Kaip užsidirbti daugiau pinigų internetiniams dienoraščiams: nišinės idėjos ir strategijos

„Ei, Džeri, kaip aš galiu užsidirbti pinigų tinklaraščiams kaip tu?“

Retkarčiais sulaukiu draugų ir šeimos narių klausimų „užsidirbk pinigų internete“.


Kai kurie nori kurti tinklaraštį ir užsidirbti pajamų iš interneto. Kiti – norėdami išvengti įprastų kamščių dirbti ar plėsti savo verslą internete ar mesti darbą nuo 9 iki 5 ir pan..

Aš tikrai noriu padėti tiems, kuriuos pažįstu, tai padaryti. Bet tiek daug galiu pasidalyti tik asmeninių susitikimų ar „Whatsapp“ ar „Facebook Messenger“ metu.

Taigi rašau šį ilgą straipsnį, kad pasidalyčiau pamokomis, kurias per pastaruosius 15 metų išmokau kaip tikrintojas.

Realiojo gyvenimo pavyzdžiai

Čia yra keletas mano svečio įrašų praeityje.

 • 3 dalykai, kuriuos galite padaryti dabar, kad patobulintumėte savo tinklaraštį
 • Tinklaraščių sudarymo įpročiai, siekiant padidinti jūsų sėkmės galimybes
 • Peršokimas į filialų rinkodarą: vadovas pradedantiesiems

2. Crowdsourcing postas

„Crowdsourcing“ įrašai yra geras būdas užmegzti ryšį su kitais savo nišoje esančiais tinklaraštininkais ir pasidalyti vienas kito socialinės žiniasklaidos sekėjų dėmesiu.

Pasinaudodamas šia strategija pasiekiau gerų rezultatų (ir mačiau, kad daugelis kitų pasiekė). Šis „Triberr“ rinkodaros pranešimas, kurį aš neseniai per trumpą laiką įtraukiau į daugiau nei 1000 tviterių..

Realiojo gyvenimo pavyzdžiai

facebook skelbimasŠtai keli skelbimų pavyzdžiai, kuriuos neseniai padariau „Facebook“.

Taip pat skaitykite – 20 ne pagal interesus pagrįstos taikymo idėjos jūsų kitai FB skelbimų kampanijai.

4. Sindikuokite tinklaraščių įrašus į kitas populiarias svetaines

Reklamuokite savo tinklaraštį svetainėse, kuriose skelbiamas kitų turinys; savireklamuoti, elgetauti, papirkti ar šantažuoti (gerai, aš juokauju), kad redaktorius priimtų jūsų tinklaraščio kanalus į jų sindikaciją.

Norėdami pritraukti srauto, įsitikinkite, kad nauji įrašai susieti su senuoju turiniu. WHSR tinklaraštis yra sindikuotas daugeliui populiarių svetainių, įskaitant „Social Media Today“ ir „Business 2“ bendruomenę.

5. Dalyvaukite konferencijose

žiniatinklio svetainė

Suraskite naujų tinklaraštininkų draugų ir reklamuokite vienas kito tinklaraščius. Man ypač nepatinka kalbėtis su nepažįstamais žmonėmis (nuoširdžiai man tai labai blogai).

Tačiau ankstesnis mano apsilankymas „WebSummit 2014“ Dubline man atnešė naujos patirties ir turiu sutikti, kad tai yra veiksmingas būdas reklamuoti tinklaraštį.

6. Tinklaraščio komentarai

Palikite konstruktyvius komentarus kitų tinklaraščiuose (neskelbkite šlamšto!). Rašykite taip, kad žmonės norėtų daugiau sužinoti apie jus.

Čia yra puikus pavyzdys, kad kažkas pasielgė teisingai.

malūnininko komentarasPirmiausia ponas Milleris įsigilina į keletą detalių, pateikdamas unikalią, su pradiniu įrašu susijusią perspektyvą, tuo pačiu pranešdamas skaitytojams apie jį ir jo aktualumą šia tema. Dalindamasis savo patirtimi, jis demonstruoja savo patirtį paieškos srityje, atkreipia mano dėmesį ir atkreipia mane, norėdamas daugiau sužinoti apie jį … tiek, kad spustelėjau jo „Moz“ profilį ir dabar seku jį „Twitter“.

7. Forumo paskelbimas

Savo nišoje raskite tinkamus forumus („Google“ paieška „raktinis žodis“ + inurl: forumas), paskelbkite naudingą turinį / atsakymus, reklamuokite savo svetainę parašo nuorodose arba atsisakykite nuorodų savo forumo žinutėse, bet tik tada, kai tai tinkama.

8. „Google+“ bendruomenė

„Google+“ bendruomenė veikia beveik taip pat, kaip ir forumas – raktas į sėkmę yra suteikti daug vertingos informacijos bendruomenės nariams mainais už stebėjimus socialinėje žiniasklaidoje ir tinklaraščių lankymą..

9. Nemokamų įrankių ir dovanų išdavimas

Visi mėgsta nemokamus daiktus. Juk kas nemėgsta ką nors gauti nemokamai?

Tačiau atminkite, kad ne visos nemokamos dovanos yra geros savaime. Turite pasiūlyti ką nors paklausaus, kad suteiktumėte visuomenei priežastį pasikalbėti ir pasidalyti savo tinklaraščiu socialinėje žiniasklaidoje. Atminkite, kad visa to esmė yra srauto gavimas.

Mano pagrindinis „Web Hosting Secret Revealed“ (WHSR) verslas yra prieglobos paslaugų reklamavimas. Užuot įsitraukusi į perkrautą „Google SERP“, radau geresnių šansų, skirtų interneto dizaineriams, kurie, tikėtina, naudojasi mano prieglobos patarimais. Norėdami nusistatyti vietą auditorijai, sukūriau daugybę nemokamų žaidimų.

Tos daugybė nemokamų piktogramų? Yep – nemokamos programos, skirtos mano pagrindinei auditorijai.

Nemokamos piktogramos iš tikrųjų pelnė nemažą tinklaraščio dėmesį, pritraukdamos naujų lankytojų ir socialinių pasekėjų. Jei jus domina, tai tik keli iš internetinių dienoraščių, kuriuose aprašytos mūsų nemokamos knygos.

 • http://psdreview.com/free-icon-sets-free-flat-social-media-icons-sets/
 • https://www.buildthis.io/free-logos/

10. „Twitter“

Socialiniai pasekėjai tiesiogiai koreliuoja su pajamomis.

Pajamos vs „Twitter“ sekėjaiPajamos vs „Twitter“ sekėjai

Daugelis tinklaraštininkų domisi, kokia metrika reikia pasitikėti, kai reikia padidinti savo pajamas. „Authority Hacker“ vaikinai pajamas koreliavo su daugybe metrikų ir nieko nebuvo arčiau nei socialinio „Twitter“ sekėjai.

Jei norite padidinti savo pajamas, sutelkite dėmesį į bendravimą su žmonėmis socialinėje žiniasklaidoje ir jų įtraukimą į savo turinį. Tai yra geriausias jūsų smūgis, siekiant pagerinti jūsų esmę!

Auga jūsų „Twitter“ sekėjų skaičius & eismas 

Keletas greitų patarimų, kaip padidinti savo sekėjų skaičių ir nukreipti srautą iš „Twitter“:

 • Čivink dažnai. Jei norite, kad jūsų stebėtojai retransliuotų ir spustelėtų jūsų „Twitter“ saitus, pirmiausia turėsite pasirodyti jų „Twitter“ sienoje. Tam naudoju papildinį pavadinimu „Atgaivinti seną paštą“ ir kiekvieną antrą dieną 20–25 minutes praleidžiu „Commun.it“, kad galėčiau bendrauti su savo „Twitter“ stebėtojais..
 • Tikrai susisiekite su savo pasekėjais. Paprasta asmeninė žinutė yra 100 kartų geresnė už šimtų konservuotų pranešimų išpūtimą.
 • Būk hiperaktyvus – reaguok į kitų tweets, prisijunk prie populiarių pokalbių ir tweet madingų žymų.

Pajamų idėjos: 3 protingi būdai užsidirbti pinigų iš savo tinklaraščio

Mes dar nebaigėme.

Iki šiol jūs sužinojote –

 1. Kaip rasti pelningą nišą ir
 2. Kaip rasti tikslinį srautą į jūsų tinklaraštį.

Laikas paskutiniam mūsų dėlionės kūriniui – kaip užsidirbti pinigų savo tinklaraščio lankytojams.

Šiame skyriuje daugiausia dėmesio bus skiriama trims konkretiems būdams užsidirbti pinigų iš jūsų tinklaraščio srauto per ilgą laiką.

Nepaisant to, atminkite, kad yra daugybė būdų užsidirbti pinigų internetu. Jei pažiūrėsite į Ashley Faulkes straipsnį, kuriame jis pateikė daugiau nei 100 internetinio verslo idėjų; pamatysite, kad internetiniai dienoraščiai yra tik dalis vaizdo. Klausimai, kuriuos užduoti sau, kaip pateikiami Ashley pasiūlymai, yra šie:

 • ką galite padaryti, kad greitai uždirbtumėte pinigų (pakeiskite savo darbą)
 • ką tu nori daryti ilgainiui
 • kokius įgūdžius, žinias turite pasiūlyti pasauliui
 • kokios tavo aistros

1 idėja – rašykite ir parduokite el. Knygą

El. Knygos pardavimas yra klasikinis dienoraščių vertimo būdas.

El. Knygos siūlo daugybę privalumų:

 • Norėdami juos sukurti, jums tereikia turimų žinių
 • Mokamos elektroninės knygos sukuria jūsų, kaip eksperto, autoritetą
 • Galite juos parduoti keliose platformose (pvz., „Amazon“ ir „Payhip“)
 • Jie gali tapti puikiais pasyvių pajamų šaltiniais
 • Jie gali efektyviai papildyti jūsų pardavimo kanalą kaip mažesnės vertės pasiūlymai

Daugelis ekspertų pradėjo vardinti save naudodami el. Knygą. „I Will Teach You Be Be Rich“ įkūrėjas Remit Sethi ir vienas svarbiausių internetinio verslo ekspertų pardavė savo pirmąją knygą už 4,95 USD.

1 paveikslėlis 1 knygaPirmoji „Ramit“ e-knyga – „2007 m. Kicking Ass vadovas“.

Ši knyga paskatino „New York Times“ bestselerį ir 14 skirtingų „premium“ produktų, kurie pavertė jį labai turtingu žmogumi – visi visiškai internete ir pirmiausia parduodami per jo tinklaraštį.

Štai procesas, kurį galite atlikti rašydami el. Knygą:

 1. Pasirinkite temą. Parašykite apie tai, ko jūsų auditorija nori išmokti, bet to negalima išmokyti viename tinklaraščio įraše. Daugelis yra pasirengę mokėti už tai, kad ši informacija būtų teikiama vienoje vietoje.
 2. Sukurkite kontūrą. Tai padės organizuoti jūsų idėjas, kai rašote.
 3. Kiekvieną dieną blokuokite laiką rašymui. Nebūkite tas asmuo, kuris pradeda elektroninę knygą ir niekada jos nebaigia. Blokuokite valandą kiekvieną dieną, dvi valandas, 15 minučių – nesvarbu, kiek laiko. Tiesiog parašyk.
 4. Perkelkite jį į gerai atrodantį el. Knygos šabloną. Čia yra keletas iš „HubSpot“.
 5. Suprojektuokite dangą (pvz., „Canva“) arba sumokėkite laisvai samdomam darbuotojui už tai (laisvai samdomas dizaineris vidutiniškai kainuoja ~ 26 USD / val. Pagal mano išlaidų apklausą)
 6. „Photoshop“ dangtelį įdėkite į 3D el. Knygos atvaizdą. Pat Flynn sukūrė puikų vaizdo įrašą, kaip tai padaryti.

Jūs baigėte! Dabar reklamuokite tai pagal savo širdies turinį.

2 idėja: reklamuokite dukterinius produktus pagal įvairius scenarijus

Jei jau diskutuojate ir rekomenduojate savo auditorijai produktus ir paslaugas, kodėl gi ne uždirbti pinigų iš jūsų nurodytų žmonių??

Tai jūsų skaitytojams nieko nekainuoja, o jūs uždirbate komisinius, kai tik vienas iš jų perka produktą.

Partnerių marketingas gali būti puikus pajamų šaltinis už nedidelį papildomą darbą. Peržiūrėkite šias idėjas, kaip įtraukti dukterinių įmonių pardavimus į savo pajamas:

1- Raskite galimybių savo dabartiniame turinyje

Pirmiausia peržiūrėkite jau paskelbtus straipsnius ir ieškokite paminėtų produktų ar paslaugų. Suradę juos, tiesiog eikite į kiekvieną svetainę ir suraskite puslapį „Filialai“.

Tada vykdykite instrukcijas, norėdami tapti filialu. Tapę tokiu paprastai gausite unikalų stebėjimo ID, kurį norite įterpti kiekvieno URL pabaigoje.

Kai lankytojas spustelės tą URL su jūsų ID ir nusipirks produktą, jūs uždirbsite pinigų.

2 – Raskite naudotų produktų / paslaugų galimybes

Sudarykite visų jūsų naudojamų produktų ir paslaugų sąrašą. Aš naudoju daug internetinės programinės įrangos, susijusios su mano verslu. Tai gali būti puikios galimybės gauti dukterines įmones.

Kadangi dar neturite jų, turėsite juos sukurti.

Štai ką aš siūlau:

 1. Užrašykite, kaip naudojate produktą ar paslaugą. Ar tai padeda supaprastinti jūsų darbą? Ar tai padeda SEO? Ar tai padeda susisiekti su įtakingais tinklaraštininkais?
 2. Sukurkite internetinio dienoraščio įrašo mokymo programą, kurioje mokote auditoriją, kaip pasiekti tą patį rezultatą naudojant tą produktą ar paslaugą.
 3. Susiekite su produktu ar paslauga ir pridėkite savo unikalų stebėjimo ID.
 4. Reklamuokite šį įrašą savo auditorijai, socialinėje žiniasklaidoje ir bet kokiuose internetiniuose centruose, užpildytuose žmonių, kurie gali norėti tų pačių rezultatų.

Jūs mokate žmonėms naudingą nemokamą informaciją ir už tai gausite pinigų.

3 – Raskite norimo naudoti produkto / paslaugų galimybes

Norite naudoti tam tikrą produktą, bet negalite jo sau leisti? O kas, jei galėtumėte susigrąžinti pinigus per palyginti trumpą laiką?

Jei produktas turi partnerių programą, tai yra reali galimybė.

Pirmiausia sudarykite norimų naudoti produktų / paslaugų sąrašą. Tada eikite į jų svetaines ir pažiūrėkite, ar jie neturi partnerių programos.

Jei jie tai daro, nusipirkite produktą ir užsiregistruokite. Tada naudokitės ja, sukurkite atvejo analizę / vadovėlį ir reklamuokite skelbimą auditorijai, kaip jūs darėte anksčiau.

Šie įrašai ilgą laiką gali išlikti aktyvūs, todėl gaunamos pasyvios pajamos už kiekvieno straipsnio gyvenimą.

4 – Reklamuokite dukterinius produktus el. Pašto automatiniame atsakiklyje

El. Paštas yra galinga rinkodaros priemonė. Tai vienas iš nedaugelio kanalų, kuriuos žmonės tikrina kiekvieną dieną ir nori parduoti.

El. Pašto automatinis atsakiklis yra automatizuota el. Laiškų seka, kuri siunčiama žmonėms prenumeruojant jūsų el. Pašto adresus.

Čia yra mano dvi mėgstamiausios paslaugos:

 1. „GetResponse“
 2. „MailChimp“

Abu jie leidžia nustatyti automatinį atsakiklį.

Panašiai kaip dukterinių produktų reklamavimas savo tinklaraštyje, šių produktų reklamavimas el. Pašto automatiniame atsakiklyje gali duoti pasyvių pajamų.

Galite juos tiesiogiai reklamuoti el. Laiškuose arba susikurti internetinių dienoraščių mokymo vadovus ir juos reklamuoti. Bet kuriuo atveju yra galimybė atsiskaityti grynaisiais.

Štai ką siūlau naudoti su jūsų automatiniu atsakikliu:

 • Pradėkite nuo kelių pirmųjų el. Laiškų naudingu turiniu, kuris nieko neparduoda. Tai padės sukurti pasitikėjimą naujais abonentais.
 • Pabarstykite santykių kūrimo el. Laiškus, pavyzdžiui, klauskite savo abonentų, ar galite jiems padėti kuo nors. Tai taip pat padidins pasitikėjimą ir sumažins prenumeratų skaičių.
 • Reklamuodami produktą, sutelkite dėmesį į rezultatus, kuriuos jie gali gauti, o ne į patį produktą. Jei gavote rezultatų naudodamiesi, būtinai paaiškinkite juos išsamiai. Tai padės parduoti už jus.

3 idėja: priimkite darbo lentą

Darbo skelbimų lentos suderina darbo ieškančius asmenis su darbdaviais. Jie gali pasiūlyti visą darbo dieną vykstančius koncertus, ne visą darbo dieną ar pagal sutartį.

Pavyzdžiui, „Problogger“ darbo taryba suderina tinklaraštininkus su įmonėmis, norinčiomis pasamdyti ką nors, kad sukurtų jiems turinį.

Jei turite autoritetų savo erdvėje ir ieškote darbo ieškančių asmenų su darbdaviais, galite surengti darbo tarybą ir užsidirbti pinigų kiekvieną kartą, kai darbdavys nori paskelbti darbo vietą.

Taip pat galite mokėti darbo ieškantiems asmenims už prieigą prie lentos.

„Problogger“ darbo lenta„Problogger“ darbo lenta

TL; DR / Apvyniojimas

Jei iš šio straipsnio galite atimti tik tris pagrindinius dalykus:

 1. Taip, jūs galite užsidirbti pragyvenimui naudodami internetinius dienoraščius. Kai kurie populiariausi tinklaraštininkai reguliariai uždirba beveik šešis skaičius per mėnesį.
 2. Geriausi užsidirbimo iš savo tinklaraščio būdai: reklama, filialų rinkodara, savų produktų ir paslaugų pardavimas.
 3. Jūsų tinklaraščio turinio kokybė yra nepaprastai svarbi. Bet kad galėtumėte uždirbti pinigų, jūsų tinklaraštis taip pat turi būti pelninga niša ir gauti pakankamai tikslingo srauto.

Imtis veiksmų!

Šiame įraše pasidaliniau daugiau nei keliolika asmeninių tinklaraščių kūrimo taktikų, patarimų ir idėjų. Būčiau labai, labai laiminga, jei tai kai kuriuos iš jūsų įkvėptų žengti kitą žingsnį ir pradėti gauti pajamų iš savo tinklaraščio naudojantis minėtomis strategijomis.

Štai paskutinis priminimas prieš baigiant šį įrašą: Rezultatai atsiranda iš veiksmo.

Daugelis praeityje pas mane atėjusių žmonių turėjo pakankamai išteklių (įgūdžių, žinių, laiko) tinklaraščiui kurti ir užsidirbti. Bet jiems nepavyko – nes jie taip pat turėjo daugiau pasiteisinimų atidėti savo planus ir laukti, kol žvaigždės suderins.

Aš galiu jums parodyti tik kelią ir pašalinti kelias kliūtis. Norėdami pasisekti, turėsite patys nueiti kelią.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me