Geriausia ne pelno siekiančių tinklaraščių rašymo praktika

Dienoraštis yra ne tik būdas skelbti statistiką ir pranešimus spaudai apie jūsų įmonę. Tiesą sakant, tinkamai naudojamas, ne pelno siekiantis dienoraščių rašymas gali būti būtina priemonė norint dar labiau sustiprinti jūsų verslo prekės ženklą ir taip pat sušvirkšti žmoniją.


Jei norite išbandyti tinklaraščių rašymą labdaros tikslais, turite atlikti keletą praktikų, kurias turite pritaikyti, kad tai būtų geriausias tinklaraštis, koks tik gali būti..

Neturėtų stebėtis, kad daugelis ne pelno siekiančių tinklaraščių idėjų yra panašios apskritai tinklaraščiuose. Taip yra todėl, kad galų gale, nesvarbu, ar jūs norite būti vienas iš ne pelno siekiančių tinklaraščių, ar ne, tai yra viskas, kaip sukurti turinį, kuris rezonuoja su jūsų skaitytojais.

Taigi, pradėkime!

7 geriausios ne pelno siekiančios tinklaraščių rašymo praktikos pavyzdžiai

1. Bendravimas su savo vartotojais

Didžiausia dienoraščių klaida, dėl kurios dauguma žmonių siekia pelno, yra nebendrauti su savo auditorija / vartotojais. Dienoraštis yra ne tik vieta, kur galite rašyti straipsnius apie savo labdaros siekius ir įmonės pasiekimus, tai gali būti ir vieta tiesiogiai bendrauti su savo auditorija.

Kai įdėsite tinklaraščio įrašą ar straipsnį, paklauskite auditorijos, ką jie galvoja apie tai. Tai ne tik užmegztų dialogą tarp jūsų ir jūsų vartotojų, bet ir humanizuotų jūsų organizaciją. Jei dienoraščiai rašomi dėl labdaros, savo darbuotojams suteikiant balso teisę vartotojai gali priminti, kad jūsų organizaciją ar įmonę valdantys žmonės yra tikri žmonės, o ne tik kai kurie įmonės kompiuteriai.

Realiojo gyvenimo pavyzdžiai

„NonProfit Pro“ prideda nuotrauką prie visų tinklaraščio įrašų, kad būtų parodyti jų autoriai.

„Nonprofit Pro“ yra puikus šaltinis ne pelno siekiantiems specialistams, tačiau tai, kaip jie pabrėžia savo bendradarbius, yra puikus pavyzdys, kaip parodyti jūsų autorius. Kai tik įkelsite jų tinklaraščio puslapį, pamatysite autoriaus nuotrauką kartu su straipsniu. Slinkite žemyn toliau, pamatysite visą darbuotojų tinklaraštininkų paveikslėlį, kurį galite spustelėti norėdami pamatyti daugiau informacijos.

Net jei dienoraščius rašote labdarai, jei skaitytojai negali pamatyti žmonių, kurie sudaro jūsų ne pelno siekiančią organizaciją, jiems bus sunku prisijungti prie beveidės organizacijos.

4. Dalinkitės įtikinamomis istorijomis

Jei norite, kad jūsų tinklaraščio įrašai prisijungtų prie jūsų skaitytojų, jie turi sugebėti sukelti galingas emocijas. Geriausias būdas tai padaryti yra pasidalyti asmeninėmis ir įtikinamomis istorijomis apie jūsų ne pelno siekiančią organizaciją.

Pasakoti šias istorijas vaizdo ar vaizdo turiniu taip pat yra puikus būdas įkvėpti ir informuoti savo auditoriją.

Realiojo gyvenimo pavyzdžiai

PAWS švenčia savo savanorius, suteikdami jiems skirtą puslapį.

PAWS yra puikus pavyzdys, kaip parodyti ir išryškinti savo savanorius. Jie ne tik išvardija, kas yra jų metų savanoriai, bet ir rengia Savanorių įvertinimo partiją, skirtą paminėti savo savanorius.

Nereikia eiti į renginį, kad pagerbtumėte savo savanorius. Paprasto tinklaraščio įrašo ar net vaizdo įrašo (kaip ir šio Didžiojo Orlando „Pet Alliance“), kuriame dėkojama ir pripažįstama jūsų savanoriams, yra daugiau nei pakankamai.

6. Turinio pakartotinis naudojimas ir pakartotinis pateikimas

Kai dienoraščiai labdarai, yra didelė tikimybė, kad susidursite su daugeliu lankytojų dažnai užduodamų klausimų. Dažniausiai į šiuos klausimus turbūt jau yra atsakymų, tačiau jūsų auditorija tiesiog nežino, kur juos rasti.

Čia galite pakartoti ir pakartotinai panaudoti seną turinį, nes nauji tinklaraščio įrašai gali padėti išspręsti šias problemas. Nors DUK puslapis yra naudingas tokiomis progomis, sukūrę tinklaraščio įrašą galite atsakyti į konkrečius klausimus ar temas ir įsigilinti į detalesnę informaciją.

Tokie klausimai, kaip „Kaip auginti savo ne pelno tinklaraštį?“ arba „Kokias rašymo strategijas turėčiau žinoti kaip lėšų kaupėjas?“ yra ne pelno siekiančios tinklaraščių idėjos, kurias galite ištirti. Jūs netgi galite parašyti straipsnius, kuriuose išsamiai aptariama jūsų pramonė, paaiškindami terminus, išvardydami išteklius ar net išryškindami ekspertus ar tinklaraštininkus.

Šias amžinai žaliuojančias temas gana lengva parašyti ir jos gali išlikti amžinai jūsų tinklaraštyje. Be to, jei ją optimizavote paieškos varikliams, vartotojams bus lengviau rasti informaciją, kai jos ieškote.

7. Nepamirškite pasirinkti gero žiniatinklio prieglobos

Nors jūsų ne pelno siekiantis tinklaraštis gali turėti įtikinamą turinį ir siūlyti daugybę informacijos auditorijai, visa tai beprasmiška, jei negalite nuolat laikyti savo tinklaraščio (ir svetainės) internete.

Viena didžiausių klaidų, kurią dažnai daro ne pelno siekiantys tinklaraščiai, yra nedaryti interneto prieglobos prioriteto, kai jie pirmą kartą pradėjo savo veiklą. Tai priveda prie daugybės galvos skausmų, kai prieglobos paslaugų teikėjas nėra pajėgus suvaldyti padidėjusio srauto ir (arba) sumažėja dažnai dėl siaubingo serverio veikimo..

Prieš paleidžiant ne pelno siekiantį tinklaraštį, visada verta ištirti, kurios yra geriausios prieglobos įmonės jums.

Kai kurie pagrindiniai geros žiniatinklio prieglobos komponentai yra pastovus veikimo laikas (99,95% ir daugiau), supakuotas su funkcijomis (SSD saugykla, diegimas vienu paspaudimu ir tt), draugiška vartotojo sąsaja, patikima įmonė ir prieinama kaina.

Kaip ne pelno siekiantis asmuo, jūs tikriausiai esate priklausomas nuo aukų, kad padėtų tvarkyti savo svetainę, tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte pasirinkti pigiausią pagrindinį kompiuterį. Investuokite į kokybišką prieglobos paslaugų teikėją, kad jums nereikėtų nerimauti dėl savo ne pelno siekiančio tinklaraščio atsijungimo.

Apibendrinant

Tvarkaraščio tvarkymas labdarai yra kilni priežastis, tačiau bus geriau, jei tinklaraštį pavyks padaryti sėkmingai. Perskaitykite ir laikykitės geriausios aukščiau išvardytos internetinių dienoraščių rašymo praktikos. Būtinai perkelkite savo ne pelno tinklaraštį iš vietos visuomenės į judėjimą.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me