Kaip naudotis nemokamomis konferencijomis telefonu, norint sukurti internetinę skaitytojų auditoriją

Telekonferencijos vyksta jau daugelį metų. Nuo tada, kai daugiau nei vienas asmuo galėjo būti linijoje, žmonės naudodavosi telefonais, kad susitiktų vienas su kitu. Norėdami sukurti internetinę skaitytojų auditoriją, telekonferencijos gali būti naudojamos norint pritraukti klausytojus, išryškinti ekspertus ir pateikti jūsų prekės ženklą žmonėms, kurie kitaip galbūt negirdėjo apie jūsų verslą..


Anksčiau daug kalbėjome apie įvairius būdus, kaip pritraukti skaitytojus į jūsų svetainę, įskaitant „Twitter“ pokalbių ir reklaminių grupių naudojimą. Telekonferencijos yra šiek tiek kitokios nei internetiniai seminarai, nes neturite vizualinių elementų, kuriuos turėtumėte vydami internetinį seminarą, kuris yra daugiau vaizdo konferencija.

Telefoninė konferencija gali būti naudojama keliais būdais susisiekti su savo skaitytojais:

 • Mažos grupės pokalbiai su savo nišos srities ekspertais. Įrašykite pokalbį ir pasiūlykite jį svetainės lankytojams, kai jie prisijungs prie jūsų informacinio biuletenio.
 • Apdovanokite geriausius rekomendacijų teikėjus grupiniais pokalbiais, kuriuose atsakote į visus jų srities klausimus.
 • Vykdykite interviu ir paskelbkite juos internete. Labai retkarčiais tai darau prie kavos su autoriais, naudodamas „Blog Talk Radio“. Anksčiau aš naudodavau konferencijų skambučius, įrašydavau sesijas ir darydavau interviu su keliais autoriais.
 • Vieno koučingo skambučiai.

Naudojamos paslaugos

Nemokamas konferencijos skambutis

„FreeConferenceCall.com“ yra paslauga, kuria dažnai naudojausi. Juose yra 100% nemokamų skambučių. Galite įrašyti tuos skambučius ir atsisiųsti vėliau. Kitos funkcijos apima:

 • Pasirinktinį sveikinimą galite įrašyti norėdami pasveikinti žmones į jūsų konferenciją
 • Pasirinkite muziką, kurios žmonės gali klausytis laukdami
 • Jei jums reikia ekrano peržiūros paslaugų, ši įmonė taip pat teikia iki 25 žmonių nemokamai ir daugiau už tam tikrą mokestį.
 • Galite tiesiogiai transliuoti konferenciją, panašią į radijo transliaciją.

Aš asmeniškai maniau, kad ši paslauga yra labai patikima ir nemokama, net kai buvau priversta naudotis mobiliuoju telefonu, kuris moderatoriui laikomas dideliu „ne“..

Prisijunk

„Join.me“ yra dar viena telekonferencijų galimybė. Su šia sistema galite gauti neribotas garso konferencijas. Jie tiesiog paskambina jums suteiktu numeriu ir įveda 9 skaitmenų ID. Tai taip pat yra puikus būdas apriboti žmonių, kurie gali prisijungti prie jūsų konferencijos, skaičių. Jūs suteikiate ID tik tiems, kuriems norite dalyvauti.

 • Neįmanoma atsisiųsti programinės įrangos
 • Galite siųsti kvietimus internetu ir pradėti skambučius naudodami tvarkaraščio prietaisų skydelį.
 • Be to, naudodami išmanųjį telefoną ar „iPad“ galite surengti konferencijas mobiliesiems.

Kaip ir daugumoje šių konferencijų skambučių sistemų, kainodaros struktūra yra tokia mastelio, kad kuo daugiau dalyvių dalyvauja. Garso konferencijai jums reikės „Pro“ paskyros, kuri prasideda nuo 20 USD / mėn. Ir eina iš ten.

„UberConference“

„UberConference“ siūlo keletą tikrai tvarkingų funkcijų, kurios padeda jums atrodyti kaip profesionalui. Naudodamiesi kompiuteriu ir telefonu, galite lengvai nutildyti triukšmingus skambinančiuosius (žinote, tą, kurio šuo švilpia fone), arba pridėti kitą asmenį, pavyzdžiui, svečią.

Jei norite to paversti savo ekranu, galite jį paversti internetiniu seminaru. „UberConference“ taip pat suteikia galimybę pamatyti, kas kalba, o ne reikalauti ar reikalauti atskirų PIN kodų.

Jei apribojate savo skambučius iki 10, galite šia paslauga naudotis nemokamai. Kitu atveju 100 USD dalyvių vienu metu gali būti 10 USD / mėn.

Visiškai nemokami konferenciniai pokalbiai

Visiškai nemokami konferencijų skambučiai turi keletą įdomių funkcijų. Konferenciniai pokalbiai yra nemokami iki 250 dalyvių, tai yra dauguma iš visų skambučių paslaugų. Vienu skambučiu galite sumokėti iki 10 000, tačiau turbūt geriausia yra tik apriboti numerį ir sutaupyti keletą dolerių (žr. Toliau). Taip pat gausite:

 • Telefono numeris ir segtukas, kuriuos galima naudoti kiekvienam konferencijos pokalbiui. Tai malonu, kai prie jūsų prisijungia tie patys dalyviai, ir taip pat lengva prisiminti.
 • Pateikiamos išsamios skambučių ataskaitos, todėl galite pamatyti, kur galėtų būti patobulintos būsimos konferencijos.
 • Pradėkite ir sustabdykite įrašymą iš moderatoriaus prietaisų skydelio.

Tai yra tas, kurį verta pamatyti.

Padarykite konferenciją sėkmingą

Esther Schindler straipsnyje apie CIO tinklalapio kūrimo vadybininkas Gerry Mann pasiūlė iš anksto planuoti technologines problemas, su kuriomis jūs ir jūsų skambinantieji gali susidurti konferencijų pokalbių ar virtualių susitikimų metu.

„Išsiųskite elementus peržiūrėti iš anksto.“

Jei skirsite laiko konferencijų skambučio planavimui, reklamai ir prieglobai, norėsite iš jo gauti kuo daugiau naudos. Norėsite ne tik turėti informaciją, kurią galėsite peržiūrėti iš anksto, bet ir įdiegti keletą apsaugos priemonių.

 • Turėkite moderatorių, kuris galėtų įsitraukti ir tęsti susitikimą tuo atveju, jei jus nugramzdintų. Bendradarbiautojas turėtų turėti scenarijų ir užrašus bei visišką prieigą prie jūsų susitikimų programinės įrangos, kad ji galėtų nutildyti triukšmingus skambintojus ir atlikti darbą, kurį atliktumėte, jei būtumėte ten. Akivaizdu, kad tai turės būti kažkas, kuo visiškai pasitikite.
 • Jei ruošiatės scenarijui, tai suteikia jums greitą konferencijos nuorašą. Norėdami reklamuoti ją socialinėje žiniasklaidoje, naudokite gabalėlius ir gabalėlius. Jei uždavėte klausimą, užduokite tą patį klausimą „Twitter“, tada stebėkite ir pasakykite savo stebėtojams, kad jie gali gauti atsakymą atsisiųsdami nemokamą jūsų telekonferencijos įrašą..
 • Stebėkite renginio dalyvius ir paklauskite, ar nebuvo klausimų, į kuriuos, jų manymu, nebuvo visiškai atsakyta. Atsakykite į šiuos klausimus dienoraščio įraše arba per antrą telekonferenciją.
 • Surinkite informaciją iš lankytojų, kad galėtumėte juos paversti nuolatiniais klientais. Paraginkite juos prisiregistruoti gauti savo naujienlaiškį ir sužinoti apie būsimus konferencijų skambučius.

Keletas apsaugos priemonių

Norėsite įdiegti keletą apsaugos priemonių, kad įsitikintumėte, jog konferencija jums netaps košmaru.

 • Nutildykite komentarus arba priimkite tik tiek žmonių, kiek galite vienu metu bendrauti. Jei keli klausimai jus gąsdina, reikalaukite, kad žmonės atsiųstų juos iš anksto ir tada patys perskaitytų.
 • Įsitikinkite, kad dalyviai supranta, kad yra atsakingi už tolimojo susisiekimo mokesčius. Pabrėžkite, kad skaičius nėra 1-800 numeris. Jei tai 1-800 numeris, būkite labai atsargūs, nes jums gali būti mokama už kiekvieną skambinantį asmenį.
 • Praneškite žmonėms, kad padarysite viską, kad įrašytumėte konferenciją, tačiau garantijų nėra. Įrašai gali būti klaidingi. Arba jūs, naujokas konferencijų pokalbiuose, galite netyčia sugadinti pirmąjį ar du įrašus.
 • Praktika iš anksto. Surinkite savo moderatorių ir kartu paleiskite scenarijų.
 • Įsitikinkite, kad kviestiniai pranešėjai gali peržengti liniją. Taip pat nustatykite laiko mankštintis su jais ir įsitikinkite, kad jie visiškai supranta bendrą procesą.
 • Turėkite atsarginį planą, jei jūsų telefono linijos ir (arba) internetas sumažėtų. Aš kažkada turėjau naudotis savo mobiliuoju telefonu, prisimeni? Taip yra todėl, kad mano galia išėjo. Aš dariau tai, ką turėjau. Tai nebuvo idealu, bet veikė.

Asmeniškai aš visiškai išvengčiau bet kokio plano, pagal kurį man reikėjo susimokėti už kiekvieną skambinantį asmenį ir jo naudojamas minutes.

Kiekvienas skambinantysis asmuo turi būti atsakingas už savo tolimojo susisiekimo mokesčius. Tai tikrai geriausia tokiame amžiuje, kai dauguma žmonių turi bent keletą tolimų atstumų, kuriuos gali panaudoti savo mobiliuosiuose telefonuose. Kitu atveju, jei jūs mokate už 800 paslaugų, galite baigti mokėti už kiekvieną skambinantį asmenį, kuris tikrai gali pavalgyti į jūsų bendrą reklamos biudžetą..

Dar viena reklamos alėja

Kai kurie žmonės nemano, kad konferencijų skambučiai yra labai sėkmingi.

Kaip ir daugelyje reklamos rūšių, kai kurie dalykai tinka gerai vieniems, o ne kitiems. Mano tikslas yra pateikti jums įvairias, ekonomiškas idėjas, kurias galite išbandyti. Daugelį jų aš pats išbandžiau ir turėjau bent šiek tiek sėkmės ir teigiamų atsiliepimų. Priešingu atveju gali būti ir kitų, kurie tai sėkmingai išbandė. Protinga riboti pinigines investicijas, kol pamatysite, kaip konkreti reklama veikia jus ir jūsų prekės ženklą. Tačiau konferencijos pasiūlymas, kai jūsų varžybos nėra, gali jus tiesiog peržengti į priekį.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map