Jūsu uzņēmuma Chatbot: salīdzināts ar Chatfuel, Verloop, daudz tērzēšanas un Gupshup

Pateicoties ievērojamiem vārdiem, piemēram, SIRI un Cortana, daudzi no mums ir iepazinušies ar to, kā jūtas mijiedarboties ar mašīnām. Pēdējā gadā Chatbot ir kļuvis daudz nozīmīgāks. Čatboti lielākoties ir automatizēti skripti, kas atbild uz jautājumiem.


Piemēram, CNN Facebook Chatbot.

Kad jūs ziņojat CNN sociālajā tīklā Facebook, jūs sagaidāt ar sveiciena skriptu, kurā tiek uzaicināts jautāt Chatbot par notiekošo. Kad esat kaut ko ierakstījis, Chatbot izkopj saistītās jaunumu saites par pieprasīto tēmu, kas ir publicētas CNN.

Tas pievieno jaunu dimensiju CNN spējai sociālo mediju telpā izmantošanas, mijiedarbības un ātruma ziņā.

CNN Chatbot darbībā.

Šajā brīdī jūs, iespējams, jau domājat par miljoniem un vienu iespēju, ko tas varētu piedāvāt jums un jūsu biznesam. Ātra reakcija klientiem – jā; Automatizētās procedūras – pārbaude; jūs pat varētu iegūt Chatbot, lai palīdzētu pārdot savus produktus – elle, YEAH!

Bet tikai sekundi pirms izskrienat un sākat sist Google. Vispirms apsveriet šo:

Kāds ir jūsu Chatbot mērķis??

Čatboti mūsdienās ir ļoti universāli un var darīt praktiski jebko. Patiesībā daži ir tik labi, ka spēj mācīties paši un palielināt spējas lidojuma laikā. Tomēr lieliska funkcionalitāte rada lielākas grūtības (un bieži vien arī augstāku cenu).

Paturiet prātā Chatbot esamības pamatnosacījumu, tas ir, lai tas darbotos kā jūsu uzņēmuma atbalsta vienība. Chatbot ir izveidots, lai palīdzētu jūsu klientiem, nodrošinot ātrāku atbalstu, plašāku pielāgošanu vai paplašinot savu darbību.

Labākā šīs atbalsta lomas daļa ir tā, ka tā ievērojami palielina jūsu biznesu. Jums būs iespēja, ja Chatbot atbildēs vairākiem klientiem vienlaicīgi jebkurā diennakts laikā.

Apsverot šo domu, apskatīsim četrus populāros tērzēšanas robotus un to nodrošinātājus. Mēs jums dalīsimies ar pamatinformāciju, kā arī par to, kādās vietās šie čats tiek vislabāk izmantoti.

1. Čats

Skatiet Chatfuel darbībā

Rezultāta ziņojums Tech Crunch Facebook lapā.

2. Verloops

Vietne: manychat.com / Cena: Freemium

ManyChat pēc būtības ir ļoti līdzīgs Chatfuel, kaut arī nedaudz sīkāk. Tas nāk ar ļoti pamata apmācību, kas palīdzēs jums iestatīt apsveikuma ziņojumu. Tas ir pieejams bez maksas, taču ierobežo noteiktu funkciju skaitu, ja vien tas nav jaunināts uz PRO versiju. Cenas pēc tam tiek skalas pēc aktīvo lietotāju skaita, kuru jūs sagaidāt, ka tas apkalpos mēnesī, sākot no USD 5 mēnesī par 500 apakšklasēm.

Kā tas strādā

Pamata robotprogrammatūras funkcionalitāte šeit ir tāda pati kā citām līdzīgām funkcijām, kurās tā paļaujas uz jūsu iepriekš iestatītajiem ziņojumiem. Pēc tam tie tiek parādīti jūsu lietotājiem pēc jūsu iepriekš noteiktām sekvencēm. Labs punkts šeit ir tas, ka ir vairākas ziņojumu un secību pamata veidnes, kuras jūs vadīs.

Daudzi ČatsManyChat ir jauka un tīra saskarneDaudzi ČatsTajā ir arī daži vienkārši iepriekš definēti ziņojumi, kurus varat izmantot kā ceļvedi

Ko vēl var izdarīt ManyChat?

Vairumam biznesa lapu šī ir joma, kurā, iespējams, spīdēs ManyChat. Kā biznesa atbalsta rīks ManyChat piedāvā izaugsmes rīkus, kas var palīdzēt ģenerēt un tvert potenciālos klientus.

Tā vietā, lai paļauties tikai uz standarta sveiciena ziņojumu, varat izmantot šos rīkus, lai segmentētu savus lietotājus un jau pašā sākumā piedāvātu viņiem atbilstošāku informāciju. Katru jūsu izveidoto un izvietoto izaugsmes rīku var arī atsevišķi izsekot, lai redzētu, kā tie darbojas.

Iepriekšējai plānošanai robotprogrammatūra tiek piegādāta arī ar ziņojumu secību. ManyChat veic šo vienu soli tālāk, ļaujot jums automātiski nosūtīt ziņojumus no citiem kanāliem, ieskaitot YouTube un Twitter.

Viena interesanta ManyChat iezīme ir “Tiešraides tērzēšana”, kas ļauj precīzi redzēt, kā auditorija mijiedarbojas ar dažādajām jūsu iestatītajām sekvencēm. Tajā ir arī profila attēli un cita informācija, kuru Facebook padara pieejamu.

ManyChat ir vēl viena populāra Chatbot, kuru ir viegli lietot. Tas ir ātrs, lai iestatītu un izveidotu saiti uz jūsu lapu, un sniedz labu ieskatu informācijā, lai jūs varētu viegli optimizēt savu robotprogrammatūru.

Atbalsts:

ManyChat darbojas uz standarta zināšanu bāzes sistēmu kā pirmo atbalsta līniju. Ja jūs varat atrast to, ko meklējat, tad atkal nonāk biļešu pārdošanas sistēmā, caur kuru iesniedzat pieprasījumu. Atbildes var aizņemt līdz 3 dienām, un pat tad to risināšana var aizņemt kādu laiku, jo ziņojumi tiek turpināti.

 • Labs potenciāls svina ražošanai
 • Nepieciešama nulles kodēšana
 • Nav mazumtirdzniecības integrācijas potenciāla
 • Nevar labi spēlēt ar pārlūku Chrome

Skatiet ManyChat darbībā

Rezultāta ziņojums ManyChat Facebook lapā.

4. Gupshup

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map