Kā SnapChat pelna naudu?

Sākumā izskatās briesmīgi ideja par ziņojumiem, kuri pēc noteikta laika sevi iznīcina.


Tieši to domāja Evana Spiegela klasesbiedri, kad viņš 2011. gadā izvirzīja SnapChat ideju.

Ātri uz 2017. gadu – Snap (Snap Inc.), Snapchat mātesuzņēmums, sākotnējā publiskā piedāvājuma cena 2017. gada 1. martā bija USD 17, un ir paredzēts, ka uzņēmums uzsāks tirdzniecību Ņujorkas biržā 2. martā, 2017. Tas piešķirs Snap tirgus vērtību gandrīz 24 miljardu USD vērtībā, padarot to par lielāko ASV tehnoloģiju IPO kopš Facebook.

Tas prasa mūsu nākamo jautājumu … kas ir mūsu raksta galvenais temats …

Kā SnapChat pelna naudu?? 

Ātras atbildes –

  1. Snap reklāmas
  2. Ģeofiltri
  3. Sponsorētie objektīvu filtri
  4. Atklājiet
  5. Sporta partnerības

Pirms ienirt, mums vispirms ir jāsaprot …

Kas ir SnapChat tiešām?

snapchat-1360003_1280

Lai saprastu SnapChat panākumus, vispirms ir jāzina, ko šī lietotne dara un kā tā darbojas.

Lietotāji var apmainīties ar “snaps” vai ziņojumiem, kas var saturēt tekstu, video un fotoattēlus. Privātās ziņas tiek automātiski izdzēstas, tiklīdz tās tiek atvērtas. Turpretī publiskajam amatam ir noteikts 24 stundu derīguma termiņš.

Ja domājat, ka šie ierobežojumi ir smieklīgi, jums jāzina, ka videoklipus var sagatavot tikai līdz desmit sekunžu garumā. Citiem vārdiem sakot, SnapChat ir slikti izstrādāta ziņojumapmaiņas lietotne vai kaut kas cits pilnībā. Bet ar 150 miljoni ikdienas aktīvo lietotāju un paredzamais novērtējums ir 18 miljardi USD, ir skaidrs, ka šis sociālo mediju traks ir kas cits slikti izstrādāts.

Derīguma termiņi – SnapChat pārdošanas punkts

SnapChat spožums ir vienkārša filozofija – dažas lietas ir vērtīgākas ar laika ierobežojumu.

Piešķirot derīguma termiņus sociālajam saturam, palielinās iesaistes faktors. Galvenokārt tas notiek tāpēc, ka lietotāji, kuri var izmantot aizķeršanās, kamēr viņi ir pieejami, iegūst ekskluzivitātes sajūtu. Piemēram, stāsti, kas attiecas uz nozīmīgākajiem sporta notikumiem, ir saistoši, jo sporta cienītājiem patīk šī brīža sajūta. Lai palielinātu PR, uzņēmumi piedāvā arī stāstus, kas aizrauj viņu auditoriju. Daži piemēroti iestatījumi ietver jauna biroja izveidi, uzņēmuma izbraukumu vai labdarības programmu.

Protams, SnapChat komplektā ir arī citas aizraujošas iespējas. Papildus iespējai nosūtīt momentuzņēmumus, lietotāji var publicēt arī stāstus, kas ir kuratori, kas ir redzami sekotājiem.

Lai snaps padarītu interesantāku, SnapChat piedāvā arī objektīvus, kas uzliek humoristiskus pārklājumus – no pieraujošām sejām līdz draņķīgajam suņa sejas filtram. Šiem filtriem dažreiz no lietotāja ir jāveic darbības, lai aktivizētu animācijas, piemēram, uzacu pacelšana un mēles izmešana. Kopumā objektīvi lietotājiem dod iespēju radošumam un pašizpausmei, ko ikviens var novērtēt.

Visbeidzot, izrādās, ka SnapChat pašiznīcinošie ziņojumi lieliski veicina absolūtu privātumu un drošību. Dažos veidos snaps nosūtīšana ir daudz labāka nekā šifrētu ziņojumapmaiņas lietotņu izmantošana, ja jūs uztrauc privātums. Tiklīdz mirklis ir sasniedzis noteikto laika ierobežojumu, nevienai neatļautai pusei nav iespējas atgūt tā saturu.

Visu šo iemeslu dēļ SnapChat izrādās ļoti efektīvs satura izplatīšanas kanāls zīmoliem, kuri vēlas izveidot klātbūtni sociālajos medijos. Ir pienācis laiks miljons dolāru jautājumam …

Tātad, kā SnapChat nopelna naudu?

Tāpat kā citas sociālo mediju platformas, piemēram, Twitter, Facebook un Instagram, arī SnapChat gūst peļņu sludinājumi. Bet, pateicoties unikālajām īpašībām, uzņēmums veic slepkavību.

1- tūlītējas reklāmas

Snap reklāmas ir SnapChat reklāmas maize un sviests. Viņi darbojas, rādot 10 sekunžu pilnekrāna videoreklāmas, kas vienmēr ir saistītas ar citiem momentuzņēmumiem. Šīs reklāmas ir arī interaktīvas. Kad tie tiek prezentēti, lietotājiem ir iespēja pārvilkt augšup, lai piekļūtu lielākam saturam – vai tas būtu garāks video, emuāra ziņojums vai lietotnes instalēšana.

Lai uzlabotu reklāmguvumus, uzņēmums uzsāka SnapChat Partners ar tādām firmām kā 4C, SocialCode, TubeMogul un Adaptly. Dati liecina, ka SnapChat reklāmas ieņēmumi nākamgad sasniegs gandrīz miljardu USD. Saskaņā ar eMarketer, viens no šīs strauji augošās izaugsmes iemesliem ir lietotnes milzīgā popularitāte – īpaši starp tūkstošgadīgajiem un Z paaudzes dalībniekiem.

snapchat ieņēmumi

Avots: eMarketer

Neskatoties uz SnapChat centieniem palielināt ieņēmumus no reklāmām, ir viena līnija, kuru tie nepārsniegtu – sagrauj viņu lietotāju privātumu. Tāpēc uzņēmums nodrošina, ka uzņēmumi nevar reklamēties savu lietotāju privātajos ziņojumos.

Papildus Snap Ads, SnapChat izmanto šādus ieņēmumu avotus no reklāmām:

2 – ģeofiltri

Dzīve ir jautrāka, ja jūs dzīvojat brīdī

Šie ir vārdi, ko atradīsit SnapChat aprakstā mobilo lietotņu veikalā. Tas viss ir par mirkļa tveršanu un dalīšanos pieredzē ar saviem sekotājiem.

Ar ģeofiltriem, lietotājiem vairs nebūs manuāli jāsniedz detalizēta informācija. Neatkarīgi no tā, vai viņi atrodas tirdzniecības centrā, nacionālos pasākumos vai slavenā orientierā, SnapChat piedāvā ekskluzīvus filtrus, kas piešķirs kontekstu jebkuram momentuzņēmumam. Viņiem vairs nevajadzēs izskaidrot, kur viņi atrodas, ko viņi dara un kāpēc viņi tur atrodas. Līdz ar to viņi tiek mudināti ātri izveidot lietotāju ģenerētu saturu un dalīties tajā ar savām sociālajām aprindām.

mcdonaldsPiemēram, frī kartupeļu pārklājums un burgers parādīsies, ja lietotājs atrodas McDonald’s iestādē.

Kā SnapChat gūst labumu no šīs funkcijas? Ņemiet vērā: uzņēmums Geofilters neiekasē maksu par dizainu. Ja vēlaties izmantot ģeofiltru pēc pieprasījuma, jums tas būs jāizveido pats. Tomēr SnapChat iekasēs maksu par divām lietām: apgabala lielumu un laiku, kurā pieejams Geofilter..

Lai sāktu, SnapChat iekasē USD 5 par segumu 20 000 kvadrātpēdu apjomā, kas ir minimālais nepieciešamais laukums ģeofiltram. Šis laukums parasti ir pietiekams vidēja lieluma birojam. No otras puses, ģeofiltra maksimālā iegādājamā platība ir 5 miljoni kvadrātpēdu, ar ko vajadzētu pietikt, lai segtu dažus pilsētas kvartālus..

Ģeofiltri var dzīvot tiešsaistē no vienas stundas līdz 30 dienām. Papildus lieliem uzņēmumiem privātpersonas var arī samaksāt par pagaidu ģeofiltriem tādos pasākumos kā dzimšanas dienas un kāzas.

Šeit ir daži rīki un pakalpojumi, kurus varat izpētīt,

Geo-Filter.com piedāvā vienkāršāko SnapChat ģeofiltru izveides veidu. Tas ir arī rīks, lai jūs varētu izveidot skaistu ģeofiltru. Šis ir ziņojums no Danny, Geo-Filter pārstāvja,

Mūsu ģeofiltru noformētājs ļauj viegli izveidot satriecošu ģeofiltru, kas ir gatavs tūlītējai iesniegšanai Snapchat. Ģeofiltri ir lieliski piemēroti mārketinga materiāliem, kāzām, dzimšanas dienām, mazam biznesam un daudz kam citam.

Ja jums nav labi projektēt, jūs vienmēr varat panākt, lai kāds cits to izdarītu. CustomFilterz var būt jūsu risinājums. Tas lietotājiem piedāvā īpaši pielāgotu ģeofiltru. Jason Slater, CustomFilterz līdzdibinātājs, ir dalījies ar ziņojumu,

Uzņēmumiem, kuri vēlas pilnībā pielāgotu ģeofiltru, ar kuru cilvēki dalīsies un kas derēs savam zīmolam, CustomFilterz ir ģeofiltru dizaina aģentūra ar visaugstāko novērtējumu. Mēs arī veidojam ģeofiltrus dzimšanas dienas svinībām, kāzām utt. ”

Alternatīvi, jūs varat meklēt profesionālus SnapChat filtrus no tiešsaistes tirgus. FilterPop ir pielāgoto SnapChat filtru tirgus. Jūs varat atrast Geofilter dizainu kāzām, dzimšanas dienām un citam. Alekss Kehrs, FilterPop izpilddirektors dalās ar savu uzņēmuma misiju,

Mēs vēlamies, lai katrs notikums un brīdis būtu pēc iespējas atmiņā paliekošs. FilterPop tirgus savieno pasaules labāko dizaineru saikni ar visnovatoriskākajiem uzņēmumiem un patērētājiem. Mēs palīdzam cilvēkiem veidot atmiņas, kas ilgst visu mūžu.

3 – sponsorēti objektīvu filtri

Saprotot objektīvu filtru pievilcību SnapChat lietotājiem, lielie uzņēmumi devās uz priekšu un uzsāka savus sponsorētos objektīvu filtrus. Šie objektīvu filtri ir līdzīgi ģeofiltriem, jo ​​tie var parādīties tikai noteiktās vietās. Tomēr objektīvu filtri ir interaktīvāki un dinamiskāki nekā stacionārie ģeofiltri. Lai palielinātu lietotāja iegremdēšanu, objektīvu filtri, kad tie ir aktīvi, atskaņo arī skaņas klipu.

Piemēram, ēdot KFC, ir iespējams arī Colonel Sanders objektīva filtrs, kas pārvērš lietotājus par balto cilvēku pulkvedi. Notiek arī īpaša animācija, kurā iesaistīta cepta vistas kāja – liek lietotājam uzkost.

snapchat-kfcAvots: Sociālie mediji tiešsaistē 

Ņemiet vērā, ka ģeofiltri un sponsorētie objektīvu filtri ir kas vairāk, nekā tikai uzlabo klientu pieredzi.

Padomājiet par to – ja jūs ēdat pie Taco Bell un jūsu galva pēkšņi pārvēršas par milzu taco apvalku, pirmais, ko jūs vēlaties darīt, ir dalīties tajā ar draugiem. Rezultātā zīmoli, kas reklamējas vietnē SnapChat, var piesaistīt lietotāju radītu saturu (UGP), kā arī klientu piekļuvi sociālajiem medijiem, lai iegūtu ekspozīciju..

taco-bell

Starp citu, Taco Bell cildenie mēģinājumi pārvērst cilvēku galvas tacos patiešām atmaksāja.

Kopā ar taco head SnapChat filtru mijiedarbojās 224 miljoni cilvēku. Lai būtu godīgi, zīmoliem, kuri vēlas reklamēties, izmantojot sponsorētus filtrus, bija jānomaksā USD 750 000. Salīdzinājumam – 30 sekunžu reklāmas vidējā cena Super Bowl maksā milzīgus USD 5 miljonus. Tas bez garantijām, ka auditorija reklāmas laikā pat pievērš uzmanību.

4 – Atklājiet

Izmantojot SnapChat, iespējams, pamanīsit, ka, divreiz velkot pa labi, tiek atvērta plūsma Discover. Šeit varat atrast tādu izdevēju, kā CNN, BuzzFeed, People un Cosmopolitan, kuratorus. Starp snaps būs arī dažas reklāmas, tāpēc ir skaidrs, ka Discover tiek gūta peļņa.

Lai gan neviens nezina, cik daudz SnapChat padara funkciju Discover, viņiem vajadzētu nopelnīt naudu ar dūri, ņemot vērā faktu, ka aptuveni 20 lielu vārdu izdevēji ir sadarbojušies ar uzņēmumu. Šī funkcija arī izplatījās laikā, kad SnapChat piedzīvoja ievērojamu ieņēmumu pieaugumu.

Visticamāk, gan SnapChat, gan izdevējs dalīs ieņēmumus no reklāmām. Tikai nav skaidrs, cik daudz katra partija saņem par katru darījumu.

5 – Sporta partnerības

ceturtdaļfināls-67701_1280

Pēdējos gados SnapChat sadarbojas ar tādām sporta organizācijām kā NHL, NFL un MLB. Domājams, ka šīs organizācijas sporta notikumu laikā izmanto Live Stories, lai sasniegtu vairāk cilvēku sociālajā telpā.

Tāpat kā ar Discover, arī nav skaidrs, cik daudz naudas SnapChat nopelna ar sporta partnerībām. Bet, tā kā lietotne piedāvā tiešu līniju jaunajai un aizrautīgajai auditorijai, lielākās līgas iegulda darījumos, kas katru nedēļu izliek Discover kanālus, piemēram, “MLB trešdienas”.

Ņemiet vērā, ka MLB SnapChat sāka lietot jau 2014. gadā. Toreiz lietotājiem ir jāievēro viņu konts, lai skatītu publicētos stāstus. Bet ar partnerattiecību palīdzību tiešraidē tiek reklamēti visi lietotāji.

Iepriekšējā ziņojumā no Vietne AdAge.com, Live Story reklāmas padara SnapChat jebkur no 400 000 līdz 500 000 USD, lai pilnībā parādītu uzņēmuma lietotāju bāzi. Papildus lielākajām sporta organizācijām, Live Story reklāmas partnerības meklē tādas kompānijas kā iHeartRadio un AEG.

Nobeiguma vārdi

Agrāk cilvēki bija neizpratnē par to, kāpēc SnapChat bija tik vērtīgs, jo tā ieņēmumu modelis nebija skaidrs. Tas izskaidro uzņēmuma darbības, kas pēdējos gados ietekmēja monetizāciju.

Mūsdienās SnapChat ir pieejams spēcīgs ieņēmumu modelis, kas paredzēts uzņēmumiem, kā arī personām, kuras vēlas izmantot šo brīdi. Lai iegūtu padomus, kā integrēt SnapChat ar savu sociālo mediju mārketinga stratēģiju, iepazīstieties ar šiem būtiskajiem efektīvā Snap Chat mārketinga noteikumiem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me