Chatbot tiešsaistes spēles: Chatfuel ، Verloop ، بسیاری از چت ها و Gupshup در مقایسه

Cīņa Cortana ، بسیاری زز ما با نا نح نح ع ع ما ما اا .ا .ا.. ا……. Čats Chatbot به برجسته تر تبدیل شده است. چتبات ها ، بیشتر قسمتها ، اسکریپت های خودکار که بг نمایش.


Tīmekļa vietne CNN Facebook Chatbot.

هگگم CN CN CN CN CN CN CN CN CN CN CN CN CNگ CN CN CN رر CN CN زز CN CN CN CN CN CN CNر CN هنگامی که چیزی را وارد می کنید, chatbot پیوندهای خبری مرتبط را با موضوع درخواست شده در CNN استخراج می کند.

این امر بعد جدیدی را به توانایی CNN در فضای رسانه های اجتماعی از نظر کاربرد ، تعامل و همچنین سرعت.

CNN Chatbot در عمل.

در این مرحله احتمالا شما در حال حاضر در مورد میلیون و یک فرصت فکر می کنید که این ممکن است برای. پاسخ سریع به مشتریان – بله ؛ روش های خودکار – چک کردن ؛ اما حتی ممکن است قادر به دریافت کک مک مbلمممکککککککککر!

اما فقط یک ثانیه قبل ازناه شما بیرون بروید و شروع به ضربه زدن بد گوگل کنید. NAUDZĪGS را در نظر بگیرید

Palīdzība Chatbot چیست؟

Čatsboti امروز بسیار متنوع هستند. در واقع ، برخی از آنها بسیار خوب هستند که قادر به یادگیری خودشان هستند و توانایی های خود را در. با این حال با عملکرد عالی می آید مشکل بیشتر.

در نظر داشته باشید فرض اولیه داشتن Chatbot ، و این است که به عنوان یک واحد پشتیبانی به کسب و کار مم. Chatbot وجود دارد که به مشتریان خود کمک کند ، در ارائه پشتیبانی سریعتر ، سفارشی سازی بیشتر ، و ی ی ی ی.

بهترین بخش این نقش حمایت کننده این است که تا حد زیادی کسب و کار شما را تسریع می کند. شما قادر خواهید بود تا Chatbot به طور همزمان در هر زمان روز.

با اندیشیدن به شما ، ما برخی از اطلاعات اصلی و همچنین مناطقی که هر کدام از این Čatsbots ها به بهترین وجه مورد استفادا مراش.

1 Chatfuel

Chatfuel را در عمل ببینید

Crیام هشدار در Tech Crunch فیس بوک صفحه.

2 dienas

وب سایت: manychat.com / قیمت: Freemium

Čats Chatfuel است هرچند در جزئیات کمی بیشتر. این یک آموزش بسیار ساده است که شما را از طریق راه اندازی پیام خوش آمد می آورد. این به صورت رایگان در دسترس است ، اما تعداد توابع خاصی را محدود می کند مگر اینکه به نسخه PRO ارتقا. سپس قیمت ها پس از تعدادی از کاربران فعال اهتاار می رود آن را به یک ماه ، با شروع از ASV dolāru 5 USD mēnesī..

ونه کار می کند

این ویژگی بتای اولیه در اینجا بسیار مشابه با سایر موارد مشابه است که در آن پیامهای پیش تنظیم شده. اینها پس از توالی هایی که از پیش تعیین شده اند به کاربران شما ارائه می شوند. کخبخخ د ب دد ددد ب دب.

Daudzi ČatsManyChat رابط کاربری خوب و تمیز داردDaudzi Čatsهمچنین دارای چند پیام ساده از پیش تعیین شده است اه می توانید

چه چیز دیگری می تواند چندین چت انجام دهد؟

برای اکثر صفحات کسب و کار این ناحیه است که بسیاری از آنها ممکن است درخشش داشته باشند. به عنوان یک ابزار پشتیبانی از کسب و کار ، ManyChat ابزارهای رشد را ارائه می دهد که می تواند به تولید.

به جای تکیه بر یک پیام خوش آمد گویی استاندارد, می توانید از این ابزار ها برای تقسیم کردن کاربران خود و ارائه اطلاعات مرتبط تر از ابتدا استفاده کنید. هر ابزار رشدی که شما ایجاد و گسترش می دهید نیز می تواند به صورت جداگانه ردیابی شود تا ببنند بو.

برای پیشبرد برنامه ریزی ، ربات همچنین با توالی پیام می آید. بسیاری از Chhat این یک گام را ادامه می دهد که شما را قادر می سازد پیام های خودکار از کانال های مالم.

یکی از ویژگی های جالب MultiChat چت زنده است که شما را قادر می سازد دقیقا ببینید که چگونه مخاطبان شما در تعامل با توالی های مختلفی که ایجاد کرده اید, برقرار است. این همچنین تصاویر نمایه و برخی اطلاعات دیگر را که فیس بوک در دسترس قرار می دود ،.

Daudzi tērzēšanas tiešsaistes tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanas tērzēšanas vietne Chatbot است که آسان برای استفاده است. این سریع برای تنظیم و پیوند به صفحه.

پشتیبانی:

ManyChat بر روی سیستم پایه دانش دانش به عنوان اولین خط پشتیبانی کار می کند. گگششم امام آی شا شا کا پاسخ ها می توانند تا 3 روز و حتی پس از آن ، ممکن است برای حل و فصل به عنوان پیام ها به جلو و عقب.

 • پتانسیل خوبی برای تولید سرب
 • برنامه نویسی صفر مورد نیاز است
 • بدون پتانسیل برای یکپارچه سازی خرده فروشی
 • Pārlūkprogramma Chrome مناسب نیست

دیدن ManyChat در عمل

Cیام هشدار در صفحه ManyChat فیس بوک.

4 Gupshup

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map