Kaip rasti tinkamą savo tinklaraščio nišą

Paprastai taip, kaip naujokas pradeda tinklaraštį: jie rašytų apie savo darbą pirmadienį, pomėgius antradienį, filmus, kuriuos žiūrėjo trečiadienį, ir politines pažiūras savaitgaliais..


Trumpai tariant, šie žmonės tiesiog rašo pačiomis įvairiausiomis temomis, neskirdami ypatingo dėmesio.

Taip, šie internetiniai dienoraščiai nuolat kaupsis tarp savo draugų ir šeimos narių; bet tai apie tai. Labai sunku turėti daug ištikimų skaitytojų, kai dienoraščiai rašomi atsitiktinai, nes žmonės nežinos, ar esate kino kritikas, maisto apžvalgininkas ar knygų kritikas. Reklamuotojai taip pat nenorės reklamuotis su jumis, nes nežino, apie ką jūs esate.

Norėdami sukurti sėkmingą tinklaraštį, turite rasti nišą.

Pasirenkate pelningą temą, kuri jus domina ar specializuojasi; ir jūs to laikotės.

Taigi, kaip jūs einate ieškoti pelningos tinklaraščių nišos? Čia yra keletas pagrindinių aspektų, į kuriuos reikia atsižvelgti.

1- Raskite ir užpildykite poreikį

Visada galvok: „Linkiu, kad kas nors sugalvotų …“?

Tai vadinama būtinybe ir tai, kiek sėkmingai pradėta verslų. Tas pats pasakytina apie tinklaraščius.

Jei radote sau klausimų, kur ir kaip internete galite gauti informacijos ar šaltinių apie tam tikrą temą, galbūt radote prieinamą nišą.

Užsiimkite į svetainę „USA Love List“, kurios misija yra rasti aukštos kokybės gaminius, pagamintus ar surinktus JAV įkūrėjos Sarah Wagner svetainėje, nes ji manė, kad stilingi gaminiai, pagaminti JAV, yra „įdomi, svarbi ir dažniausiai neišpildyta niša. Aš priskiriu mūsų augimą tam, kad mes siūlome informaciją, kurios žmonės tikrai nori, bet mums reikia mūsų pagalbos. “

Tai yra svarbiausia: sukurkite tinklaraštį, pagrįstą informacija, kurios reikia žmonėms.

Tiriamųjų, siūlančių nišinės temos galimybes, pavyzdžiai yra retų ligų ar būklių palaikymo svetainės, alternatyvios sveikatos naujienos ir informacija bei technologijos dalykai ne technikams. Galvokite ne apie temą, bet įsitikinkite, kad turite paklausą.

Kai turite galvoje keletą temų – tyrinėkite ir apsižvalgykite, kad patvirtintumėte savo idėjas. Jei niekas nėra pakankamai suinteresuotas ieškoti ir naudoti jūsų tinklaraščio turinio, jūs tiesiog eikvojate savo laiką.

Atlikite keletą šio tyrimo klaidų. Raskite grupes ir forumus, kuriuose aptariama jūsų tema, ir skaitykite žmonių klausimus. „Twitter“ paieškoje ir pažiūrėkite, kaip dažnai jūsų tema pasirodo „Twitter“ sraute. Atlikite pagrindinius raktinių žodžių tyrimus naudodamiesi nemokamais įrankiais internete, tokiais kaip „Google Keyword Planner“ ir „Atsakykite visuomenei“, kad suprastumėte, ko ieškojo. Patikrinkite susijusius „YouTube“ kanalus ir sužinokite, ar jie gauna pakankamai peržiūrų.

Pavyzdys: AnswerThePublic.com raskite žmonių klausimus apie namų mokslą

2 – būkite aistringi patys

Pripažinkime, jūs nenorėsite keltis ir rašyti dienoraščius kiekvieną dieną ar kiekvieną savaitę tema, kuri jus tik domina. Jei neturite susidomėjimo savo tinklaraščio tema, tada būtų labai sunku nuolat laikytis.

Kai svarstote nišą, pagalvokite apie jums aktualias temas. Tai ne tik motyvuos jus sekti naujienas, tendencijas ir svarbius žmones scenoje, bet neabejotina, kad tai turės tam tikrų ginčų aspektų – ir tai puikiai tinka kuriant savo tinklaraščio srautą. Nesvarbu, ar tai namų mokslas Niujorke, auganti įmonė internete, ar jūsų mieste galima rasti pigių patiekalų, ar garsenybių garderobos sutrikimai, jūsų tema turi sudominti žmones taip, kad jie norės grįžti atgal perskaityti jūsų nuomonės..

3 – Įsitikinkite, kad iš nišos galima užsidirbti pinigų

Aistros tema yra tik sėkmingo tinklaraščio tvarkymo dalis. Kita dalis yra įsitikinti, kad savo nišą galite užsidirbti. Pavyzdžiui, galite aistringai domėtis politika. Tačiau paprastai tai nėra niša, kurioje galite užsidirbti daug pinigų iš skelbimų ar parduodant filialus (nors yra ir išimčių).

Patartina anksti sudaryti pajamų gavimo planą. Ar norite rodyti skelbimus? Arba norite uždirbti pinigų per filialų komisijas? Taip pat yra daugybė tinklaraščių, kurie sukuria savo elektroninės prekybos parduotuves, kuriose prekiauja firminėmis prekėmis.

Kai jau turite parengtą planą, taip pat rekomenduojama patvirtinti koncepciją. Jei planuojate rodyti skelbimus, galbūt norėsite pasižvalgyti į šios pramonės šakos skelbimų vidutinį MUP (mokestį už paspaudimą). Tai suteikia teisingą supratimą, kokia pelninga ši niša. Norėdami gauti filialų komisinius, galite apsilankyti tokiose svetainėse kaip „ShareASale“ ir CJ, norėdami patikrinti geriausius produktus savo nišoje ir vidutinį EPC (pajamos už šimtą paspaudimų). Jei ketinate valdyti savo el. Prekybos parduotuvę, pasižiūrėkite, kokius produktus norite parduoti, ir vidutines paieškos tendencijas „Google“. Tai jums pasakys, ar ši verslo idėja yra gera, ar ne.

CJ.com prieinamų duomenų pavyzdys. Pajamos tinkle = Kiek reklamuotojai moka, palyginti su bendru. Didesnis tinklo uždarbis = daugiau filialų programoje ;. 3 mėnesių EPC = vidutinis uždarbis 100 paspaudimų = Kiek pelninga ši partnerių programa ilgalaikėje perspektyvoje; 7 dienų EPC = Vidutinis uždarbis už 100 paspaudimų = Ar tai sezoninis produktas?

4- Įsitikinkite, kad jūsų tema turi išliekamąją galią

Nors ginčai yra puikūs, tai neužtikrina, kad jūsų tema bus čia kitą savaitę. Pvz., Jei esate labai aistringas „Vine“ ir kuriate į jį orientuotą tinklaraštį, tada, kai tai iš mados išeis, jums nebeteks turinio. Geriau sutelkti dėmesį į bendresnę temą, pavyzdžiui, „pažangiausias socialinės žiniasklaidos tendencijas“ ar „vaizdo programas, kurios užklumpa“. Tokiu būdu, jei netapama mados, jūsų tinklaraštis vis tiek gali ieškoti, kas jį pakeis.

5 – Remkitės savo istorija

Tikriausiai esate kažkas ekspertas, kad niekas daro ne taip, kaip jūs darote. O galbūt turite išsilavinimą, kuris kerta neįprastas disciplinas – pavyzdžiui, matematiką ir meną, arba biologiją ir inžineriją. Kad ir kaip būtų, pagalvokite apie savo istoriją, pradedant nuo išsilavinimo ir baigiant darbo patirtimi, kad galėtumėte keliauti – viską, ką galvojate apie tai, kur sužinojote tai, kas jums įstrigo.

Ką daryti, jei jau turite tinklaraštį?

Galite lengvai pakeisti esamą tinklaraštį į nišinį tinklaraštį. Nuo 2003 m. Valdau „Mamų tinklaraštį“, o praėjusiais metais aš jį pakeičiau, kad daugiau dėmesio skirčiau neįgaliems vaikams padedant specialioms dietoms. Dabar „Mamos tinklaraštis“ dažnai viršija „Google“ paiešką žodžiu „be glitimo“, o mano klientų sąraše yra reklamuotojų, kurie yra beveik vien tik ekologiški, sveiki ir alergenų neturintys maisto produktai ir produktai.

Svarbiausia yra įsitikinti, kad jūsų naujoji niša nenukrypsta nuo dabartinės tinklaraščio temos. Tiesą sakant, tai turėtų būti kažkas, kas jau domina jūsų auditoriją. Dabar imkitės dabartinės temos ir atsargiai nukreipkite ją į savo naujai rastą nišą, rašydami apie ją ir dalydamiesi aktualiu turiniu. Suteikite tam šiek tiek laiko ir būtinai kreipkitės į teismą su naujais skaitytojais. Iš tikrųjų, norėdami informuoti skaitytojus apie pasikeitimą, galbūt norėsite iš naujo paleisti savo tinklaraštį naudodami naują dizainą ar logotipą, kuris atitiktų jūsų naują nišą..

Šie žingsniai padės nugalėti nišinį tinklaraštį, kuris gali būti skirtas skaitytojams ir būsimiems klientams, ir padės išplėsti jūsų tinklaraštį..

Džerio pastaba: šį straipsnį „Gina“ paskelbė 2013 m. Rugsėjo mėn. Anksčiau jį modifikavau keliolika kartų, kad įsitikinčiau, ar jis galioja. 

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me