Cik gudri tīmekļa mitināšanas uzņēmumi uztur klientus

Visām nozarēm ir jāsaprot, cik svarīgi ir saglabāt pašreizējos klientus laimīgus, un dažos pēdējos gados ir palielinājies un pieaudzis pieprasījums pēc augstākiem klientu apkalpošanas standartiem tīmekļa mitināšanas nozarē..


Mākoņu mitināšanas un specializētas tīmekļa mitināšanas tādu nišu platformām kā WordPress parādīšanās, kā arī pieprasījums pēc lielāka joslas platuma un lielākas datu glabāšanas ir palielinājis spēlētāju skaitu šajā nozarē.

Līdz ar to tīmekļa mitināšanas niša ir kļuvusi aizvien konkurētspējīgāka ar vairāk nekā 10 000 mitināšanas uzņēmumiem tikai Ziemeļamerikā – visi konkurē par to pašu tirgu.

Ieviešot mākoņa mitināšanu, maziem un vidējiem hostinga uzņēmumiem ir jādara viss iespējamais, lai palielinātu un dažādotu piedāvājumu, lai konkurētu ar lieliem korporatīvajiem zīmoliem, piemēram, AWS un Google.

Kādas stratēģijas vajadzētu veikt jūsu mitināšanas uzņēmumam, lai saglabātu konkurētspēju, saglabātu pašreizējos klientus un iegūtu jaunus klientus?

1- Izprotiet klientu vajadzības

Tas, ka tīmekļa mitinātājs ir labs vienam uzņēmumam, nenozīmē, ka tas ir labs citam. Ir tik daudz dažādu hostinga pakešu veidu, kā arī atšķirīgas prasības katram biznesam, kas padara nerealizējamu visu risinājumu..

Piemēram, mazo uzņēmumu vietnēm ir atšķirīgas vajadzības nekā dalības, portfeļu un e-komercijas vietnēm. Šiem uzņēmumu īpašniekiem varētu būt nepieciešama neliela palīdzība, lai izprastu viņu hostinga prasības.

Ja jūsu darbinieki var skaidri komunicēt dažādās pieejamās iespējas, pamatojoties uz uzņēmuma īpašajām vajadzībām, ir lielāka iespējamība, ka klients no jūsu uzņēmuma izvēlēsies viņam piemērotu komplektu..

Jo labāks viņu izvēlētais risinājums darbojas, jo lielāka iespējamība, ka viņi paliks jūsu uzņēmumā, jo visas pārējās lietas būs vienādas.

Pierādījums tam, ka tīmekļa mitināšanas uzņēmums saprot savu klientu vajadzības, ir vienkāršota pārdošanas struktūra. Potenciālie klienti un bizness vēlas, lai varētu īsumā pateikt, kas ir tīmekļa mitināšanas paketē, ko tas aptver un ko tas neaptver.

Tīmekļa mitināšanas kompānijas, kas nespēj izskaidrot tā pakalpojumu piedāvājumu un tā pakalpojumu apjomu, atstāj naudu uz galda.

Lielākajai daļai mazo uzņēmumu nav laika ķerties pie tīmekļa mitināšanas iespēju pārpilnības.

Viņiem jāzina iegūtā hostinga veids, glabāšanas vietas pieejamība, e-pasta pakalpojumi, darbības laiks un attiecības starp domēnu, apakšdomēnu skaitu un kopējo hostinga paketi..

Skaidrs un kodolīgs tīmekļa mitinātāja iepakojums ir zīme, ka tīmekļa mitinātājs ir paveicis mājasdarbu, ņemot vērā klienta vēlmes.

Piemērs: InMotion Hostings piedāvā dažādas izvēles, lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības (avots).

Izejas punkts ir labi izstrādāta vietne. Pakalpojumu piedāvājums būtu jāizklāsta skaidri un acīmredzami. Navigācijai un pārvietošanai pa vietni jābūt loģiskai.

Ja potenciālais klients nevar ērti orientēties jūsu vietnē, viņi vienkārši pāriet uz mitināšanas pakalpojumu ar lielāku caurspīdīgumu.

2 – Klientu atbalsts

Protams, uz visu nevar atbildēt pārdošanas lapā vai vietnes vadošajā lapā. Tātad pēc laba dizaina un laba, skaidra iepakojuma nodrošināšanas nākamā svarīgā lieta ir tūlītēja atbalsta pieejamība potenciālajiem klientiem.

Klientu atbalsta kvalitāte uzņēmuma pārskatos bieži tiek pieminēta kā pozitīva vai negatīva, atkarībā no tā, vai pakalpojums tiek uztverts kā labs vai slikts.

Iemesls tam ir pašsaprotams. Ja jūs nesniedzat zvaigžņu klientu apkalpošanu un atbalstu jūsu klientu bāzei, viņi jūs pametīs un pārcelsies pie konkurenta, kurš.

Hostinga nozarē spēja saņemt atbildi uz klientu jautājumiem vai nekavējoties atrisinātas problēmas palīdzēs jums saglabāt pašreizējos klientus..

Iemesls tam ir tas, ka gandrīz visiem uzņēmumiem – lieliem un maziem – ir vietne. Ja vien viņiem nav īpaša IT personāla vai viņi paši nav tehniski kompetenti, viņiem būs jāpaļaujas uz ekspertu ieteikumiem un viņu tīmekļa mitinātāja palīdzību..

Tā kā tehnoloģija progresē neticami strauji, tās ievērošana ir kļuvusi par darbu pats par sevi. Hostinga kompānijas labāk pārzina jaunākās tendences un ir jāspēj komunicēt ar mazāk tehnisko klientu bāzi, lai nepārtraukti apmierinātu viņu biznesa vajadzības.

Praktiskā klientu apkalpošana ietver piekļuvi pa tālruni, personisku tiešsaistes tērzēšanu un ātru e-pastu vai palīdzības dienestu.

Daudziem tīmekļa mitinātāju pakalpojumu sniedzējiem pirkšanas lēmumi tiek pieņemti dažu minūšu laikā. Ja potenciālajam pircējam nav piekļuves tūlītējai sarunai, pastāv liela iespēja, ka jūs pazaudēsit klientu.

Tiem, kas apsver tīmekļa mitināšanu, ja nevarat atrast vienkāršu veidu, kā ātri un viegli sazināties ar tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, tas var liecināt par gaidāmajām lietām.

Slikta klientu apkalpošana pārdošanas posmā norādītu, ka pārāk daudziem potenciālajiem pircējiem ir slikts tehniskais atbalsts.

3 – Uzticama un lietpratīga tehniskā komanda

Runājot par tehnisko atbalstu, prasme un uzticamība ir būtiska visiem uzņēmumiem, reaģējot uz klientu jautājumiem un sūdzībām.

Vairāk nekā jebkad agrāk tīmekļa mitināšanas nozarei ir jāatrodas viņu spēles papildinājumā.

Uzņēmuma vietni var ietekmēt tik daudz jautājumu, ka daudzi uzņēmumu īpašnieki to nesaprot, jo tie nav īpaši tehniski. Viņi paļaujas uz jūsu uzņēmuma atbalsta komandu, lai palīdzētu viņiem saprast, kas notiek, kāpēc tas notiek un kā to var atrisināt.

Jo ātrāk problēmas tiks atrisinātas pareizi, jo lielākas ir iespējas, ka klienti būs apmierināti, jo lielāka ir iespējamība, ka viņi nodos jūsu uzņēmumu citiem, un jo ilgāk viņi paliks jūsu uzņēmumā.

Piemērs: lai izsekotu un uzlabotu viņu pakalpojumu kvalitāti, SiteGround katru gadu veic klientu apmierinātības aptauju.

Ir pieņemams 20 minūšu apgrieziens palīdzības dienesta atbalstam. Viena vai divas stundas nav nekas neparasts. Bet, ja pakalpojumu reakcija pārsniegs trīs stundu atzīmi, tad atkal tīmekļa mitināšanas uzņēmums atstāj naudu uz galda, un mēs drīz atradīsimies aiz sevis efektīvāku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu dēļ..

Tehniskā atbalsta kvalitāte pārsniedz tikai zināšanas un informāciju. Ir daudz lietu, ko vidusmēra mazā uzņēmuma īpašnieks teica, ka mēs tās nevaram paveikt paši.

Tā rezultātā ir izveidojusies cerība, ka tīmekļa mitināšanas pakalpojuma tehniskais nodrošinājums spēs atrisināt izplatītas problēmas. Tas nav pietiekami labi, lai vienkārši atsauktu cilvēkus uz dokumentāciju. Ja tehniskais atbalsts varētu iesaistīties un atrisināt problēmu 10 minūšu laikā, tad viņiem tas būtu jādara.

Tieši šāds atbalsta līmenis veicinās lielāku klientu noturēšanu un biežāk lielāku veiksmīgu novirzīšanu skaitu.

4 – Pārredzamība un godīgums

Tiklīdz jūs zaudējat uzticību saviem klientiem, viņi vairs nav. Tādās nozarēs kā tīmekļa mitināšana ir svarīgāk nekā jebkad agrāk būt pārredzamām un godīgām pret jūsu klientu bāzi, jo mainās viņu mitināšanas vajadzības, kamēr viņu bizness aug.

Klientu vai klientu lojalitāte tiek uzturēta ne tikai caur produktu un pakalpojumu atklāšanas caurspīdīgumu, bet kā uzsver zobārstniecības mārketinga eksperts Džastins Morgans, tā ir taisnība arī attiecībā uz jūsu mārketingu.

Pēdējā lieta, ko vēlaties darīt, ir negodīgi attiecībā uz reklamēto hostinga paketi, kuru esat tos pārdevis, un izlikties, ka tā dara vairāk, nekā patiesībā dara.

Varat būt drošs, ka, ja jūs sakāt klientam, ka viņiem ir vairāk nekā pietiekams joslas platums un viņu vietne tiek izslēgta, jo ir pārsniegts joslas platuma ierobežojums, viņi nebūs priecīgi un pamatoti.

Labāk ir sagatavoties un izskaidrot nespeciālistu vārdiem, it īpaši klientiem, kas nav tehniski tehniski klienti, kura pakete ir vispiemērotākā viņu vajadzībām, pat ja tas nozīmē, ka viņiem būs jāiztērē vairāk naudas, nekā bija paredzēts.

Piemērs: iPage savā mājaslapā skaidri pateica cenu politiku.

5 – Sazinieties ar klientu un informējiet viņus

Ja mitināšanas platformā tiek veiktas izmaiņas, jauninājumi vai dīkstāves, klienti drīzāk par to dzird, nevis uzzina grūto ceļu, kad viņu vietne sabojājas vai kurai nevar piekļūt..

Pārliecinieties, ka klienti zina, ka kādreiz būs nepieciešami regulāri dublējumi un vispārēja apkope. Pēc tam nosūtiet viņiem atgādinājumus vai ievietojiet savā vietnē, kad notiek šie notikumi.

Ja jūsu klientam ir kāda īpaša problēma vai problēma, esiet godīgs par risināšanai nepieciešamo laiku. Ja tas prasa ilgāku laiku nekā paredzēts, sazinieties ar viņiem un sniedziet viņiem atjauninātu progresa ziņojumu.

Lai gan vairums uzņēmumu nevēlas tikt bombardēti ar nevajadzīgām pārdošanas vietām un produktu jauninājumiem, kurus viņi nemeklēja, joprojām ir nepieciešams, lai augstas kvalitātes tīmekļa mitināšanas pakalpojums regulāri atjauninātu tā sniegtos pakalpojumus..

Šī ir iespēja izcelt atskaites punktus un jauninājumus tehnoloģijā. Tā ir iespēja uzlabot savu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti un stabilizēt klientu uzticību tīmekļa mitināšanas pakalpojumam.

Ja vienīgais, ko dara tīmekļa mitināšanas uzņēmuma e-pasta mārketinga nodaļa, mēģina pārdot un ieviest pastāvīgu produktu klāstu, viņi drīz atradīs savu reklāmguvumu līmeni.

Klientu uzturēšana hostinga uzņēmumā sākas ar rūpēm par viņiem un viņu vajadzībām.

Jūs parādīsit savu rūpību, nodrošinot izcilu klientu un tehnisko atbalstu, skaidri sazinoties ar viņiem un pareizi un ātri risinot viņu problēmas vai problēmas. Jūs varat palielināt uzticību, laiku pa laikam pieminot klientam nozīmīgus atskaites punktus.

Viedās tīmekļa mitināšanas kompānijas uztur klientus, ieviešot pastāvīgu un stabilu komunikācijas kanālu, kas pastiprina caurspīdīgumu, efektīvu klientu apkalpošanu. Tas būs pakalpojums, kas atbild ar augstu tehnisko iemaņu līmeni, ko var izskaidrot un ieviest nespeciālistu ziņā, kā arī komplektēt ar pārredzamiem cenu modeļiem.

Tā kā turpinās pieprasījums pēc augstākas kvalitātes interneta un tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, tikai tie tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, kuri spēj nodrošināt šos būtiskos elementus, spēs uzturēt augstas kvalitātes klientu apmierinātību un klientu piesaistīšanas pieaugumu..

Par autoru: David Trounce

Deivids ir Mallee Blue Media, aģentūru un biznesa vietņu satura un izdošanas pakalpojuma līdzdibinātājs. Deivids ir Austrālijā dzimis satura veidotājs un meklēšanas mārketinga konsultants ar pieredzi mazā biznesa jomā.

Viņš arī raksta vietnēm Business.com, GrowMap un Born2Invest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map