Kaip užmegzti sėkmingą mamos tinklaraštį, 3 dalis: Tinklo kūrimas jūsų nišoje

Taip pat skaitykite: Tinklaraštininkų informavimas el. Paštu – 5 sėkmingi pranešimai, sukuriantys ryšius


2. Bendraukite su garsenybėmis ir dideliais vardais savo nišoje

Ką jūs turite pasidalyti su savo nišos minčių lyderiais, kurie gali paversti jus gerbiamu autoritetu?

Šie žmonės nebūtinai turi būti tinklaraštininkai, tačiau jie turi aktyviai dalyvauti socialinėje žiniasklaidoje. Ir kai sakau „stiprus“, neturiu omenyje 1 milijono sekėjų.

Kam nukreipti?

Kažkas, turintis 5–10 kartų jūsų pasekėjų, vis tiek gali jus išgirsti aukščiau už dinas, ypač jei esate stiprus jų gynėjas. Rinkdamiesi šiuos žmones, vėlgi, nekreipkite dėmesio į save.

Norite rasti savo nišoje vidutinio lygio minčių lyderius, kuriems sutinkate su daugumos (bet ne visais) laikais, kurie teikia vertingos ir netgi stebinančios informacijos jūsų auditorijai. Mažas nesutarimas laikas nuo laiko daro dalyką įdomų ir padaro jus nepakartojamu.

Natūralu, kad šias priežastis turėtumėte palaikyti tinklaraščių žinutėse ir socialiniuose tinkluose. Daugelis propagavimo kampanijų, kuriose anksčiau dirbau nemokamai, dabar davė pajamų. Tuo metu aš tiesiog galvojau, kad tai yra svarbi tema, apie kurią mano skaitytojai turėtų žinoti, tačiau tai įtvirtino mano reputaciją toje nišoje. Niekada nepraleiskite progos padėti minčių lyderiui srityje, kurioje esate aistringas.

Be to, toks dalijimasis puikiai tinka jūsų socialinei žiniasklaidai. Neseniai pakeitę „Facebook“ puslapius ir pašalinę šlamšto paskyras, dauguma mano kolegų ėmė gerbėjų puslapių stebėtojus. Tačiau pasidalinę kritine savo srities nišą teikiančia informacija iš svarbiausių savo srities tinklaraštininkų, mano stebėtojų, įsitraukimas ir matomumas per pastaruosius kelis mėnesius iš tikrųjų išaugo..

žalia seserija

Karen Lee, „Green Sisterhood“ įkūrėja – 

„Aš tinklaraščius rašau kelerius metus ir manau, kad buvimas panašiai mąstančiais žmonėmis yra nepaprastai svarbus gerinant savo srautą. Aš labai rekomenduoju užmegzti ryšius su kitais tinklaraštininkais, kurie rašo panašiomis temomis, prisijungdami prie grupių ir bendruomenių „Facebook“, „LinkedIn“ ar „Google Plus“. Dalytis idėjomis, savo įrašais ir palaikyti vieni kitus yra labai svarbu, jei norite patobulinti tinklaraščių rašymą. Kitas puikus būdas prisijungti yra prisijungti prie tinklaraščių tinklo, pavyzdžiui, „Green Sisterhood“, kurį kartu įkūriau. Aš sukūriau tinklą, kad galėtume vieni kitiems suteikti daugiau žinių, mokytis iš kitų ir palaikyti [vieni kitus], kai to reikia. Tai tinklaraščių šeima [kur] naudinga visiems. Raskite tinklaraščių tinklą, kuris atitiktų jūsų tinklaraščio stilių ir temą. Ir jums bus naudinga atsižvelgiant į tai, ką įdėjote “.

3. Sukurkite tvirtą ryšį su prekės ženklais

Galvodami apie prekės ženklus, dažnai galvojame ką nors gauti: produktą, rėmimą ir darbą tinklaraštyje. Tai yra puikūs dalykai, bet jums nereikia nė vieno iš jų, kad galėtumėte užmegzti ryšius su prekės ženklais.

Pradėkite Tweetinti, „Instagramming“ ir pažymėkite savo ir savo mėgstamiausius prekės ženklus. Pvz., Jei esate maisto tinklaraštininkas, paskelbkite mėgstamo prekės ženklo nuotrauką ir tai, kaip ją naudojate pusryčiams, priešpiečiams, vakarienei ir pan. Parašykite patrauklų komentarą, įtraukite dešiniąsias žymes ir nuostabias nuotraukas – būkite nuoseklūs!

Artėjantys prekės ženklai

Negalima tik šaukti. Verčiau rinkitės saują prekės ženklų, kuriuos jau mėgstate, ir išgirskite jų pagyrimus. Galiausiai prekės ženklai pastebės, bet greičiausiai nebūsite matomi labai dideliems prekių ženklams. „Disney“ gali net nematyti jūsų komplimentų „Twitter“, bet maža mama ir pop parduotuvė ar prekės ženklas, kurį dievinate?

Jie bus dėmesingesni ir gali apsvarstyti galimybę su jumis bendradarbiauti.

Štai kodėl verta patikrinti mėgstamų produktų puslapius, kad jie įsigertų į jų foną, ir tai, kas su jais naujiena. Buvau be galo sužavėta, kai „Nutiva“, vienas iš mano labai mėgstamų prekės ženklų, praėjusią savaitę man pasirodė „Twitter“. Peržiūrėkite šią geriausią patirtį, kaip prekės ženklai ir tinklaraštininkai gali dirbti kartu.

4. Dalyvaukite teisingose ​​konferencijose

Aš jau kalbėjau apie tai anksčiau: kaip konferencija gali padėti užmegzti ryšius, užmegzti kontaktus ir dar daugiau. Turėtumėte ieškoti tų, kurie tiksliai nukreipia į jūsų nišą, tokių kaip „Kelionių rašytojai“ & Fotografijos konferencija arba „ShiftCon“ – natūralios sveikatos erdvė. Tačiau jūs taip pat turėtumėte dalyvauti konferencijose apie tinklaraščių meną ir amatus bei socialinę žiniasklaidą.

Aš neketinu rekomenduoti „BlogHer“, tačiau yra tiek daug puikių konferencijų, ypač mamų tinklaraštininkėms: A tipo tėvų konferencija, „mama 2.0“ susitikimas, tinklaraščių konferencija. Vienas iš mano mėgstamiausių intymumo požymių yra „iRetreat“, kuris ruošiasi atrodyti kaip viena iš šių metų BEST konferencijų. Turėjau daug įžvalgų iš praėjusių metų „iRetreat“!

Vietinės, mažesnės, intensyvios dirbtuvių konferencijos taip pat yra geresnis sprogimas. Nuo 100 USD iki 250 USD jie sutaupo nakvynės išlaidas, yra intymesni užmezgant ryšius su kitais tinklaraštininkais ir suteikia intensyvius, koncentruotus mokymus tam tikra tema. Pavyzdžiui, koncentruotame internetinių dienoraščių tinklalapyje yra daugybė intensyvių vienos dienos seminarų už priimtiną kainą.

A tipas taip pat rengia vienos dienos seminarus, o daugybė mažesnių vietų iškyla visoje blogosferoje. Nepraleiskite šių puikių galimybių, jei negalite sau leisti 3 dienų kelionės į didesnes tinklaraštininkų konferencijas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me