Kaip dominuoti savo tinklaraščio nišą su skaitytojų apklausomis

Kokias priemones reguliariai naudojate kurdami savo tinklaraštį?


Gali atsirasti tokių produktyvumo priemonių kaip „Evernote“, „Trello“ ar „ZenWriter“.

Nors tai yra puikūs įrankiai, kurie gali padėti pritaikyti daugiau užduočių jūsų dienai, ar tikrai esate darbingi atlikdami tinkamas užduotis?

Produktyvumas be strategijos niekur nepasieks.

Ką daryti, jei eikvojate laiką rašydami tinklaraščių įrašus, elektronines knygas arba kurdami kursus ar produktus, kurių auditorija nedomina?

Jei norite, kad jūsų internetinis dienoraštis būtų sėkmingas, ypač jei jūsų laikas ribotas, svarbu būti strategiškam dėl to, ką dirbate. Ir viena iš geriausių strateginių priemonių didinant savo tinklaraštį yra skaitytojų apklausos.

Galbūt anksčiau negalvojote apie apklausų naudojimą, tačiau jie yra galingas būdas padėti strategiškai išplėsti savo tinklaraštį, nustatyti pinigų gavimo galimybes ir dominuoti jūsų nišoje! Štai kaip.

Pataisykite savo internetinių dienoraščių klaidas

Pripažinkime, nė vienas iš mūsų nėra tobulas – net populiariausi tinklaraštininkai daro klaidas.

Bet net jei naršote savo tinklaraštyje ieškodami bendrų klaidų, sunku juos pastebėti, nes neįmanoma būti objektyviam savo paties darbo atžvilgiu. Sunku atsitraukti ir pamatyti savo tinklaraštį taip, kaip daro jūsų auditorija.

Dėl šios priežasties apklausos yra toks galingas įrankis: jos gali padėti susidaryti objektyvią nuomonę apie savo tinklaraštį ir pamatyti tai, kaip daro jūsų auditorija.

Gera apklausa gali padėti išsiaiškinti, kas atitraukia jūsų auditoriją, arba neleidžia jiems užsiprenumeruoti ar atlikti kitų norimų veiksmų.

Kurdami apklausą tinklaraščiui tobulinti, galite suprojektuoti bendrą apklausą, kad nustatytumėte galimas problemas, arba galbūt jau turite mintyje problemą, kurią norite išspręsti, pavyzdžiui:

 • Kodėl mano atmetimo rodiklis toks didelis??
 • Kodėl tiek mažai lankytojų perka mano el. Knygą?
 • Kodėl tiek daug žmonių atsisako mano el. Laiško prenumeratos?

Nesunku atspėti dėl tokių problemų, kaip šios, priežastis, tačiau nepaklausus auditorijos, neįmanoma to tiksliai žinoti.

Siūlomi apklausos klausimai:

 • Ar rekomenduotumėte mano tinklaraštį draugui? Kodėl ar kodėl ne?
 • Ar turite kokių nors sunkumų naršant mano tinklaraštyje?
 • Jei galėtumėte pakeisti vieną dalyką mano tinklaraštyje, koks jis būtų?
 • Kas labiausiai patinka mano el. Pašto biuletenyje? Ko tau tai nepatinka?

Išanalizuokite savo rinkodaros efektyvumą

Ar žinote, kaip ištikimiausi skaitytojai rado jūsų tinklaraštį?

Ar dauguma jūsų skaitytojų randa jūsų įrašus ieškodami „Google“ ar įrašus, kuriuos bendrina jų draugai „Facebook“? Ar jūsų socialinės žiniasklaidos pastangos iš tikrųjų atsiperka, ar eikvojate savo laiką reklamuodami kiekvieną „Twitter“ įrašą?

Tikriausiai esate girdėję apie 80/20 taisyklę, kurioje teigiama, kad 80% rezultatų atneša 20% jūsų pastangų.

Jei 80% jūsų rinkodaros pastangų nesuteikia jokių rezultatų, tikriausiai norėtumėte apie tai žinoti, kad galėtumėte sutelkti savo laiką į veikiančias strategijas, tiesa?

Naudodamiesi apklausomis galite nustatyti ir sutelkti savo pastangas į strategijas, kurios iš tikrųjų veikia.

Tai greita apklausa, kurią reikia įdiegti, tačiau ji gali padaryti didelę įtaką, jei sutaupysite daug laiko.

Pabandykite tiesiog nustatyti greitą vieno klausimo apklausą, klausdami auditorijos, kaip jie pirmą kartą išgirdo apie jūsų tinklaraštį, ir nusiųskite ją į savo el. Pašto sąrašą. Galite būti nustebinti rezultatais!

Nustatykite auditorijos skausmo taškus

Ar kada susiduriate su idėjomis rašyti tinklaraštį??

Tai dažna problema, ypač jei kurį laiką dienoraščiai rašote ir jaučiatės, kaip jau viską apžvelgėte.

Tai dar viena problema, kurią sunku objektyviai įvertinti. Kai esate tam tikros temos ekspertas, gali būti sunku ją pamatyti kaip pradedantįjį. Sunku pažvelgti į savo nišą iš naujo, todėl gali būti sunku pateikti geras idėjas tinklaraščio įraše..

Kuo daugiau suprasite savo auditoriją ir matysite jos požiūrį, tuo geresnis bus jūsų tinklaraštis. Jūs rašysite tiksliai tomis temomis, kuriomis jie nori perskaityti.

Apklausos gali padėti išsiaiškinti, su kuo susiduria jūsų skaitytojai, ir suteikti begalines idėjas tik apie turinį, kurio jie trokšta..

Siūlomi apklausos klausimai:

 • Kokia jūsų kova su [su niša susijusia tema]??
 • Kokiomis temomis norėtumėte perskaityti daugiau tinklaraščių įrašų?
 • Kodėl jūs užsisakote mano el. Pašto informacinį biuletenį?
 • Jei jūs ir aš turėtume „vienas prieš vieną“ trenerio sesiją, kokius klausimus man užduotumėte?
 • Kas jus stabdo nuo [su niša susijusio tikslo]?

Sukurkite veikiančias pajamų gavimo strategijas

Apklausos taip pat yra puikus būdas sugalvoti pajamų iš savo tinklaraščio strategijas, kurių tikrai nori jūsų auditorija.

Amanda auditorijos apklausa paskatino ją parašyti geriausiai parduodamą „Amazon“ el. Knygą!Amanda auditorijos apklausa paskatino ją parašyti geriausiai parduodamą „Amazon“ el. Knygą!

Jūs nenorite daug laiko investuoti į epinės e-knygos rašymą ar viso internetinio kurso kūrimą, tik norėdami sužinoti, kad tai nėra visai tai, ko norėjo jūsų auditorija, ir niekas nenori už tai mokėti.

Atlikdami tyrimus iš anksto, galite sužinoti, už ką jūsų auditorija nori mokėti. Išsiaiškinę savo skaitytojų poreikius, tiksliai žinosite, kuri pajamų gavimo strategija yra tinkama jūsų auditorijai.

Tūkstantmečio verslo trenerė Amanda Abella neseniai sukūrė apklausą, norėdama išsiaiškinti savo auditorijos poreikius ir sužinoti geriausią savo tinklaraščio vertimo pinigais strategiją..

„Anksčiau šiais metais apžiūrėjęs prekės ženklą ir apklausęs savo tinklaraščių auditoriją, nustebau, kad 80 proc. Teigė, kad pagrindinis rūpestis yra išmokti valdyti verslą, kad jie galėtų mesti savo dienos darbus. Tai mane nubloškė “.

Išanalizavusi apklausos atsakymus, ji toliau parašė savo pirmąją knygą ir pavertė ją „Amazon“ bestseleriu!

Amanda pataria, kad jūsų apklausa būtų kuo lengvesnė:

„Nėra didelių atsakymų dėžučių, tik keli pasirinkimai. Kuo mažiau jie turės apie tai galvoti, tuo didesnė tikimybė, kad jie tai užpildys. Kai buvo kalbama apie mano knygą, aš iš tikrųjų paskambinau telefonu su apklausos dalyviais ir sukūriau jiems saugią erdvę pasikalbėti su manimi apie iškilusias problemas. “

Norėdami atlikti savo tinklaraščio pajamų vertinimą, norėtumėte įvertinti tokius dalykus kaip:

 1. Kurios temos labiausiai domina jūsų auditoriją
 2. Kokį formatą jie renkasi (el. Knyga, kursai, vaizdo įrašai, instruktavimas ir kt.)
 3. Tikimybė, kad jie ką nors nusipirks

Siūlomi apklausos klausimai:

 • Kaip geriausiai išmokti (skaitant, kalbantis vienas su kitu, žiūrint vaizdo įrašus ir pan.)?
 • Kiek knygų įsigijote šiais metais?
 • Ar jūs kada nors nusipirkote internetinius kursus? Kodėl ar kodėl ne?

Negalima tik spėlioti – klausk savo auditorijos

Tinklaraštininkai neprieštarauja skaitytojams, ir mes tiksliai nežinome, ko mūsų skaitytojai nori, nebent to paklausime. Apklausos rezultatai gali nustebinti. Nemanykite, kad žinote, ko nori jūsų auditorija – paklauskite jų!

Amanda ragina savo kolegas tinklaraštininkus „duoti savo žmonėms tai, ko jie nori. Mes dažnai bandome išradinėti ratą, kai to visiškai nereikia. Aš dėl to kaltas metų metus ir tik tada, kai pradėjau klausytis savo auditorijos ir duoti jiems tai, ko jie prašė, viskas pradėjo keistis. “

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me