[Tirgus pētījums] Vietnes izveides izmaksas: aprēķins, pamatojoties uz 400 labākajiem UpWork ārštata darbiniekiem

Tas ir vienīgais vissvarīgākais jautājums, kad atverat savu vietni. Un, ja godīgi, atbilde būs atkarīga no tā, cik ļoti vēlaties, lai tā būtu.


Ir vairāki faktori, kas jums jāņem vērā, aprēķinot vietnes cenu, un tie visi var mainīties savvaļā atkarībā no tā, cik sarežģītas vai vienkāršas ir jūsu vajadzības (t.i., personīgā vietne, forums vai pilns e-komercijas veikals).

Šajā rakstā mēs cenšamies sniegt pēc iespējas vairāk reālās vērtības un cenu, pamatojoties uz mūsu pētījumu, lai jūs varētu labāk izprast dažādas vietnes izmaksas un to, kā jums vajadzētu plānot savu budžetu.

Izlasiet arī – trīs vienkārši vietnes izveides veidi (aptuvenais budžets < 500 USD).

Kur iegūt: NameCheap, GoDaddy

Pamatā tā ir jūsu vietnes adrese internetā, un pielāgotā domēna izmaksas parasti ir aptuveni USD 10–15 USD gadā. Tie domēnu nosaukumiem beidzas ar .com, .net., .Org vai .info.

Jūs pat varat izvēlēties unikālus domēna vārdus, kas beidzas ar .tv vai .store, bet maksās nedaudz vairāk. Tomēr, ja jūs tikko sākat darbu, mēs iesakām pieturēties pie .com, jo ​​tas ir daudz biežāk izmantots.

Ja vēlamais domēna vārds ir jauns, varat to viegli reģistrēt domēnu reģistratūru vietnēs, piemēram, NameCheap un GoDaddy. Ja vēlamais vārds jau ir lietots, jums tas būs jāpērk no pašreizējā īpašnieka.

Tie var būt ļoti dārgi, jo iepriekš piederoši domēna vārdi var maksāt līdz USD 10 000 vai vairāk. Ja vien tas nav svarīgi jūsu zīmolam, mēs neiesakām pirkt domēna vārdus, kas jau ir izmantoti.

Domēnu pārdošanas ziņojums, kas publicēts DN žurnālā (2018. gada maijs).

Web mitināšanas cenas

Pro padomi

Kad es domāju vadīt savu emuāru pilnu darba laiku, tad es ieguldīju 3000 USD 4 mēnešu laikā. No tiem 40% tika ieguldīti komandas (satura) darbā pieņemšanā un 50% – dažādos instrumentos.

Ja man būtu jāsāk izveidot jauna naudas vietne, tad satura veidošanā es tērētu vairāk naudas nekā jebkas cits, jo saturs ir vissvarīgākais elements emuāru veidošanas biznesā.

– Pardeep Goyal, emuāru veidošana kā bizness

Tomēr tas ir upuris, lai jūsu šķīvim pievienotu vairāk darba. Varat nolīgt ārštata darbiniekus vai aģentūru, kas palīdzēs izveidot saturu, un izmaksas satura radīšanai var būt no 10 līdz 100 USD stundā..

Parasti, ja jūs tikko sākat darbu, vislabāk ir satura veidošanu uzturēt pats. Kad jūsu vietne kļūst lielāka, varat apsvērt iespēju pieņemt darbā ārštata darbiniekus, lai pievienotu vairāk satura. Lai iegūtu labāku priekšstatu par ārštata darbinieku izmaksām, varat pārbaudīt mūsu aplēses zemāk.

Kopiju rakstīšanas izmaksas, pamatojoties uz Upwork Top 100 brīvmākslinieku profiliem. Vidējā stundas likme = USD 30 / stundā; augstākā = 200 USD / stundā, zemākā = 9 USD / mēnesī.

4 – attīstības izmaksas

** Novērtējums **

Web izstrādes izmaksas (pamatojoties uz mūsu tirgus izpēti)
Vidējais: 31,64 USD / stundā
Mediāna: 25 USD / stundā
Augstākais: 160 USD / stundā

Dienas laikā funkcionalitātes pievienošana jūsu vietnei bija vislielākais vietējās vietnes izveides izmaksu cēlonis. Iemesls bija tas, ka, ja vēlaties, lai jūsu vietnē būtu kāda funkcija, tas bija jāiegādājas atsevišķi kā iepriekš sagatavots skripts vai arī tīmekļa izstrādātājam tas bija jāveido no nulles, kas parasti ir dārgi.

Mūsdienās jūs varat izmantot satura pārvaldības sistēmu (CMS), lai pats izveidotu un pievienotu vietnes funkcijas, nealgojot izstrādātāju. Faktiski liela daļa šo CMS piedāvā visas standarta funkcijas, kas jums būs nepieciešamas vietnei, tieši ārpus vārtiem.

Pro padomi

Devesh

Ja jums ir tikai USD 1000 uzņēmējdarbības uzsākšanai tiešsaistē, kurā apgabalā jūs tērētu lielāko daļu no šī budžeta??

Es sāktu ar saturu un mārketingu (& varbūt uz SEO rīka). Kas attiecas uz vietnes noformējumu, instrumentiem, & citas lietas, jūs viegli varat atrast bezmaksas alternatīvas.

Piemēram, ja jūs meklējat motīvu, vietnē WordPress.org varat atrast labu bezmaksas motīvu kolekciju. Un, ja jūs meklējat atslēgvārdu izpētes rīku, varat apskatīt bezmaksas iespējas, piemēram, SEM Rush un KW Finder.

Kā ir ar budžetu 5000 USD – vai tas kaut ko mainīt??

Ja man būtu 5000 USD budžets, es 20% no tā iztērētu pīlāra satura veidošanai, 5% – premium tēmai & spraudņi, bet pārējais – apmaksātā mārketingā.

Sākot darbu, jums nav nepieciešams pielāgots dizains. Jums galvenā uzmanība jāpievērš saturam & mārketings.

Dārgāka vietne ne vienmēr nozīmē labāku vietni.

Tas viss attiecas uz naudas nodošanu jomās, kuras jums jāuzlabo, lai jūsu vietne darbotos labāk.

Ja lēna lapu ielāde ietekmē jūsu lietotāja pieredzi, ieguldiet labāk rakstītos kodos vai labākos tīmekļa mitināšanas plānos. Integrējiet vairāk maksājumu iespēju, lai klientiem atvieglotu norēķinu procesu. Algojiet rakstniekus, kuri ir eksperti jūsu nozarē, lai nodrošinātu kvalitatīvu saturu.

Tāpat kā jebkuram biznesam, lai gūtu panākumus, jums ir jākoncentrējas uz lietotājiem un jāsaprot jūsu mērķauditorijas vajadzības. Kad esat to uzzinājis, jūs zināt patiesās izmaksas par savas vietnes izveidi un izveidi.

Runājot par vietnes izmaksām, nav vienkāršas atbildes.

Izmantojot šo rakstu, jums vajadzētu labāk izprast visas dažādās izmaksas, kas veido vietni, un to, kā to var pielāgot jūsu vajadzībām.

Rakstu līdzautors Azreen Azmi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me