Kā pelnīt no savas vietnes, izveidojot savu pirmo tiešsaistes semināru

Jūs, iespējams, sākat savu emuāru, jo jums ir dažas iekšējas zināšanas, kuras jūs vēlējāties dalīties ar citiem cilvēkiem. Emuāra ziņas ir lieliska vieta, kur sākt dalīties ar šīm zināšanām, taču vēl padziļinātām ziņām nav tāda apmācības līmeņa, kādu var nodrošināt labs tiešsaistes seminārs..


Maiklam Dunlopam ienākumu dienasgrāmatā bija jāteic par semināru izmantošanu, lai nopelnītu naudu tiešsaistē:

“Cilvēki lasa jūsu emuāru, bet es nebūtu pārsteigts, ja vairāk nekā 80% nerīkotos pēc jūsu teiktā. Semināra organizēšana nozīmē, ka viņi mācās no jums un īsteno kopā ar jums. Šis ir ļoti pievilcīgs piedāvājums dažiem cilvēkiem, un viņi vēlas maksāt augstas cenas, lai to izdarītu. ”

Izstrādāt stratēģiju

Pēc Forija Forbes teiktā, Dorija Klarka teiktā: “Jūs nevarat vienkārši gaidīt, ka kaut ko krāps tiešsaistē un skatīties, kā dolāri iekļūst, bet, pieliekot pūles un stratēģiju, tiešsaistes kursi var kļūt par ieņēmumu veicinātāju un spēcīgu svina ģeneratoru.”

Tā ir patiesība. Jums jāzina:

  • Kas ir jūsu mērķa demogrāfija?
  • Ko viņi ir izsalkuši zināt?
  • Vai jums ir šīs zināšanas vai kā jūs varat tās iegūt?
  • Kā jūs varat padarīt informāciju interesantu?
  • Vai tur ir kādi līdzīgi kursi? Kā jūs varat padarīt jūsu atšķirīgu? Labāk?
  • Kā jūs reklamēsit savu kursu? Kam? Cik bieži?
  • Kāds ir jūsu galvenais mērķis šī satura izveidošanai?

Monetizējiet savu vietni

Jūs, iespējams, jau esat lasījis dažus mūsu rakstus šeit par daudzajiem dažādiem veidiem, kā varat gūt peļņu no savas vietnes, piemēram, vai grāmatas Kindle Books var nodrošināt vēl vienu pastāvīgu ienākumu straumi emuāru autoriem? un 23 gudri veidi, kā pelnīt naudu no jūsu emuāra.

Darbnīcu pievienošana vienkārši rada vēl vienu ieņēmumu plūsmu, kuru jūs varat pārdot atkal un atkal. Pēc Forbes teiktā, e-apmācība patiešām ir rentabls tirgus, kura pārdošanas apjomi līdz šī gada beigām sasniegs USD 107 miljardus. Protams, šajā skaitā ir iekļauti visi tiešsaistes apmācības programmu veidi, tāpēc jūsu niša var atrasties vai nebūt nokritusies uz šī spektra augstāko punktu. Joprojām ir sagaidāms, ka nozare augs, tāpēc nekad nav par vēlu iekļūt ienākumos, it īpaši, ja jums ir kaut kas svarīgs, ko teikt.

Kā izveidot darbnīcu

Jūs varat izvēlēties rīkot semināru savā tīmekļa vietnē, izmantojot tādu platformu kā Moodle. Moodle ir atvērtā koda platforma, kas ir pieejama lielākajā daļā tīmekļa mitināšanas uzņēmumu vai kuru var instalēt jūsu vietnes aizmugurē. Varat iestatīt paroles aizsardzību, pievienot un izdzēst studentus, izveidot tāfeles stila prezentācijas un pat uzņemt tiešraides tērzēšanu. Tā patiešām ir daudzpusīga platforma, kas var labi darboties gandrīz jebkura veida klasē vai darbnīcā.

Tomēr ir arī dažas citas iespējas, kas ne tikai ļauj jums izveidot darbnīcu, bet arī var sniegt jums auditoriju, kuru šī darbnīca varētu interesēt. Ja jūsu vietne pagaidām nesaņem daudz trafika, šī var būt reāla iespēja, kas jūsu idejas liks priekšā cilvēkiem.

Udemy

Udemy, iespējams, ir viena no pazīstamākajām tiešsaistes kursu izveidošanas un pārdošanas platformām. Jūs varat noteikt sava kursa cenu atkarībā no tā unikalitātes un pieprasījuma. Viņiem ir vairāk nekā 9 miljoni reģistrētu studentu un apmēram 4 miljoni apmeklētāju mēnesī. Studentiem, kurus Udemijs atsaucas uz jums viņu mārketinga dēļ, viņi patur pusi no kursa izmaksām.

Platformu ir diezgan viegli izmantot, un jūs varat arī pievienot video saturu sajaukumam. Lielākā priekšrocība ir trafikā un pārlūkprogrammās, kas apmeklē vietni. Jūs joprojām varat ievest studentus sevī, un jūs paturēsit 100% no šī pārdošanas apjoma, tāpēc tas ir pilnībā savienojams ar jūsu vietnes centieniem. Tomēr jūs gūsiet labumu arī no Udemy mārketinga centieniem, pat ja tikai nedaudz.

CourseCraft

CourseCraft ir ideāla platforma, ja vēlaties iemācīt citiem, kā padarīt amatniecību. Šī platforma darbojas ar jūsu WordPress emuāru, un tie aizņem tikai 5%, vai arī jūs varat maksāt nelielu maksu par kursu. Tas ir lielisks veids, kā saglabāt kontroli un saglabāt visu savā vietnē.

Platformu ir ļoti viegli izmantot, un viņi piedāvā vitrīnas par citu paveikto, lai jūs varētu gūt idejas sava kursa izveidošanai un tā izveidošanai..

Mācāms

Teachable piedāvā līdzīgas iespējas kā Udemy, taču jūs varat arī rīkot kursus savā vietnē. Tas nozīmē, ka jūsu zīmols paliek neskarts, nevis tas ir jāpiespiež Udemy zīmolam. Jūs varat maksāt maksu par katru studentu vai arī maksāt ikmēneša maksu.

Jūs varat vadīt kursus ar savu domēna vārdu vai izmantot pasniedzēja domēnu. Platforma piedāvā arī atbalstu vairākās valodās un iespēju veidot Web lapas savā platformā.

Kāda veida semināri ir populāri?

udemyTiešsaistes tīmekļa attīstības lapas ekrānuzņēmums

Tas dažādās nozarēs var atšķirties. Piemēram, ja paskatās uz dažiem bezmaksas koledžas kursiem, psiholoģijas un biznesa lietpratības kursi ir visaugstākajā sarakstā, pat starp tiem, kas strādā pēc bakalaura grāda iegūšanas. Tomēr jūsu vietne var būt par kaut ko pilnīgi pretēju šai tēmai, piemēram, par to, kā izveidot savu vietni.

Laba SEO taktika darbojas arī ar darbnīcām. Veiciet labu, vecmodīgu detektīvu darbu, apskatot atslēgvārdus, meklēšanas vienumus, kurus cilvēki aplūko, un veidojot tendences jūsu nišas apgabalā. Pēc tam dodieties uz dažām tiešsaistes darbnīcu platformām un apskatiet, kādi semināri jau tiek piedāvāti. Jūs, iespējams, redzēsit vietu vai divas, kurām varat pievienot pievienoto vērtību.

Vēl viena iespēja ir aptaujāt savu auditoriju. Vienkārši sazinieties ar savu adresātu sarakstu un pajautājiet viņiem, kāda veida semināri viņus interesētu vai uz kādiem jautājumiem, uz kuriem nav atbildes. Jūs, iespējams, būsit pārsteigts par rezultātiem un, iespējams, nāksiet klajā ar ideju jaunam kursam.

Veiksmīgi semināri

Jen Conner, draugs un mākslas uzņēmējs, izmantojot savu vietni, agrāk piedāvāja tiešsaistes mākslas darbnīcas. Viņai tas bija jāsaka par veiksmīgas darbnīcas vadīšanu:

“Patiešām, viņiem piešķir vairāk, nekā viņi var iegūt jebkur citur. Viens no maniem semināriem bija par sienas gleznojumu radīšanu jūsu mājās. Par šo tēmu ir tik daudz dažādu mācību materiālu, kā arī veidnes, kuras varat iegādāties, un grāmatas, kuras varat lasīt. Man bija patiešām jādomā ārpus kastes, lai maniem kursiem būtu vērtība. Viena lieta, ko es izdarīju, bija ieviest dažus video piemērus, kā izklāstīt sienas gleznojumu. Tad es pievienoju dažādu paņēmienu piemērus, lai izveidotu tekstūru un efektus. Neviens cits toreiz to nedarīja, un tas manu kursu padarīja ļoti veiksmīgu. ”

Dažus no populārākajiem digitālās fotogrāfijas kursiem par Udemiju pasniedz Džons Pulloss. Pullos ir 4,8 zvaigznītes no 5 zvaigznēm no 191 vērtībām, un viņš ir mācījis vairāk nekā 7233 studentus savā iesācēju Nikon digitālo spoguļkameru klasē. Dažas lietas, ko viņš dara, šķiet, rada viņam panākumus:

  • Naudas atdošanas garantija
  • Skaidrs izklāsts par to, ko students iemācīsies
  • Skaidrs viņa fotografēšanas fona un zināšanu, kas viņam var piedāvāt, apraksts

Pat ja jūsu nozare nav digitālā fotogrāfija, jūs varat mācīties, studējot veiksmīgus pasniedzējus un to, kas viņus izceļ no pārējiem dažādu platformu piedāvātajiem kursiem.

Tiešsaistes semināra izveidošana prasa nedaudz laika un pūļu. Tomēr lieliskā lieta šajos semināros ir tā, ka pēc tam, kad esat tos izveidojis, viņi var nopelnīt jums naudu daudzu gadu garumā, veicot tikai dažas nelielas korekcijas un uzlabojumus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me