Kā izveidot pārsteidzošus sociālo mediju video 5 minūtēs

Ja pēdējā laikā esat bijis savienots ar internetu, nav šaubu, ka jūs sapratīsit, ka šodien ir multimediju laikmets. Saturs ir karalis, bet ne tikai jebkura veida saturs; Dinamisks saturs.


Tas var būt slaidrādes vai video. Ja jūs vadāt uzņēmējdarbību vai pat emuāru, šī ir joma, kurā jūs varat tikai nedaudz piepūlēties, lai iegūtu tirgus daļu.

Tomēr, ja jūs esat tāds kā es un uzskatāt sevi par bezcerīgu jebkāda veida video rediģēšanā, kā jūs varat izveidot šo jaudīgo saturu, neizlaižot banku, iesaistot radošu firmu, kas jums palīdzēs?

Atbilde tiešām ir vienkārša; Izmantojiet tiešsaistes animācijas rīku!

Kas ir tiešsaistes animācijas rīki?

Tiem, kas pārzina mākoņa pakalpojumus, tiešsaistes animācijas rīki ir līdzīgi. Tā vietā, lai instalētu programmatūru, jūs piesakāties vietnē un izmantojat to pakalpojumu. Viens no tiem, ko esmu izmantojis iepriekš, ir Wideo, kas palīdz jums izveidot animācijas, piemēram, slaidrādes un infografikas.

Daudzi no šiem tiešsaistes rīkiem ir aprīkoti ar jaudīgām funkcijām, kas radīs maksimālu piepūli ar minimālām sāpēm, pat ja jums vispār nav pieredzes. Tas ietver lietošanai gatavas veidnes, kuras var sagatavot vai nu ar saviem attēliem, vai no krājuma attēlu iekšējās datu bāzes. Dažādi pakalpojumu sniedzēji, protams, piedāvās dažādas lietas.

Ievadiet Wideo, Wave un Wistia

Trīs no labākajiem tiešsaistes animācijas veidošanas rīkiem, ar kuriem esmu saskāries, ir Wideo, Wave.video un Wistia. Katrs no tiem ir ārkārtīgi spēcīgs un īsā laikā varēs ļaut jums izveidot profesionāla izskata animācijas videoklipus.

Piemēram, iedziļināsimies Wideo funkcijās.

Wideo ļauj ērti meklēt un ievietot komponentus, piemēram, attēlus un skaņas.

Lai gan es uzskatu, ka Wideo ir spēcīgs vienkāršībā, daži apgalvo, ka par cenu, ko tas maksā, ir pārāk maz funkcionalitātes. Visticamāk, tas būs turp un atpakaļ nesaskaņas starp atbalstītājiem, un argumentam nav nekādas īstās puses, izņemot personīgo izvēli. Galvenokārt Wideo ir;

1- Bagātinātu veidņu krātuve

Iepriekš pieminētā veidņu bāze ir ļoti svarīga Wideo iesācējiem, jo ​​tā, tā sakot, nodrošina mācību laukumu. Izvēloties kādu no veidnēm un pielāgojot tā daļas, lai to izdarītu, un parādītu, ko vēlaties, mācību process kļūst interaktīvāks un jautrāks.

Ir gandrīz 100 no kuriem izvēlēties, un tie variē no vienkāršas dzimšanas dienas apsveikuma animācijas līdz korporatīvajām prezentācijām.

Iebūvētas video veidnes vietnē Wideo. Katram no tiem ir vairāki pamata izkārtojumi un grafika, lai jums būtu priekšstats par animācijas plūsmu.

Kad esat izveidojis vai pielāgojis animāciju, varat to pat saglabāt kā personīgo veidni, ja vēlaties.

Attēlu nomaiņa ir tik vienkārša, ka to varat izdarīt aizvērtām acīm

2 – vairākas attēlu opcijas

Vizuālie materiāli ir viena no kritiskākajām animācijas video daļām, un Wideo ir interesanta sistēma, kas izmanto Google attēlu meklēšanu, lai palīdzētu jums atrast saturu. Tomēr tas atgriež attēlus, kuru pamatā ir jūsu meklēšana, kuri ir publiski pieejami un tādējādi izmantojami bez autortiesību jautājumiem.

Ja jums ir kaut kas personīgāks vai specifiskāks, ko vēlaties iekļaut, varat vienkārši augšupielādēt savu attēlu un ievietot to. Wideo jau ir pieejams arī liels daudzums gatavu 3D objektu un skaņas klipu.

3 – vizuālais redaktors

Varbūt vissvarīgākā Wideo daļa, un kur tas nopietni izceļas, ir rediģēšanas motorā. Kā minēts iepriekš, Wideo ir nepieciešama Adobe Flash, lai to darbinātu, taču, ja jūs to izmantojat, jūs atradīsit, ka tas nav atšķirīgs vai grūtāks nekā izmantojot jaudīgāku Microsoft Powerpoint versiju..

Gandrīz visu var vilkt un nomest, izmantojot tekstlodziņus, kurus varat pievienot un ierakstīt. Lai iespējotu vairāku attēlu slāņošanu, vienkārši pievienojiet tos, un jūs varat izvēlēties, kurš attēls paliek augšpusē, nosūtot citus uz aizmuguri vai paceļot vienu, kuru augšpusē. Vienkārši iztēlojieties spēļu kāršu novietošanu viens otram virsū, un jūs iegūsit to, ko domāju.

Proti, ir arī svarīgi pārejas efekti, kas ietekmē to, kā ekrāni pārvietojas viens pret otru. Tas var būt tikpat vienkāršs kā slīdēšana pa lapu vai pat tikpat smalks kā ar pirksta vilkšanu pa mobilā tālruņa displeju.

4 – Tūlītēja koplietošana

Kad animācija ir izveidota un apstrādāta, varat to koplietot vairākos kanālos tieši informācijas panelī. Tas ietver sociālo mediju kanālus vai pat tieši jūsu klientus. Faktiski tas var pat uzreiz pacelties Youtube!

Augšupielādējiet tieši savā YouTube kanālā vietnē Wideo.

Alternatīvas Wideo

Ja nedomājat, ka Wideo ir jums piemērots, ir arī citi vismodernākie rīki, piemēram, Wave.video un Wistia, kas būtībā dara to pašu – palīdz ātri izveidot efektīvus animācijas video. Galvenās atšķirības ir papildu pakalpojumos un, protams, nelielos interfeisa uzlabojumos.

Vilnis

Wave.video ļauj konfigurēt ne tikai video formātus un malu attiecības, bet arī ļauj apvienot vairākus videoklipus, pirms tos lejupielādēt vienā no sešiem pieejamajiem formātiem (vai pat visos sešos formātos vienlaikus). Tas nāk ar piekļuvi lielai krājuma attēlu bibliotēkai un skaņas failu krātuvei.

Izveidojiet videoklipu no jauna pie Wave.1. demonstrācija: izveidojiet videoklipu no jauna pie Wave. Vispirms atlasiet sava video formātu. Laba lieta par Wave ir tas, ka jūs varat izvēlēties vairākus formātus un vienlaikus izveidot vairākus video / grafikas.Demo-2: pievienojiet videoklipus un fotoattēlus, izmantojot Wave.Satura veidnes pie WaveVeidojiet savu video vai grafisko saturu, izmantojot tūkstošiem iepriekš izveidotu Web veidņu.

Vistja

Wistia nodrošina skaistus videoklipus ar izšķirtspēju līdz 4 000 izšķirtspējas un ir lieliski piemērots tiem, kuri ļoti cenšas panākt sava satura tirdzniecību. Šajā nolūkā tas ietver noderīgas ekstras, piemēram, siltuma kartes un statistiku, kas palīdzēs pielāgot mārketinga kampaņas.

Šī rīka iezīme ir tāda, ka tas ir tieši paredzēts, lai jūs varētu izmantot savus videoklipus ļoti taustāmu un konvertējamu rezultātu sasniegšanai, piemēram, e-pasta ziņojumu savākšanai un aicinājumiem uz darbību, kas tieši ved uz pirkumu.

Pievienojiet videoklipam aicinājumu uz darbību, anotācijas saiti un pagrieziena rādītāju.

Demonstrācija: Animācijas izveidošana, izmantojot Wideo

Piezīme: Wideo darbībai ir nepieciešams Adobe Flash spraudnis

Lai parādītu, cik vienkārši ir izveidot animāciju, ļaujiet man parādīt jums vienu, kuru es izveidoju, izmantojot Wideo veidni. Tas tika izdarīts piecu minūšu laikā (izņemot apstrādes laiku) un ir īss un salds.

Šie ir soļi, kurus es izgāju, tāpēc jūs varat redzēt, cik tas bija vienkārši;

 1. No veidņu krātuves es izvēlējos “Pārdod savas mājas video veidni”.
 2. Nākamajā ekrānā ir trīs galvenās jomas. Kreisajā pusē bija komponenti (attēli, skaņa utt.), Centrā bija pirmā veidnes lapa, un labajā pusē bija lapas ikonu kolonna tāpat kā Powerpointā..
 3. Pēc tam bija tikai jāiziet veidne un jāaizstāj teksts un attēli ar tiem, kurus es gribēju.
 4. Piešķiriet animācijai vārdu un noklikšķiniet uz Saglabāt. Pēc tam Wideo veiks apstrādi un nosūtīs e-pastu, kad tā būs pabeigta.

No 1 līdz 3: komponenti (attēli, skaņa utt.), Pirmā veidnes lapa, lapas ikonu kolonna tāpat kā Powerpointā

Apstrādes posmā Wideo jums pateiks, ka tā aizpildīšana var aizņemt kādu laiku (tātad e-pasts). Es domāju, ka laiks, kas jums jāgaida, mainīsies atkarībā no jūsu Wideo sarežģītības. Tas būtu atkarīgs no faila lieluma un Wideo garuma.

Kā blakus piezīme es mēģināju izveidot otru videoklipu, kas būtu bijis mobilās lietotnes demonstrācija. Arī šī veidne bija laba, diemžēl kaut kādu iemeslu dēļ es nevarēju pielāgot vienu no ekrāniem, kas tika parādīti animācijas procesa laikā. Citādi būtu bijis vēl labāk.

Kas izmanto šos animācijas rīkus un cik tas maksā??

Liekas, ka ļoti labi izplatās klienti, kuri izmanto pieejamos rīkus. Kā piemēru var minēt Wideo, kurā ir visi individuālie uzņēmēji līdz lieliem uzņēmumiem.

Tomēr tas nāk prātā un tieši jums ir svarīgi, ko viņi rakstīja liecībās. Piemēram, saskaņā ar Yolanda Verveer-Born, stratēģija & Amp inovācija Randštatē;

Ar Wideo mēs samazinājām 90% no mūsu iekšējo reklāmas video ražošanas izmaksām. Wideo ietaupa mums naudu un laiku!

Tas ir ievērojams, jo tas ir saistīts ar lielu pasaules mēroga personāla kompāniju, un atsauksmes liecina par resursu ietaupījumiem, piemēram, laiku un naudu.

Cenas ir ļoti konkurētspējīgas tiešsaistes video animācijas rīku piegādātāju starpā, taču nekļūdieties par to kā lētu. Šie mārketinga video var radīt ievērojamu jūsu zīmola vai produkta sekotāju, un ROI nevajadzētu novērtēt par zemu.

Secinājums

Video animāciju izveidošana ir ātrs un rentabls potenciālo pirkumu ģenerēšanas veids, un tas var radīt ārkārtīgi lielu atdevi. Piemēram, vai jūs zināt, saskaņā ar šiem pētījumiem, ka video rada trīskāršu vietnes apmeklētāju skaitu mēnesī kā citu saturu? Apmeklētāji arī pavada par 88% vairāk laika vietnē, kurā iekļauts video.

Varat izmantot jebkuru no tiešsaistes video animācijas rīkiem, lai palielinātu sociālo mediju uzplaukumu un ātri un efektīvi izveidotu jaudīgu, pārliecinošu mārketinga materiālu. Būtībā jūs tirgojat izdevumus relatīvi pelēkajā zonā (reklāmas tēriņi) tādā formātā, kas ir ļoti saistošs un daudz izmērāmāks. Lietošanas ērtībai vienkārši apskatiet mūsu demonstrācijas video iepriekš un redziet, cik ātri var izveidot vienkāršu video.

Lielākajai daļai rīku ir bezmaksas izmēģinājuma periods, tāpēc reģistrējieties un saņemiet savu iespēju jau šodien!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map