7 pamokos, kurias išmokau per savo pirmuosius internetinio dienoraščio metus

Mano pirmieji dienoraščių rašymo metai buvo panašūs į jodinėjimą.


Aš pakiliau.

Aš nuėjau žemyn.

Tai yra tipiška daugelio naujų tinklaraštininkų patirtis.

Jaudulys sukelia baimę.

Eliacija sukelia depresiją.

Galimas pelnas lemia žąsų kiaušinius.

Aš išmokau keletą vertingų pamokų ankstyvoje savo internetinių dienoraščių kūrimo karjeroje, kurios gali sušvelninti jūsų keliones į internetinius puslapius, jei esate naujas ar sunkumų patiriantis tinklaraštininkas.

1: Paskatinkite kitus tinklaraštininkus greitai nukreipti srautą

Buvau priblokštas, kaip lengvai reklamuodamas kitus tinklaraštininkus galiu sugeneruoti srautą – netgi kaip vilnos dažą, naujokas tinklaraštininkas..

Sukurkite savo:

  • rašymas
  • vaizdo kūrimas
  • kopija
  • tinklų kūrimas

įgūdžiai.

Šių įgūdžių lavinimas padeda sukurti pagrindą klestinčiai internetinių dienoraščių karjerai.

4: Sumokėkite, kad galėtumėte žaisti

Norėdami žaisti, turite sumokėti.

Kaip naujokų tinklaraštininkė pamažu sužinojau, kaip numetant 3 USD per mėnesį į internetinį dienoraštį nesiruošiama jo sumažinti. Aš prisirišau prie pigaus prieglobos, beprotiškai atrodančios nemokamos temos ir tais laikais neturėjau CDN.

Sužinojau, kad įsitvirtinę profesionalūs tinklaraštininkai mokėjo pinigus už „premium“ prieglobą, „premium“ ar „pagal užsakymą“ sukurtą temą, VPN ir įvairius kitus varpelius ir švilpukus, kad galėtų judėti tinklaraščių ratuose..

Nedaugelis tinklaraštininkų rimtai žiūrėjo į mane ir mano tinklaraštį pirmaisiais metais. Vienas žvilgsnis į mano tinklaraštį rėkė „mėgėjų valanda“. Jei mano dienoraštis iš tikrųjų buvo parengtas ir vykdomas.

Kaip naujas tinklaraštininkas tai reiškia:

  • išvardyti savo aistras, pavyzdžiui, meilę rašyti, kurti vaizdo įrašus ar kurti infografiką
  • pasirinkti keletą pajamų srautų, atspindinčių tuos talentus; Pvz., jei jums patinka rašyti, apsvarstykite laisvai samdomų vertėjų rašymą, rašymą ir savarankiškas elektroninių knygų publikavimą bei internetinių teksto kursų kūrimą
  • pridedant 1 pajamų srautą į savo dienoraštį kas 3–6 mėnesius

6: Sekite geriausius tinklaraštininkus

Anksčiau savo dienoraščių karjeros metu sekiau tokius didelius dawg tinklaraštininkus kaip Darrenas Rowse’as „Pro Blogger“ ir Brianas Clarkas „Copy Blogger“..

Nors aš keletą pirmųjų savo tinklaraščio karjeros metų sunkiai kovojau, aš nusiskutau mėnesius nuo savo mokymosi kreivės vadovaudamasi profesionalų patarimais..

Argumentai “už” žino, kaip sukurti sėkmingus tinklaraščius. Nustokite eksperimentuoti su neįrodytais internetinių dienoraščių sudarymo būdais, jei esate naujas tinklaraštininkas. Sekite geriausius savo nišos tinklaraštininkus, kad išmoktumėte ir praktikuotumėte internetinių dienoraščių rašymo pagrindus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me