52 savaitės idėjų startuolių jūsų tinklaraščiui

Jei norite, kad svetainės lankytojai dažnai grįžtų į savo tinklaraštį, turite pateikti jiems šviežią medžiagą, kurią būtų galima perskaityti. Jie turi žinoti, kad gali jumis pasitikėti, kad duotų gerų patarimų ir reguliariai. Pirmiausia jums gali kilti klausimas, kaip dažnai jums reikia sukurti naują tinklaraščio įrašą.


Nors į šį klausimą nėra supjaustyto ir neišsausinto atsakymo, yra keletas minčių mokyklų, kurias galite apsvarstyti savo tinklaraštyje.

John Rampton, pagalbininkas pradedančioms įmonėms, „Forbes“ parašė, kad „daugiau visada yra geriau“. Tada jis renka „HubSpot“ statistiką apie dažnai dienoraščius.

Bendrovė, skelbianti daugiau nei 16 pranešimų per mėnesį, gauna mažiausiai tris su puse karto didesnį srautą, nei skelbia tik kelis kartus per mėnesį. Taigi, jei norite naudoti tą modelį, turite skelbti originalius pranešimus vidutiniškai keturis kartus per savaitę.

Neatsilikite nuo dažno skelbimo

Keturios žinutės per savaitę gali būti ne tokios skambančios, tačiau gyvenimas įsibėgėja. Turite verslą, kurį turite palaikyti, ir tikriausiai dar keletą asmeninių ir verslo interesų, kurie užima jūsų laiką. Rašymas gali būti jūsų trūkumas, o ne kiekvieną savaitę sugalvoti keturias naujas idėjas gali būti apmokestinamas.

Kai reikalaujama, kad jūs dažnai tai darytumėte, labai lengva patekti į rašytojo bloką. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite nuveikti per rašytojų bloką, sugalvoti naujų idėjų ir laikytis tvarkaraščio.

huffpost„Huffington Post“ gyvenimo būdo ekrano kopija

Apsvarstykite vieną iš populiariausių naujienų svetainių internete „Huffington Post“. Tikėtina, kad dažnas jų komandiravimas yra priežastis, dėl kurios jie kiekvieną mėnesį sulaukia apie 110 milijonų lankytojų. Yra keletas konkrečių žingsnių, kuriuos galite atlikti norėdami sukurti dažnai naudojamą, bet jums tinkamą leidybos tvarkaraštį.

1 patarimas. Tvarkaraščio sudarymas

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, tai atsisėsti ir sudaryti paskelbimo svetainėje tvarkaraštį. Nors keturi pranešimai per savaitę būtų idealūs, galite būti tokioje vietoje, kur dar negalite to susitvarkyti. Tai gerai. Jei viskas, ką galite sutvarkyti kartą per savaitę, sudarykite vieną kartą per savaitę skelbimo grafiką.

Jūsų įrašai skaitytojams turėtų būti šiek tiek nuspėjami, todėl jie žino, kada ieškoti įrašo. Taigi, pavyzdžiui, galite planuoti skelbti penktadieniais 13 val. ir tuo pačiu metu dalytis socialine žiniasklaida. Jūsų skaitytojai ir stebėtojai to tikėsis, todėl palaikykite keletą įrašų eilėje, kad patenkintumėte šiuos lūkesčius.

2 patarimas. Atsiranda naujų idėjų

Ne visada lengva susirasti naujų idėjų. Peržvelgę ​​pagrindus savo nišoje, galite pastebėti, kad stengiatės patirti naują ar naują turinį. Laimei, yra keletas dalykų, kuriuos galite padaryti sugalvodami unikalius pranešimus.

  • Naudokitės idėjos startuoliais (per minutę aš jums pateiksiu 52)
  • Perskaitykite konkurentų tinklaraščius. Nekopijuokite. Jūs tiesiog semiatės įkvėpimo ir pamatysite, ko jie nepadengė ar kokius poreikius aprėpė nuodugniau.
  • Perskaitykite tinklaraščius ne savo nišoje. Kartais geriausios idėjos kyla iš sričių, nepriklausančių jūsų interesų sričiai.
  • Pasikalbėkite su kitais tinklaraštininkais apie tai, kaip jie sugalvoja idėjų.
  • Skirkite šiek tiek laiko kitiems kūrybiniams užsiėmimams, kad užpildytumėte „kūrybinį šulinį“.
  • Jei norite semtis įkvėpimo, klausykite muzikos.

3 patarimas. Ateities tikslų nustatymas

Kai turėsite dienoraščio tvarkaraštį, pažiūrėkite į tikslus, kuriuos norėtumėte išsikelti sau. Augant jūsų svetainei ir augant pajamoms, turėtumėte galėti samdyti rašytojus arba patys praleisti laiką, kurį įtraukiate į tinklaraštį.

Taigi, jei rašote 1 laišką per savaitę, galite išsikelti tikslą parašyti du kartus per pusę metų ir parašyti 2 pranešimus per savaitę. Vien todėl, kad sudarote tvarkaraštį, dar nereiškia, kad negalite jo pridėti. Pradėkite nuo pasiekiamo tikslo ir vėliau visada galėsite siekti savo tikslų.

Sėkmingų tinklaraščių studijos įkvėpimui

Vienas iš būdų išsiaiškinti, kaip padaryti savo tinklaraštį sėkmingesnį ir išlaikyti idėjų sklidimą, yra panagrinėti kitus sėkmingus tinklaraščius.

„Huffington Post“

Grįžkime į šią svetainę ir pažvelkime dar kartą. Yra priežastis, kodėl aš nuolat miniu šią svetainę – ji sėkmingai veikia.

HP skelbia naują įrašą maždaug kas 58 sekundes.

Oho! Nors greičiausiai negalite pradėti liesti tokio lygio leidinių mažesnėje (ar net šiek tiek didelėje) svetainėje, jis parodo, kaip svarbu dažnai publikuoti.

Neilas Patelas

Neil Patel yra sėkmingas tinklaraštininkas, tiriantis tai, kas gerai sekasi kitiems tinklaraštininkams. Tikriausiai girdėjote jo vardą, jei labai ilgai buvote tinklaraščių ratuose. „Patel“ pabrėžia, kad nors tokios svetainės kaip „Huffington Post“ yra sėkmingos, yra daugybė kitų sėkmingų tinklaraščių, kurie skelbia tik kartą per savaitę. „Patel“ pabrėžia, kad svarbiausia yra sukurti ne tik turinį, bet ir „aukštos kokybės“ turinį.

Patelas teisingai pabrėžia, kad skelbti internete yra kur kas daugiau, nei tiesiog išmesti kuo daugiau pranešimų, ir jis kalba apie intelektualios strategijos svarbą. Jūsų tvarkaraštis yra pirmas žingsnis link to.

Chrisas Hornakas

„Blog Hands“ savininkas Chrisas Hornakas pasidalino keletu savo minčių apie naujų temų idėjų sugalvojimą. Hornakas sakė:

Chrisas Hornakas

Pradėkite nuo raktinio žodžio ir naudokite raktinių žodžių / temų tyrimo įrankius, kad atskleistumėte platų galimų temų spektrą.

Tada, kai pradedate rašyti temą, peržiūrėkite 10 populiariausių šios paieškos rezultatų ir sužinokite, kaip galėtumėte pateikti tai, kas turi didesnę ar unikalią vertę nei tai, kas jau yra paieškos rezultatuose.

Hornako pasiūlymas yra protingas, nes žiūrėsite į temas, kurių žmonės jau ieško.

52 idėjų startuoliai

O dabar, daugiau nesigilindami, pateksime į tai, dėl ko čia iš tikrųjų atvykote. Šios idėjos užveda jus į tinklaraščio įrašų idėjas.

Galite naudoti šį 52 idėjų sąrašo sąrašą keliais skirtingais būdais. Kiekvieną idėjų starterį galite naudoti po vieną pranešimą kiekvieną savaitę. Arba galite naudoti idėjos startuolį ir sugalvoti savaitės pranešimų seriją šia tema. Daug kas priklausys nuo to, kiek dienoraščio įrašų planuojate kiekvieną savaitę.

„Idea Starter“ # 1:

Realus gyvenimo pavyzdys: skaitykite „Groove“ kelionės kelionę, kad gautumėte 10 mln. USD pajamų.

„Idea Starter“ # 4:

Pagalvokite, kaip galėtumėte pasidalyti istorija, susijusia su jūsų verslu.

Jei turite profesionalią golfo parduotuvę, ar galite papasakoti istoriją apie geriausią kada nors sužaistą golfo žaidimą?

Ne kiekvienoje žinutėje reikia parduoti produktą. Kartais jūs turite parduoti savo prekės ženklą ir širdį už savo prekės ženklo.

„Idea Starter # 5“:

Pagalvokite apie nuostabiausią dalyką, kuris jūsų pramonėje bet kada gali nutikti, bet atrodo neįmanomas. Dabar pasidalykite savo mintimis ir svajonėmis su savo skaitytojais. Tai savotiškas fantastinis įrašas. Idealiame pasaulyje kiekvienas golfo žaidėjas gautų skylę viename.

„Idea Starter“ # 6:

Galite imtis įspėjimo, susirūpinimo ar kelti nerimą statistiką ir paversti ją tinklaraščio įrašu.

Pvz., Jei parduodate aukštos kokybės šunų maistą, galite pasidalyti informacija apie kai kuriuos augintinių prisiminimus pastaraisiais metais ir kodėl jūsų skaitytojo šuo nusipelno geresnio.

Tiesiog nedarykite savo įrašo per daug pardavimo.

Svarbiausia yra pateikti informaciją ir leisti skaitytojui padaryti išvadą, kad jai reikalingas jūsų produktas.

Susipažinkite giliau: gaukite Jasono viešai neatskleistą informaciją ir apgaulingą žinia „Twitter“ analizėje.

„Idea Starter“ # 11:

Kartais geriausias dalykas, kurį galite parašyti, yra geras senamadiškas vadovas. Galbūt manote, kad tai yra per daug paprasta, tačiau tam, kuris niekada nenaudojo jūsų produkto ar paslaugos, gali prireikti paaiškinimų po žingsnio.

Realiojo gyvenimo pavyzdys: „WP Kube“ geriausi „WordPress“ šaltiniai, skirti pirmą kartą pasirodžiusiems asmenims.

„Idea Starter“ # 13:

Peržiūrėkite komentarus, forumus ar socialinę žiniasklaidą.

Kokių klausimų, atrodo, jūsų skaitytojai užduoda vėl ir vėl? Galbūt net norėtumėte grįžti naudodamiesi senais klientų el. Laiškais. Kaip galite atsakyti į šiuos klausimus paštu?

Realus gyvenimo pavyzdys: pažiūrėkite, kas verčia Jerry nekenti tinklaraščio.

„Idea Starter“ # 16:

Atidarykite savo skaitytojus ir pasakykite jiems, kas jus gąsdina dėl jūsų vykdomo verslo.

Ar jaudinatės, kad nepavyks aptarnauti klientų?

Pasidalykite tuo ir paprašykite jų sąžiningų atsiliepimų apie tai, kaip jums sekasi. Būkite atsargūs ir nenuskambėkite taip, kaip verkiate ar prašote patvirtinimo, nes skaitytojai į tai nereaguos gerai.

„Idea Starter“ # 17:

Paimkite paprastą daiktą ir susiekite jį su savo tema. Pvz., Galite pasiimti dantų šepetėlį ir pasikalbėti apie tai, kaip dienos metu tas dantų šepetėlis padeda jums išlikti sveikiems – pašalina bakterijas iš dantų, padeda ryškesnėms šypsenoms ir pan. Tada turite tai susieti su savo tema. Taigi, galite parašyti, kad, pavyzdžiui, dantų šepetėlis, narystė jūsų vietiniame golfo aikštyne gali tarnauti jums visą dieną ir palaikyti sveikatą poilsiaujant ir pan..

Kartais gali tekti šiek tiek ištempti, kad įgyvendintum šią idėją, tačiau tai yra geras dalykas, nes gali pagalvoti ir apie kitas idėjas, apie kurias rašyti.

„Idea Starter“ # 18:

Ar yra kažkas, kurį galite apklausti, kuris daug žino apie susijusią temą, kuri būtų įdomi jūsų skaitytojams? Galite pastebėti, kad čia, WHSR, mes interviu su ekspertais, pavyzdžiui, priegloba, „WordPress“ papildinių kūrėjais, rinkodaros specialistais ir kt..

Nes kiekvienas turi unikalią perspektyvą.

Pokalbis su kitais gali suteikti informacijos, apie kurią galbūt negalvojote kitaip.

Kaip premiją jie gali apklausti jus savo svetainėje arba susieti jus taip pat.

Kaskite giliau: sužinokite, kaip sukurti gražų infografiką.

„Idea Starter“ # 20:

Kas šiuo metu jaudina jūsų įmonę ar produktą?

Pasidalykite tuo su savo skaitytojais.

„Idea Starter“ # 21:

Ar turite citatą, į kurią dažnai remiatės įkvėpimu ar padrąsinimu? Man labai patinka eilėraštis, kuris dažnai priskiriamas Ralphui Waldo Emersonui, pavadinimu Sėkmė (kai kurie šaltiniai teigia, kad tai parašė kažkas kitas, bet tai skamba kaip jo dikcija, todėl aš einu su RWE kaip autorius). Eilėraštis gana ilgas, bet ta dalis, kurią cituoju dažnai, yra pabaigoje ir eina:

„Palikti pasaulį šiek tiek geriau, nesvarbu, ar tai būtų sveikas vaikas, ar daržo pleistras, ar atpirkta socialinė padėtis. Pažinti net vieną gyvenimą atsikvėpė lengviau, nes gyveni. Tai turėjo būti sėkminga “.

Aš lengvai galėčiau tai paversti tinklaraščio įrašu apie savo filosofiją su savo klientais ir stengtis padėti jiems šiek tiek lengviau kvėpuoti. Verslą vykdyti sunku, o aš, kaip partneris, imuosi tam tikro spaudimo – tai yra kažkas, ką aš mėgstu daryti.

Taigi, kokia yra jūsų mėgstamiausia citata ir kaip ją paversti tinklaraščio įrašu?

„Idea Starter“ # 22:

Sąrašai yra greitai, lengvai skaitomi jūsų svetainės lankytojams. Ką galite sudaryti sąrašą? Jei parduodate marškinėlius iš marškinėlių, galite sudaryti 10 geriausių dalykų, kuriuos reikia padaryti su senais marškinėliais, sąrašą.

Būkite kūrybingi.

Padarykite sąrašą smagiu savo skaitytojams.

Realus gyvenimo pavyzdys: Pardeep Goyal pasakojimas apie ėjimą iš Rs. 0 – 2 000 000 per 6 mėnesius.

„Idea Starter“ # 26:

Aptarkite keletą pagrindinių savo svetainės, produkto ar pramonės temų ir pasidalykite su skaitytojais.

Jei pagrindinės temos bus sumaišytos su sudėtingesnėmis, jos pritraukia naujų ir nuolatinių klientų.

Realiojo gyvenimo pavyzdys: „Google SEO“ vs „Mano tinklaraščio svečias“.

„Idea Starter“ # 38:

Daugiau nei tikėtina, kad turite keletą socialinės žiniasklaidos paskyrų, kuriomis sekate, kad galėtumėte nuolat atnaujinti savo temą.

Kas tai yra sąskaitos?

Ar sekate kokius nors „Twitter“ pokalbius??

Atlikite apvalią kopiją, kad ir jūs, skaitytojai, galėtumėte jų laikytis. Kaip papildoma premija, kai kurie iš šių influencerių gali jums paskambinti socialinėje žiniasklaidoje.

„Idea Starter“ # 39:

Paprašykite savo klientų, kad jie pateiktų atsiliepimą, kaip pabrėžti jūsų klientų aptarnavimo funkciją ir tai, kaip jūs siekiate įtikti savo klientams. Dar geriau, jei galite pabrėžti kliento kilusią problemą, kaip ją išsprendėte, ir tada pasidalyti atsiliepimu. Tai gali priversti jūsų pasitikėjimo koeficientą pakilti keliais laipsniais.

„Idea Starter“ # 40:

Kuriate podcast’us ar vaizdo įrašus savo tema. Neskubėkite jos perrašyti ir pasidalykite ja kaip tinklaraščio įrašu. Ne visi nori žiūrėti vaizdo įrašą ar gali būti darbe, kur garsas yra „ne“. Tačiau turėdami rašytinę formą galite lengvai ja pasidalyti su visais.

„Idea Starter“ # 41:

Sugalvokite nuotraukų dienoraštį, o ne parašytą tekstą.

Žinoma, jūs norite aprašyti nuotraukas, tačiau jos gali būti trumpos ir jaukios.

Neseniai išvykote atostogauti? Išbandėte ką nors naujo? Pasidalykite juo nuotraukų įraše.

„Idea Starter“ # 42:

Pasidalykite savo mėgstama technologija ir tuo, kaip ją naudojate kasdieniniame gyvenime. Jei galite tai susieti su savo niša, tuomet galite paaiškinti savo skaitytojams, kaip jie taip pat gali naudotis šia technologija.

„Idea Starter“ # 43:

Kas yra ta tema, kuri, tavo manymu, yra tokia svarbi, kad galėtum parašyti apie tai knygą?

Paaiškinkite savo skaitytojams, kodėl jums ši tema svarbi ir ką norėtumėte pamatyti. Kas žino, įrašas gali jus įkvėpti iš tikrųjų parašyti knygą.

„Idea Starter“ # 44:

Ar yra tema, apie kurią tikrai norite sužinoti daugiau? Pasidalykite šia mintimi su savo skaitytojais ir paaiškinkite, ką jau žinote, ir kaip galite tuo remtis pasinaudodami naujomis žiniomis, kurių planuojate ieškoti.

„Idea Starter“ # 45:

Skirkite minutę, kad šiek tiek atpažintumėte savo mentorius. Ar influenceris jums patarė pirmosiomis jūsų tinklaraščio gimimo dienomis? Dalykitės ta informacija su savo skaitytojais ir skatinkite juos susirasti savo mentorių.

„Idea Starter“ # 46:

Nesvarbu, kokį verslo tipą vykdote, kurį laiką tai atlikę, išmoksite nuorodas ir gudrybes, kurios padės jums būti efektyvesniems. Kokie hackai, kuriuos pasirinkote pakeliui, gali sutaupyti jūsų skaitytojų laiką?

„Idea Starter“ # 47:

Kokių padarėte savo verslą plėtoję keletą dalykų, kurie nepasiteisino?

Nesijaudinkite, kiekvienas verslas išgyvena tas augančias problemas. Pasidalinę jais su savo skaitytojais, parodysite, kad esate tikras ir pasirengęs. Taip pat pasidalykite tuo, ką padarėte, kad tai ištaisytumėte.

„Idea Starter“ # 48:

Kokią pamoką, kurią išmokote per pastaruosius metus, pakeitė jūsų verslas ar požiūris į gyvenimą?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me