Sitejet: 6 vienkārši soļi biznesa vietnes izveidošanā

Vietņu veidotāji ir satriecoši. Tā ir diezgan ievada līnija, bet patiesībā tā ir taisnība. Tiem no jums, kas ir no pirmsvēsturiskiem laikiem, piemēram, es, vietņu veidotāji vietnēm norāda, kas automātiskais pārnesums ir transportlīdzekļiem.


Apkārt ir daudz, un katrs no viņiem piedāvā to, kas izriet no tā paša – spēja ātri un ar minimālu palīdzību izveidot vietni. Šī spēja ir īpaši noderīga maziem uzņēmumiem vai pat ārštata darbiniekiem, jo ​​tā samazina nevajadzīgās pieskaitāmās izmaksas, kuras var labāk izmantot citur (piemēram, satriecošais jaunais Star Trek Bluetooth komunikators!)

Es ceru, ka Džerijs to nedaudza par Star Trek komunikatoru, bet jēga ir tāda, ka kā bizness mēs visi zinām, ka ir svarīgi koncentrēties uz mūsu pašu uzņēmējdarbību. Vietņu veidošana var būt nedaudz tālu, taču, ja to var vienkāršot tādā mērā, ka nevar ignorēt izmaksu ietaupījumus, kas rodas, to darot mūsu pašu spēkiem, ir pienācis laiks apsvērt iespējas.

Kāpēc izmantot vietņu veidotāju??

Ne visi uzņēmumi varēs pats plānot, noformēt un izveidot vietni. Bieži vien ir nepieciešams laiks, resursi un pieredze, lai spētu kaut ko radīt no nulles. Padomājiet par to – programmētājam ir smieklīgi, cik viegli ir rakstīt un vadīt programmu “Svešā pasaule”, bet nespeciālistam viņi pat nezinātu, kur sākt.

Lai vienkāršotu masu jautājumus, tādi uzņēmumi kā Sitejet ir nākuši klajā ar celtniecības bloku sistēmu, kas ļauj izmantot pieejamos rīkus, lai izveidotu savu vietni. Padomājiet par to, kā izmantot iepriekš sagatavotus celtniecības materiālus, un pēc tam dodieties savās rokās ar dizainu, izmantojot tos.

Tas ir ātri, viegli un prasa gandrīz nulles tehniskās prasmes. Apskatīsim, cik vienkārši būtu izveidot vietnes ar vietni Sitejet .

6 vienkārši soļi biznesa vietnes izveidošanā, izmantojot vietni Sitejet

1. Izvēlieties veidni

Parastā plūsma, ar kuru jūs sastopaties ar Sitejet, ir reģistrēšanās (kas ir bezmaksas), vietnes izveidošana, rediģēšana un pēc tam publicēšana (par kuru jums jāmaksā). Šī ir ļoti vienmērīga un lietotājam draudzīga metode, jo, ja jūs kādu iemeslu dēļ nevēlaties izmantot, tā jums nemaksās ne centa.

Manas testa vietnes veidnes izvēle.

Pēc reģistrēšanās informācijas panelī varat izveidot vietni – šajā procesā jums būs jānorāda vietnes nosaukums un jāizvēlas veidne. Ir aptuveni 20 nepāra veidnes, no kurām jūs varat izvēlēties. Tie svārstās no personīgajiem portfeļiem līdz nekustamo īpašumu uzņēmumiem un mārketinga uzņēmumiem.

Demonstrācija: Sitejet veidņu piemēri

CarFix – vietņu veidnes automašīnu remonta un servisa biznesam.

Porteris – restorānu un bāru vietņu veidnes.

* Lai palielinātu, noklikšķiniet uz attēla.

2. Pievienojiet savai vietnei saturu

Kad iestatīšana ir pabeigta, varat sākt rediģēt vietni, noklikšķinot uz rediģēšanas pogas. Tādējādi jūs iegūsit daudz iebiedējošāku izkārtojumu, kas visur izskatās daudz iespēju. Ja jūs neesat pazīstams ar jēdzieniem Tas, ko jūs redzat, tas, ko jūs saņemat (WYSIWYG), tad es iesaku veltīt dažas minūtes, lai sekotu ekskursijai, kas parādās sākumā. Viss ir atkarīgs no ēdienkartes.

Visās veidnes lapās jau būs atrodams teksts ar vietturi, tikai lai parādītu, kā tas izskatās. Lietas var būt tikpat vienkāršas: saglabāt visu “tādu, kāds tas ir” un dubultklikšķi uz katra teksta apgabala, pēc tam aizpildot savu.

Sitejet WYSIWYG redaktors.

Pat augšējo navigācijas izvēlnes joslu var rediģēt. Veiciet dubultklikšķi uz joslas un kreisajā pusē varat rediģēt navigācijas izvēlnes saturu.

Kad es saku rediģēt, tas nozīmē, ka mainīt tekstu ir tik vienkārši. Jūs izvēlaties lodziņu, un jūs varat mainīt ne tikai tekstu, bet arī teksta krāsu, fonta lielumu, veidu un gandrīz jebko citu – tāpat kā, piemēram, Microsoft Word.

3. Tālāk pielāgojiet savu vietni

Iepriekšējā sadaļa galvenokārt attiecas uz tekstu, taču jūs varat arī pielāgot savas vietnes izskatu un izskatu. Vēlreiz veiciet dubultklikšķi uz jebkura attēla, kuru vēlaties mainīt, un kreisajā pusē varēsit mainīt tā vizuālo izmēru, pievienot saites vai gandrīz jebko citu.

Ja vēlaties pilnībā mainīt attēlu, vienkārši veiciet dubultklikšķi uz tā un jūs varat augšupielādēt savus attēlus lietošanai. Visi augšupielādētie attēli tiks saglabāti multivides pārvaldniekā un būs gatavi lietošanai jebkurā laikā, tāpēc jums tie būs jāaugšupielādē tikai vienu reizi..

Vietnejet nepiedāvā attēlus, kurus jūs varētu izmantot, tāpēc daži no jums būs jāiegādājas atsevišķi. Ja jums tāda nav vai jūsu bizness nav fizisks, ieteicams apsvērt dažas akciju attēlu vietnes, piemēram, Getty Images, kur var iegādāties atsevišķus fotoattēlus vai grafiku. Ne tikai lejupielādējiet attēlus no Google, pretējā gadījumā jūs varat sākt tiesāties par autortiesību pārkāpumiem.

Veidojiet savu tiešsaistes zīmola identitāti

Pat ja esat atzīts zīmols, pārvietošanās tiešsaistē ir kaut kas tāds, kas varētu mazliet mainīt situāciju. Varbūt jums šķitīs, ka veids, kādā esat zīmols, ne vienmēr tiešsaistē ir pilnībā atbilstošs.

Šajos scenārijos varat izvēlēties vienu no diviem veidiem. Jūs varētu vēlēties izveidot tīmekļa personu vai visaptveroši mainīt zīmolu. Par laimi, tam nav jābūt grūtam. Ir daži tīmekļa pakalpojumi, kas ļauj strādāt tieši ar tām zīmolu jomām, kuras jums vajadzīgas.

Piemērs – logotips, ko izveidoju mūsu uzņēmumam, izmantojot Logaster Free Logo Generator.

Piemēram, Logaster var sākt ar vienkāršu logotipa noformējumu, vai arī jūs varat viņiem likt izveidot visu jūsu zīmola grāmatu – līdz pat jaunam kancelejas preču dizainam..

4. Pievienojiet dinamisku saturu

Protams, kāpēc šis ir multimediju laikmets, kāpēc samierināties ar tekstu un attēliem? Pievienojiet dinamisku saturu, lai satrauktu un saviļņotu skatītājus. No sava uzņēmuma Facebook lapas varat pievienot video saturu, kā arī sociālo mediju elementus, piemēram, saites saiti.

Vai kāpēc gan navigācijas karte, ja jūsu klienti var saņemt norādes uz jūsu uzņēmumu tieši no jūsu vietnes? Tas viss ir ne tikai piesaistīt viņu uzmanību, bet arī darboties kā jūsu biznesa veicinātājs.

5. SEO mārketings

Tā kā šodien ir burtiski miljoniem vietņu, tās ir viegli aizmirst. Kā nelielam biznesam nav ne viegli, ne lēti piesaistīt kādu personu, kas palīdzētu jūsu SEO. Par laimi jūs varat izdarīt dažus pamata SEO no vietnes Sitejet.

Katrā savas vietnes lapā vai atlasītajās saitēs varēsit norādīt atslēgvārdus un aprakstus, kas palīdzēs jūsu vietni pievērst tādu tīmekļa rāpuļprogrammu kā Googlebot uzmanībai..

Lai uzzinātu vairāk par SEO un to, kā tas var palīdzēt jūsu biznesam, ieskatieties Džerija rakstā par SEO 101, lai iegūtu dažas idejas, kuras varat dublēt jūsu uzņēmuma vietnē, lai panāktu maksimālu efektivitāti.

6. Publicējiet savu vietni

Kad esat veicis visas iepriekš minētās darbības un esat apmierināts ar jauno vietni, ir pienācis laiks to padarīt pieejamu pasaulei. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas, un jūs varat būt atvērts uzņēmējdarbībai – protams, kad esat izvēlējies maksājuma plānu.

Vietne vietne publicē viena lietotāja vietni par ikmēneša maksu USD 5 – par vietnes veidotāja izmantošanu nav jāmaksā pilnīgi. Viņi faktiski dod jums 14 dienas, lai spēlētu ar interfeisu un izveidotu savu vietni. Lai patiešām izveidotu pamata vietni, jums būs nepieciešamas 20 minūtes, ja esat ātrs un zināt, ko vēlaties, – vairāk, ja veltīsit laiku apmācības veikšanai vai izveidosit pavisam citu vietni.

Kā pamatnostādne, es teiktu, ka sagaidāt 25 minūtes tikai veidnes pielāgošanai, 2 stundas vai vairāk, ja vēlaties kaut ko īpašu, vai dažas dienas, lai pilnībā pārtaisītu vietni no jauna..

Ja esat vietņu noformētājs

Vietnes portāls lietotājiem ļauj tā vadības panelī izveidot vairākus projektus (vietnes), tāpēc, ja jūs esat vietnes dizainers, kas veido vietnes vairākiem klientiem, tas jums ir īpaši labs. Tas ļauj ne tikai tvert vairākus projektus, bet ir arī iebūvētas sadarbības iespējas, kas palīdz strādāt vietnē ar klientu atsauksmēm vienā vietā vienā vietā.

Jūs varat strādāt arī ar kolēģi – varbūt sakiet, ka grafiskais dizainers, un atstājiet viņiem piezīmes, lai viņi varētu veidot savu daļu tā, kā jūs pats. Kad tas viss ir izdarīts, vietnes kontroli var novirzīt klientam, izmantojot viņu pašapkalpošanās vadības paneli. Viņi jebkurā laikā var pielāgot savu tekstu!

Ietaupot izmaksas jūsu uzņēmuma vietnē

Tagad, maksājot kādam, lai jūs izveidotu pamata vietni, jūs atmaksāsit kaut ko no zemākās vērtības – varbūt no USD 300 līdz tūkstošiem dolāru – un jūs joprojām paliksit maksājis ikgadējās nodevas par sava uzņēmuma domēna vārdu un tīmekļa mitināšanu.

Vietnes strūklas plāni un cenasVietnes strūklas plāni un cenas – lai salīdzinātu un izvēlētos jums vispiemērotāko plānu.

Faktiski ir tīmekļa mitināšanas kompānijas, kas laimīgi iekasēs vairāk nekā USD 5 mēnesī, ko prasa Sitejet. Es zinu, ka kā bizness jums daudz labāk jākoncentrējas uz to, kas jums patīk, taču, ja vietne Sitejet padara mūsu vietnes izveidi tik vienkāršu, kāpēc jātērē papildu nauda?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map