5 svarbios priežastys, kodėl tinklaraštininkai turėtų savarankiškai išleisti knygą

Nėra nieko panašaus į galimybę pasakyti „aš esu autorius!“


Nepaprastas jausmas, kad parašote knygą, yra daugybė kitų puikių priežasčių. Nors pats internetinių dienoraščių rašymas gali būti pelningas, el. Knygos yra įrankiai, kuriuos galima panaudoti siekiant padėti padidinti auditoriją ir uždirbti daugiau pinigų iš savo tinklaraščio.

Ir šiandien lengviau nei bet kada anksčiau savarankiškai publikuoti ir pateikti savo žodžius tinkamos auditorijos akivaizdoje. Jūs, kaip tinklaraštininkas, jau turite ir tai, ko reikia, kad būtumėte autorius.

Niekada anksčiau negalvojai apie leidybą? Štai kelios svarios priežastys, kodėl verta tai apsvarstyti.

1. Gaukite pasyvių pajamų

Žinoma, knygos rašymas nėra visiškai pasyvus. Tačiau iš tikrųjų daugumai „pasyvių“ pajamų rūšių reikia išankstinių investicijų.

Tada, kai ratai juda, jie ir toliau atsiperka ilgą laiką. Rašyti ir savarankiškai išleisti knygą reikia šiek tiek laiko ir pastangų.

Turite įdėti darbo į rašymą, redagavimą, formatavimą, viršelio dizainą, jo paskelbimą ir reklamavimą arba investuoti pinigus į ekspertų samdymą, kad padėtų.

Išleidę knygą galite tęsti savo reklamos pastangas: kuo daugiau laiko ir pastangų įdėsite į savo knygos rinkodarą, tuo daugiau pinigų uždirbsite iš jos..

Bet net jei ir neskiriate daug laiko savo knygos reklamai, ją vis tiek galės nusipirkti skaitytojai, o pats jūsų tinklaraštis gali būti jūsų knygos reklama. Aš prieš keletą metų pats išleidau knygą „Nuostabios moterys istorijoje“ ir nieko nedarau jos reklamai, išskyrus nuorodą į knygą iš mano tinklaraščio.

Vis dėlto kiekvieną mėnesį aš uždirbu mažas pajamas iš knygų pardavimo. Jei parašyčiau daugiau knygų ar padaryčiau daugiau, kad reklamuočiau šią knygą, galėčiau uždirbti daugiau. Bet net ir labai stengdamiesi nuolatos uždirbti pasyviai, kai išleisite savo knygą.

2. Įsitvirtinkite kaip ekspertas

Leidybos pramonė patiria sąmyšį dėl savireguliacijos bumo. Tai puiki žinia tinklaraštininkams, norintiems parašyti knygą! Net prieš 5 ar 10 metų į savi leidybą vis dar buvo žiūrima kaip į „tuštybės“ leidybą; paskutinė be talentų rašytojo, sergančio atmetimo laiškais, priemonė.

Sėkmingi savarankiškai publikuoti autoriai, tokie kaip Amanda Hocking, amžiams pakeitė industriją.Sėkmingi savarankiškai publikuoti autoriai, tokie kaip Amanda Hocking, amžiams pakeitė industriją.

Ilgą laiką į autorius nebuvo galima žiūrėti rimtai, jei jie neturėjo didelės leidybos įmonės paramos.

Tačiau dėka keleto viešai paskelbtų sėkmės istorijų, visuomenė dabar geriau supranta savisaugos leidybos galimybes:

  • Amanda Hocking garsiai uždirbo milijonus dolerių iš savo paranormalių romanų, prieš kreipdamasi į leidinį „St. Martin’s Press“.
  • Johnas Locke’as buvo pirmasis savarankiškai išspausdintas autorius, „Amazon“ tinkle pardavęs daugiau nei 1 milijoną el. Knygų.

Ir dabar net įsitvirtinę profesionalūs autoriai pradėjo eksperimentuoti su tradicinių ir savarankiškų leidinių deriniu, pavyzdžiui, garsioji „New York Times“ bestselerių autorė Kristine Kathryn Rusch, kuri tinklaraštyje rašo tinklalapį KrisWrites.com.

Šiandien savireguliacija gerbiama, netgi žavisi ir plojama. Rašydami ir savarankiškai išleisdami knygą savo nišine tema, galite save pripažinti tos temos ekspertu.

Kai esate svarbiausias savo nišos autorius, tai yra didžiulis skirtumas, kad galėtumėte išsiskirti iš kitų tinklaraštininkų. Tai ne tik gražus „ego“ postūmis, bet ir padės padidinti jūsų tinklaraščio auditoriją ir sustiprinti kitas pastangas pinigais gauti, pavyzdžiui, jei parduodate produktus ar paslaugas iš savo tinklaraščio. Pažvelgus į savo nišos ekspertą, galite nustatyti aukštesnes tų produktų ir paslaugų kainas ir būti paklausesniems.

Idioma, kad „parašiau knygą apie tai“, yra priežastis – tai reiškia, kad esate specialistas šia tema:

parašė knygą

Jei pozicionuojate save kaip ekspertą, taip pat gali atsirasti kitų galimybių, tokių kaip dalyvavimas kalbėjime, interviu, pasirodymai žiniasklaidoje ir dar daugiau.

3. Skelbkite savo tinklaraštį

Savarankiškai išleistos knygos sudaro 45% el. Knygų rinkos dalies!Savarankiškai išleistos knygos sudaro 45% el. Knygų rinkos dalies!

Vis daugiau žmonių šiandien perka ir skaito elektronines knygas.

„Pew Research“ duomenimis, daugiau nei pusė visų amerikiečių turi specialų prietaisą, skirtą elektroniniam turiniui skaityti. Beveik trečdalis visų apklaustų žmonių teigė, kad skaito elektronines knygas – ir šis procentas kasmet auga.

Anot autoriaus uždarbio, el. Knygų pardavimai per „Amazon“ uždirba beveik 2 milijonus dolerių per dieną iš autorių pajamų, o savarankiškai paskelbti autoriai dabar sudaro apie 45% rinkos dalies. Išleidę el. Knygą galite pasiekti šią didžiulę ir augančią auditoriją – auditoriją, pilną skaitytojų, kurie galbūt niekada nenukreipė į jūsų tinklaraštį kitaip.

El. Knygos yra puikūs rinkodaros įrankiai, ypač todėl, kad jos tikrai neatrodo kaip rinkodaros įrankiai. Jūsų skaitytojai vertina jūsų pateiktą informaciją; Štai kodėl jie moka už jūsų knygą. Tai netrukdantis, tačiau efektyvus būdas pasiekti tikslinę auditoriją.

Kai kurie skaitytojai gali pasimėgauti savo knyga iš smalsumo, tačiau knygą galite naudoti ir kaip reklamos įrankį, susiedami su atitinkamais knygos tinklaraščio įrašais ir pabaigoje pateikdami raginimą veikti. Kaip pasyvi rinkodaros priemonė, jūsų knyga ir toliau pritrauks naujus skaitytojus į savo tinklaraštį tol, kol ją bus galima įsigyti, dar ilgai po jos paskelbimo.

4. Padidinkite savo sąrašą

Jūs žinote, kaip svarbu plėsti savo el. Pašto sąrašą: el. Paštas leidžia užmegzti ryšį ir užmegzti ryšį su savo tinklaraščio skaitytojais.

Bet sukurti nemažą el. Pašto adresų sąrašą gali būti iššūkis! El. Knyga gali būti naudojama kaip galinga priemonė el. Pašto informaciniam biuleteniui kaupti dviem skirtingais būdais:

Konvertuokite knygų skaitytojus į el. Pašto abonentus

Pakanka knygos gale įterpti raginimą veikti, kviečiant skaitytojus užsiprenumeruoti ir gauti panašų turinį nemokamai. Gera idėja yra nuoroda į unikalų, tikslinį nukreipimo puslapį jūsų svetainėje, sukurtą tik jūsų el. Knygų skaitytojams. Naudodami specialų įrankį, pvz., „OptinMonster“, galite sukurti nukreipimo puslapius ir stebėti konversijų rodiklius. Tikslų naudojimas „Google Analytics“ yra dar viena galimybė stebėti savo el. Knygų konversijas.

Naudokite savo knygą kaip dovanų švino magnetą

Taip pat galite atiduoti savo knygą kaip dovanėlę savo tinklalapyje tinklaraščių skaitytojams, kurie prisiregistruoja gauti jūsų el. Pašto informacinį biuletenį. Jei atiduosite knygą savo svetainėje, dar nereiškia, kad negalite ir jos parduoti! Tiesą sakant, tai gali padidinti jūsų švino magneto vertę, jei jūs galite pasakyti abonentams, kuriuos paprastai parduoda už konkrečią kainą.

5. Tapk autoriumi

Pripažinkime, tai yra viena didžiausių priežasčių parašyti knygą: Taigi jūs galite pasakyti savo draugams, šeimos nariams ir visiems gatvėje esantiems žmonėms, kad esate paskelbtas autorius. Tuo reikia didžiuotis! Rašydami knygą niekada nesigailėsite.

Džiaugiasi, kad savarankiškai išleido knygą?

Puiku! Aš norėčiau jums padėti. Tai yra įvadas mano kitai serijai apie savarankišką leidybą. Toliau kalbėsime apie jūsų temos pasirinkimą, kaip parašyti knygą, redagavimą ir formatavimą, leidybą ir reklamą. Jei norite pamatyti savo vardą (virtualiame) atspausdintame rašte, būtinai sekite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me