Kaip paprašyti tinklaraščio rėmimo, kai bijote

Vienas iš baisiausių dalykų, kurį gali padaryti naujieji tinklaraštininkai, yra sumokėti už darbą. Rėmimas gali būti gyvybiškai svarbus sėkmingo tinklaraštininko pajamų šaltinis, tačiau daugelis iš mūsų yra pasibaisėję, kad reikalauja pakankamai sumokėti už tai, ko esame iš tikrųjų verti. Čia yra 4 žingsniai, skirti pažymėti prekės ženklą ar klientą, kuris man padėjo, ypač kai bijojau paklausti.


Išmintingai pasirinkite savo prospektą

Prieš pradėdami rinkimą, galite padaryti keletą dalykų, kad nusistatytumėte sėkmę ir padidintumėte savo galimybes sukurti sėkmingą žingsnį būsimiems prekės ženklo klientams. Protingai pasirenkant savo klientą – pusė kovos. Štai kaip išsirinkti geriausius prekės ženklus:

# 1: Dirbkite su prekės ženklais, kuriuos jau mylite

Kokie yra jūsų mėgstamiausi produktai, kurių niekada negalvotumėte pirkti iš konkurentų? Ką patartumėte širdies plakimui artimiausiems draugams? Be to, kad svarstote didelius prekės ženklus, pagalvokite apie vietines parduotuves ir maisto gamintojus, kuriuos dažnai lankote. Pavyzdžiui, mano maisto prekių rinka yra įprasta vieta, kurioje aš apsipirkinėju, prieinama mano didžiausiam srauto šaltiniui (mano valstijos skaitytojams) ir ji puikiai tinka mano nišai..

# 2: Kam tu žinai?

Pradėję lankyti konferencijas ir ekspozicijas, pradėsite užmegzti ryšius tiek su prekės ženklais, tiek su tinklaraštininkais. Gaukite prekių ženklų pavyzdžius ir parašykite puikų kūrinį arba padarykite trumpą teigiamą apžvalgos vaizdo įrašą. Sunkiai dirbkite, kad padarytumėte tai sėkmingu kūriniu, neužimdami darbo valandų.

3: atlikite savo namų darbus

Kai turėsite omenyje prekės ženklą, ištirkite juos. Sužinok jų istoriją ir išstudijuok jų puslapį. Ką spauda sako apie juos? Apie ką jie kalba socialinėje žiniasklaidoje? Ką jie šiuo metu reklamuoja, išskyrus sezoninius daiktus? Kurkite kūrybines idėjas apie tas rinkodaros pastangas, kurios atitinka jūsų nišą ir dabartinę auditoriją. Kreipdamiesi dėl rėmimo, susisiekite su teisingu asmeniu. Sužinokite apie tai „Google“, socialinės žiniasklaidos kontaktus, tyrinėdami jų įmonės svetainę ir apžiūrėdami „LinkedIn“. Nesiųskite „informacijos“, jei galite padėti.

# 4: Sekite ir čempionuokite juos

Šaukite apie prekės ženklą ir tai, kas jums juo labiau patinka. Dalinkitės jų akcijomis, renginiais ir sandoriais. Prenumeruokite jų informacinį biuletenį. Dalyvaukite jų renginiuose.

5: klausykite jų atsiliepimų

Kaip jūs kreipiatės į juos, kaip jie pasiekia atgal? Ar jie tau padėkojo, ar komplimentą padarė? Pradėkite diskusiją su jais apie jų prekės ženklą ar produktą el. Paštu ar socialinėje žiniasklaidoje. Joks prekės ženklas nėra tobulas ir jei turite klausimų apie jų produktą, mandagiai paklauskite. Tai puikus būdas išmokti tai, ko jiems reikia, ir įtraukti jį į savo ritmą.

Galite parduoti

Daugybė tinklaraštininkų mano, kad reikalauti pinigų yra per sunku, tačiau reikia tik tai padaryti tinkamai ir profesionaliai. Jūs tiesiogiai nukreipiate potencialius klientus, taigi, jei jie nesidomi, jie paprasčiausiai neatsakys.

Kiemo pamokos

Neseniai su vyru ir aš surengėme pirmąjį mūsų kiemo išpardavimą – ir tai buvo sėkminga, tačiau tik po to, kai pradėjau domėtis klientais. Štai šie pardavimo įgūdžiai, kuriuos išmokau pardavinėdamas savo kiemą:

  • Parduoti savo produktus. Mačiau klientą, naršantį mano krikščioniškose knygose, ir pastebėjęs, kad jis nepasirinko Biblijos, kurią turėjau kitur, todėl parodžiau jam, kur jos yra. Pardaviau, o po to parduoti buvo tikrai nesunku. Atraskite tai, ko ieško jūsų perspektyva, ir paduokite jiems.
  • Parodykite vertę Kita moteris ieškojo mano vaikų drabužių ir aš jai pasakiau, kodėl kai kurie iš šių daiktų buvo dėvimi tik vieną kartą ir buvo beveik visiškai nauji. Vėlgi, buvo parduota, nes „nauja“ už mažą kainą yra labai vertinga.
  • Nurodykite įtikinamas priežastis Vienam klientui kilo konfliktas dėl tam tikros knygos įsigijimo, įdomu, kodėl ji buvo parduota. Aš jai pasakiau, kad aš ja pasinaudojau ir ji atitiko savo paskirtį. Parduota! Nurodykite savo klientui įtikinamą pardavimo priežastį, pateisinančią kainą.
  • Žinokite savo produktą ir jo vertę – ypač jei tai jūs, aš pardaviau daug geriau nei mano vyras, nes mano produktų dalis buvo organizuota ir paženklinta, aš juos žinojau iš vidaus ir iš vidaus. Tik jūs žinote, ką galite pasiūlyti prekės ženklui ir kodėl jūs puikiai tinkate savo kampanijos idėjai. Naudokite tai savo aikštėje.

Nustatykite savo kainą

Kitas iššūkis gali būti sunkiausias daugeliui tinklaraštininkų: nustatyti pagrįstą kainą. Štai taip:

Grunto darbai, kurie padeda prieš pradedant žingsniuoti

Atlikite visus savo prekės ženklo tyrimus. Papuoškite gražų laikmenų rinkinį PDF formatu. Gaukite savo svetainės formą. Prisijunkite prie tinklaraštininkų palaikymo grupės, kad gautumėte klausimų ir padrąsinimo. Naudokitės Brandi Riley vadovu, tokiu kaip „Pitch Session: Blogger’s Guide to Pitching Partnership, Cooperation and Sponsored Posts“, kuris man tikrai padėjo. Jau remkite projektus po savo diržu. Jei iš viso neatlikote remiamo įrašo, gali būti per anksti išbandyti skirstymą, nes neturėsite darbo parodyti savo klientui. Gaukite pirmuosius remiamus projektus prisijungdami prie tokių grupių kaip Tomoson.com ar Socialinis Audinys, kur gali būti šiek tiek lengviau nukreipti projektus..

Vertės supratimas ir išsiaiškinimas

Yra daugybė išteklių, kurie padeda nustatyti kainą. Tačiau jei naudojate srauto formulę, tačiau jūsų žema, galite sugalvoti kainą, kuri nebus verta jūsų pastangų. Reikalingi kokybiški rašymai, fotografija ir socialinės akcijos. Atminkite, kad jūs ne tik parduodate įrašą, bet ir reklamuojate savo tinklaraščio gyvenimą. Jei kas nors mano, kad jūsų kainos yra per aukštos, tada galbūt nenorėsite investuoti laiko. Pradėkite nuo anksčiau apmokamo darbo, kurį atlikote, ir šiek tiek padidinkite savo kursą. Jei nurašote savo dienoraštį laisvai samdomų vertėjų, nustatykite didesnį tarifą nei tai, ką apmokestinate. Visada galite grįžti atgal ir patikslinti savo kainas, jei negaunate jokio atsakymo, tačiau jei taip, palaipsniui mažinkite kainą.

Nepakankamas pažadėjimas ir per didelis pristatymas

Šis senas pjūklas vis dar yra geriausias patarimas. Nustatykite pagrįstą įkainį ir pasakykite, ką duosite už tą normą. Įsitraukę eikite aukščiau ir anapus. Pvz., Galite sukurti atspausdinamą paveikslėlį, padaryti trumpą vaizdo įrašą „Instagram“ arba parašyti puikų maišos žymą tik šiai kampanijai. Taip pat lengva perduoti akcijas.

Mano atvejo analizė

Štai taip sujungiau visas aukščiau pateiktas mintis, kad sėkmingai nusileidčiau savo pirmąją kainą. Prekės ženklas yra prekybos centrų tinklas, kuris franšizuoja vietoje. Aš ten apsipirkinėju kiekvieną savaitę ir neseniai padariau keletą darbų už juos mainais į produktą ir dovanas savo skaitytojams. Po projekto bendrovės atstovas PR sakė: „Oho, tau labai patinka mūsų parduotuvė!“ Tada aš įsitikinau, kad socialinėje žiniasklaidoje aš galiu pasidalyti, kai ten taupiau pinigus, ir naudodamas savo nuolaidų bei kuponų partnerių programas, kad pasidalyčiau, kaip išsaugojau tam tikrų daiktų rinkinį. Reklamuodamas parduotuvę, kurioje apsiperku, taip pat drąsiai naudoju savo dukterinių įmonių nuorodas prekės ženklo kuponui ir nuolaidų programoms užsidirbti. Vieną dieną pavyko sutaupyti 25% ekologiškų ir alergenų neturinčių maisto produktų. Aš maniau, kad tai bus puikus žingsnis PR rep. Aš kartu parašiau el. Laišką apie mūsų paskutinį projektą, mano entuziazmą dėl prekės ženklo ir savo kūrybinę idėją, skirtą pranešimui, kuriame buvo kalbama apie pinigų taupymą. Aš net jai priminiau, kad dėl šio prekės ženklo bus vykdoma stipri konkurencija, nes mūsų rajone pasirodė dvi konkurencingos maisto prekių parduotuvės. Neseniai man pasiūlė daugiau nei 200 USD plius produktą iš bendrovės, kuri norėjo su manimi dirbti, todėl pasinaudojau tuo kaip gairė savo vertei nustatyti. Įdėjau žiniasklaidos rinkinį į savo svetainę ir laukiau atsakymo. Netruko ilgai ir po trumpų derybų (sutikau nedidelę dalį savo mokesčio įnešti į dovanų korteles) man buvo suteiktas projektas, kuris atitiko jų rinkodaros planus. Aš vis dar įgyvendinsiu kai kurias savo idėjas savo įraše, tačiau džiaugiuosi, kad mano pirmasis atlyginimas už darbą taip gerai pavyko. Nebijokite lipti. Tinkamai atlikę, pradėsite gauti pajamų iš jau pamėgtų prekės ženklų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me