15 praktinių patarimų, kaip patobulinti, reklamuoti ir sulaukti daugiau srauto į jūsų tinklaraštį šiandien

Kurdami savo tinklaraštį, turite žengti pirmu žingsniu.


Jei norite nepralenkti savo konkurencijos bet kurioje nišoje, turite aktyviai augti ir tobulinti savo tinklaraštį.

Kuriant sėkmingą tinklaraštį yra daugybė veiksnių. Naudojant reikiamus duomenis, pasirenkant geriausius įrankius ir taikant geriausią strategiją, visa tai daro įtaką jūsų tinklaraščio sėkmei..

Contents

Kas yra šiame vadove?

Šiame vadove nagrinėsime keletą dalykų, kuriuos galite padaryti nuolat tobulindami ir plėtodami savo tinklaraštį.

Mūsų požiūris yra panašus į „Kaizen“ – terminas, kuris paprastai reiškia statistikos procesą, kuris pagerina kokybę visais verslo (iš pradžių, gamybos) veiksmais. Mes susitelksime į duomenų / konkrečios žiniatinklio metrikos naudojimą savo veiksmams apibrėžti.

Kai kurie mano paminėti patarimai reikalauja labai mažai pastangų ir gali duoti greitų teigiamų rezultatų; o kitiems atlikti reikia daugiau laiko ir įgūdžių. Tai panašu į RPG vaizdo žaidimų žaidimą – kai kurie lygiai yra nesunkūs, o kai kuriems reikia daugiau laiko / pastangų, kad įgytumėte reikiamus įgūdžius ir proveržį..

   Duomenys yra tavo draugas, bet kuris?

   Mes žinome, kad duomenys yra nepaprastai svarbūs norint įvertinti jūsų pažangą ir pagerinti tinklaraščių rašymą.

   Bet kokio tipo duomenis turėtumėte žiūrėti?

   Jei nenaudojate tinkamos žiniatinklio metrikos, kad stebėtumėte pažangą ir tiksliai sureguliuotumėte savo svetainę, galbūt jūs žengsite du žingsnius atgal, o ne vieną žingsnį į priekį..

   Atsižvelgiant į jūsų nišos pobūdį ir supratimo lygį, galite pažvelgti į įvairius statistinių duomenų tipus.

   Iš pirmo žvilgsnio „Google Analytics“ ataskaita gali būti pribloškianti. Tiek daug skaičių! Ir jūs galbūt nesate susipažinę su kai kuriomis metrikomis ar sąvokomis.

   Na bijokite ne todėl, kad …

   1. Skaičiai / sąvokos nėra tokie sudėtingi, ir
   2. Sąžiningai nemanau, kad tinklaraštininkai turėtų per daug laiko praleisti šlifuodami „Google Analytic“ ataskaitas.

   Taigi aš siūlau stebėti tik keturis „Google Analytics“ numerius. Štai čia yra keturios esminės „Google Analytics“ statistikos, kurias kiekvienas tinklaraštininkas, nepaisant jūsų tinklaraščio dydžio ar nišos, kurioje esate, turėtų suprasti ir nuolat stebėti.

   1- Įgytos sesijos / vartotojai

   Pagal „Google“ apibrėžimą: seansas – tai tam tikru laikotarpiu naudotojo sąveikos su jūsų svetaine grupė.

   Įsivaizduokite, kad seansas yra veiksmas, kurį vartotojas atlieka jūsų tinklaraštyje. Sudėtiniame rodinyje gali būti keli puslapių peržiūros ir įvykiai bei veiksmai.

   Supraskite, kad „Google Analytic“ ataskaitoje yra didelis skirtumas tarp seanso ir vartotojo.

   Paprastas paaiškinimas (jei reikia daugiau informacijos, perskaitykite tai) yra toks: Vartotojas yra asmuo, kuris ateina į jūsų tinklaraštį ir skaito jūsų turinį. Vienas vartotojas gali įrašyti kelis seansus per dieną „Google Analytics“ ataskaitoje. Pvz., Jei jis (ji) ateina į jūsų svetainę, perskaito porą tinklaraščių įrašų 8 ryto ryte ir vėl grįžta po pietų 13:00 – tai du seansai, įrašyti.

   Sesija baigiasi dviem būdais:

   • Galiojimas pagal laiką: po 30 minučių neveiklumo / vidurnaktį
   • Kampanijos pakeitimas: jei vartotojas atvyksta per vieną kampaniją, išeina ir grįžta per kitą kampaniją.

   Vienas iš būdų įvertinti augimą yra stebėti, kiek sesijų / vartotojų įgyja jūsų tinklaraštis. Jei jūsų tinklaraštyje šį mėnesį vyksta daugiau sesijų nei anksčiau, tuomet tikrai turite daryti ką nors teisingo.

   Norėdami pamatyti savo seansų / vartotojų įsigijimo numerius, prisijunkite prie „Google Analytics“, informacijos suvestinės > Įsigijimas > Apžvalga.

   2 – Eismo kanalai / persiuntimai

   „Google Analytics“ srauto šaltiniai suskirstomi į kelis kanalus, dažniausiai naudojami mokama paieška, natūrali paieška, tiesioginė, socialinė, persiuntimo ir pan..

   Daugelis šių terminų yra savaime suprantami, išskyrus:

   • Terminas „persiuntimas“ reiškia lankytojus iš kitų svetainių nuorodų;
   • „Tiesioginis“ reiškia vartotojus, kurie lankosi jūsų tinklaraštyje įvesdami jūsų interneto adresą adreso juostoje.

   Norėdami gauti numerius, prisijunkite prie „Google Analytics“, informacijos suvestinės > Įsigijimas > Visas eismas > Kanalai.

   Pavyzdys (įsigijimas > Visas eismas > Kanalai).

   Gerai apžiūrėkite, iš kur sklinda jūsų srautas.

   Ar yra svetainė ar tinklaraštis, išsiskiriantis iš kurios socialinės platformos srauto į jūsų tinklaraštį? Ar sulaukiate daug natūralios paieškos srauto (pasisekė!)? Kokios pastangos švaistomos tiek, kiek eina eismas?

   Ir pinigų klausimas: ką aš galiu padaryti, kad kitą mėnesį šis skaičius padidėtų?

   (Kai kuriuos dalykus, kuriuos galite padaryti, išsiaiškinsime vėlesnėje mūsų vadovo dalyje.)

   3 – atmetimo rodiklis

   Atmetimas yra vieno puslapio seansas jūsų tinklaraštyje. Atleistas vartotojas ateina į jūsų dienoraštį ir išeina neapsilankęs antrame puslapyje.

   Atmetimo rodiklis yra geras jūsų turinio ar srauto kokybės įvertinimas:

   • Ar auditorijai teikiate tinkamą turinį?
   • Ar savo turiniu nukreipiate į tinkamą auditoriją??

   Didelis atmetimo rodiklis nėra būtinas blogas dalykas.

   Jei jūsų internetinio dienoraščio sėkmė priklauso nuo to, ar vartotojai peržiūri daugiau nei vieną puslapį – pavyzdžiui, vartotojai lankosi jūsų puslapyje „Pradėti čia“ ir, tarkime, jie spustelėti saitą, norėdami perskaityti kitus jūsų įrašus, tada, taip, didelis atmetimo rodiklis yra blogai.

   Tačiau yra ir kitų atvejų, kai pirmenybė teikiama aukštam atmetimo rodikliui. Pvz., Jei jūsų tinklaraštis priklauso nuo dukterinių įmonių pajamų, tada aukštas atmetimo rodiklis gali būti geras dalykas – jūsų vartotojai apsilanko jūsų tinklaraštyje, spustelėkite jūsų filialų nuorodas ir išeina.

   Atmetimo rodiklis yra svarbi metrika, nes jis suaktyvina „kodėl klausimas“.

   Kodėl staiga padidėja jūsų tinklaraščio atmetimo rodiklis?

   Ar neveikia paveikslėlio nuoroda? Ar svetainė įkeliama ypač lėtai? Ar nepažeistas projekto derinimas? Ar smarkiai pasikeitė tinklaraščio srauto šaltinis?

   4 – Vidutinis laikas puslapyje

   Sekdami laiką, kurį asmuo praleidžia jūsų puslapyje, galite išsiaiškinti, kaip pagerinti jūsų turinį ir tinklaraščio lipnumą.

   Yra įvairių būdų, kaip pamatuoti vidutinį puslapio laiką, tačiau norėdami lengvai sužinoti, sutelksime dėmesį tik į lengviausią.

   Vidutinis laikas puslapyje Prisijunkite prie „Google Analytics“, informacijos suvestinės > Elgesys > Svetainės turinys > Visi puslapiai.

   5- (neprivaloma) tikslai

   Profesoriaus kadencijos tikslai „Google Analytics“ matuoja, kaip gerai jūsų tinklaraštis pasiekia jūsų užsibrėžtus tikslus.

   Šie tikslai gali būti:

   1. Prisijunkite prie savo naujienlaiškio arba
   2. Apsilankykite ir perskaitykite savo tinklaraščio turinį arba
   3. Atsisiųskite savo el. Knygą arba
   4. Įsigykite (jei apdorojate operaciją).

   Tikslų nustatymas „Google Analytics“ nėra būtinas dalykas, tačiau labai rekomenduojamas, jei skaitote, kad įveiktumėte mokymosi kreivę.

   Tinkamai sukonfigūravę tikslus „Google Analytics“ gali suteikti jums kritinę informaciją, pvz., Konversijų skaičių ir jūsų svetainės konversijų rodiklį – tai, savo ruožtu, padeda įvertinti turinio ar rinkodaros kampanijos efektyvumą..

   Mes daugiau kalbėsime apie tai, kaip tikslai yra naudojami .

   Patobulinimai …

   Suvokę įvairius jūsų svetainės duomenis, pateikiame keletą praktinių dalykų, kuriuos galite patobulinti savo tinklaraštyje..

   1 taktika: geriau pažinkite savo auditoriją

   Kas iš tikrųjų yra jūsų auditorija? Koks jų bendras amžius? Kokį išsilavinimą jie turi? Bet kokia kultūros specifika?

   Ir svarbiausia: KODĖL jie yra jūsų svetainėje? Kaip jūs galite geriau juos aptarnauti?

   Jei nežinote, kas yra jūsų tinklaraščio skaitytojai, fotografuojate tamsoje.

   Čia yra trys būdai, kaip geriau pažinti savo auditoriją.

   Pradėkite nuo pažįstamų žmonių, tada praplėskite vardus savo nišoje. Surinkite informaciją, sudarykite statistiką ir grafikus. Kaip tinklaraštininkas, po ranka galite rasti apklausų ir apklausų naudingų įrankių. Apklausa jūsų tinklaraščio auditorijai padeda nustatyti demografinius rodiklius.

   Naudokite apklausas, apklausas ir interviu, kad sužinotumėte, kas skaito, o kas gali skaityti – jų amžių, lytį, profesijas, pomėgius, gyvenimo sritis ir pan. Pakvieskite juos susisiekti su jumis ir prisistatyti bei pasikalbėti apie tai, kas jiems patinka. savo dienoraštį. Kodėl jie pasirinko jus sekti? Kokie įrašai yra jų mėgstamiausi? Kas jūsų ir jūsų turinio akivaizdoje suteikia patikimumo?

   Aš visada kviečiu WHSR abonentus spausti „atsakyti“ naujienlaiškyje, kad gaučiau galimybę prisijungti. Jūs turėtumėte daryti tą patį.

   Čia yra trys įrankiai, kurie padės nemokamai sukurti apklausas:

   • Apklausa beždžionė
   • „Google“ forma
   • „Zoho“ apklausa

   „Facebook“ puslapyje yra daugybė informacijos (manau, kad turite savo dienoraštį, jei ne – eikite, kurkite vieną patarimą). Jums tiesiog reikia žinoti, kur juos rasti.

   „Facebook“ auditorijos įžvalgos, susiekite savo puslapį, kad sužinotumėte daugiau apie auditoriją: amžių ir lytį, jiems patinkančius puslapius ir pirkimus internetu (tik JAV)..

   Forumuose yra gera pamatyti, kas verda jūsų srityje, ir kas jūsų auditorijai yra įdomi ir aktuali tam tikru metu.

   „Webmaster World“ ir „Web Hosting Talk“ yra du tipiniai pavyzdžiai, kaip nišos forumas gali suteikti jums neįtikėtinai daug informacijos, kad suprastumėte, kas mano pramonės žmonėms rūpi.

   Tačiau prieš perspėjant reikia įspėti – neleiskite, kad triukšmas atitrauktų jus nuo savo tikslų. Forumuose yra gerosios ir blogosios vartotojų bazės, todėl būtinai išfiltruokite bet kokias nesvarbias diskusijas ir sutelkite dėmesį tik į svarbius dalykus – ypač į temas, kurios iš esmės yra pagalbos užklausos, nes jos suteikia pagrindinę medžiagą atsakymo rašymui..

   2 taktika: pilkite aliejaus į ugnį: sutelkite dėmesį į nugalėtoją

   Dabar esate apsiginklavę tinkamais duomenimis apie savo tinklaraštį ir auditoriją, atėjo laikas atlikti kai kuriuos veiksmus.

   Pirmiausia reikia išsiaiškinti, kas veikia ir kas nėra jūsų tinklaraštyje.

   1. Investuokite daugiau pinigų ir pastangų į srauto šaltinius, kurie konvertuoja geriausius.

   Šiame pavyzdyje (žr. Paveikslėlį žemiau) „Facebook Mobile“ ir „Google Organic“ srauto tikslo konversijos koeficientas yra 7x20x geriau. Tai, ką turėtume padaryti, yra išleisti daugiau pastangų, laiko ir pinigų, kad gautume daugiau srauto iš šių dviejų šaltinių.

   Norėdami ištirti savo tinklaraščio srautą, prisijunkite prie „Google Analytics“ informacijos suvestinės > Įsigijimas > Visas eismas > Šaltinis / Vidutinis.

   2. Padvigubinkite skelbimų kampaniją, kuri veikia.

   Jei išleidžiate 50 USD / mėn. „Twitter“ skelbimui, kuris pritraukia daug srauto, išleiskite 100 USD / mėn. Ir pasiekite dar daugiau žmonių.

   3. Išplėskite savo turinį (užuot nuolat kurdavę naujus įrašus)

   Išplėskite turinį, kuriame pateikiami geriausi įtraukimo rodikliai.

   Kokios temos atrodo populiariausios jūsų skaitytojų tarpe? Ar galite įrašyti daugiau informacijos įraše? Būkite kūrybingi – apklauskite pramonės ekspertą, pridėkite keletą naujų diagramų, pasidarykite vaizdo įrašų mokymo programą ir pan. Svarbiausia sutelkti dėmesį į nugalėtojus ir kuo geriau išnaudoti juos.

   Vartotojai praleidžia daugiau laiko šiuose puslapiuose (pabraukti numeriai). Ar galite išplėsti tą turinį, kuris geriausiai atspindi įtraukimą? Norėdami pamatyti šį numerį, prisijunkite prie „Google Analytics“ informacijos suvestinės > Elgesys > Svetainės turinys > Visi puslapiai.

   3 taktika: nuimkite žemai kabančius vaisius

   Žemai kabančius vaisius gana nesunku patraukti nuo vaismedžio, o laimei, daugumoje svetainių taip pat yra mažai kabinamų vaisių, skirtų skynimui. Pagrindinės užduotys, kurias galite atlikti per kelias minutes per dieną, gali padaryti didelę įtaką bendrai jūsų tinklaraščio sėkmei.

   Keletas pagrindinių užduočių, kurias galite atlikti dabar, yra:

   1. Naudokite IFTTT norėdami reklamuoti savo naujausius tinklaraščio įrašus socialinėje žiniasklaidoje.
   2. Nustatykite specialiai savo tinklaraščiui skirtos socialinės žiniasklaidos profilį.
   3. Pridėkite savo svetainės bendro naudojimo mygtukus.
   4. Sukurkite kontaktų puslapį, kad svetainės lankytojai žinotų, kaip su jumis susisiekti.
   5. Įdiekite trečiųjų šalių komentarų sistemą, pvz., „Disqus“. Tai pagerins vartotojų įsitraukimo lygį.
   6. Parašykite atsisakymo puslapį, kad skaitytojai žinotų, jog gali pasitikėti jumis iš anksto.
   7. Dalykitės turiniu ne kartą; naudokite automatizavimo įrankį, kad galėtumėte dar kartą bendrinti savo senąjį tinklą. Iš naujo bendrindami senesnį turinį, išlaikysite jį visuomenės akyse.
   8. Sukurkite apvalius rinkinius, kuriuose pateikiamas geriausias jūsų turinys.
   9. Sukurkite infografiką, kurioje išsamiau paaiškinamas populiarus straipsnis.
   10. Atlikite keletą A / B bandymų, kad pamatytumėte, kaip viskas veikia nuo navigacijos iki mygtuko „Call to Action“.
   11. Sukurkite puslapį Pradėti čia, kad aptarnautumėte naujus lankytojus.
   12. Išsiaiškinkite, kokia jūsų tinklaraščio tema yra pagrindinė, ir įsitikinkite, kad visas turinys atitinka jūsų temą / tikslus.
   13. Savo tinklaraštyje patikrinkite, ar nėra rašybos, gramatikos klaidų ir rašybos klaidų. Niekas neleidžia tinklaraščiui atrodyti neprofesionaliau nei daugybė ir nuoseklių klaidų šioje srityje.
   14. Ugdykite gatvės komandą. Tai komanda asmenų, kurie padeda skleisti informaciją apie jūsų tinklaraštį. Už tai galite atsiųsti nemokamus marškinėlius ar kitas gėrybes.
   15. Sukurkite redakcinį kalendorių.
   16. Suplanuokite atsarginių kopijų kūrimą, kad neprarastumėte viso savo tinklaraščio, kad įvyktų katastrofiška svetainė.
   17. Studijuoti savo etiketę? Ar tai patraukia skaitytojo susidomėjimą? Ar tai veiksmingai paaiškina, apie ką jūs kalbate??
   18. Stebėkite kitus savo nišos tinklaraščius ir susisiekite su tų tinklaraščių savininkais.
   19. Komentuokite kitus tinklaraščius ir pridėkite vertingų minčių.
   20. Suraskite mentorių, kuriam pasisekė jų tinklaraštyje. Paprašykite mentoriaus, kuris padėtų jums padaryti jūsų tinklaraštį sėkmingą.
   21. Padarykite savo raginimo veikti (CTA) formuluotę kuo aiškesnę. Žodžius, tokius kaip „spustelėkite čia“, pakeiskite stipresnėmis komandomis, tokiomis kaip „gaukite nemokamą el. Knygą“.
   22. Įsitikinkite, kad yra pusiausvyra tarp vaizdų ir teksto, tačiau jie turi atitikti įrašą.
   23. Pataisykite nutrūkusias nuorodas. Galite įdiegti papildinį, kuris lengvai leis rasti neveikiančias nuorodas WP tinklaraštyje.

   4 taktika: sudarykite sąrašą, surinkite lankytojų el. Laiškus

   Žmonės, kurie lankosi jūsų svetainėje, nusileido ten, nes juos domina jūsų nagrinėjama tema. Tai tikslinė auditorija, kurią galite sutikti. Svarbu rinkti jų kontaktinę informaciją, kad galėtumėte toliau prekiauti šiais asmenimis.

   Socialinė žiniasklaida yra perpildyta, tačiau el. Paštu jūs siunčiate savo medžiagą labai konkrečiai auditorijai, kuri jau nusprendė, kad ją domina tai, ką jūs turite pasakyti.

   91% žmonių tikrina savo el. Pašto dėžutes kiekvieną dieną.

   Palyginkite tai su tokiomis svetainėmis kaip „Facebook“, kur jūsų įrašą gali trikdyti naujienų kanalas.

   Laimei, yra keletas el. Pašto rinkodaros įrankių, kurie gali padėti rinkti ir tvarkyti el. Pašto rinkodarą.

   • Nuolatinis kontaktas
   • „GetResponse“
   • „AWeber“

   Be to, norėsite naudoti profesionaliai sukurtą pasirenkamąją formą, todėl nėra abejonių, kad vartotojas užsiregistravo adresų sąraše. Paskutinis dalykas, kurį norite gauti, bus apkaltintas šlamštu tų, kurie yra jūsų adresų sąraše. Kai kuriuose iš aukščiau paminėtų el. Pašto adresų sąrašo įrankių yra įmontuotos pasirenkamos formos ar papildiniai, sinchronizuojami su jūsų tinklaraščiu.

   Kaip nukreipti ir patobulinti el. Pašto pasirinkimą: Adamo Connello patarimai

   Adomas Connellis

   Vienas iš mano mėgstamiausių [sąrašų sudarymo] metodų yra „kategorijai pritaikytų pasirinkimų“ naudojimas.

   Tai panaši į turinio naujovinimo idėją, tačiau ją daug lengviau valdyti.

   Idėja yra ta, kad jūs naudojate pasirenkamąsias formas, norėdami pasiūlyti išskirtinį turinį, susijusį su tema, kurią tuo metu kažkas skaito.

   Pvz., Jei turite tinklaraštį apie maistą, žmonėms, skaitantiems kategoriją apie patiekalų receptus, siūlytumėte kitokį „švino magnetą“ nei tiems, kurie žiūrėtų pusryčių receptų kategoriją.

   Tai, ką mes panaudojome JK Linkologijoje, padidinome registraciją el. Paštu daugiau nei 300%:

   Čia yra trumpa mūsų naudojamo proceso apžvalga:

   1. Pertvarkykite & sutrumpinkite mūsų tinklaraščių kategorijas iki 4-5 pagrindinių temų
   2. Sukūrė švino magnetą kiekvienai pagrindinei temai
   3. Įdiegtas „Thrive Leads WordPress“ papildinys, kuris gali nukreipti pasirinkimo formas į tam tikras kategorijas
   4. Nustatykite pasirenkamąsias formas, kad būtų reklamuojamas kiekvienas švino magnetas (mes sutelkėme dėmesį į šoninę juostą, turinį ir „popover“ pasirinkimo formas).
   5. Suaktyvintas taikymas pagal kategorijas, siekiant užtikrinti, kad kiekviena pasirenkama forma būtų rodoma tinkamoje kategorijoje

   Svarbiausia yra pasiūlyti švino magnetą, kuris yra glaudžiai susijęs su tuo, ką tuo metu kažkas skaito.

   Tokiu būdu jie daug labiau linkę prenumeruoti.

   – Adam Connell, Adam Connell taškė mane.

   5 taktika: Apie puslapį

   Tikrai nuostabi informacija apie puslapį turi turėti ne tik faktus apie jūsų įmonę. Tai turėtų būti jūsų istorija ir tai, kaip užaugote savo verslą, kokie yra jūsų pagrindiniai įsitikinimai ir dėl ko jūs skiriasi nuo konkurentų. Čia yra keli pagrindiniai geros informacijos puslapio elementai.

   1 idėja: švinas su atidarymo kabliu, kuris patraukia skaitytoją.

   Geltonasis lapas Hammocks patraukia skaitytoją į savo eilutę apie šią eilutę: „PAPILDOMAI prie tvarių socialinių pokyčių, mes aistringai tikime kelionėmis, naktimis, geru maistu, puikiais draugais, ilgomis derybomis, praplėtu horizontu ir nuotykių dvasia“. Kaip galėtum padėti, bet skaityk toliau?

   2 idėja: išlaikykite tai asmeniškai.

   „Aštuonių valandų diena“ yra vienas iš svetainių, kurios tai daro gerai, pavyzdžių. Tai paprasčiausiai prasideda „Sveiki! Mes esame Nathanas Strandbergas ir Katie Kirk … “Stiprus, pokalbio tonas traukia skaitytoją.

   3 idėja: pasidalykite savo istorija.

   Brianas Clarkas „Copyblogger“ pradeda savo puslapį „Apie“ kalbėdamas apie įmonės istoriją.

   Puslapis „Apie“ turėtų atspindėti jūsų verslo pareiškimą ir jūsų asmenybę. Padarykite tai įdomiu ir skaitytojai jausis taip, tarsi pažintų jus asmeniškai.

   6 taktika: vizualiai patobulinkite savo tinklaraštį

   Vidutinis žmogus užtrunka 0,05 sekundės, kad galėtų įvertinti jūsų svetainę. Tai reiškia, kad vertė siekia 50 milisekundžių, kad lankytojui padarytumėte gerą pirmą įspūdį. Per 50 milisekundžių abejotina, ar žmogus turi laiko perskaityti didžiąją dalį jūsų teksto. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad daugumos žmonių pirmasis įspūdis apie jūsų svetainę susidaro remiantis dizainu ir vaizdais, kuriuos smegenys apdoroja greičiau nei tekstą.

   Apskritai, štai ką aš siūlau jūsų tinklaraščio vaizdiniams elementams:

   Nereikia:

   • Naudokite nesvarbias, negražias nuotraukų nuotraukas, kurios nieko nedaro, kad jūsų prekės ženklas atrodytų išskirtinis
   • Naudokite nuotraukas su blogai iškeltais modeliais

   Yra trys būdai, kaip rasti. Nereikia samdyti fotografo ir ekipažo, kad gautumėte gražias savo svetainės nuotraukas.

   1- Sukurkite save

   Turėdami tiek daug nemokamų šaltinių ir žiniatinklio programų internete, labai lengva patiems sukurti nuostabius vaizdus – net jei pagal profesiją nesate grafikos dizaineris.

   Nuotraukų redaktoriai

   Norite originalaus kito jūsų tinklaraščio įrašo grafikos? Sukurkite jį patys atlikdami šiuos veiksmus:

   1. Fotografuokite naudodamiesi savo telefonu,
   2. Raskite nemokamas piktogramas ir vektorinius menus „WHSR Icons“, „Icon Finder“ ar „Freepik“,
   3. Sujungkite ir redaguokite šiuos elementus naudodami žiniatinklio rengyklę, pvz., „Pic Monkey“, „Canva“ ar „Design Wizard“.

   Pavyzdys – „Facebook Post“ vaizdo kūrimas naudojant nemokamą „Design Wizard“ redaktorių. Įrankis savo duomenų bazėje siūlo daugiau nei 17 000 dizaino šablonų ir 1 200 000 vaizdų – .

   Atsisiunčiama programinė įranga (nemokama)

   Įrašykite savo ekraną ir padarykite jį į GIF vaizdus. Nemokamas įrankis – „ScreenToGif“ („Windows“) ir „Kap“ („Mac“).

   Pavyzdys – GIF vaizdas Aš padariau šį asmeninės svetainės kolekcijos įrašą naudodamas „ScreenToGif“.

   2 – Pasamdykite laisvai samdomą dizainerį

   Jei fotografavimas grafikoje ir nuotraukose tikrai nėra jūsų dalykas, visada galite palikti darbą laisvai samdomam dizaineriui.

   Dėl nemokamos programinės įrangos ir nuožmios konkurencijos pastaraisiais metais labai sumažėjo grafikos ir interneto dizaino kainos. Remiantis mano neseniai atliktu tyrimu, dizaineris vidutiniškai moka maždaug 26 USD / val., O jūs galite nusileisti net 3 USD / mėn.

   Ne skelbimas: „Chee Ching“ yra mano bendražygis, kai man reikia profesionalių dizaino paslaugų. Ji yra „pilno paketo“ dizainerė, pasižyminti dideliu talentu ir verslo prasme – aš negaliu jos rekomenduoti pakankamai.

   Svetainės ir grafinio dizaino, paremto „Upwork Top 100“ laisvai samdomų vertėjų profiliais, išlaidos. Vidutinis valandinis įkainis = 26,32 USD / val .; didžiausia = 80 USD / val., žemiausia = 3 USD / mėn. (šaltinis).

   3 – „Pixabay“ (arba kiti katalogai, kuriuose pateikiami gražūs vaizdai)

   Jei prie savo įrašo turite pridėti nesvarbių nuotraukų – mažiausiai galite padaryti, kad išvengtumėte negražių nuotraukų. Jie ne tik yra nuobodūs ir išskirtiniai, bet bet kuriuo metu gali būti rodomi keliose kitose svetainėse, todėl jūsų tinklaraštis atrodo mažiau unikalus.

   Yra daugybė vaizdų katalogų, kuriuose galite gauti nemokamas, stulbinančias nuotraukas. „Pixabay“ yra mano mėgstamiausias dėl savo lankstumo. Nėra priskyrimo reikalavimų, tai reiškia, kad su vaizdais, gautais iš šio šaltinio, galite daryti viską, ką norite.

   Be to, naudoti yra labai paprasta – pagrindiniame puslapyje galima rasti net paprastą paiešką prieš prisijungiant. Galėsite pasiekti nuotraukas, vektorinius vaizdus ir iliustracijas ir prireikus galėsite filtruoti. Atsisiųsti tikruosius vaizdus yra be galo lengva ir, vėlgi, pridedamos vaizdo dydžio (pikselių ir MB) parinktys, kad turimas vaizdas būtų aiškus ir kokybiškas, kad ir koks būtų jūsų tikslas (mano atveju, greičiausiai internete jūsų tinklaraštis – nereikia didžiulio failo dydžio).

   Pavyzdys – vaizdas rastas „Pixabay“.

   Realiojo gyvenimo pavyzdžiai

   1 pavyzdys: nekramtykite viso savo turinio kartu

   Turėtų būti pusiausvyra tarp baltos erdvės ir kitų elementų. Balta erdvė nebūtinai turi būti balta spalva. Atkreipkite dėmesį, kaip „Freshbooks“ naudoja neigiamą erdvę, kad sukurtų dailų vaizdą. Sumažinkite netvarką puslapyje. Ištrinkite nereikalingus daiktus arba perkelkite juos kitur. Padidinkite baltąją erdvę, kad sumažintumėte triukšmą.

   2 pavyzdys: Norėdami sumažinti blaškymąsi, naudokite paprastą dizainą

   Vartotojai turėtų sutelkti dėmesį į jūsų turinį. Mint daro gerą darbą, nukreipdamas skaitytoją į svetainės tikslą – priversti jus prisijungti prie paskyros.

   3 pavyzdys: viršutiniame naršymo meniu naudokite mažiau elementų

   Tuomet galite sukurti pogrupius pagal tas didesnes. Vieną pavyzdį, parodantį, kaip galite organizuoti daugybę kategorijų, galite pamatyti svetainėje Amazon.com. Jie suskirstė elementus į kategorijas, pvz., Knygas, bet tada dar suskirstė kategorijas į papildomas subkategorijas, kad padėtų jums rūšiuoti ir rasti konkretų daiktą, kurio norite iš tūkstančių. Jei turite daug kategorijų, pabandykite sugalvoti tik keletą pagrindinių kategorijų. Sumažinkite iššokančiųjų langų naudojimą. Pridėkite tik vieną iššokantįjį langą.

   8 taktika: Paieškos sistemos optimizavimas puslapyje

   Pasirinkę geresnį paieškos variklio reitingą, padidės srautas ir pajamos. Suprasti šventąją graciją, kaip paieškos sistemose užimti aukštesnę vietą, vis dėlto gali pasirodyti per daug. Nors tiesa, kad natūraliai svarbu ištirti ir patobulinti ne puslapių veiksnius (pvz., Nuorodų gavimą), SEO yra daugybė mažai kabamų vaisių, kurių daugelis tinklaraštininkų pamiršta.

   „Google“ reguliariai keičia jų algoritmus, todėl gali būti sunku išsiaiškinti, ko nori „Google“. Yra trys dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, jei norite gerai reitinguoti „Google“ paieškos variklį: Turinys, našumo autoritetas ir vartotojo patirtis.

   Visi šie veiksniai susilieja ir sujungiami į tai, ką „Google“ laiko „geru“ tinklaraščiu, kuris vertas aukštesnį reitingą jų paieškos rezultatuose.

   Padidinkite savo paieškos srautą 321% naudodamiesi internetiniu SEO

   Pastaruoju metu aš tyrinėju natūralios paieškos srauto padidinimo būdus, tik keičiant ir formatuojant turinį (SEO puslapyje)..

   Ir aš pasiekiau gerų rezultatų.

   Vieno iš mano įrašų paieškos srautas padidėjo 321%!

   Štai pagrindiniai SEO puslapio veiksmai, padėsiantys sulaukti daugiau srauto:

   1. Stebėkite siunčiamąsias nuorodas, kad išplėtotumėte savo turinį su informacija, kuria jus domina.

   Pvz .: mano straipsnyje apie pirmąjį tinklaraščio įrašą yra nuorodų į kitus šaltinius, kuriuose yra dešimtys idėjų tinklaraščio įrašams.

   Kai tik pridėjau siunčiamų nuorodų sekimo kodą, sužinojau, kad mano skaitytojai paspaudžia šias nuorodas kaip išprotėję. Ką aš padariau? Aš išplėtiau savo turinį 57 idėjomis dėl pirmojo tinklaraščio įrašo. Ir dabar tai yra mano populiariausias raktinis žodis, kuris atneša daugiausia „Google“ srauto.

   2. Sukurkite žodžius, jei turite daugiau nei 2 000 žodžių.

   Tai padės gauti greitas nuorodas į „Google SERP“ ir padidinti PR.

   3. Raskite auditorijos užduodamus klausimus jūsų straipsnio tema ir pateikite atsakymus.

   „Google“ taip pat klausia „Google“ klausimų.

   Šie veiksmai padidins jūsų galimybes patekti į rodomą fragmentą.

   4. Pabandykite į savo H2 įtraukti tinkamus raktinius žodžius.

   Tačiau nepersistenkite!

   5. Naudokite sunumeruotus ir pažymėtus sąrašus, kad galėtumėte pamatyti rodomą fragmentą.

   Kai tik buvau ten, mano straipsnio paspaudimų dėl šios užklausos padaugėjo 20 proc.!

   6. Visada išbandykite naują savo puslapių pavadinimą, jei nepatenkinti srauto iš „Google“ rezultatais.

   Pakeisti. Eksperimentuokite! Pridėkite modifikatorius ir naujus raktinius žodžius.

   Savo populiariausiam straipsniui „Title“ žymą šiais metais pakeičiau daugiau nei 20 kartų :)

   Dėl šios priežasties padidinau srautą 321% dėl šių paprastų „SEO“ žingsnių puslapyje.

   – Michaelas Pozdnevas, noriu būti tinklaraštininkas.

   Keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti patobulindami paieškos reitingą:

   • Visuose vaizduose naudokite aprašomąsias „alt“ žymes
   • Ištaisykite visas 404 klaidas ir nutrūkusias nuorodas
   • Įtraukite raktinius žodžius į savo H1, H2 ir H3
   • Vidinis susiejimas – įsitikinkite, kad svarbūs puslapiai yra gerai susieti iš vidaus
   • Naudokite originalų, naudingą turinį, tenkinantį vartotojų poreikius – „Google Panda“ nubaudo svetaines, kuriose yra per daug plono turinio puslapių
   • Jei norite padėti „Google“ suprasti savo svetainės struktūrą ir turinio srautą, naudokite informacijos rinkinį ir svetainės schemą
   • Naudokite a, jei jūsų turinys yra ilgesnis nei 2 000 žodžių
   • Išbandykite savo puslapių pavadinimus, kad pagerintumėte paieškos rezultatų puslapio CTR – atvejų tyrimai parodė, kad PR daro įtaką svetainių reitingavimui.
   • Pagerinkite įtraukimą į svetainę – atmetimo rodiklis ir laikas puslapyje daro įtaką svetainės reitingavimui.

   9 taktika: skaitykite patys

   Vienas paprastas būdas patobulinti savo tinklaraštį – skirti laiko darbui su senu turiniu. Reguliariai skaitykite senus pranešimus:

   • Raskite ir ištaisykite gramatikos klaidas. Net kūriniuose, kurie buvo kelis kartus redaguoti, gali būti rašybos klaidų.
   • Parašykite geresnius pavadinimus ir antraštes. Patikrinkite, ar jie taikomi pagal norimus raktinius žodžius ir ar jie yra pakankamai įdomūs, kad patrauktų skaitytojo susidomėjimą.
   • Generuokite naujas idėjas, kaip populiarinti senus įrašus socialinėje žiniasklaidoje. Pvz., Ar galite surengti „Twitter“ pokalbį, kuriame kai kurie jūsų seni pranešimai naudojami diskusijai pradėti?
   • Atnaujinkite seną turinį ir pateikite jį gaiviai ir įdomiai, pavyzdžiui, skaidrių demonstraciją ar vaizdo įrašą.
   • Sukurkite geriausių savo įrašų, nukreiptų į tam tikrą temą, apvalumą.
   • Padarykite populiarius įrašus lengvai randamus.
   • Perdirbkite ir atnaujinkite seną turinį į dar vertingesnį nei anksčiau.

   10 taktika: nepakanka gero turinio

   Neatmetama galimybė, kad geras, gerai parašytas turinys yra svarbus, jei norite sudominti savo auditoriją. Tačiau vien to, kad pritraukia srautą į savo svetainę, nepakanka.

   Turite sukurti turinį, kurį labiausiai nori skaityti jūsų tikslinė auditorija.

   Kaip tu žinai, ką jie nori perskaityti?

   1. „Google Analytics“

   Grįžkite į savo „Google Analytics“. Sužinokite, kokį turinį mėgsta jūsų auditorija. Su kokiais kūriniais jie dažniausiai bendrauja ar dalijasi? Sukurkite daugiau tų, o ne mažiau populiarių, temų (arba pakartokite mažiau populiarias temas, kad jos taptų panašesnės į populiarias žinutes).

   Pavyzdžiui, tai yra 10 populiariausių tinklaraščių įrašų, paskelbtų 2016 m. Sausio mėn., Žiniatinklio prieglobos paslaptims. Įrašas apie „Facebook“ papildinius sulaiko auditoriją ilgiau nei vidutiniškai. Tai reiškia, kad auditorijai ši informacija yra naudinga. Tiesą sakant, jie tam etatui praleidžia 100% daugiau laiko nei kai kuriems kitiems. Laikas išsiaiškinti, kas jį veikia taip gerai, ir „sustiprinti“ turinį.

   2. Kitos žiniasklaidos platformos

   Pasisemkite įkvėpimo iš populiaraus turinio „Podcast“, „YouTube“ kanaluose, „SlideShare“ ir pan. Tai langas į tai, apie ką jūsų nišos žmonės nori sužinoti daugiau. Yra priežastis, kad tam tikras turinys bet kuriuo metu yra populiaresnis.

   Pvz., „ITunes“ leidžia vartotojams naršyti po transliacijas pagal populiarumą. Atkreipkite dėmesį į temą ir jos pateikimo auditorijai būdą.

   Naudokite „YouTube“ ir sužinokite, ką veikia jūsų nišos vloggers. Sužinokite, kurie vaizdo įrašai yra populiariausi jų kanaluose. Paverskite tuos populiarius vaizdo įrašus idėjomis tinklaraščių turinyje.

   „SlideShare“ galite eiti į populiariausių puslapį ir sužinoti, kurios skaidrės patraukia svetainės lankytojų susidomėjimą..

   Realiojo gyvenimo pavyzdys: „Planet Money“ podcast’ai, reitinguojami pagal populiarumą.

   3. Tendencijos „Twitter“

   Kas tendencija „Twitter“? Tai gali pasiūlyti įžvalgą apie dabartines temas, apie kurias jūsų skaitytojai gali norėti sužinoti daugiau. Atminkite:

   Ne viskas, kas populiarėja „Twitter“, yra tinkama jūsų nišai. Brado žmona galėjo būti atleista iš „Cracker Barrel“, tačiau ar tai iš tikrųjų turi nieko bendra su jūsų verslo koučingo verslu? Galbūt tai daro, jei norėtumėte kalbėti apie tai, kaip įveikti socialinės žiniasklaidos audrą.

   Visada galite generuoti naujas internetinių dienoraščių idėjas naudodami „Twitter“ tendencijas, net jei tai nėra jūsų niša. WHSR – dalį mūsų augimo lemia turinio strategija, kurioje mes sujungiame savo pagrindinę nišą (tinklaraščių kūrimas, internetinis priegloba, socialinės žiniasklaidos rinkodara) su kitomis tendencijomis (karo amatų pasaulis, „Dungeon Master“, „Shark Tank“ TV serialas, sodininkystė ir kt.). ). Susituokimas dviem labai skirtingomis temomis praplečia skaitytojų skaičių ir suteikia naujų rašymo galimybių jūsų tema.

   Svetainės, kuriose žmonės užduoda klausimus tam tikra tema, pavyzdžiui, „Quora“, taip pat gali būti geras šaltinis norint sužinoti, ką žmonės nori sužinoti daugiau apie.

   11 taktika: sukurkite pagrindinį puslapį ir pateikite geriausią savo turinį

   Pažvelkite į skirtingas savo svetainės kategorijas. Ar trūksta kategorijų? Ar galite sukurti pagrindinį puslapį (kai kurie jį vadina „juostiniu puslapiu“) ir pavaizduoti geriausią savo turinį toje kategorijoje? Arba, galbūt, jūs tiesiog norite pabrėžti tam tikrą temą, palyginti su kitomis, nes jūsų duomenų analizė parodė, kad jūsų svetainės lankytojus labiausiai domina XYZ.

   Galite sukurti diagramas, susietas su temomis, sugrupuoti elementus į pagrindinę diagramą ir pridėti savo svetainės spalvų ir pomėgių. Keli turinio tipai, kuriuos galbūt norėsite įtraukti:

   • Nurodymai tam tikra tema
   • Atvejų analizė
   • Išplėstinės temos
   • Populiariausios tam tikros kategorijos temos
   • Temos, kurios šiuo metu yra populiarios

   12 taktika: pagerinkite svetainės įkėlimo greitį

   Šiek tiek anksčiau kalbėjome apie greito įkėlimo laiko svarbą jūsų svetainei ir apie tai, kokie nekantrūs žmonės gali būti. Kad jūsų internetinis dienoraštis būtų įkeltas greičiau, jums reikia pažvelgti į daugybę skirtingų elementų.

   Priemonės išbandyti

   „ShortPixel“ padeda suspausti ir optimizuoti vaizdus nepakenkiant vaizdo kokybei. Čia galite įvesti savo svetainės URL ir patikrinti, kiek daugiau galite suglaudinti savo svetainės vaizdus naudodami „ShortPixel“.

   13 taktika: susisiekite su kitais savo nišoje

   Dauguma internetinių dienoraščių rašymo vadovų, kuriuos šiandien rasite internete, yra skirti pagerinti jūsų rašymą ar pridėti daugiau turinio.

   Tačiau tiesa ta, kad daugiau ar net geresnio turinio ne visada yra atsakymas.

   Kartais protingiau atsisakyti daugiau turinio ir apsvarstyti kitus dalykus, kuriuos galite padaryti, kad gautumėte geresnių internetinių dienoraščių kūrimo rezultatų, pvz., Užmegzti ryšius su savo bendraamžiais..

   Iš pradžių pagalvojus, gali neatrodyti gera mintis pasikalbėti su kitais savo nišos tinklaraštininkais. Juk jūs abu konkuruojate dėl panašaus srauto.

   Tačiau ryšys su kitais influenceriais gali būti naudingas abiem. Aplink eismą yra pakankamai daug, o kai tinklaraštininkai rekomenduoja vienas kitam, jų svetainės lankytojai linkę į tai atkreipti dėmesį.

   • Susisiekite su kitais tinklaraštininkais ir susisiekite su jais. Jūs abu taikote prie panašių auditorijų, todėl naudosite abu. Taip pat galite susisiekti su tinklaraštininkais susijusiose nišose. Pvz., Jei pagaminsite medinius ženklus ir juos parduosite, norėsite susisiekti su tinklaraščiu, kuriame pasakojama apie „pasidaryk pats“ dekorą.
   • Dalykitės informacija su kitais tinklaraštininkais. Ar radote vietą, kur galima reklamuotis, kuri yra ypač sėkminga? Nebijokite pasakyti kitiems. Jie savo ruožtu jums pasakys, kur jie reklamuojasi.
   • Keiskite svečių įrašus vienas su kitu, kad pasiektumėte vienas kito auditoriją.
   • Pristatykite savo tinklaraštininkės draugus savo skaitytojams pateikdami interviu, įdėdami straipsnį apie juos į savo informacinį biuletenį ar tiesiog šaukdami socialinėje žiniasklaidoje.
   • Pasidalykite idėjomis apie rašymą ir redagavimą.

   Jeffrey Wilson Administrator
   Sorry! The Author has not filled his profile.
   follow me

    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map