Inside Scoop dalības vietnēs

Ir daudzi dažādi veidi, kā gūt peļņu no emuāra, bet vai esat apsvēris iespēju izveidot uz dalību balstītu opciju? Vietnes, kas balstītas uz dalību, var izpausties dažādos veidos. Tās var būt pilnībā dalības pamatā, un ir pieejama tikai galvenā lapa, ja vien jūs nemaksājat maksu. Droši vien biežāk sastopamas tās vietnes teritorijas, kuras balstās uz dalību un kurām ir jāmaksā par piekļuvi vietnei vai forumam vai tās abonēšana. Nacionālā neatkarīgā biznesa federācija (NFIB) norāda, ka vietne, kas balstās uz dalību, parasti ir vietne, kurā cilvēki maksā “ikmēneša maksu par piekļuvi saturam”. Daži no dažāda veida dalības vietnēm ir:


 • 100% dalības pamatā
 • Daži bezmaksas raksti un pēc tam premium saturs, kas ir dalība
 • Īpašas dalības iespējas, piemēram, semināri, saturs, video
 • Emuārs, kura pamatā ir dalība vai kurā ir daļas, kuras ir dalības pamatā
 • Organizācija, kuras locekļiem jums jābūt, lai piekļūtu papildu vai slēptam saturam

Plusi un mīnusi vietnēs, kas balstītas uz dalību

Tāpat kā lielākajā daļā modeļu, vietnei, kas balstīta uz dalību, ir gan plusi, gan mīnusi. Esmu pieredzējis šīs pirmās puses pirms gadiem, kad vadīju drukāto un tiešsaistes žurnālu lasītājiem un rakstniekiem ar nosaukumu Dzeltenās piezīmju lapas. Šis žurnāls bija pilns ar rakstiem, stāstiem, dzeju un reklāmām. Tiešsaistes versijā tika piedāvāti daži bezmaksas priekšmeti, kurus varēja izlasīt tie, kas apmeklēja pirmo reizi vai reizi ceturksnī (tas bija ceturkšņa žurnāls). Tomēr, lai piekļūtu visiem materiāliem, viņiem bija jāabonē žurnāla drukātā vai tiešsaistes versija. Bija daudz problēmu, kas saistītas ar dalības modeļa vietnes vadīšanu, un tas padarīja to par grūtāku uzdevumu nekā standarta vietnes pārvaldīšana. Tomēr bija arī atlīdzība.

Plusi

 • Dod ieņēmumus
 • Jūs varat apkopot daudz informācijas par savu auditoriju un izveidot ļoti mērķtiecīgu saturu
 • Automātiskais adresātu saraksts / sekošana
 • Neļauj pirātiem zagt jūsu un citu rakstnieku darbus

Mīnusi

 • Daži cilvēki neapmierināti pametīs jūsu vietni
 • Jūsu ar paroli aizsargātās zonas varētu tikt uzlauztas
 • Jums saturs ir jāsaglabā svaigs un interesants, jo cilvēki par to maksā
 • Jums būs nepieciešama palīdzība, lai neatpaliktu no foruma ziņām un / vai satura. Tas ir tālu no viena cilvēka šova, ja jūs vadāt vietni, kas balstīta uz dalību.

Galvenais šeit ir tas, ka, ja jūs iekasējat maksu no cilvēkiem vai pieprasāt, lai viņi sniedz informāciju, lai piekļūtu jūsu vietnes daļai, jums bija labāk pārliecināties, ka dalības saturs ir pārsteidzošs, vai arī jums būs daži ļoti dusmīgi dalībnieki.

Veiksmīgas dalības vietnes

Bonija Vanaka

Ir daudz veiksmīgu dalības vietņu modeļu piemēru. Nesen es sazinājos ar manu draugu rakstnieku, New York Times vislabāk pārdoto autoru Boniju Vanaku. Es esmu pazīstama Bonnie daudzus gadus un vienmēr zināju, ka viņa ir gudra un lietpratīga par savas rakstīšanas biznesa beigām. Es nebrīnījos, kad nesen apmeklēju viņas vietni un redzēju, ka viņai ir tikai locekļu zona.

Bonnie vanak vietnes ekrānuzņēmumsBonnie Vanak mājas lapas ekrānuzņēmums. Ņemiet vērā pogu tikai biedriem.

http://ediets.com eDiets ir ieņēmumu svārstības, bet tikai kā piemērs – 2012. gada otrajā ceturksnī uzņēmums ienesa USD 5,63 miljonus ieņēmumus un bruto peļņa bija 2,81 miljons USD. Var būt grūti precīzi noteikt, kas padara vienu vietni veiksmīgāku par otru, taču ir dažas eDiets funkcijas, kas, iespējams, veicina pastāvīgus panākumus.

 • Viss mērķis ir panākt, lai cilvēki pierakstītos uz pakalpojumu. Sākot ar galveno lapu, beidzot ar rakstiem un beidzot ar bezmaksas piedāvājumiem, jūs esat aicināts sākt darbu ar eDiets un sākt zaudēt svaru.
 • Tiek piedāvāts bezmaksas uztura profils. Viņi piedāvā jums bezmaksas profilu, bet profils pat liek jums reģistrēties pakalpojumam. Turklāt tagad viņiem ir jūsu e-pasts un kontaktinformācija, jo jūs viņiem to brīvi sniedzāt. Tas tiešām ir diezgan izcili.
 • Vietne ir gaiša un tajā ir viegli orientēties. Izvēle ir ierobežota, tāpēc arī jūs esat iesaistīti šajos ierobežojumos.

ProBlogger

Ja esat blogojis ļoti ilgi, iespējams, jūs jau esat dzirdējis par šo vietni. ProBloggers piedāvā bezmaksas biļetenu un forumus, lai palīdzētu gan emuāru autoriem, gan klientiem mijiedarboties. Viņu tēmas ir savlaicīgas, padziļinātas un labi izpētītas. Darrena Rūsa ir autoritāte emuāru veidošanas pasaulē un ir sevi pierādījusi kā galveno emuāru veidošanas avotu.

problogger ekrānuzņēmumsProBlogger piedāvā bezmaksas saturu un pēc tam “pro” saturu par maksu

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me