Kaip pasyviai užsidirbti pinigų naudojantis automatiniais atsakikliais el. Paštu

Yra priežastis, kodėl tiek daug tinklaraštininkų sako „pinigai yra sąraše“.


Daugelis jūsų svetainės lankytojų netaps akimirksniu lojaliais gerbėjais. Jie šią savaitę tikriausiai patikrina dešimtis, net šimtus svetainių ir, deja, nesunku pamiršti savo, kai jos spustelės, – nebent palaikysite ryšį su jomis.

Galite pamanyti, kad socialinė žiniasklaida yra idealus būdas sudominti lankytojus. Ir socialinė žiniasklaida turi savo paskirtį, tačiau, kai reikia sukurti savo ištikimą auditoriją ir gauti pajamų iš savo tinklaraščio, ji negali konkuruoti su el..

El. Paštas gali būti senovinė technologija, palyginti su socialine žiniasklaida, tačiau vis tiek geriau išgirsti jūsų pranešimą. Socialinėje žiniasklaidoje žinutės yra efemeriškos ir dažnai paskendusios visu triukšmu. El. Paštas, kita vertus, lieka jūsų auditorijos gautuosiuose ir neišnyksta, jei jo nepaisoma..

El. Paštu jums nereikia kovoti su simbolių apribojimais, vaizdo specifikacijomis, mokamu pasiekiamumu ar kankinančiomis naudojimo sąlygomis..

Štai kodėl pinigai yra sąraše. Štai kaip jūsų sąrašas bus naudingas jums.

Kaip sukurti savo el. Pašto sąrašą?

Akivaizdu, kad norint užsidirbti pinigų iš jūsų el. Pašto automatinio atsakiklio, pirmiausia reikia abonentų.

Bet ne tik abonentai – norite tik tokių abonentų, kurie domisi tuo, ką galite pasiūlyti. Svarbu sutelkti pastangas kuriant kokybės sąrašą, kurį sudaro jūsų ideali tikslinė auditorija.

1 – El. Pašto pasirinkimo formos

Jei pagrindinis jūsų tinklaraščio tikslas yra užsisakyti prenumeratorius el. Paštu, turite atkreipti jo dėmesį į savo svetainę. Pasirinkimo formos turėtų išsiskirti iš jūsų turinio. Jei jūsų svetainė yra netvarkinga, niekas nematys jūsų pasirenkamų formų. Pašalinkite nereikalingą blaškymąsi ir įsitikinkite, kad jūsų pasirenkamos formos yra aiškiai matomos.

Jei norite gauti dar daugiau abonentų, apsvarstykite galimybę naudoti ne erzinančią, patogią pop-up formą. Čia, WHSR, naudojame „Ninja“ iškylančiuosius langus. „Ninja“ iškylančiuosius langus galite įsigyti „CodeCanyon“. Mes taip pat rekomenduojame „OptinMonster“, „WordPress“ papildinį, galintį sukurti gražius pasirenkamų formų dizainus.

2 – Nemokami dalyviai ir turinio atnaujinimai

Populiarus būdas gauti daugiau el. Pašto abonentų yra siūlyti naujiems prenumeratoriams nemokamą dovaną, pavyzdžiui, el. Knygą ar el. Pašto kursą..

Kitas veiksmingas sąrašų sudarymo būdas, kuris pastaruoju metu išpopuliarėja, yra turinio atnaujinimas, kai tinklaraštininkai siūlo unikalias nemokamas paslaugas papildyti („atnaujinti“) individualius pranešimus, prieinamus tik el. Pašto abonentams..

Nors nemokamų paslaugų siūlymas reikalauja iš anksto investuoti, daugelis tinklaraštininkų mano, kad tai padeda sparčiau didinti jų el. Pašto adresų sąrašą.

Tačiau nepamirškite, kad nenorite tik daugiau abonentų – jums reikia teisingai abonentų.

Jūsų dovanėlė turėtų būti būtent ta, kurią nori atsisiųsti jūsų tikslinė auditorija. Jei jūsų dovanėlė pritraukia neteisingą auditoriją, tai tiesiog padidins prenumeratų procentą. Apsvarstykite galimybę naudoti skaitytojų apklausas, kad sužinotumėte, kas būtent nemokama reklama patraukia jūsų unikalią auditoriją.

Kaip užsidirbti iš savo automatinio atsakiklio

Pat Flynn iš „Smart Passive Income“ uždirba didelę dalį savo pajamų reklamuodamas „Bluehost“ ir „LeadPages“.Pat Flynn iš „Smart Passive Income“ uždirba didelę dalį savo pajamų reklamuodamas „Bluehost“ ir „LeadPages“.

Norėdami užsidirbti iš automatinio atsakiklio el. Paštu, jums reikės ką parduoti.

Partnerių nuorodos yra populiarus būdas užsidirbti pinigų naudojant automatinius el. Atsakiklius. Galite naudoti tokią svetainę kaip „Share A Sale“, kad surastumėte partnerių partnerystės galimybes, arba bendradarbiaudami su jau naudojamais prekių ženklais, kurie turi partnerių programas, pvz., Jūsų žiniatinklio prieglobos įmonę.

Taip pat galite užsidirbti parduodami savo produktus ir paslaugas. Skaitmeniniai produktai, tokie kaip kursai ir elektroninės knygos, yra įprastas būdas užsidirbti pasyvių pajamų. Produktams sukurti reikalingos išankstinės investicijos, tačiau uždirbus automatinį atsakiklį, jie gali ir toliau gauti pasyvias pajamas, o iš jūsų nereikia daugiau dirbti..

Įsigilinkite

  • 4 laiškų pavyzdžiai, kad adresatų sąrašų abonentai taptų klientais

Patarimai

Ne kiekviename el. Laiške turėtų būti sunku parduoti arba turėsite atsisakyti daug prenumeratų.

Tačiau kiekviename el. Laiške turėtumėte palikti duris pardavimui. Net jūsų informaciniai el. Laiškai gali nukreipti atgal į jūsų svetainę, kurioje lankytojai gali rasti nuorodas norėdami įsigyti jūsų produktus arba spustelėti jūsų filialų nuorodas..

Ankstyvais el. Laiškais turėtumėte sukurti pasitikėjimą savo auditorija. Jei dar tik pradedate ir jūsų sąrašas vis dar mažas, nebijokite kviesti abonentų atsakyti ir susisiekti su jumis tiesiogiai.

Norėdami gauti kuo daugiau pajamų, pasiūlykite produktų ir paslaugų asortimentą skirtingais kainų taškais visoje jūsų automatinio atsakiklio serijoje. Vien todėl, kad jūsų vienas el. Paštas, parduodantis 500 USD kursą, neveikia, tai dar nereiškia, kad turėtumėte atsisakyti tų abonentų. Pabandykite išplėsti automatinio atsakiklio seriją, kad pasiūlytumėte ir 50 USD mini kursą.

Automatinio atsakymo įrankiai

1- Nuolatinis kontaktas

Tarp daugybės kitų el. Pašto rinkodaros įrankių, „ConstantContact“ yra vardas, kuris atsiranda nuolat (nėra reikalo rašyti). Be savo pagrindinės kompetencijos el. Pašto rinkodaroje, svetainė taip pat išsiplėtė, įtraukdama ir kitas su rinkodara susijusias paslaugas, kurios yra pliusas. Norėdami sužinoti daugiau, peržiūrėkite Timo nuolatinio kontakto apžvalgą.

2 – „GetResponse“

„GetResponse“ yra mūsų rekomenduojamas el. Pašto rinkodaros įrankis, daug dėmesio skiriant automatiniams atsakikliams. Jie gyvuoja daugiau nei 15 metų. Mes ją naudojame kurdami, siųsdami ir stebėdami el. Laiškus mūsų abonentams už labai prieinamą kainą. Peržiūrėkite Jerry „GetResponse“ apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau.

3 – „AWeber“

„AWeber“ yra populiarus el. Pašto adresų sąrašo įrankis, kuriame yra automatinio atsakiklio funkcija. Jie taip pat siūlo RSS į el. Paštą įrankį, kad jūsų prenumeratoriai galėtų automatiškai gauti naujausius jūsų tinklaraščio įrašus, todėl jūsų informacinis biuletenis būtų visiškai pasyvus..

4- „MailChimp“

„MailChimp“ yra populiarus el. Pašto adresų sąrašo įrankis, garsėjantis paprastumu naudotis ir spalvingais šablonais (jau nekalbant apie jų mielą beždžionių talismaną). „MailChimp“ siūlo automatinio atsakiklio įrankį tik su jų apmokamomis sąskaitomis. Naudodamiesi jų automatizavimo įrankiais, galite lengvai nustatyti el. Laiškų serijas naujiems abonentams ar net nustatyti el. Laiškus, kurie bus siunčiami po tam tikrų suveikimo įvykių (pvz., Kupono siuntimas klientui perkant produktą).

Pradėkite kurti savo sąrašą jau šiandien

Jei norite užsidirbti pinigų tinklaraščiams, labai svarbu sudaryti el. Pašto sąrašą.

Geros naujienos yra tai, kad niekada nevėlu! Pradėkite prisiregistruodami pasirinktam el. Pašto sąrašo įrankiui ir įdėkite į savo svetainę keletą pasirenkamų formų. Kai suprasite, kokie yra jūsų auditorijos poreikiai, galite sukurti produktą, kuris jiems patiks.

Nors pinigų uždirbančių el. Pašto automatinių atsakiklių nustatymas užtrunka, kai jie yra, jie gali būti labai pelningas pajamų šaltinis tinklaraštininkams ir internetinėms įmonėms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me