Dienoraščio vardo idėjos: patarimai, kaip pasirinkti geriausią savo tinklaraščio vardą

Kas yra didžiausia kliūtis, su kuria susiduria kiekvienas pradedantis tinklaraštininkas?


Bandoma pasirinkti jų tinklaraščio pavadinimą.

Pavadinti tinklaraštį gali būti gana sunku, ypač jei jūs dar nesate tikri tinklaraščių kūrimo ir prekės ženklo kūrimo dalykams. Ir jei jūs esate panašus į mane, galite praleisti valandas minčių ieškodami dėl vardo, tik tam, kad galėtumėte pateikti apgaulingų sąrašą.

Be abejo, yra geresnis būdas?

Na, aš džiaugiuosi, kad paprašėte! Jei esate tas tipas, kuris tikrai nekenčia vardų darymo ar yra tiesiog baisus, aš pateikiau keletą patarimų ir patarimų, kurie padės jums sukurti ir pasirinkti geriausią savo tinklaraščio pavadinimą..

1 patarimas: supraskite, kaip jūsų vardas reprezentuoja jūsų prekės ženklą & Dienoraštis

Prieš pradėdami keistis internetinių dienoraščių pavadinimų šedevrais, svarbu skirti šiek tiek laiko ir suprasti, ką jūsų tinklaraštis ir prekės ženklas turi parodyti.

Užduokite sau šiuos keturis klausimus:

  • Apie ką bus jūsų dienoraštis?
  • Kas bus tikslinė auditorija?
  • Kokio tipo jis bus (atsitiktinis, rimtas ir tt)?
  • Kaip tinklaraščio pavadinimas padės sukurti jūsų prekės ženklą?

Tinklaraščio pavadinimas turėtų būti susijęs su jūsų kuriamo turinio tipu. Įsivaizduokite, kad turite tinklaraštį pavadinimu „Maisto gaminių kampelis“, tačiau jūsų turinys skirtas tik vyrams skirtų natūralių plaukų gaminių apžvalgoms, galėtumėte suklaidinti skaitytojus, kurie tikėjosi maisto tinklaraščio.

Panašiai, jei turite firminį / šaunų vardą, bet rašote atsitiktiniu / linksmu tonu, tai skaitytojui sukuria klaidingą įspūdį ir leidžia jiems susimąstyti, ar jie turėtų jus rimtai, ar ne.

Laikykitės savo prekės ženklo ir to, ką jis reprezentuoja!

Jei norite įkurti maisto tinklaraštį, turėtumėte naudoti žodžius, susijusius su maistu ar valgymu (t. Y. Užkandžiauti, veganą, sveiką, chompingą ir kt.).

Jei jūsų tinklaraštyje kalbama apie skaitmeninės rinkodaros būdus, naudokite raktinius žodžius, kurie yra susiję su ta pramonės šaka, arba vartokite konkrečiai pramonės šakai pritaikytus terminus (pvz., SEO, skaitmeninė rinkodara, SEM ir kt.).

2 patarimas: pasiruoškite tezaurą ir būkite kūrybingi!

Šiuo metu turėtumėte suprasti, kokie žodžiai geriausiai apibūdintų jūsų tinklaraštį. Dabar ateina linksma dalis! Pasiimkite tezaurą arba apsilankykite svetainėje thesaurus.com ir patikrinkite panašius žodžius, kurie gali būti naudojami jūsų tinklaraščio pavadinimui.

Tarkime, kad kuriate maisto tinklaraštį. Galite nuspręsti, kad didžiąją dalį jūsų turinio sudarys šie raktiniai žodžiai: maistas, sveikas maistas, veganas, mankšta, linksmas, receptai ir mityba.

Įjunkite šiuos žodžius į thesaurus.com ir gausite tokius žodžius kaip užkandis, šliužas, švieži, tinkami, džiaugsmas, gėrybės, dieta, muštynės, stiprus, nuoširdus, daržovės ir palaima. Pridėkite kelis iš šių žodžių (pvz., Veganiškų patiekalų ar tinkamo maisto receptų) ir voila, jūs turite savo tinklaraščio pavadinimą.

Kai stengiatės galvoti apie žodžius norėdami pavadinti savo tinklaraštį, visada galite naudoti tezaurą, kad galėtumėte greitai pasirinkti žodžių sąrašą..

3 patarimas: vartokite daiktavardžius, veiksmažodžius ar net aprašomuosius žodžius, susijusius su jumis ir jūsų turiniu

Galite nuspręsti, kad pakanka naudoti tezaurą, tačiau jei tikrai norite perkelti savo vardo žaidimą į kitą lygį, pradėkite pridėti daiktavardžius, veiksmažodžius ir (arba) aprašomuosius žodžius.

Pridėję daiktavardžius, veiksmažodžius ir aprašomuosius žodžius galite dar labiau tinkinti savo tinklaraščio pavadinimą, kad jis taptų išskirtinai jūsų. Be to, tai padeda išvengti sutapimo su kitomis svetainėmis ar tinklaraščiais, panašiais į jūsų.

Pateikdami maisto tinklaraščio pavyzdį galėtumėte pridėti daiktavardžių ar aprašomųjų žodžių, susijusių su jumis kaip tinklaraštininkais. Tai gali būti: viršininkas, vaikinas, mergaitė, pradedantysis, valgiai, patarimai, pusryčiai, vakarienė, priešpiečiai, klubas ir kt..

Sudėkite juos ir gausite brangakmenių, tokių kaip tinkami mergaičių patiekalai, veganų boso munchies, šviežių virtuvių receptai ar sveikos mitybos klubas..

Jūs netgi galite žengti žingsnį toliau ir pridėti veiksmažodžių trumpinius ar žodžių variantus, kad jis taptų dar unikalesnis. Keletas pavyzdžių: tinkamų merginų receptai, mėsavimasis prie veganiškų patiekalų, palaimingi kepėjai, tinkami ir švieži.

Pro lygio patarimas: naudokite parengtą žodį arba sugalvokite savo žodžius

Tiems, kurie linkę kūrybiškai, galite pabandyti sugalvoti arba sukurti visiškai naujus žodžius, kuriuos galėtumėte pavadinti savo tinklaraščiui.

Tam reikia šiek tiek mąstyti už lauko ribų, tačiau paruoštas būdas gali būti puikus būdas pridėti linksmybių prie savo tinklaraščio pavadinimo. Puikūs pavyzdžiai: užkandžiai, veganizuoti, karštakošė, sveika.

Nebijokite eksperimentuoti su visokiais žodžiais ir linksminkitės. Galbūt pasieksite puikų vardą, apie kurį dar niekas negalvojo!

4 patarimas: kai nesiseka, naudokite tinklaraščio pavadinimą / žodžių generatorių

Gal išbandėte visus aukščiau pateiktus patarimus ir vis tiek negalite sugalvoti tikrai gero vardo. Nesijaudink! Pabandykite naudoti vardų / žodžių generatorius, kad gautumėte puikių pasiūlymų.

Svetainės, tokios kaip Wordroid.com, yra puikus įrankis įdomiems žodžių deriniams sugalvoti. Tai padaryti yra labai paprasta. Tiesiog įdėkite žodį, susijusį su jūsų turiniu, spustelėkite mygtuką „wordoids“ ir jis pateiks jums vardų, kuriuos galite naudoti, sąrašą..

„Wordroids“ džiugina tai, kad galite nustatyti žodžių apribojimus, apibrėžti žodžių kokybę, nustatyti jų modelius ir net įtraukti domeno vardo pasiekiamumą. Tai reiškia, kad galite patikrinti, ar vardas, kurį norėjote užregistruoti .com, ar ne, išimdamas stresą, kurį sukūrė nuostabus dalykas, ir sužinojęs, kad jis paimtas.

Pasirinkus geriausią tinklaraščio vardą

Yra daugybė būdų, kaip pavadinti tinklaraštį, ir galiausiai jūs nuspręsite, kas tai yra.

Vis dėlto vardo kūrimas nebūtinai turi būti kruopštus procesas. Smagiai praleiskite laiką ir būkite kūrybingi su juo ir jūsų skaitytojai tai pamatys.

Atminkite, kad vardo kūrimui nėra griežtų taisyklių. Kol įsitikinsite, kad jis susijęs su jūsų turiniu, galite būti kiek įmanoma kūrybingi!

Kai tai pašalinsite ir užregistruosite savo tinklaraščio domeną, susitelksite į svarbesnius dalykus, tokius kaip epinio turinio rašymas ir tinklaraščio plėtra.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me