Ką „Pop Sensacija“ Taylor Swift gali išmokyti jus apie sėkmingo tinklaraščio tvarkymą

Mylėk ją ar neapykantos, vienas dalykas yra tikras, jūs tikriausiai girdėjote apie Taylor Swift ir žinote, kad ji yra kantri dainininkė / dainų autorė.


Meteorinės Swift sėkmės priežastys yra daugybė, įskaitant dainas, kalbančias su jaunimu, ir keletą galingų muzikantų, kurie jai padėjo pakeliui.

„Swift“ buvo jauniausias dainų autorius, kurį kada nors pasamdė „Sony“, ir pats jauniausias dainininkas, kuris parašė ir atliko dainą, kuri „Hot Country Songs“ sąraše užėmė pirmą vietą.

„Forbes“ ją įvertino kaip vieną iš 100 galingiausių moterų 2015 (# 64) ir 2017 (# 85). Kaip ji pasiekė tiek daug sėkmės tokiame jauname amžiuje?

„Swift“ neabejotinai yra socialinės žiniasklaidos karalienė. Nuo 2018 m. Birželio mėn. Ji turi 109 milijonus „Instagram“ stebėtojų ir 85,6 milijonus „Twitter“ stebėtojų. Šis skaičius ir toliau auga, kai ji kreipiasi į gerbėjus, jie grįžta atgal ir jos tviteriai pasidalinami „Twittersphere“ tinkle..

Yra keletas pagrindinių būdų, kaip „Swift“ gali rasti sėkmę.

Jūs tikrai galite pakartoti šiuos elementus savo tinklaraštyje, nesvarbu, ar tai būtų muzika, ar tiesiog bet kuri kita tema, apie kurią galite galvoti.

Repu klausytojai ????

Įrašas, kurį pasidalino Taylor Swift (@taylorswift), 2018 m. Vasario 12 d., 9:24, PST

1. Pažink savo nišą

Taylor Swift žino muziką. Ji moka groti gitara, pati rašo dainas ir dainuoja. Negalite laimėti 7 „Grammy“, 11 Amerikos muzikos ir 6 Kantri muzikos asociacijos apdovanojimų, nežinodami nė vieno ar kito dalyko apie muziką.

Kaip ir „Swift“, jūs turite žinoti viską, kas įmanoma, apie savo nišą ir apie internetinius dienoraščius. Jei planuojate kurti tinklaraštį apie senovinius desertus, geriau žinote, kaip pasigaminti airišką obuolių pyragą, taip pat senamadišką bananų pudingą.

Pamokos

Kaip galite tai panaudoti savo socialinės žiniasklaidos kampanijose?

  • Pakeiskite savo įrašus. Nebandykite nuolat parduoti savo pasekėjams. Vietoj to pasidalykite įdomia citata, papasakokite jiems juokingą istoriją apie tai, kaip jūsų produktas buvo naudingas, arba persiųskite juos iš naujo.
  • Atminkite, kad santykiai socialinėje žiniasklaidoje turėtų būti abipusė. Jie retweet jums, jūs jiems dėkojate ar retweet.
  • Pradėkite žymeklį ir mėgstamiausią, kai klientai juo naudojasi.
  • Užmegzkite naujas draugystes ir būkite labiau prieinami.

3 – Pasiekite gerbėjus

Pasaulyje, kur įžymybės dažnai yra neprieinamos (ir aš jų nekaltinu, jos turi apsisaugoti nuo pašėlusių gerbėjų, Teiloras kreipiasi į savo gerbėjus).

Ventiliatoriai jaudinasi, kai ji daro tai, ką ji vadina Taylurkingu. Iš esmės ji nori paminėti ją socialinėje žiniasklaidoje, o vėliau ją komentuoti savo socialinėje žiniasklaidoje. Ar galite įsivaizduoti, kad esate 14 metų, o mėgstamiausias šalies dainininkas retransliuoja jūsų nuotrauką ir cituoja keletą dainų žodžių?

Kadangi dauguma įžymybių tokiu būdu nesikiša į ne garsenybes, tai jaudina ir tai daug pastebima.

„Swift“ taip pat daro ką nors išskirtinio. Ji siunčia gerbėjams atsitiktinius priežiūros paketus (žiūrėti vaizdo įrašą).

Netrukus po to, kai 1989 m. Buvo paleistas, kai kurie jos socialinės žiniasklaidos gerbėjai pradėjo gauti atsitiktinius paketus. Tai nebuvo tik reklaminiai paketai, bet ir individualizuotos dovanos, specialiai pritaikytos tam asmeniui. Tai buvo daugiau kaip vieno draugo dovana kitam nei kas nors kitas. Socialinėje žiniasklaidoje pasirodė vaizdo įrašai ir įrašai apie dovanų dovanojimą. Ventiliatoriai pavadino ją „Swiftmas“, kaip tai nutiko per šventes.

Pamokos

  • Kiekvienais metais pažvelkite į savo santykius su kitais tinklaraštininkais. Kurie yra naudingi jums abiems? Kurios turėtų būti ankstesnės partnerystės, nes atėjo laikas judėti toliau?
  • Pažvelkite į savo interneto prieglobos įmonę kasmet. Ar jūsų siūlomas paketas vis dar tenkina jūsų, kaip tinklaraštininko, poreikius? Ar tas šeimininkas siūlo geresnį paketą? Galbūt net norėsite paprašyti nuolaidos, jei su jais buvote keletą metų. Jei manote, kad laikas pereiti prie naujos prieglobos įmonės, pasižiūrėkite į mūsų prieglobos apžvalgas ir pateikite keletą idėjų.
  • Pažvelkite į paslaugas, už kurias mokate. Ar jūs juos visus naudojate? Ar yra geresnių paslaugų? Pvz., Neseniai pakeičiau socialinės žiniasklaidos paslaugą, kuria naudojau kitą, ir rezultatai buvo gana geri. Naujoji paslauga yra pigesnė ir siūlo daugiau sąveikų per dieną už mažesnę kainą.

5- Būk superžvaigždė

Nuo tada, kai Taylor Swift pasirašė šią sutartį būdama 14 metų, ji ėmėsi savo vaidmens kaip superžvaigždė, kurią žinojo. Ji nebijo būti savimi ir dažnai yra labai nuožmi dėl savo motyvacijos. Pavyzdžiui, žiniasklaidai ji sako, kad ji dažnai daro kvailus veidus, kad jos gerbėjai galėtų sukurti memes, kad galėtų fotografuoti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me