Kaip tinklaraštis panašus į nekilnojamąjį turtą 2015 m

Žiniatinklis yra panašus į nekilnojamąjį turtą tuo, kad kažkas jį valdo. Kalbant apie žiniatinklio nuosavybę, tai akivaizdžiai yra turinys ir dizainai, kuriuos asmuo ar įmonė sukūrė domenuose, socialinėje žiniasklaidoje ir viešoje internetinėje srityje..


Kaip ir materialaus turto, laikui bėgant tinklaraščio vertė turėtų augti tiek žmonių skaičiumi, kurį jis pasiekia kasdien, tiek gaunamų pajamų dydžiu. Tobulame pasaulyje jis pasiekia tiek srauto, tiek pajamų tikslus..

Ginčai dėl interneto nuosavybės

Paprastai nuspręsti, kam priklauso nuosavybė internete, yra gana paprasta. Kažkas išsiima domeno vardo registraciją ir sumoka prieglobos mokesčius. Tačiau buvo keletas teismo bylų, iš kurių akivaizdu, kad svetainių savininkai turi būti labai atsargūs, kad nustatytų ir išlaikytų savo tinklaraščio ir su juo susietų socialinės žiniasklaidos puslapių nuosavybės teises..

paskambino

„PhoneDog“ prieš „Kravitz“

Įprasta, kad darbdaviai paskiria ką nors įmonėje kurti ir prižiūrėti socialinės žiniasklaidos paskyras. Tačiau „PhoneDog“ atveju darbuotojas sukūrė sąskaitą ir paskui ją išsaugojo pasibaigus jo darbo sutarčiai.

„PhoneDog“ tvirtina, kad socialinės žiniasklaidos paskyra yra nematerialus bendrovės turtas, o Kravitzas teigia, kad jis sukūrė ir pastatė socialinės žiniasklaidos puslapį „Twitter“ ir todėl tai yra jo.

Ką iš to galima išmokti?

 • Nors galite paskirti darbuotoją prižiūrėti savo socialinės žiniasklaidos puslapį, protinga patiems susikurti pradinę sąskaitą, kad išlaikytumėte nuosavybės teises.
 • Nelieskite darbuotojo vardo prie savo socialinės žiniasklaidos puslapių. Šiuo atveju aptariama sąskaita vadinosi @PhoneDog_Noah. Jei įmonė būtų reikalavusi tik @PhoneDog, byla galėjo būti išspręsta greičiau.

erelis vs morganasErelis prieš Morganą

Kitu įdomiu atveju įmonė išpirko moterį, vardu Erelė, ir kurį laiką ją įdarbino. „LinkedIn“ paskyra, kuria naudojosi Eagle, buvo susijusi tiek su įmone, tiek su jos asmeniniais interesais.

Kai abi šalys nutraukė santykius, Morganas perėmė „LinkedIn“ sąskaitos kontrolę ir atsisakė leisti „Eagle“ ją valdyti, teigdamas, kad tai yra bendrovės turto dalis ir todėl parduodama parduodant.

Sprendimas šioje byloje buvo įdomus, nes teismai nustatė, kad Eagle iš tikrųjų turėjo savo „LinkedIn“ sąskaitą. Tačiau jie neskyrė žalos, nes nebuvo įmanoma įrodyti, kad buvo prarastos pajamos dėl sąskaitos arešto.

Didžiausia „Eagle“ klaida buvo mesti savo sąskaitos valdymą pasidalinus slaptažodžiu su kitais darbuotojais, kurie padėjo jai priimti prisijungimo prašymus ir prižiūrėti sąskaitą.

Ką iš to galima išmokti?

 • Niekam nesuteikite prieigos prie jūsų asmeninių ar verslo paskyrų. Jei jums reikia pagalbos, pakeiskite slaptažodį prieš nutraukdami jų darbą. Jei esate darbuotojas, tiesiog mandagiai atsisakykite pasidalyti šia informacija.
 • Nors teismai nustatė Eagle, ji prarado keletą mėnesių ryšius ir galimas pajamas, nes buvo pašalinta iš jos sąskaitų.
 • Verslo ir asmenines paskyras laikykite atskirai, ypač jei dirbate pas ką nors kitą.

Kiek vertinga jūsų svetainės nuosavybė?

Prarasti savo socialinės žiniasklaidos abonementus yra nelinksma, tačiau tikriausiai neįmanoma išmatuoti tikrosios jūsų internetinės nuosavybės vertės. Vienos brangiausių svetainių pasaulyje vertinamos milijonais.

Vis dėlto, jei niekas nenori mokėti milijonų už tai, kad nusipirktų svetainę, šis įvertinimas savininkui nedaro nieko gero. Vis dėlto keletas svetainių pardavė, ko verta.

 • SEO.com – perkama už 5 milijonus dolerių.
 • „Toys.com“ – „ToysRUs“ už šį domeną 2009 m. Sumokėjo daugiau nei 5 mln. USD.
 • „Hotels.com“ – šis domenas 2001 m. Atnešė apie 11 milijonų dolerių.
 • VacationRentals.com – „HomeAway“ įkūrėjas nusipirko domeną už 35 milijonus dolerių, kad tik nepatektų į konkurentų „Expedia“ rankas.

Nors pats domeno vardas gali būti vertas šiek tiek pinigų, sunkiau išmatuoti yra į tą svetainę atvykusių lankytojų vertė ir galimybė juos paversti klientais.

Padidinti savo dienoraščio vertę

internetiniai dienoraščiaiVertinimas, kaip ir nekilnojamojo turto srityje, gali būti skirtingas kiekvienam. Tai, kaip įvertinsite savo tinklaraščio vertę, priklauso nuo to, kokie jūsų tinklaraščio tikslai. Nekilnojamojo turto būsto vertė yra matuojama žmonių, kurie nori tą turtą įsigyti.

Pavyzdžiui, vienai šeimai gali rūpėti, kad rajone yra geros mokyklos, o kitai reikia tam tikro vonios kambario skaičiaus. Pavyzdžiui, ar jūs tiesiog norite pasiekti skaitytojus? Tada gali būti įvertinta, kiek skaitytojų skaito ir reaguoja į pranešimus. Štai keletas būdų, kaip galite įvertinti savo tinklaraščio vertę:

 • Lankytojų skaičius
 • Paieškos sistemos reitingas
 • Dienoraščio įrašų skaičius
 • Atgalinių nuorodų skaičius

Kai suprasite vertinimą, pagal kurį vertinate savo tinklaraštį, tada galėsite geriau padidinti šią vertę.

 • Padidinkite lankytojų skaičių: Srautinio srauto nukreipimas į jūsų tinklaraštį gali būti lengviau nei pasakyti, o ne dažnai padarytas. Tai dažnai lemia daugybė skirtingų veiksnių. Vienas dalykas, kurį norėsite padaryti, yra padidinti žodžiu. Papasakokite šeimai ir draugams apie savo tinklaraštį. Paskelbkite nuorodas į socialinę žiniasklaidą. Taip pat norėsite perskaityti Vishnu Supreet pranešimą apie rekomenduojamus SEO papildinius jūsų „WordPress“ svetainėms 2015 m., Kad gautumėte papildomų idėjų..
 • Padidinkite pardavimų konversijas: Priimti lankytojus į savo tinklaraštį yra tik pusė kovos. Jei norite užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio, turėsite priversti tuos skaitytojus spustelėti informacinio biuletenio prenumeratos nuorodą arba nusipirkti produktą. Perskaitykite labai išsamų „Luana Spinetti“ vadovą apie konversijų ir lojalumo kūrimą pavadinimu „37 vartotojų įsitraukimo elementai – UX, konversijos, lojalumas idėjoms šiuo savo tinklaraščio aspektu“.
 • Padidinkite reitingą: Priekinis bet kurios „Google“ paieškos eilutės puslapis gali būti vadinamas geriausiu nekilnojamuoju turtu. Jei jūsų svetainė nepatenka į penkių ar šešių savo nišos srities svetainių reitingą, greičiausiai nesinaudosite dideliu srautu iš „Google“. Padidinti paieškos sistemos reitingą yra sunki užduotis. Galų gale, „Google“ keičia tai, ko jie nori. Vienas dalykas, kuris veikia dabar ir greičiausiai veiks ateityje, yra tiesiog rašyti puikų turinį.
 • Padidinkite Atgalinės nuorodos: Jei nenorite pasikliauti „Google“ ar jokiu kitu paieškos varikliu visu savo srautu, tada protinga investuoti šiek tiek laiko į atgalinių nuorodų kūrimą. Keli būdai, kaip padidinti nuorodas, yra kitų tinklaraščių komentarai (įsitikinkite, kad jūsų komentaras yra naudingas, o ne šlamštas), buvimas svečių tinklaraštininku ir prekybos saitai su kitais. Tiesiog įsitikinkite, kad su jumis susijusios nuorodos yra ir kokybiškos.

Atnaujinimo ciklas

Nekilnojamojo turto srityje galioja penkerių metų taisyklė, pagal kurią turėtumėte parduoti savo namą ir kas penkerius metus atnaujinti brangesnį. Šis langas leidžia jums gauti daugiausiai naudos iš savo namų ir atnaujinti didesnį už mažesnius pinigus. Laikui bėgant ir po kelių atnaujinimų būsite didesniuose namuose už panašią kainą, darant prielaidą, kad kiekvieną kartą naudosite savo kapitalą.

Taip pat atnaujinimo ciklą galite pritaikyti ir savo svetainėje, tačiau atminkite, kad internetas juda metmeniniu greičiu, palyginti su realiu gyvenimu. Tikriausiai geriausia atnaujinti savo tinklaraštį kas šešis mėnesius iki metų, kad būtų kuo didesnis augimas.

 • Išanalizuokite savo puslapius. Kurie sulaukia daugiausia srauto? Kurių mažiausiai? Ar kas nors turėtų būti atnaujintas, pakeistas ar ištrintas?
 • Pridėkite ką nors naujo. Vienas iš nuostabių dalykų, perkant naują namą, yra tai, kad įsigysite puikią SPA vonią ar požeminį baseiną. Kaip galite pridėti virtualų antžeminį baseiną į savo svetainę? Kas naujo ir pažangiausia, galite pridurti, kad dar niekas to nedaro?
 • Pridėkite prie savo „šeimos“. Viena iš privilegijų, priartinančių prie didesnių namų, yra galimybė padidinti savo šeimos dydį, susilaukti kito kūdikio ar persikelti pas senyvus tėvus. Kaip galite pridėti savo virtualiojo verslo šeimą? Ar turėtumėte samdyti rašytoją, kad galėtumėte sukurti 10 tinklaraščių įrašų per savaitę, o ne 5? Gal jums reikia viešųjų ryšių specialisto, kuris padėtų reklamuoti jūsų svetainę? Pažvelkite į būdus, kaip papildyti savo šeimą.

Daugeliu atžvilgių tinklaraštis yra tarsi nekilnojamasis turtas. Tai yra kažkas, į ką jūs investuojate ir išmokite mylėti bėgant laikui. Laikydamiesi šių paprastų taisyklių, jums pasiseks su savo tinklaraščiu ir tam tikra prasme jis gali jums tapti netgi vertingesnis nei jūsų pačių namai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map