Aptauja: Labākais tīmekļa attīstības rīks tiešsaistes biznesam, liecina 24 eksperti

Tik daudz platformu, lai izveidotu jūsu vietni, tik maz laika!


Kā tiešsaistes biznesa īpašniekam pēdējais, par ko jums vajadzētu padomāt, ir platforma, kuru izmantosit savas vietnes iestatīšanai. Jūs jau esat uzņēmis vairākus uzdevumus, kā palielināt savu biznesu. Vietnes projektēšanai un attīstīšanai vajadzētu būt zemai prioritātei, vai ne?

Nepareizi!

Saskaņā ar Abode sniegto satura stāvokli: cerības uz pieaugumu, 38% lietotāju pārtrauks sazināties ar vietni, ja tai ir slikts dizains un izkārtojums.

Cits pētījums, 2015. gada B2B tīmekļa lietojamības ziņojums: Ko B2B pircēji vēlas no pārdevēju vietnēm, izveidoja Huff Industrial Marketing, KoMarketing, & BuyerZone paziņo, ka 47% apmeklētāju vispirms pārlūko produktu un pakalpojumu lapas, pirms apskatās citas sadaļas.

Vairāk pētījumu apstiprina, ka ir svarīgi izveidot biznesa vietni, lai piesaistītu un iesaistītu auditoriju un potenciālos klientus. Jāatzīst, ka jums ir jāievieto vairāk informācijas par to, kā plānojat attīstīt un uzturēt savu vietni. Jūsu biznesa panākumi būs atkarīgi no tā, cik laba ir jūsu vietne.

Tagad problēma ir izlemt, kuru vietņu izstrādes rīku vai platformu izvēlēties no tirgus.

Katram no tiem ir īpašības un priekšrocības, kuras citiem nepiemīt. Tādēļ jums ir jāizlemj par labāko rīku, kas ir piemērots jūsu vajadzībām.

Ja nezināt, kur sākt izvēlēties vietnes veidotāju savam tiešsaistes biznesam, tad pievērsiet uzmanību zemāk redzamajiem uzņēmumu īpašniekiem. Viņi dalās savās domās un viedokļos par to, kura ir labākā tiešsaistes uzņēmumu platforma un kāpēc.

Radiatoru / Facebook – Twitter – LinkedIn dibinātājs

Džastins MetrosIkviens mazs bizness gūs labumu no vietnes, kas palīdz stiprināt viņu zīmolu, produktus un pakalpojumus, vienlaikus paplašinot to darbības jomu. Uzņēmēju īpašniekiem, kas vēlas pārcelties tiešsaistē, ir svarīgi saskaņot savus mērķus ar jūsu budžetu un cerībām.

Vienkāršākais veids, kā piecelties un darboties, ir konsultēties ar tīmekļa profesionāli, kuram, jūsuprāt, varat uzticēties.

Pareizais profesionālis var palīdzēt virzīties uz pareizu platformas līdzsvaru, sākotnējo iestatīšanu, ikmēneša maksu par pakalpojumu un pastāvīgu apkopi. Katrs bizness ir unikāls, un nav pareizu vai nepareizu atbilžu – bet daži jums būs labāki nekā citi.

Ir pieejamas daudzas pārsteidzošas tiešsaistes platformas, kas izstrādātas, lai palīdzētu jūsu vietni izveidot un jūsu ziņojumu parādīt, vienlaikus samazinot sākotnējos pieskaitāmos izdevumus. Gan Wix, gan Squarespace uzreiz ienāk prātā, un abiem ir dažas skaistas un ļoti rentablas veidnes, lai jūs ātri izveidotu un darbinātu. Katram no tiem ir ļoti lietotājam draudzīgi administrēšanas un projektēšanas rīki, kuru lietošanai nav nepieciešama īpaša apmācība. Kad esat iestatījis, vietnes satura atjaunināšanai vajadzētu būt dabiskai un spēcinošai.

Ja jūsu bizness pārdod preces tiešsaistē vai veikalā, vai abus, tad nekas nepārspēj Shopify. Tas piedāvā ļoti pieņemamas cenu pakāpes, kas paredzētas izaugsmei, bezmaksas un par saprātīgu cenu samaksātas veidnes, lai palīdzētu jums ātri darboties, un tai ir arī lieliska pārdošanas punktu sistēma, kuru var piesaistīt tieši jūsu biznesam. Pārvaldiet savas vietnes saturu, krājumus, pasūtījumus, piegādi un izpildi, kā arī klientu vadību zem viena jumta – tas ir krāšņs un mainīgs. Un augs kopā ar jums līdz pat uzņēmumam.

Hubbion / Twitter dibinātājs

anand srinivasanKaut arī WordPress noteikti ir pietiekami plūstošs, lai izveidotu jebkāda veida un izmēra vietnes, šobrīd mēs dzīvojam izvēles pasaulē. Jūsu izvēlei vajadzētu būt atkarīgai no tā, kāda veida vietni vēlaties izmantot. Neliela uzņēmuma īpašnieks, kuram savi produkti jāpārdod tiešsaistē, var izvēlēties Shopify vai Magento. Ja vēlaties reklamēt pakalpojumu, apskatiet SquareSpace.

Bet, ja viss, kas jums nepieciešams, ir iestatīt mikro vietni, lai apkopotu klientu potenciālos klientus, lieliska izvēle ir Unbounce vai Instapage. Visi šie pakalpojumi maksā tikai dažus dolārus mēnesī un ir balstīti uz point-and-click. Vietņu iestatīšana, izmantojot kādu no šiem pakalpojumiem, prasa mazāk nekā desmit minūtes.

Smart DNS Proxy / Twitter izpilddirektors

Efe ČakinberkaIr daudz tiešsaistes pakalpojumu, kur stundas laikā pats varat izveidot maza biznesa vietni. t.i .: Wix, Weebly, Squarespace.

Bet pat par mazāko budžetu es iesaku cilvēkiem izmantot WordPress platformu.

Tā kā WordPress ir visdažādākie rīki, varat paplašināt un uzlabot savu vietni ar lielāku elastību. Galu galā vietnes īpašniekam ir jādomā par vietnes pārvaldību, drošību, dublēšanu utt. Visiem šiem darbiem ar pārvaldītu WordPress mitināšanas pakalpojumu, piemēram, WP Engine, Pagely vai Fly Wheel. Es definēju, ka uzņēmumam nav ieteicams izmantot kopīgu nepārvaldītu mitināšanas pakalpojumu, lai uzticētos tā klātbūtnei tiešsaistē. Tāpat neaizmirstiet visu dublēt ar tādiem pakalpojumiem kā Fatdisco vai VaultPress.

Galvenais cilvēks vietnē MohitTater.com / Facebook – Twitter – LinkedIn

Mohits TatersLabākais veids, kā piecelties un darboties, būtu izmantot ērti izmantojamu, plašu pakalpojumu, piemēram, SquareSpace.com..

Pat pilnīgi iesācējs varētu izveidot vietni dažu minūšu laikā vietnē SquareSpace. Vislabākais ir tas, ka viņi piedāvā bezmaksas izmēģinājuma versiju un nav nepieciešama kredītkarte. Vai es aizmirsu pieminēt, ka vietnes, kas izveidotas, izmantojot SquareSpace, izskatās krāšņas, un tās darbojas arī e-komercijas vietnēs?

Ienākošā mārketinga konsultants vietnē Kevintpayne.com / Twitter – LinkedIn

Kevins PayneJa esat maza uzņēmuma īpašnieks, kurš vēlas pārdot digitālos produktus, es ļoti iesakām izmantot RainMaker platformu, kas ir viss vienā risinājums, lai izveidotu tiešsaistes zīmolu, nepērkot vairākus produktus..

Dažas no daudzajām funkcijām, kas tajā ietilpst:

 • Vairākas WordPress veidnes
 • Mācību vadības sistēma tiešsaistes kursu izveidošanai
 • Sociālo mediju plānošanas rīks
 • E-pasta automatizācijas rīks pilienu kampaņām
 • Spēja uzņemt aplādes
 • Spēja izveidot dalības vietnes

Es iesaku HubSpot arī tad, ja jūs mērogojat B2B Saas startēšanu. Tā ir augstākā līmeņa mārketinga automatizācijas sistēma, kas ienākošo mārketinga kampaņu ieviešanu padara vienkāršu. Ja inkubatorā esat tehnoloģiju jaunizveidots uzņēmums, jums var tikt piemērota 90% atlaide HubSpot.

SERPlified / Facebook – Twitter – LinkedIn dibinātājs

Roksana NasoiGadu gaitā esmu uzsācis daudzus tiešsaistes pasākumus un daudz eksperimentējis ar lielāko daļu CMS veidu. Kad Kristofers man vaicāja par vienkāršāko tīmekļa vietnes izveidošanas veidu, es domāju izveidot šo sarakstu, cerot, ka jūs izvēlēsities nevis to, kas tur ir populārs, bet to, kas ir labākā platforma, kas piemērota jūsu vajadzībām, produktiem un pakalpojumiem. Te tas ir:

Tas viss ir atkarīgs no jūsu uzņēmuma veida.

a) Ja jūs nodarbojaties ar vizuālo biznesu (pieņemsim, ka jūs sniedzat informācijas grafiku, attēlu izveidošanu, sociālo mediju satura izveidi, logotipus, fotogrāfiju), tad es ļoti iesakām doties uz Tumblr CMS.

Lielisks piemērs (un viena no vietnēm, kuras esmu sekojis kopš 2011. gada) ir Šī nav laime. Īpašnieks Peteski to izveidoja kā kopienu un pēc tam sekoja veikalam, kur var iegādāties T-kreklus “Nav”. Šāda veida sabiedrībā balstītam biznesam jums nav nepieciešams daudz, un Tumblr ir vienkāršākais veids, kā vienkārši ievietot attēlu, saiti un īsu aprakstu.

IT prasa minimālu ieguldījumu, un tas ir ļoti lietotājam draudzīgs. Tomēr mārketinga daļa ir jūsu ziņā.

b) HTML 5 darbojas jebkura veida maziem uzņēmumiem.

Tā būtu mana rīcība, ja es vēlētos atvērt vietni, kurā būtu izskaidroti mūsu uzņēmuma pakalpojumi un produkti un koncentrētos uz to, ko mēs varam darīt, lai palīdzētu mūsu klientiem. Un mazāk par to, kas mēs esam, par mūsu balsi utt. Otrajai daļai jums ir sociālie mediji Medium.com un LinkedIn Pulse. Es saku, ka šie darbi ir tikpat labi, lai bloķētu informāciju par uzņēmumu un komandu vai reklamētu klientu veiksmes stāstus. Lai gan vietne ir tiešais avots klientiem, tā sauktā “tiešsaistes vizītkarte”.

Vietnes izveidošana HTML5 formātā ir vienreizējs ieguldījums, nedaudz dārgs (var maksāt apmēram 2000 USD vai vairāk, atkarībā no tā, ko vēlaties), taču tas ir stabils, un jums ir pilnīga kontrole pār tā izskatu un darbību. Personīgais favorīts.

Tagad neuztraucieties par SEO daļu. Tā kā vietnes optimizēt meklētājprogrammām ir viegli, vietnes kodā ieviešot pareizu SEO arhitektūru. Jūsu kodētājam par to vajadzētu zināt kaut ko vai divas.

c) Shopify ir CMS platforma jums, ja domājat pārdot preces, uz tās izkārtojumiem ir rakstīts e-komercija. Iekļaušana sociālo mediju platformās padara to par lielu priekšrocību, ja jūs cīnāties arī ar pārdošanas piltuvēm.

d) Personīgā zīmola veidošana? Pēc tam dodieties uz WordPress. Un… mēs esam šeit. Nākamā pietura, WordPress. Ja esat vientuļnieks vai brīvmākslinieks, emuāra izveidošana palīdzēs jums iegūt ekspozīciju un radīt uzticību savam zīmolam. Tas nāk arī ar daudziem spraudņiem, kas var palīdzēt optimizēt katru rakstu SERP un sociālajiem saziņas līdzekļiem (izmantojot SM kartes).

Kā alternatīvu daudzi ārštata darbinieki izmantotu Behance vai Wix tikai tāpēc, lai tur izveidotu portfeli. Bet, ja vēlaties vairāk un patīk komunicēt ar auditoriju, lasītājiem un klientiem, pieturieties pie WordPress.

Mans nesenais bizness SERPlified darbojas kā emuārs. Būtībā es gribēju uz savu vietu, kur reizēm varētu rakstīt, un uz “lapu”, kur klienti varētu lasīt manu prātu. Es lielākoties izvēlos savus klientus, pamatojoties uz ieteikumiem, tāpēc šajā brīdī man nebija nepieciešams HTML5 veidotas vietnes aicinājums uz darbību..

e) Lietotņu vai IT bizness, kas tikko uzsācis darbību (jauns uzņēmums), varētu gūt lielāku labumu no Joomla izmantošanas. To plaši izmanto ASV (vairāk nekā 50%, pēc GetApp.com datiem), 33% uzņēmumu darbojas interneta sektorā, un tikpat daudz ir IT&Pakalpojumu nozare.

Šajā CMS jums ir lielāka elastība, naudas vērtība un liels atbalsts. Negatīvie ir iepriekš izveidoto funkciju drošības daļa. Tomēr to var novērst ar kiberdrošības protokoliem. Un IT vislabāk zina, kad runa ir par kiberaizsardzību.

Rakstiski / Facebook – Twitter – LinkedIn īpašnieks 

Cas McCulloughParasti WordPress iesaku lielākajai daļai mazo uzņēmumu, un, ja vēlaties izveidot kopienas vai dalības vietni, tas ir tas ceļš. Tomēr ir arī citi uznirstošie risinājumi, kas mazajiem uzņēmumiem sniedz drausmīgu vērtību.

Viena no iespējām, ko pēdējā laikā esmu redzējusi, ir Synergy 8. Synergy 8 puiši ir izveidojuši pārsteidzošu mazā biznesa tīmekļa risinājumu, kas palīdz jums labi ieņemt SEO pozīcijas un ļauj jums vadīt visu CRM un notikumu sistēmas no viņu platformas. Nesen apmeklēju puisi Synergy 8 un biju ļoti pārsteigts.

GuestCrew / Facebook – Twitter – LinkedIn īpašnieks 

uttoran senWordPress noteikti! Pēdējās desmit gadu laikā lielākajai daļai tiešsaistes uzņēmumu WordPress lietošana ir gandrīz 2. raksturs – taču tas, kā jūs to pielāgojat, rada visu atšķirību.

Vienkāršām vietnēm, kurām nav nepieciešams daudz lapu, es dodu priekšroku vienas lapas vietnei. Navigācijas joslā ir parastās lapas par, kontaktpersonām utt., Bet tās ir hash-links piesaistītas tās pašas vienas lapas sākumlapas īpašajam ekrānam..

Piemēram, mana vietne Crowd Speaking ir šāda vietne. Augšējās navigācijas pogas apmeklētāju nosūta uz konkrētu vietu lapā, kur atrodas konkrētais saturs. Noklikšķinot uz cilnes Par vai Funkcijas, ekrāns norādīs uz vietu lapā, kur atrodas šie dati.

Tādā veidā jūs ne tikai ietaupīsit no vairāku lapu veidošanas, bet arī atvieglosit apmeklētājam visu nepieciešamo informāciju ātri..

Pat vietnēm, kurām ir individuāls kods vai kuras ir izmantojušas jebkuru citu CMS un kuras nevēlas mainīt – arī tām kādā brīdī ir nepieciešama pārveidošana vai emuāra sadaļa. Kad es konsultējos par Temok pārprojektēšanu, es ierosināju doties uz WordPress par tā emuāra sadaļu. Izmantojot WordPress, ir pieejami spraudņi, kas var dot jums iespēju koplietot internetu, pievienot dalību, iestatīt cenu lapu, labot SEO, padarīt shēmu izskatīgu – tas pat var jūs nokļūt Google ziņās! Nekādā veidā neviena cita CMS nevar izdarīt tik daudz lietu. WordPress ir tikai vienkāršākais veids, kā izveidot vietni jebkuram mazam biznesam.

OPTIM-EYEZ / Facebook dibinātājs – Twitter – LinkedIn

Sems HērlijsRokas uz leju, WordPress!

Tā ir visbiežāk izmantotā, plaši atbalstītā CMS, kas nāk ar TONS spraudņu un sabiedrības atbalstu.

Pat iesācējs var sākties ar WP… Un pamazām apgūt virves.

Ja jums ir aizkavējies laiks, nauda un resursi; labāka varianta nav.

Es citus nenosaukšu: Bet DAŽAS “bezmaksas” platformas tirgū ir drausmīgas SEO, lietojamības, konvertēšanas un līdz ar to arī jūsu reputācijas dēļ (neskatoties uz viņu apgalvojumiem).

Pieturieties pie WordPress, un jūs to vienmēr varat ļoti pielāgot vēlāk, kad būs pieejams lielāks budžets.

Sākumā: Izmantojiet bezmaksas (vai ļoti zems izmaksas) tēmas / ādas tirgū!

Vietnes Listiller / Twitter dibinātājs – LinkedIn

Elviss MaiklsMana izvēle ir diezgan izplatīta, taču man jāsniedz savs ieteikums nevienam citam kā WordPress.

Daudzi lietotāji ir pavadījuši neskaitāmus mēnešus (pat gadus), pulējot un pilnveidojot savus emuārus platformā, kas nav pašu mitināta. Galu galā viņi pakāpeniski ir sapratuši visus ierobežojumus, ko šīs platformas uzliek viņu spējai augt. Patiesībā es esmu nokļuvis šausmu stāstos, kuros tādas vietas kā Blogger.com pēkšņi un diezgan pēkšņi pārtrauca lietotāja vietni bez brīdinājuma.

Šī un daudzu citu iemeslu dēļ pašpietiekamais WordPress ir absolūti labākā platforma jebkuram emuāru veidotājam, kurš nopietni domā par tiešsaistes publicēšanu neatkarīgi no tā, vai šī persona sāk uzņēmējdarbību vai ir tikai hobija tūrists..

Vēl viens alternatīvu platformu izvēles iemesls (piemēram, iepriekš minētais Blogger) ir saistīts ar to, ka tās piedāvā bezmaksas mitināšanas vietu. Jāsaka gan, ka jūsu tīmekļa mitināšanas vietas iegūšana ir tikai USD 3–4 USD mēnesī šajās dienās, tādējādi padarot WordPress ļoti pieejamu un bez prāta jaunākiem un pieredzējušiem emuāru autoriem.

Top Kreisā dizaina / Facebook – Twitter – LinkedIn dibinātājs

Kerena LernereMan viegli nozīmē:

 • ātri sākt
 • ātri rezultāti
 • zems stress
 • zema problēma

Luksusa veids ir doties kopā ar uzņēmumu, kam ir pieredze, talants un kompetence, lai no jums gūtu vislabāko un nodrošinātu, ka tas parādās vietnē, kas atspoguļo jūsu biznesu tādā veidā, ar kuru jūs varat lepoties. Tomēr dažiem MVU ir ierobežots budžets, un viņiem nav citas izvēles kā izvēlēties pats. Bieži vien viņi izvēlas WordPress veidnes, jo WordPress ir tik plaši izmantots un izsmalcināts. Tomēr nepieredzējušiem lietotājiem DIY WordPress veidnes bieži rada daudz nepatikšanas, un tās nav viegli. Faktiski, ja mēs ieteiktu labu veidnes pašdarināšanas ceļu, mēs ieteiktu kvadrātu – tas ir viens no labākajiem veidņu veidotājiem. Tam ir daži ierobežojumi, taču tas ir daudz intuitīvāks un mazāk apgrūtina. Tik viegli, salīdzinot.

Bonusa padoms: pārliecinieties, ka esat noorganizējis pareizu domēna vārdu, lai beigās nebūtu domēna .squarespace.com. Un kādu dienu jūs varēsiet veikt ieguldījumus nākamajā darbībā (luksusa variants) – speciāli izstrādātā vietnē ar WordPress kā CMS -, ko izveidojusi talantīgu ekspertu komanda!

EAK Digital / Facebook – Twitter – LinkedIn dibinātājs

Erhans KorhalillersMan ātrākais un vienkāršākais veids, kā par zemām izmaksām izveidot kvalitatīvu vietni, joprojām ir WordPress. Teicot, ka es cieši sekoju jaunajiem ar AI darbināmajiem vietņu veidotājiem, piemēram, Firedrop un Grid.

Lai gan es esmu pārliecināts, ka šī tehnoloģija prasīs zināmu uzlabojumu, lai panāktu pareizību, turpinot pilnveidot ar AI darbināmus rīkus, piemēram, tērzēšanas robotus un Amazon’s Alexa, es nešaubos, ka šī tehnoloģija radīs jaunu ērtības rītausmu un jaunas vietnes izveidošana. Tomēr pagaidām un pārredzamā nākotnē es vienmēr ieteiktu nolīgt cilvēku talantus, lai paveiktu darbu, ja to atļauj jūsu budžets.

Vadītājs & Partnerattiecības vietnē Rankpay / Facebook – Twitter – LinkedIn 

Sems VorensEs personīgi labprātāk izmantoju WordPress mazo uzņēmumu vietnēs. Bet WordPress instalēšanai bieži ir nepieciešama sarežģīta kompetence, un nejaušinātajiem var būt grūti atrisināt tehniskas problēmas pašu spēkiem..

Paturot to prātā, es ieteiktu SquareSpace kā vieglāko veidu, kā maza uzņēmuma īpašniekam izveidot jaunu vietni. Tas ir ārkārtīgi draudzīgs lietotājam, un jaundzimušie jutīsies ērti, strādājot ar platformu, nemaz nav laika.

THGM Writers / Twitter – Pinterest prezidents

Deivids LeonhardsEs esmu izveidojis vietnes, izmantojot WordPress. Daudzi cilvēki domā, ka WP ir paredzēts tikai emuāriem, taču jūs varat redzēt, ka šīs mazo uzņēmumu vietnes, kuras esmu palīdzējis veidot (ieskaitot manas), nav emuāri:

 • jnlplumbingbc.ca
 • thgmwriters.com
 • stratēģiskais biznessmtg.com

Process ir ļoti vienkāršs:

 • Augšupielādējiet bezmaksas CMS no WordPress.org
 • Izvēlieties motīvu, kas pilnībā reaģē uz mobilajām ierīcēm. Šis aspekts ir kritisks.
 • Izvēlieties visus spraudņus, kas jums patīk (kas padara WordPress tik vienkāršu ikvienam!)
 • Iegūstiet pielāgotu dizainu. Šajā amatā es pārdomāju, cik svarīgi tas ir.
 • Pievienojiet savu saturu, taču pārliecinieties, vai tas ir izveidots vienkāršā angļu valodā un ir vērsts uz klientu (jūsu vietne ir paredzēta jūsu klientiem, nevis jums).

Voila! Jums ir maza biznesa vietne. Laika gaitā varat turpināt labot tekstu un attēlus, bet platformai un tēmai jāsāk darboties jau pašā sākumā, jo to ir grūtāk mainīt.

Uzņēmuma Write Mix for Business / Twitter – LinkedIn – Facebook īpašnieks

Sue-Ann BubaczKā tirdzniecības uzņēmuma īpašnieks gandrīz 30 gadus es varu jums pateikt, ka tiešsaistes mārketings nav prioritāte.

Ar visām cepurēm, kuras niecīgs biz īpašnieks nēsā, pārvaldot un pārvaldot – it īpaši vietējos dienestos – jau aizņemtu uzņēmumu, tas nav nekas neparasts, ka doma par vietni pilnībā nerodas prātā.

Patiesībā, pārdomājot vai iedziļinoties biznesa vietnē gadu gaitā, dažas lietas mani uzrunāja. Man tie bija šķēršļi uzsākšanai. Lielākās problēmas (tajā laikā) bija augstās vietnes izveides izmaksas, radošās brīvības trūkums projektā kopumā un kontroles trūkums vietnes izmaiņas un atjauninājumus veikt..

Visbeidzot, bet galvenokārt tāpēc, ka es sāku rakstīt saturu tīmeklim, es savam pirmajam biznesam izveidoju vietni, lai tai parādītu “klātbūtni tīmeklī”… un kaut ko pievienotu savam rakstīšanas portfelim!

Sākumā es nevarēju apgūt WordPress, tāpēc mana pirmā vietne atrodas WebStarts, Wix līdzīgam mitināšanas un vietņu veidošanas pakalpojumu sniedzējam, kas to padarīja diezgan vieglu. Diezgan DYI. Un diezgan lēti.

Protams, tagad, būdams profesionāla satura veidotājs uzņēmumiem, esmu gan iekarojis, gan to iemācījies

WordPress vietnes ir biznesa vietņu konkurences standarts. Tomēr mana vietējā tirgus vietne joprojām ir vietējās vietņu veidotājas vietne un uztur “klātbūtni tīmeklī”.

Vincredo dibinātājs

Izvēlētais vietnes veidotājs: Weebly

Veidojot mūsu vietni Vincredo, mēs vēlējāmies izmantot platformu, kuru viegli, ātri un stilīgi salikt. Papildus tam, ka ir neticami vienkārši vilkt un nomest elementus, lai izveidotu vietni, viņiem ir arī video fons, kuru varat ievietot vietnē, lai padarītu to daudz vizuāli pievilcīgāku, lai reklamētu Vincredo un mūsu produktus.

Tieši tas pārdeva platformu, kad bija jāpieņem lēmums, kuru platformu izmantot.

Commission Factory / Twitter – LinkedIn – Facebook īpašnieks

Zane McIntyreDaudzi cilvēki, iespējams, atbildēs, iesakot izmantot veidni no lietotājam draudzīgas CMS, piemēram, WordPress.

Tomēr ko darīt, ja jūs mēģināt pierādīt savu biznesa koncepciju? Ir daudz galveno lapu veidotāju, piemēram, Instapage un LaunchRock (ar jau iebūvētām viena peidžera veidnēm), kas var palīdzēt ātri un rentabli izveidot lapu..

Mērķis ir noteikt skaidru ieņēmumu / potenciālo ceļu jūsu biznesam, un dažreiz vietnes / CMS funkciju apsvēršana vispirms var izraisīt uzmanības novēršanu..

BlitzMetrics / Facebook – Twitter – LinkedIn galvenais tehnoloģiju direktors

Deniss JuIkviens izmanto WordPress kā savu bāzi, ieskaitot sevi, kas ir labs sākums, jo to ir ērti lietot un konfigurēt savām vajadzībām.

Bet, ja vēlaties satiksmi un pārdošanu, nepietiek tikai ar WordPress izmantošanu.

Jums jānosūta daudz minūtes minūšu videoklipu, kas tiek integrēti ar Facebook. Meklējiet WordPress spraudņus, kas pārvalda Facebook komentārus, Facebook pikseļu un Facebook tūlītējos rakstus – ir pieejams daudz.

Galu galā neatkarīgi no tā, cik “jauka” jūsu vietne izskatās, ir svarīgi to savienot ar lielāko trafika avotu uz planētas – Facebook. Ja pievienosit šos priekšmetus, jums būs labākās abas pasaules, un jūs netērēsit dārgo laiku, tērējot tehniskos resursus..

Vecuma priekšrocību līdzdibinātājs / Facebook – Twitter – Instagram

Suzanne NobleDraugiem un klientiem, kuriem ir vajadzīgas īpaši vienkāršas vietnes, es zinu, ka varu izveidot pats, es izmantoju Panther. Tā ir jauna tīmekļa veidošanas vietne, kuru ir ļoti ērti izmantot, un tā padara skaistas, atsaucīgas vietnes, kas ir lieliski piemērotas maziem uzņēmumiem, konsultantiem un ārštata darbiniekiem. Es esmu paveicis dažus, un man patīk, kā tas tiek integrēts ar lielajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, lai jūs varētu ar pogas klikšķi publicēt vietnes savā domēnā..

Savā vietnē es izmantoju WordPress. Es strādāju ar WordPress vairāk nekā desmit gadus, tāpēc man tas ļoti patīk. Tas ir kļuvis tik sarežģīts, ka tagad to izmanto daudzi patiešām lieli uzņēmumi, un to var pielāgot, lai izdarītu diezgan daudz jebkas, ko jūs varētu vēlēties.

Arctic Grey, Inc. administratīvais direktors / Facebook – LinkedIn – Instagram

Entonijs M. SpalloneJa jūs meklējat ātru intuitīvu platformu, lai izveidotu savu vietni, Wix, bez šaubām, būtu labākā vieta, kur sākt. Viņiem ir ļoti lietotājam draudzīga CMS, kas padara jūsu vietnes izveidi brīvu ar ļoti rentabliem hostinga plāniem.

Tomēr, ja jūs meklējat kaut ko mazliet izturīgāku attiecībā uz e-komercijas vietni, Shopify būtu labākā izvēle. Viņu CMS ir nedaudz sarežģītāks nekā Wix, taču funkcionalitāte ir skaista, izmantojot visu, sākot ar viedo meklēšanu, kas iebūvēta automatizētos pamestos grozu atkopšanas e-pastos.

Nevar noiet greizi ar vienu no tām. :)

Digitālā mārketinga stratēģija tiešsaistes režīmā vienīgais veids / Facebook – Twitter – Google+

Neils ŠetsWordPress ir mana GO TO platforma, kad runa ir par vietnes izveidi, taču tā nav vienkāršākā lietojamā platforma. Šajā gadījumā WIX un Squarespace ir priekšrocības, taču to iespējas ir ierobežotas. Tāpēc es vienmēr iesaku saviem klientiem apmeklēt vienas dienas WordPress apmācības kursus vietējā reģionā, kas parasti ir pietiekami, lai izveidotu pietiekami labu vietni un sāktu pārvaldīt jūsu saturu.

Ir daži iemesli, kāpēc es dodu priekšroku WordPress salīdzinājumā ar citām platformām, bet mani trīs galvenie ir šādi:

 1. Klientu piesaistīšana – mūsdienās ar WordPress varat darīt jebko, sākot no tradicionālā emuāra izmantošanas līdz produktu un pakalpojumu pārdošanai, izmantojot Woocommerce.
 2. Satura pārvaldīšana – saturu ir viegli pievienot un padarīt to izskatīgu
 3. Plaša kopiena – tā kā tik populāra platforma ļauj viegli atrast kādu, kurš zina, kā darīt kaut ko tādu, kas jums nav.

Hiver / Facebook – Twitter – LinkedIn izpilddirektors

Niraj Ranjan maršrutsSquarespace ir viens no labākajiem vietņu veidotājiem maziem uzņēmumiem. Lielākais USP ir tas, ka maziem uzņēmumiem vietnes izveidošanai nav jāalgo kompetents kodētājs.

Atšķirībā no WordPress, kur ir nepieciešams daudz kodēšanas, Squarespace ļauj vilkt un nomest attēlus un tekstu. Kad vietne tiek veidota, viņi vienlaikus var iegūt īsu ieskatu par to, kā vietne izskatīsies. man tas patika!

ShortPixel / Facebook – Twitter produktu vadītājs

Alekss FlorescuPamata vietnei vienkāršs un interesants risinājums būtu vienkārša CMS. Jums nav datu bāzes, ko pārvaldīt, tā neaizņem daudz mitināšanas vietas, un tā varētu būt daudz ātrāka nekā liela CMS.

Turklāt plakanu CMS parasti ir ļoti viegli uzstādīt: jūs vienkārši to izsaiņojat savā serverī. Bet, ja jūsu vietne ir daļa no ilgtermiņa stratēģijas vai ja tai ir vajadzīgas īpašas funkcijas, izmantojiet veco labo WordPress. To ir viegli uzturēt un atjaunināt. Vairāku spraudņu un motīvu dēļ to ir viegli pielāgot un pielāgot. Vai man jāpiemin milzīgā un draudzīgā kopiena?

Tātad, ja jums ir vienkārša vietne, jūs varētu izvēlēties plakanu CMS. Pretējā gadījumā atbilde ir WordPress.

Vietnes menedžeris Icegram / Facebook – Twitter

Ātrākais veids, kā augt mazam biznesam, ir koncentrēties uz saturu. Un, lai arī Weebly, Wix ļauj jums izveidot skaistas vietnes, emuāru lapas – WordPress joprojām ir karalis. Jūs varat pārvaldīt gan lielu lapu skaitu, gan lietotājus. Papildus tam, ka WordPress piedāvātais plašais bezmaksas spraudņu katalogs ir kaut kas tāds, ko katrā mazā uzņēmumā var izmantot.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map