44 būdai, kaip tapti autoritetu jūsų nišoje

Norite tapti autoritetu savo tinklaraščio nišoje? Tapimas autoritetu ne tik patvirtina jūsų reputaciją ir kompetenciją, bet yra tikras būdas užsidirbti pragyvenimui ir užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio. Kaip?


Atsakymas į „Kodėl“: buvimo autoritetu pranašumai

Nėra geresnio būdo sukurti savo, kaip influencerio, reputaciją, nei tapti autoritetu.

1. Pasitikėjimas Vartotojai perka iš tinklaraštininkų, kuriais pasitiki, net jei jų nepažįsta. 2012 m. „Neilsen“ atliko tyrimą, kurio metu paaiškėjo, kad 92% vartotojų pasitikėjo asmenų rekomendacijomis dėl prekės ženklų.

2. Autoritetas Valdžios atstovai kviečiami į transliacijas ir internetines TV laidas. Per pastaruosius 2 metus aš buvau pakviestas kalbėti internetiniuose seminaruose ir internetinėse laidose, remiantis mano turima kompetencija mano nišoje.

3. Uždirbkite avansą Tinklaraštininkams ir elektroninių knygų rašytojams siūlomos leidybos sutartys. Pavyzdžiui, Anglijai Angelai buvo pasiūlyta sutartis, pagrįsta ankstesne tema per savo tinklaraštį ir darbas su kitais.

4. Gaukite nemokamą TV laiką Vietos televizijos laidose kviečiasi kalbėti įvairių sričių ekspertai. Nuo mažo vietinio tinklaraštininko draugo iki „Naturally Savvy“ įkūrėjo, tinklaraštininkų klausiama vietinio tinklo ryto laidose arba pakviečiama į tokias laidas kaip „Labas rytas Amerikoje“ daryti segmentus ir net įprastus kūrinius..

5. Kalbėjimo mokesčiai Tinklaraštininkai, turintys autoritetą, gali lengvai kalbėti konferencijoje, ypač jei turite ryšių. Pirmasis mano koncertas buvo kalbėjimas apie SEO „iRetreat“. Tai padėjo tai, kad konferencija buvo nauja ir aš žinojau vadovus.

44 būdai, kaip tapti autoritetu jūsų nišoje

Kaip tapti influenceriu savo nišoje

Kaip jūs tampate autoritetu? Yra ne vienas kelias į priekį. Čia yra 44 būdai, kaip sukurti savo įgaliojimus ir tapti savo nišos ekspertu.

 1. Būk visur. Internetinės ir neprisijungusios konferencijos – kuo daugiau matote, tuo geriau.
 2. Įvairinkite savo turinį. Vaizdo įrašas, infografika, ilgos formos straipsnis, socialinė žiniasklaida. Tai parodys, kas veikia, ir padės visur susitvarkyti.
 3. Kalbėkite naujose mažose vietose savo nišoje. Norėdami sukurti savo kalbėjimo įgūdžius ir aplanką, naudokite „Blab“, „Facebook Live“ ar „Periscope“.
 4. Svečių pranešimas kitiems. Šį pavasarį aš pasidariau „Blitz“ kampanijos svečią keliems draugams, kurie, kaip manoma, mano nišos lyderiai panašiomis temomis. Po to aš pradėjau daug duobių!
 5. Čempionai kiti. Kai turite bendrą pagrindą su dideliais lyderiais ar mažais tinklaraštininkais, palaikykite jų priežastis etiketėmis, šaukite skelbimus, įrašus, bendrinimus ir reklamas..
 6. Pagerinkite pasiekiamumą. Pamirškite puslapių peržiūras. Sutelkite dėmesį į augančius ir įtraukiančius sekėjus per socialinę žiniasklaidą ir el. Pašto prenumeratorius.
 7. Įkrauk tai, ko esi vertas. Įtakintojai, turintys autoritetą, dalijasi gerais patarimais, tačiau niekada nedirba nemokamai.
 8. Duokite užuojautos patarimų. Kalbėkite iš patirties nebūdami kuklūs arba praneškite jiems, kaip galite padėti.
 9. Nebūk asilas. Neišmeskite savo anekdotų pagal skonį, neklaidinkite religijų ir politinių kandidatų ir venkite žmonių vardus vadinti „kvailais“. Niekada negali žinoti, kada kas nors nori sugadinti tavo reputaciją.
 10. Rašyk kaip žurnalistas. Tinkamai skaitykite straipsnius, patikrinkite žmonių pavadinimus, pataisykite rašybą ir gramatiką bei naudokite patikimus šaltinius. Tai būtina, jei rašote prieštaringomis temomis.
 11. Kurkite kaip profesionalus prodiuseris. Net jei jūsų užkulisiuose sumontuoti vaizdai kartu, vaizdo įrašai ir nuotraukos turi atrodyti nepriekaištingai. Patikrinkite apšvietimą, šešėlius, akinimo spindulius, garsą, foną ir kt., Tarsi būtumėte profesionalioje studijoje.
 12. Negalima plagijuoti. Būk įkvėptas kitų tinklaraštininkų, bet niekada nevogk jų darbų. Kreditinės kainos ir nusipirkite vaizdus. Plagiatas sugadins jūsų reputaciją.
 13. Kredituokite įkvėpimą viešai. Kai esate įkvėptas, eikite į priekį ir praneškite tam influenceriui, pažymėdami socialinėje žiniasklaidoje ir padėkodami jam.
 14. Pasidalykite savo socialiniu įrodymu. Ar postas buvo virusinis? Ar turėtum pasižymėti „Huffington Post“? Kalbėjote ar organizavote renginį? Sukurkite vaizdą, kur buvote matomi, kad padidintumėte savo patikimumą.
 15. Dalyvaukite visose konferencijose, kuriose galite. Dalyvaudami bendraukite su žmonėmis ir suraskite savo gentį bei palaikykite ryšį. Nepamirškite pasakyti „labas“ ir kalbėtojams, ir lyderiams.
 16. Nuolat tobulinkite save ir mokykitės savo temos. Nėra nieko blogiau, kaip pamatyti naujausią įrašą su pasenusia informacija. Neišmeskite savo temos, taip pat naujausios gerosios patirties, susijusios su influenceriais.
 17. Darykite advokaciją savo nišoje. Skleisk žodį apie priežastį. Parašų rinkimas, peticijų dalijimasis, skambučių skambinimas ir dar daugiau – tai dar vienas kelias, norint tapti efektyviu advokatu ir autoritetu.
 18. Atsakykite į klausimus profesionaliai. Atlikite tyrimą ir patikrinkite atsakymą, tačiau neatsakykite to, ko nežinote. Verčiau susisiekite su kitais, kad gautumėte jums reikalingus atsakymus.
 19. Bendradarbiauti. Darbas su kitu influenceriu jūsų lygyje ar aukščiau turėtų būti abipusiai naudingas.
 20. Ištaisykite savo klaidas. Jei į ką nors neteisingai atsakėte ar pasikeitė nuomonė kokia nors tema, pripažinkite tai.
 21. Susikurkite minčių lyderių sąrašus. Jei žinote kitų savo nišos lyderių, kurie reguliariai skelbia informaciją apie jūsų poreikius, pažymėkite ir pasidalykite savo darbu.
 22. Padėkite tinklaraštininkams. Ar pažįsti ką nors, kas ateina į tavo nišą? Negalima tik žymėti ir išskirti jų, suteikite jiems galimybių, kurių negalite sutikti.
 23. Būkite pagarbus. Vienas dalykas, kurį dauguma mąstančių lyderių turi bendrai, yra pagarba kitiems, net jų niekintojams. Visais savo santykiais būkite madingas.
 24. Nekritikuokite prekės ženklų. Prekės ženklai, su kuriais, jūsų manymu, niekada nedirbtumėte, galėtų būti jūsų partnerių partneris. Norėdami gauti skundų, eikite į klientų aptarnavimo tarnybą, o ne socialinę mediją.
 25. Venkite karštų mygtukų temų, esančių ne jūsų nišoje. Būk savimi ir būk autentiškas, tačiau šokinėti po diskusijas, kuriose pilna vitriolio, neatrodo profesionalu, net jei bandai būti „proto balsas“.
 26. Atsisakyk neteisybės savo nišoje. Mažą vyruką sutriuškino didelė organizacija? Kolega tinklaraštininkė nesąžiningai šypteli? Radote pavogtą turinį, kuris priklauso kažkam kitam? Kalbėk ir padėk savo kolegai.
 27. Negalima trankyti kolegų tinklaraštininkų ar influencerių. Mačiau, kad tai skaudino tinklaraštininkus, net kai visi buvo „sutarę“. Nors ir gera stoti už ką nors, atminkite, kad tikriausiai nežinote visų faktų.
 28. Susisiekite su savo auditorija naudodami tiesiogines transliacijas. Žmonės nori matyti jus veikiant „Facebook Live“, „Periscope“, „YouTube“ ar „Blab“.
 29. Būkite nesavanaudiški. Ne kiekvienas veiksmas turėtų būti skirtas užmokestį ar atlygį. Neskubėkite padėti kam nors, kam to reikia.
 30. Būk malonus visiems. Jei kas nors liepsnoja, atsakykite mandagiai. Tai dažnai išsklaido žmones ir verčia atrodyti gerai. Jei jie vis dar yra grubūs, ištrinkite arba užblokuokite juos.
 31. Nebūk šlamštas. Įtakos darytojai čia užsidirba pinigų – dėl to nėra gėda, bet jei visada bandysite ką nors parduoti, žmonės nusigręš. Subalansuokite savo tinklaraštį ir socialinę žiniasklaidą su realiu jūs, o ne tik su pardavimais.
 32. Įtikinkite neparduoti. Susisiekite su žmonėmis, kurie turi problemą, kurią turėjote, ir ją išsprendė. Jie nori tai žinoti ir gali net nusipirkti iš jūsų, bet pirmiausia turite sukurti kontaktą.
 33. Nebūk niekingas. Galite pašalinti juos iš savo tinklaraščio ir savo produktų. Jei nežinote, kaip įtikinti ką nors ištikimu pasekėju, mokykitės rinkodaros ir pardavimų.
 34. Kalbėkite tiesiogiai su savo gimine. Negaiškite laiko kalbėdami su visais. Nukreipkite į savo idealų skaitytoją ar klientą.
 35. Sukurkite internetinius seminarus. Tai yra puiki galimybė pasidalyti savo patirtimi ir susikurti šiuos dalykus.
 36. Atsakykite į klausimus, į kuriuos niekas kitas neatsako. Prieš daugelį metų turėjau virusinį pranešimą, kaip perkelti jūsų tinklaraštį iš „Kilnojamojo tipo“ į „WordPress“, nes niekas neturėjo atsakymo.
 37. Būk unikalus. Kas jus išskiria savo nišoje? Tai gali būti jūsų amžius, buvimo vieta, kaip tai darote, kur pradėjote, pajamos ir kt.
 38. Tarnaukite kitiems savo misija. Radę savo idealų klientą, atlikite viską, ką darote, jiems aptarnaujant.
 39. Pasitikėk savo žarnynu. Jei kažkas nesijaučia gerai, atmeskite jį. Niekada nesijausite teisus, jei to nepadarysite.
 40. Būkite autentiški. Neseniai man buvo uždėtas ženklas, kurį vonioje turėjau už gerą atlyginimą. Man nepatiko kai kurios šio produkto sudedamosios dalys, todėl aš atmečiau projektą.
 41. Reklamuokite dalykus, kuriais tikite. Po to, kai atmečiau tą projektą, už tą pačią kainą pasirinkau patinkančius prekės ženklus.
 42. Išgręžkite savo nišą. Nišą kuo griežčiau, jei tik tam yra nemaža auditorija.
 43. Tikėk savimi. Per daug tinklaraštininkų mano, kad jie per maži arba nepakankamai patyrę. Kurkite savo reputaciją ir patirtį patys.
 44. Daryk darbus. Sėkmė neateina per naktį, net tinklaraštininkams. Atmeskite „gausite srautą / greitai praturtėkite“ schemas ir įdėkite savo pastangų į savo turinį, rinkodarą, reklamas ir tinklą.

Pasinaudokite šiais 44 būdais, kaip sustiprinti autoritetą savo nišoje, ir jūs galite tapti geresniu tinklaraštininku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me