Kaip užsidirbti pinigų internetiniams dienoraščiams: Tapkite produktų apžvalgininku

Santrauka (TL; DR)


Sužinokite apie geros apžvalgos sudedamąsias dalis ir kaip išdėstyti savo pirmuosius koncertus nemokamai gaminiams, kelionėms ar paslaugoms mainais už nuoširdžius atsiliepimus.

FPK atskleidimas: Šiame straipsnyje naudojamos filialų nuorodos. WHSR gauna siuntimo mokesčius iš kai kurių bendrovių, išvardytų šioje svetainėje.

Vienas didžiausių tinklaraštininko malonumų yra produktų apžvalgų rašymas. Jaudulys gauti pakuotes paštu, jaudulys ieškant naujo produkto, kuris padėtų mano šeimai, ir džiaugsmas užsidirbti pinigų iš jaukių namų paskatino mano karjerą profesionaliame tinklaraščių rašyme..

Taigi kaip pradėti? Šis pagrindas parodys, kaip pradėti dirbti kaip produkto apžvalgininkui.

atostogų dovanų vadovasAtostogų dovanų vadovas su apžvalgomis & filialų saitai

Peržiūrimų elementų pasirinkimas

Pirmas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų auditorija. Ar tai yra kažkas, kas tik jums naudinga, ar galėtumėte natūraliai rekomenduoti šį produktą draugui, kuris atitinka jūsų tikslinę auditoriją? Jūs tikrai galite peržiūrėti kiekvieną jūsų siūlomą gaminį, tačiau įsitikinkite, kad jūsų produktai atitinka visus šiuos tris punktus:

  • Jie yra kažkas, ko norite ir galite naudoti;
  • Domina / naudoja jūsų skaitytojus ar norimą auditoriją; ir
  • Pritaikykite savo tinklaraščio temą.

Jei ne, atrodo, kad jūsų apžvalga yra savaime naudinga.

Jūs esate influenceris

Pradėkite galvoti apie save kaip paveikėją: galite paveikti savo auditorijos elgesį ir pirkimo įpročius.

Kai jūsų skaitytojai pasitikės jumis, natūraliai norėsite rekomenduoti jiems naudingus dalykus. Jei yra produktų, paslaugų ar net vietų, kurios jums jau patiko, kurios atitinka jūsų tinklaraščio dėmesį, eikite į priekį ir parašykite apie juos. Tai padarius, tu esi influenceris – viskas taip paprasta.

Iš pradžių nemokėsite nei nemokamų, nei nemokamų produktų, tačiau galite lengvai užsidirbti iš savo atsiliepimų.

Sukurkite tinklaraščio įrašą, kuriame rekomenduojami produktai, ir įdėkite į savo filialų nuorodas iš programų, tokių kaip „Amazon“ partnerių programa, Komisijos jungtis ar „Dalykis pardavimo“. Idėjos apima atostogų dovanų vadovus, receptus su filialų nuorodų ingredientais, keliones, internetines publikavimo priemones, prieglobą, tinklaraščio papildinius ar „privalomus turėti“ įrašus, kuriuose yra tokių dalykų kaip naujausios technologijos, sezoninės mados ar grįžimas į mokyklą..

Pavyzdys yra dovanų vadovas, kurį savo skaitytojams sukūriau per praėjusias Kalėdas (žr. Dešinį paveikslėlį). Dovanų vadovai yra puikūs, nes augdami galite imti mokesčius įmonėms už jūsų vadovo dalyvavimą.

Peržiūrimų elementų radimas ir pasirinkimas

Bendrosios auklėjimo tinklaraštyje bus platus produktų pasirinkimas. Tačiau tinklaraštyje apie „ekologišką gyvenimą su vaikais“ bus mažesnis atitinkamų produktų ir paslaugų pasirinkimas – tik ekologiškos vaikiškos prekės. Skelbimas apie naujausią technikos prietaisą ten nebus rodomas su ta auditorija.

Kitas ypatingas produktas, kurį gana gera peržiūrėti ir reklamuoti, yra žiniatinklio prieglobos paslaugos. Kodėl? Kadangi tai yra „minkštas“ produktas, kurio paklausa yra aukšta – kiekvienam asmeniui, norinčiam prisijungti prie interneto, reikia žiniatinklio prieglobos. Jums to reikia ir naudokite. Taigi kodėl gi neperžiūrėjus savo žiniatinklio prieglobos?

Šeimos produktus galima reklamuoti „ShareASale“ svetainėje. Asmeniniams poreikiams pritaikytų kūdikių knygų pardavėjas „Aš matau mane“ moka 10% už kiekvieną nurodytą pardavimo filialą. Šiuo metu „ShareASale“ (registracija) yra išvardytos 152 su šeima susijusios įmonės.

Puikios apžvalgos sudedamosios dalys

Rašant apžvalgą yra keletas dalių, kurios patraukia jūsų auditoriją ir yra naudingos būsimiems klientams, kurie ateina į jūsų kelią.

1. Akį traukianti nuotrauka

Prekiniai ženklai LOVE IT, kai norite, kad jų produktas atrodytų gerai, todėl darykite daug nuotraukų ir darykite viską, ką norite, kad vaizdas atrodytų gerai.

Jei tai maisto gaminimo produktas, parodykite produktą ir gautą patiekalą, kurį sukūrėte. Jei negalite gerai nufotografuoti, paprašykite kliento atvaizdo – geriau turėti tai, kas atrodo gerai, nei visai nieko, bet jūs turite išmokti daryti pagrįstai geras nuotraukas. Kelionių apžvalgos suteikia puikių nuotraukų, tačiau gali reikėti kūrybingai tarnauti.

Pvz., Jei peržiūrėjote valymo tarnybą, galite nusifotografuoti ant sunkvežimio, komandos ir jų įrangos logotipo bei prieš / po jų valomų vietų nuotraukų.

Žemiau yra „Frozen“ knygų apžvalga. Atkreipkite dėmesį, kad turiu kelis atvaizdus, ​​kuriuos galima nuleisti į viršų, todėl galiu retkarčiais pakartoti repinaciją ir kiekvieną kartą keisdamas skelbimų lentą ir temą..

Produkto apžvalga - vaikiškos knygosPadarykite atvaizdus, ​​kuriuos galima prisegti

Kitas pavyzdys – jei pažiūrėsite į Jerry „InMotion Hosting“ apžvalgą – jis naudoja daugybę pridėtinės vertės nuotraukų ir diagramų, kad papildytų rašymą.

Išsamiai aprašyti naudojami GIF animuoti paveikslėliai ir didelės raiškos vaizdai.zarbee atvaizdasAtvaizdą pateikė klientas (Zarbee)

2. Šios prekės ar paslaugos pranašumai

Parašykite viską, kas jums patinka, apie šį produktą, tačiau atkreipkite dėmesį ir į tai, ką šiuo metu reklamuoja prekės ženklas.

Pvz., Jei tai yra alergijos produktas ir jis yra pavasaris, galite pateikti turinį, kiek sudėtingas šis metų laikas jums ir kitiems alergiškiems žmonėms..

Atsargiai: būk sąžiningas! Nesusitvarkykite; pabrėžkite teigiamus dalykus, kurie jums patiko ir kurie tinka prekės ženklo kampanijai, jei įmanoma, ar tik laikykitės faktų. Surašykite kuo daugiau teigiamų dalykų ir pabrėžkite tai, kas jums patiko.

Savo sezoninėje „Zarbee’s“ reklamos kampanijoje aš panaudojau jų nuotrauką, nes dar negavau produkto.

3. Trūkumai

Vienų metų konferencijoje aš lankiausi Q&A su prekių ženklų skydeliu. Kritinis atėmimas, kurio sužinojau iš prekės ženklo atstovo, buvo tas, kad niekas nėra tobulas. Jei parašysite 100% teigiamą apžvalgą, niekas jumis nepatikės ir prarasite patikimumą.

Rašykite apie trūkumus, bet būkite švelnus.

Atminkite, kad bandote žmones priversti pirkti šį produktą. Tačiau jei produktas yra apgaulingas arba trūkumų yra per daug, kad jį iš tikrųjų rekomenduotumėte, ir gavote produktą užmokestį, nedelsdami susisiekite su pardavėju ir paklauskite jų, ką daryti. Jie gali norėti, kad nustotumėte dirbti su peržiūra, jie gali ištaisyti trūkumą arba gali nežinoti apie problemą ir paprašyti atidėti paskelbimą. Kalbėjimas su jais visada yra atsakymas ir tai suteikia jiems teigiamą požiūrį į jus.

„SiteGround“ apžvalgaNebijokite nurodyti produkto / paslaugos trūkumų, net jei mokate iš įmonės. Čia yra Jerry’s „SiteGround“ apžvalgos ekrano kopija – atkreipkite dėmesį į trūkumus, kuriuos jis nurodė apžvalgoje.

4. Jūsų bendra nuomonė ir informacija apie produktą

Išvardiję teigiamus ir trūkumus, galite pareikšti savo bendrą nuomonę – būkite kūrybingi, kiek jums patinka. Sukurkite įvertinimo sistemą, parodykite nykštį, parodykite besišypsantį vaiką – bet kas jums labiausiai tinka.

Galiausiai pateikite išsamią informaciją apie produktą, ypač nuorodą, kur jį gauti.

Šilko pieno apžvalgaPapasakokite įtikinamą istoriją, kaip parodyti prekės ženklus savo tinklaraštyje.

5. Įtikinamas pasakojimas, kad juos būtų galima suvynioti

Šiandien pasakojimas yra geriausias būdas parašyti gerą kopiją. Tai dar vienas dalykas, kurį prekės ženklai myli.

Jei tai pakankamai gerai, jie gali net pasidalyti jūsų apžvalga su savo auditorija – ir tai puikus jūsų tinklaraščio rodymas. Jei pradėsite nuo įtikinamos asmeninės istorijos ir to, kaip produktas prisidėjo prie jūsų gyvenimo, taip pat sulauksite geresnio skaitytojų atsakymo. Jei tai pakankamai gerai, jie gali net pasidalyti jūsų apžvalga su savo auditorija – ir tai puikus jūsų tinklaraščio rodymas.

Apmokėtoje apžvalgos kampanijoje, kurią aš padariau dėl „Šilko“ – mano rašymą paskatino mano nusivylimas, ką daryti su per daug bananų mano namuose!

6. Visiškas atskleidimas ir tinkamas susiejimas

FPK nuostatose reikalaujama, kad jūs atspausdintumėte internetinius dienoraščius apie bet kokias kompensacijas, įskaitant grynuosius pinigus, produktus nemokamai ar su nuolaida, kuponus, dovanų čekius, įėjimą į konferenciją / renginį ar bet kokią išmoką..

Tai padarykite įrašo viršuje arba prieš bet kokias nuorodas. Jei negavote produkto nemokamai, bet naudojatės savo partnerių nuorodomis, PRIVALOTE atskleisti.

Norėdami atskleisti informaciją socialinėje žiniasklaidoje, naudokite tinkamas žymes. Skelbimams ir socialinei žiniasklaidai naudoju „#ad“, nes ji yra trumpa ir lengva prijungti prie bet kurio lizdo. Galite pateikti savo įrašą „Gavau šį produktą peržiūrai, tačiau visos nuomonės yra mano pačios“ apie produktus, kuriuos gavote nemokėdami.

Nepamirškite atskleisti, ar gavote nemokamą produktą, net jei apie juos tiesiog siautėjate kitą kartą. Tai painu, tačiau geriausias mano girdėtas patarimas yra „Jei kyla abejonių, atskleisk“.

Galiausiai visada nurodykite „nesekite“ savo nuorodoms, dukterinėms įmonėms ar kitaip. Jei prekės ženklas atsisako priimti šias rekomendacijas, eikite pėsčiomis.

Tai tik dalis sąrašo, ką turite padaryti, kad jūsų tinklaraštis nebūtų teisiamas.

Produktų, kurie jau priklauso jums ir už kuriuos negavote jokios kompensacijos, galite praleisti – nebent norėtumėte atskleisti, kad nieko negavote mainais už pranešimą.

Paremtas posakio žodžių atitikimas viršujeAnksčiau minėto rėmimo ir šalia produkto nuorodos pavyzdys. Į pavadinimą „#ad“ įtraukta automatizuota socialinės žiniasklaidos reklama.

Kur įsigyti jums patinkančių produktų?

1. Ženklinantys prekių ženklai

Visiškai priimtina pažymėti prekės ženklus, kad peržiūrėtumėte jums patinkančius produktus. Kuo mažesnis verslas, tuo didesnė tikimybė, kad įvertinsite kai kuriuos apžvalginius produktus.

Jums gali būti pasiūlyti kuponai, o ne produktas, kurį norite pradėti. Nurodykite, kodėl auditorija jiems tinka, kaip jie reaguos į produktą ir ką jūs jiems padarysite. Apsimesti, kad rašote viršelį, kurį prašote įsidarbinti!

Nepamirškite įtraukti savo statistikos ir medijos rinkinio.

2. Partnerių tinklai

Partnerių marketingas yra išsivysčiusi pramonė ir tapo pagrindiniu internetinių pajamų šaltiniu daugeliui mamų (be kitų) tinklaraštininkų. Dukterinis rinkodaros specialistas reklamuoja jums išskirtinį produktą ar paslaugą, kurį galima stebėti naudojant nuorodas, kodus, telefono numerius ir pan. Tada jūs uždirbate dalį pajamų, kai pardavimas vyksta per jūsų unikalią nuorodą.

Partnerių tinklas dažnai yra platforma, kuri veikia kaip tarpininkas tarp dukterinės įmonės ir prekės ženklų (dar žinomas kaip prekybininkai). Tai yra dalis filialų rinkodaros lygties, kurios tendencija išnykti, nes dauguma filialų tiesiogiai užsiima produktais / paslaugomis, tačiau tai vis tiek yra svarbi informacija, kurią reikia žinoti.

Paprastai filialų tinklą prekybininkai dažnai naudoja norėdami valdyti savo filialų programą ir veikia taip pat kaip savo produktų duomenų bazė. Tada leidėjai gali pasirinkti produktą, kurį nori reklamuoti, atsižvelgiant į jų rinką.

„Commission Junction“ ir „Sale sale“ yra du populiariausi filialų tinklai.

3. Produktų apžvalgos svetainės

Naujokams rekomenduoju „Tomoson“, kuriame yra daug kampanijų tinklaraštininkams, turintiems mažą auditoriją. Asmeniškai aš pradėjau nuo „BlogPRWire“ ir „SheSpeaks“. Taip pat galite išbandyti „MomSelect“, „MomItForward“ ir „Bloggy Moms“.

Pradėję kurti auditoriją, galite užsiregistruoti vietose, kur reikia aukštesnio lygio puslapio peržiūrų, pvz., „MomCentral“, „Clever Girls“ ar „Social Fabric“..

„Tomoson“ - mokamos peržiūros galimybėsMokamos galimybės „Tomoson“.

4. Kvietimai į renginius

Tai padės tinklaraštininkų santykiai ir palaikymo grupės.

Šį pavasarį dalyvavau „Time to Play Magazine“ tinklaraštininkų žaislų renginyje Niujorke, kur įmonės pristato naujus žaislų leidimus ir demonstracines versijas, rinkdamos tinklaraštininkų vizitines korteles. Tokio tipo renginiai paprastai yra tik kvietimas, todėl verta prisiregistruoti vietos tinklaraštininkų grupėje, panašiai kaip jūsų nišoje. Dvi grupės, kurioms priklausau, yra „Philly Social Media Moms“ ir „Green Sisterhood“. Dalijamės renginiais, reklama, galimybėmis, profesionaliais patarimais ir reklamuojame vieni kitų svetaines.

Nepakankamas, per didelis tiekėjas ir apsaugokite save

Kai prekės ženklas sudomins jus, vykdykite peržiūros užklausos gaires.

Jei jie prašo kažko neetiško, prieš pradėdami, nusukite jį žemyn. Gerbiami, patyrusių tinklaraštininkų prekės ženklai siųs jums nuorodas į jų svetainę, o ne šlamšto teksto nuorodas. Pažadėkite pagrindus – pavyzdžiui, 500 žodžių įrašas, dalijimasis „Facebook“ & „Twitter“ – tada pateikite priedus, pvz., Papildomą bendrinimą ar prisegimą. Visada pažymėkite prekės ženklą, kai reklamuojate savo apžvalgas.

Galiausiai sekite visų produktų dolerio vertę ir gautas kompensacijas. Turėsite tai pranešti kaip savo mokesčių pajamas.

Dažnai užduodami klausimai

Ar tinklaraštininkai uždirba pinigus??

Tai priklauso nuo to, ar egzistuoja daugybė tinklaraščių, o ne visi iš jų generuoja pajamas. Komercizacijos esmė yra srautas, o mažo lankomumo svetainės dažniausiai negali uždirbti pinigų. Čia yra keletas patarimų, dėl kurių galima imtis veiksmų, siekiant pritraukti daugiau tinklaraščių srauto.

Kiek pinigų galite uždirbti iš tinklaraščių srauto?

Paprastai tariant, pajamoms taikoma konversijos taisyklė, tai reiškia, kad paprastai yra numatomas procentas jūsų srauto, kuris pirks produktą. Už konversiją uždirbama suma priklauso nuo jūsų reklamuojamo (-ų) produkto (-ų).

Pavyzdys: naudodami 2,5% konversijos koeficientą ir uždirbdami 100 USD už konversiją uždirbsite 2 500 USD už kiekvieną 1000 srautų.

Kaip pastebėjau savo tinklaraštį?

Tinklaraštininkai turi prieigą prie daugybės kanalų, skirtų tinklaraščių reklamai. Viena iš populiariausių priemonių yra per socialinę žiniasklaidą, kur socialinis pasidalinimas gali būti naudingas puikiam turiniui. Kaip išeities tašką galite nurodyti šią 5 pagrindinę strategiją, kad padidintumėte savo tinklaraščio skaitytojų skaičių.

Kas uždirba daugiau – „Blogger“ ar „Youtuber“?

„Youtube“ daugiausia veikia reklamos sistemoje, kuri reikalauja iš vartotojų turėti daug peržiūrų, kad būtų komerciškai perspektyvi. Tinklaraštininkai, dirbantys filialų sistemoje, gali turėti galimybių uždirbti žymiai daugiau iš mažesnio srauto.

Jei ieškote alternatyvių būdų uždirbti daugiau internete, turime 50 internetinių verslo idėjų, kuriomis galite vadovautis.

Kaip pradedantieji dienoraščiai uždirba pinigus?

Atsidavimas ir atkaklumas yra dienos raktiniai žodžiai pradedantiesiems. Norint užmegzti svetainių srautus nuo nulio, reikia laiko, o ankstyvaisiais laikotarpiais daugelis tinklaraščių negauna daug pajamų. Sukūrę stiprią sistemą, laikui bėgant padidinsite srautą – ir tada pradės tekėti pinigai.

Aš labai rekomenduoju perskaityti mūsų išsamų vadovą, kad galėtumėte pradėti tinklaraštį, kuriame aprašėme viską nuo A iki Z.

Kas toliau?

Dabar atėjo laikas jums įšokti ir pradėti. Pasinaudokite savo mėgstamais elementais ir naudokitės socialine žiniasklaida skelbdami savo įrašus, pažymėdami prekės ženklą, kurį garsinate. Tik nesustokite ties vienu ar dviem pranešimais – atkaklumas yra svarbiausia. Nuolat tobulinkite savo tinklaraštį, jei esate naujas – pasidalykite savo tinklaraščiu su draugais ir šeimos nariais, kad galėtumėte pradėti, mokytis ir įdiegti gerą SEO bei nuolat skelbti gerą turinį..

Tu gali tai padaryti. Jerry Low, šios svetainės savininkas, WHSR pradėjo tik kaip prieglobos peržiūros tinklaraštį. Pažvelkite, kiek toli jis ir jo komanda nuėjo šiandien – „WebHostingSecretRevealed.net“ (WHSR) tapo viena geriausių ten esančių prieglobos vadovų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me