Kaip uždirbti 10 000 USD per metus kaip ne visą darbo dieną dirbančių mamų tinklaraštininką

Kadangi užimta mama augina 2 specialiųjų poreikių vaikus, aš neturiu daug laisvo laiko rankose, kad uždirbčiau papildomų pajamų, kurių reikia mano šeimai. Tačiau mano dienoraštis leido man uždirbti pajamų per tas valandas, kurias man prieinama.


2015 m. Šios ne visą darbo laiką uždirbo daugiau nei 10 000 USD grynųjų. Aš taip pat uždirbau beveik 500 USD dovanų kortelėse ir išvežiau kelis šimtus dolerių kainuojančius produktus, įskaitant maistą, virtuvės reikmenis, žaislus ir dar daugiau. Čia yra mano patarimai, kaip tai padariau.

1. Prisijunkite prie tinklų, kurie, jūsų manymu, nesate kvalifikuoti F0211-Pajamų skaičiuoklėarba

Praėjusiais metais patyręs tinklaraštininkas mane paskatino prisijungti prie „Social Fabric“, nepaisant jų „reikalavimo“ žiūrėti daugiau puslapių, nei aš turėjau. Aš pasirašiau ir buvau patvirtintas. Per 6 mėnesius iš jų uždirbau daugiau nei 1 000 USD ir pateikiau paraišką tik apie 10% jų teikiamų galimybių, nes mano niša yra menka.

Net jei tam tikrai grupei keliami reikalavimai viršija jūsų puslapio rodinius, turėtumėte kreiptis, nebent jie aiškiai jums nurodo. Šiandien puslapių peržiūros prekės ženklams yra mažiau svarbios nei metrika, pavyzdžiui, įtraukimas ir pasiekiamumas. Jūsų konkretūs talentai tokiose srityse kaip amatų kūrimas, amatų projektai ar fotografija taip pat gali tapti vertingi tokiai grupei kaip „Socialiniai audiniai“.

Šią idėją taip pat galite pritaikyti tinklaraštininkų grupėms, kurios, jūsų manymu, esate per daug nepatyrusios, kad galėtumėte prisijungti. Aš esu keleto išskirtinių tinklaraštininkų grupių narys, jų palaikymas padėjo man augti ir suteikė galimybių. Sužinokite, kaip prisijungti prie reklaminės grupės, kad padidintumėte socialinės žiniasklaidos sąveiką.

2. Taikykite bet ką, kas tinka jūsų tinklaraščiui

Be „Social Fabric“, esu kelių tinklų, įskaitant:

 • Protingos merginos
 • „BlogHer“ įtakotojai
 • „Influencer“ centrinis
 • Tomosonas
 • Sverve
 • Masyvi įtaka
 • Ir dar…

Aš prisijungiau prie tiek daug, nes kai turite griežtą nišą, sunku gauti projektus, kurie atitiktų jūsų prekės ženklą. Atraskite daugiau „influencer“ programų, prie kurių prisijungsite.

Kreipkitės ir vėl taikykite į norimus projektus. Dėl pakartotinių pakartotinių paraiškų pateikimo aš buvau galutinai išrinktas šį rudenį vykstančiam vandens servetėlių projektui. Pažymėkite jums patinkančius prekės ženklus socialinėje žiniasklaidoje, pažiūrėkite, ar jie turi savo influencerių programas, ir pateikite jiems kūrybingų idėjų. Nedarykite tiesioginių apžvalgų, bet išsiaiškinkite, kaip galite priversti tą produktą spindėti įraše, kurį skaitytojai vertins. Pavyzdžiui, aš parašiau savo pranešimą apie vandens servetėles apie tai, kaip jie taip pat gali padėti jums saugiai išvalyti namus.

3. Derėtis dėl didesnių įkainių

Jums turėtų būti geriau mokama už tai, kuo puikiai jaučiatės. Jei nervinate reikalaudami didesnio tarifo, atsiminkite, kad susižavėjimas prekės ženklu reiškia:

 • Nuolatinė prekės ženklo reklama jūsų tinklaraštyje / socialinėje žiniasklaidoje
 • Mažesnės galimybės dirbti vienam iš konkurentų
 • Siekiama sukurti įrašą, kuris gali būti virusinis, ir juo dalintis
 • Vadovaukitės savo prekės ženklo tikslais, gairėmis ir autorių teisių politika
 • Galimybė prarasti skaitytojus, kuriems nerūpi rėmėjai

Dabar, jei tai neįtikina padidinti jūsų įkainių, pagalvokite apie tai: jūs tikrai negalite uždirbti daug pajamų iš internetinių dienoraščių kūrimo darbų, už kuriuos mokama 100–500 USD už įrašą ar projektą, nes turite įsitikinti, kad 50–80 proc. jūsų turinys nėra remiamas.

Jei prekės ženklas kreipiasi ir sako: „Mes mėgstame jūsų pranešimus šia tema“ arba „Jūsų fotografija stulbina“, atsitraukite nuo įkainių, atspindinčių jūsų vertę. Nepakenčia per aukštas žingsnis, tačiau per žemas žingsnis gali parodyti, kad jūs nevertinate savo darbo. Jums gali tekti išbandyti pirmyn ir atgal, kol atsiskaitysite už patogią kainą, kurią klientai nori mokėti. Sužinokite daugiau išsamių patarimų apie remiamų pranešimų paskirstymą.

4. Dos and Donts for Small Job

Paprastai mažos darbo vietos yra susijusios su socialine veikla, pavyzdžiui, „Tweets“ ar „Facebook“. Turite nepamiršti, kaip ši dalis paveiks bendrą prekės ženklą, todėl vėl priimkite tik tuos darbus, kurie atitinka jūsų prekės ženklą.

1. Nedarykite „Mažų darbų“ tinklaraščio įrašų

Venkite „mažų“ tinklaraščių įrašų. Geriau rašykite nemokamai jums rūpimam prekės ženklui, nei imkitės nedidelio atlyginimo už įrašą ar recenziją.

2. Laikykitės socialinių akcijų

„Tweets“, „Instagrams“, „Pins“ ir „Facebook“ bendrinimas trunka tik keletą akimirkų ir gali būti lengvai nustatomi arba suplanuojami.

3. Nustatykite taisykles

Aš nesidalysiu prekės ženklo atvaizdais savo „Instagram“, nes manau, kad tai užteršia mano prekės ženklą, bet aš tai darau gerai „Twitter“. Prieš pradėdami imtis mažų darbų, pagalvokite, ką jūsų srautai reiškia jums kaip prekės ženklui, ir atitinkamai nustatykite taisykles.

4. Žinokite, ko verta

1 USD ar mažiau yra per maža akcijai. Mažiausiai 4 USD vienai akcijai, tačiau akcijos gali būti siūlomos nuo 5–10 USD ar net didesnės, atsižvelgiant į jūsų sekėjų skaičių, platformą ir tai, ko prašote.

5. Prisijunkite prie „Izea“ arba „SocialPubli.com“

Su Izea aš siūlau „tweets“, pernai uždirbanti daugiau nei 200 USD. „SocialPubli“ yra naujas tinklas, teikiantis panašias paslaugas ir suteikiantis 50 USD kreditą naujiems influenceriams.

5. Strategiškai integruokite filialų skelbimus

Pažymėtina, kad iš filialų skelbimų galima užsidirbti pinigų. Yra du būdai:

1 metodas: reklamjuostės

Antraštės skelbimai veikia geriau, jei peržiūrite daugiau puslapių. Dėdami reklaminių juostų skelbimus turėtumėte juos integruoti ten, kur skaitytojai greičiausiai spustelės juos, pavyzdžiui, virš antraštės. Man nelabai pasisekė naudojant reklaminius skydelius, išskyrus kiekvieno įrašo apačią, kuris, manau, yra įkyrus.

2 metodas: Įtraukite nuorodas į straipsnį

Jei jūsų puslapio peržiūrų skaičius yra mažesnis, įdėkite atitinkamas filialų nuorodas į savo tinklaraščio ar informacinio biuletenio straipsnius. Tai natūraliai patenka į jūsų turinį, pvz., 10 geriausių knygų vadovą su nuorodomis ar partnerių nuorodomis apie receptų ingredientus.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip užsidirbti pinigų kaip filialui.

6. Pradėkite laisvai samdomą darbą

Jei niekada nesiėmėte šuolio dirbti laisvai samdomą darbą, dabar pats laikas. Tai yra didžioji mano pajamų dalis. Patarimas yra dirbti tai, kas jums gerai, todėl žiūrėkite į visus teigiamus atsiliepimus apie savo darbą ir laisvai samdomą darbą toje srityje.

Galbūt galėsite laisvai samdytis atlyginimą už kai kuriuos iš šių darbų, jei jau reguliariai naudojate šiuos įgūdžius savo tinklaraštyje:

 • Laisvai samdomas rašytojas
 • Fotografas
 • Vaizdo dizaineris
 • Redaktorius / korektorius
 • Faktų tikrintojas
 • Profesionalus paieškos sistemų optimizavimas
 • Socialinės medijos valdymas
 • Tinklaraščių kūrimas / tvarkymas

Raskite puikių laisvai samdomų tinklaraštininkų tinklų.

7. Dirbk protingiau

Norėdami sėkmingai gauti papildomų pajamų, taip pat turėtumėte laikytis šių rekomendacijų:

1 gairė: įvaldykite savo amatą

Įvaldykite vieną dalyką, kuris jums ypač patinka. Tai padės jums išsiugdyti autoritetą ir parduoti savo įgūdžius tiek savo tinklaraštyje, tiek ir ne.

2 gairė: tinklų kūrimo klausimai

Nuolatinis tinklas. Santykiai jūsų nišoje padės surasti galimybes, partnerius ir sustiprins jūsų prekės ženklą.

3 gairė: Tapkite geru laiko valdymu

Skirkite savo laiko prioritetui. Jei neturite daug laiko uždirbti pajamų, pirmiausia suskirstykite prioritetus pagal savo užduotis pagal eiliškumą, kiek jie moka (nuo mažiausiai iki minimumo), o tada pagal terminą.

4 rekomendacija: Laikykitės darbo grafiko

Laikykite šventas savo darbo valandas. Nustatykite darbo valandas ir saugokite jas nuo vaikų, šeimos laiko ir kitų įsipareigojimų. Man vyras supranta, kad uždaros durys reiškia, kad atliekamas apmokamas darbas, ir jis atsargiai to gerbia.

5 gairė: ar darai tai, ko esi vertas?

Patikrinkite savo investicijų grąžą. Už ką jūs mokate už pastangas, kurias dedate į projektą? Pvz., „Socialinio audinio“ projektai sukasi apie keliones, kurios kompensuojamos, tačiau jums gali tekti atsižvelgti į keliones, jei negalite lengvai patekti į prašomą parduotuvę..

Prisijungimas prie tobulesnių tinklų, pritaikymas ir paskirstymas, derybos, protingas pasirinkimas mažų darbų, laisvai samdomų vertėjų darbas ir sumanesnis darbas gali padėti panaudoti tinklaraščių rašymo patirtį pajamoms, gaunamoms ne visą darbo dieną..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map