt. Par laimi tiešsaistes uzņēmuma īpašniekam ir vairākas lietas, kas palīdzēs visam, sākot no laika pārvaldības līdz rēķinu izrakstīšanai un beidzot ar mārketingu. WHSR ir ietaupījis laiku un pūles, lai nomedītu šos instrumentus; mēs apskatījām dažus populārākos rīkus un izvēlējāmies 20 labākos nepieciešamos rīkus.


Savā top Forbes 20 instrumentu sarakstā Tanya Prive dalījās:

“Ierobežots laiks, darbaspēks un budžeti visi var būt faktors, jo sāk pieaugt darba slodze un pieaug rēķini. Ar stabilu komandu un pareizajiem instrumentiem jūs drīz varēsit sasniegt savu biznesa potenciālu. . ”

20 obligāti nepieciešami rīki jūsu biznesam

1 – pieprasījuma bāze

Pieprasījuma bāze

Inc emuāra ziņojumā par 12 atdzistiem tīmekļa rīkiem maziem uzņēmumiem tiek apskatīts Demandbase kā patiesi vērtīgs rīks vietņu īpašniekiem.

Demandbase tuvāk aplūko tos, kuri apmeklē jūsu vietni, ņemot vērā viņu IP un salīdzinot to vairākos informācijas avotos, piemēram, Dun & Bradstreet un LexisNexis. Demandbase ne tikai norāda, kādos uzņēmumos jūsu vietnes apmeklētāji, iespējams, strādā, bet arī nodrošinās jums uzņēmuma vadītāja kontaktinformāciju, lai jūs varētu tālāk pārdot savus pakalpojumus. Tas ir lielisks veids, kā reklamēt demogrāfiskos datus, kuri jau interesējas par jūsu produktu.

2 – Inky Bee

inky bee

Emuāra ierakstā par emuāru veidošanas vedni Džerijs Lovs iesaka izmantot Inky Bee, lai izveidotu savienojumu ar citiem emuāru autoriem.

Tīkla izveide ar citiem emuāru autoriem ir atslēga, lai uzzinātu vairāk par savu emuāru. Kopš emuāru veidošanas sākuma dažas emuāru mārketinga lietas nav mainījušās, un viena no tām ir tīkla izveidošana ar citiem emuāru autoriem. Tomēr ir mainījies veids, kā mēs savstarpēji savienojamies, un Inky Bee ir lielisks rīks, kas palīdz jums viegli izveidot savienojumu, ietaupot jūsu laiku un piemeklējot jūs ar emuāru autoriem ar līdzīgām interesēm.

3 – galvenais izsekotājs

galvenais pārbaudītājs

Šis ir viens rīks, par kuru jūs, iespējams, vēl neesat dzirdējis, taču Pivotal Tracker palīdzēs jums saglabāt aizņemto grafiku uz pareizā ceļa. Aplūkojot 40 mazos uzņēmumus un tiešsaistes rīkus, bez kuriem nevar dzīvot, Maikls P. Daughertijs no “Bespoke Row” saka, ka šis ir viņa mīļākais rīks. Var viegli redzēt, kāpēc. Tas ir viegli lietojams projektu vadības rīks, kas visus komandas darbiniekus iesaistīs reāllaika tiešsaistes vidē. Izveidojiet uzdevumu izpildes grafiku, ļaujiet citiem augšupielādēt atjauninājumus un atstāt piezīmes, kā arī mijiedarboties ar klientiem no viena paneļa..

 4 – Dropbox

piliens kastē

Šis vienkāršais tiešsaistes glabāšanas risinājums ir lieliski piemērots svarīgāko dokumentu uzskaitei. Ja notiek neiedomājami un jūsu dators avarē vai mājas birojā izceļas ugunsgrēks, visus datus varat atgūt no Dropbox. Uzņēmums piedāvā vairākus risinājumus, ieskaitot bezmaksas iespēju ar 2 GB lielu atmiņas vietu. Jūs varat arī izmantot Dropbox, lai koplietotu failus ar līdzstrādniekiem.

Dustin Sklavos no Notebook Review norāda, cik vienkārša ir Dropbox lietošana:

“Es nevaru uzsvērt, cik viegli to faktiski izmantot, jo tieši tas mani uzvarēja. Ikviens no mums jebkurā laikā varēja mainīt koplietotās mapes saturu, un (ja interneta platums atļauj) faili tiks automātiski atjaunināti. Pakalpojums ir milzīgs ieguvums radošajiem tipiem, kuriem ir jāapmainās ar diezgan nozīmīgiem failiem savā starpā, nemaz nerunājot par pamata patērētājiem, kuri vienkārši vēlas dalīties ar ģimenes fotoattēliem un videoklipiem. Tas ir ārkārtīgi viegli nokļūt, un katrā mapē ir niecīgs dokumentu fails, kas precīzi izskaidro, kā to izmantot. ”

5 – ābolu pīrāgs

appy pīrāga ekrānuzņēmums

Appy Pie ir platforma, kas ļauj uzņēmumiem izveidot savu lietotni un augšupielādēt to iTunes vai Google Play. Klienti var lejupielādēt lietotni un pēc tam katru dienu sūtīt paziņojumus par push pakalpojumiem. Appy Pie gatavojas pievienot iespēju arī produktus pārdot, izmantojot lietotni.

6 – Hootsuite

hootsuite

Hootsuite mazo uzņēmumu īpašniekam ir divkāršs mērķis. Pirmkārt, Hootsuite informācijas panelī varat redzēt, kuras tēmas ir tendences jūsu biznesa nišā. Par ko cilvēki runā? Kā jūs to varat izmantot emuāra ziņās vai produktu piedāvājumos? Ja cilvēki runā par filmas zvaigznes nāvi, vai jums ir kādi produkti, kas saistīti ar šo zvaigzni, kurus jūs varētu izcelt savu produktu lapā? Varat arī izmantot Hootsuite, lai ieplānotu sociālo mediju ziņas savam biznesam.

Nacionālā neatkarīgā biznesa federācija (NFIB) to iesaka kā top 6 tiešsaistes rīkus, kurus vajadzētu izmantot mazo uzņēmumu īpašniekiem, un uzskaita šādu pārskatu:

“Ir arī citi Hootsuite līdzīgi pakalpojumi, taču mēs esam secinājuši, ka tas gandrīz visos līmeņos pārspēj tos visus.” —Kari DePhillips, satura rūpnīca, Pitsburga

7 – vilnis

vilnis

Sekošana rēķiniem, maksājamajiem kontiem, saņemtajiem maksājumiem un pat algu uzskaitei par nelielu biznesu dažkārt var šķist milzīga. Wave ir visaptverošs risinājums mazā uzņēmuma īpašniekam, un programmatūra dzīvo tiešsaistes vidē. Quickbooks Pro tiešsaistē ir vēl viena iespēja, bet Wave ir mazliet pieejamāks mazajam puisim, jo ​​tas ir bez maksas.

Small Business Doer emuāru autors Gregs Lams ieguva interesantu ieskatu par šīs programmatūras plusiem un mīnusiem. Kaut arī viņš uzskatīja, ka tas ierobežo viņa biznesu, kādam, kurš katru mēnesi veic uzņēmējdarbību kā individuālais īpašnieks un bez lieliem izdevumiem, šī programmatūra, iespējams, darbosies labi. Tomēr viena no labākajām viņa raksta daļām ir pašā beigās, kur viņš piedāvā sarakstu ar dažādām tiešsaistes grāmatvedības programmām, kuras var izmantot uzņēmumu īpašnieki.

 8 – plānošana

grafiks

Ja jūs vadāt uzņēmumu, kurā tiešsaistē vai klātienē tiekaties ar klientiem, jūs vēlēsities pārbaudīt automatizētās plānošanas plānošanu..

Šī programmatūra ļauj jūsu klientam apmeklēt vietni un redzēt, kurās dienās un laikos esat pieejams tikšanās. Piemēram, ja jūs piedāvājat individuālu apmācību, jūs ievadāt pieejamās stundas un paziņojat klientiem, ka viņi var apmeklēt vietni, lai ieplānotu tikšanos. Plānošana jums nosūtīs e-pastu, kad būsit norunājis, parādīs noteikto laika rezervāciju kā rezervētu un pat nosūtīs automatizētus atgādinājumus klientam pirms tikšanās..

9 – MailChimp

mailchimp

Ja jūs vadāt uzņēmējdarbību tiešsaistē, jūs vēlaties sākt biļetenu, lai uzturētu kontaktus ar vietnes apmeklētājiem. Biļetens kalpo daudziem mērķiem, tostarp ļaujot jums paziņot abonentiem par īpašiem pārdošanas apjomiem vai jauniem produktiem. WHSR rakstā 15 tīmekļa mitināšanas gudrības pērles Luana Spinetti norāda:

“Ierobežotajā tīmekļa mitināšanas kontā instalējiet biļetenu programmatūru, un tas sāks iztērēt jūsu disku un joslas platumu. Diemžēl ar to nav daudz darāmā, un mazākais pieejamais biļetenu skripts – OpenNewsletter – joprojām ir 640 KB, un jums būs jāņem vērā arī visi saglabātie izdevumi. ”

MailChimp ir ideāls risinājums. varat sākt ar bezmaksas kontu un, pieaugot abonentu skaitam, ērti pārejiet uz apmaksātu kontu. MailChimp piedāvā gatavas ziņu veidnes vai arī varat izveidot pielāgotu sava biznesa izskatu.

10 – Google disks

Google disks piedāvā ērtu veidu, kā sekot dokumentiem. Varat koplietot saturu ar līdzstrādniekiem. Viena no labākajām Diska funkcijām ir tā, ka varat iestatīt failu tikai lasāmam vai ļaut citiem rediģēt failu. Vide atbalsta gan tekstapstrādes dokumentus, gan arī uz datu bāzēm balstītus dokumentus. Turklāt varat lejupielādēt veidnes, ko citi ir izveidojuši un kurām jau ir izveidotas formulas. Pieņemsim, ka vēlaties datu bāzi, lai palīdzētu izsekot jūsu līgumdarbinieku nostrādātajām stundām. Viņi var pieteikties veidnē, pievienot savas stundas un saglabāt. Vienkāršs risinājums daudziem dažādiem koplietošanas uzdevumiem.

11 – SlideShare

slideshare

SlideShare ļauj augšupielādēt prezentāciju un sasniegt jaunus klientus, izmantojot PowerPoint tipa formātu. Izmantojot SlideShare, lai sasniegtu jaunus klientus, es runāju par šo augošo tirgu, kas mēnesī jau sasniedz aptuveni 120 miljonus skatījumu. Viena no lielākajām priekšrocībām, pievienojot šo tiešsaistes rīku savam biznesa mārketinga modelim, ir tāda, ka jūs automātiski uzlabosit savas vietnes rangu meklētājprogrammās.

12 – Google tīmekļa pārziņa rīki

Ja vēlaties uzlabot savas vietnes izvietojumu meklētājprogrammās un uzlabot vietnes izmantojamību, vienīgais labākais, ko varat darīt, ir izmantot Google tīmekļa pārziņa rīkus. Papildus tam, lai redzētu, kā jūsu vietne vērtē Google, jūs uzzināsit arī svarīgu informāciju par vietnes apmeklētāju demogrāfiju. Piemēram, ja atklājat, ka lielākā daļa apmeklētāju uz jūsu vietni ierodas laikā no pusdienlaika līdz plkst. 15:00. katru piektdienu, šajā laikā varat piedāvāt pārdošanas apjomus vai citus stimulus, lai palīdzētu palielināt reklāmguvumu līmeni. No otras puses, ja apmeklētāji aiziet no otrā, kad viņi nolaižas noteiktā lapā, šī lapa, iespējams, ir jāpārskata un jāpadara lipīga..

13 – infografika

Izveidojot un lietojot vienkāršu infografiku, lai palielinātu vietnes trafiku, es rakstīju:

Saskaņā ar Sociālo zinātņu pētījumu tīkla datiem aptuveni 65% cilvēku ir vizuālo zināšanu apguvēji. Izmantojot tādu statistiku, jūs varat redzēt, kāpēc infografiku popularitāte pieaug.

Pievienojot infografiku, jūsu mazajam biznesam var būt divas lietas. Pirmkārt, tas var padarīt jūsu piedāvāto skatītājam daudz skaidrāku. Otrkārt, ja infografika ir vērtīga, apmeklētāji to piesprauž Pinterest, dalās ar to Facebook un Tweet par to. Tas nozīmē, ka jūsu potenciālā sasniedzamība eksponenciāli palielinās par draugu skaitu, kas katram ir viņa sociālo mediju lokā.

14 – Toggl

toogl

Jūsu laiks ir vērtīgs, un Toggl palīdz jums izsekot tam, cik ilgi jūs pavadāt katram uzdevumam. Toggl piedāvā gan bezmaksas, gan maksas iespējas. Vienkārši pavelciet rīku tiešsaistē, piesakieties un sekojiet savam klientam, projektam vai uzdevumam. Ja jums ir klienti, kuri maksā jums pa stundām, izmantojot Toggl, lai izsekotu katra uzdevuma laikā pavadīto laiku, var arī atvieglot norēķinus.

15 – apavu kastē

kurpju kastē

Vai, atrodoties veikalā, jūs kādreiz satvert papīra rāmi un nekavējoties pazaudējat kvīti? Ir diezgan grūti izsekot šiem izdevumiem, kaut arī nelieliem, kad nevarat atrast kvīti par tiem. Šajā vietā Shoeboxed sāk darboties, lai saglabātu mazo uzņēmumu īpašnieku atbildību. Šī ir lietotne, kuru lejupielādējat savā viedtālrunī. Pēc tam jūs varat nofotografēt kvīti, un pārējo veiks Shoeboxed, saglabājot kvīts kopiju un izsekojot izdevumus jums. Rūpīgi izmantota programma nodrošinās, ka jūs nekad nepalaidīsit garām citu biznesa izdevumu atskaitījumu no nodokļiem.

16 – bezmaksas konferences zvana

Kā tiešsaistes biznesa īpašnieks jūs, iespējams, daudz komunicējat pa tālruni vai pa e-pastu. Ir gadījumi, kad būtu noderīgi, ja visi cilvēki, kas strādā pie projekta, piezvanītu pa tālruni. Tieši šajā vietā tiek izmantota bezmaksas konferences zvana. Saņemiet visus pa tālruni, un sistēma pat reģistrēs zvanu turpmākai uzziņai. Varat arī izmantot šo sistēmu informatīva veida zvanam saviem klientiem. “Istabas” vienlaikus uzņems līdz 1000 zvanītāju. Kā moderators jūs varat atļaut konkrētu lietotāju jautājumiem vai klusēt, kamēr runājat par noteiktu tēmu.

17 – Kad ir labi

Ja jūs kādreiz esat mēģinājis organizēt tikšanās laiku vairāk nekā trim cilvēkiem, jūs zināt, kāds murgs var būt, lai izdomātu dienu un laiku, kas der visiem. Kad ir labi, ir lielisks rīks, lai noskaidrotu, kad visi var satikties tiešsaistē vai pa tālruni. Katrs cilvēks ievieto pieejamo laiku, un sistēma izvēlas tādu, kas der visiem.

18 – Atslēgvārds Spiegs

atslēgvārdi

Viens no labākajiem veidiem, kā mācīties no jūsu konkurences, ir spiegot viņiem – labi, viņu atslēgvārdi tik un tā. Šis analīzes rīks apskata, kuri atslēgvārdi vislabāk darbojas jūsu konkurentiem, lai jūs varētu mācīties no tā, ko viņi dara. Emuārā Satiksmes salāti Raiens Krūzs par atslēgvārdu spiegu lietošanu saka:

“Mans vispārīgais noteikums ir tāds, ka, ja cilvēki reklamē (tērē maksu par klikšķi) par šo konkrēto atslēgvārdu vai frāzi, tas ir labs atslēgvārds, uz kuru mērķēt, jo pastāv komerciāls nodoms.”

19 – Mojo palīdzības dienests

mojohelpdesk

Tiešsaistes biznesa tirgus ir ļoti konkurētspējīgs. Pat ja jūs šodien esat vienīgā spēle šajā pasaules pilsētā, varat būt pārliecināti, ka kāds pamanīs jūsu panākumus un nokopēs to, ko jūs darāt. Kad esat apskatījis visu pārējo (SEO, labas galvenās lapas, pamatīga konvertēšana utt.), Klientu apkalpošana ir vienīgais veids, kā tikt uz priekšu no konkurences. Mojo palīdzības dienests ir viens no veidiem, kā uzturēt kontaktus ar klientiem un pārliecināties, ka visas viņu iespējamās problēmas tiek ātri un veiksmīgi atrisinātas. Lai gan ir pieejams daudz palīdzības dienestu platformu, tas vienmēr saņem augstas atsauksmes. GetApp kopiena pārskatīja šo programmatūru un piešķīra tai piecas no piecām zvaigznēm.

20 – CrashPlan

Avārijas plāns

CrashPlan ir mākoņa rezerves risinājums. Programma darbojas jūsu datora fonā, nepārtraukti dublējot svarīgus failus datora avārijas gadījumā. Ja neiedomājams notiks, jūs nezaudēsit svarīgus projektus vai klientu kontaktinformāciju. Tā vietā jūs vienkārši pārinstalējat šos datus no dublētiem failiem uz CrashPlan mākoni.

Aisberga redzamā daļa

Šie ir tikai daži iecienītākie rīki tiešsaistes mazajiem uzņēmumiem. Runājot par mazo uzņēmumu efektivitāti, pastāv bezgalīgas iespējas izmantot rīkus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map