Kaip užsidirbti pinigų kaip partneriui

Esu tikras, kad esate girdėję apie terminą „Affiliate Marketer“ ir perskaitę apie žmones, internete uždirbančius šimtus, tūkstančius ar net milijonus dolerių iš filialų rinkodaros. Paprasčiausia forma, filialų rinkodara yra veikla pagrįstas verslas, kai įmonės moka žmonėms, kurie reklamuoja jų produktus. Šie žmonės yra žinomi kaip filialai.


Kai kuriuos dalykus, kuriuos įsigijote internete, pateikė rekomendacija iš jūsų lankomos svetainės. Tos svetainės savininkas būtų sumokėjęs komisinį mokestį už jūsų pirkinį. Kuo daugiau produktų pirkėjai nukreipia, tuo daugiau pinigų uždirbs filialas.

Dauguma dukterinių bendrovių moka dukterinėms įmonėms per „Cost Per Action“ (CPA). Tai reiškia, kad filialas uždirba pinigus, kai vyksta veiksmas. Paprastai tai būna išpardavimas (kai kažkas ką nors perka) arba potencialus klientas (kai kas nors pasirašo, pvz., Informacinis biuletenis, nemokamas bandymas, registracija ir tt)..

Daugelis kompanijų turi savo vidinę partnerių programą. Tai būdinga didelėms interneto bendrovėms, tokioms kaip „Amazon“, ir mažoms įmonėms, kurios parduoda tik vieną ar du produktus. Kita galimybė įmonėms yra naudoti dukterinį tinklą, tokį kaip „Commission Junction“ arba „Share a Sale“. Šie tinklai pateikia tūkstančius filialų pasiūlymų ir produktų.

Komisijos sankryžaKomisijos sankryža

Kaip filialas, naudodamiesi filialų tinklu, turite daug privalumų. Vidaus partnerių programoms ir partnerių tinklams taikomi visi minimalūs mokėjimo slenksčiai. Mokėjimo slenkstį pasiekti yra daug lengviau, jei reklamuojate šimtus ar tūkstančius skirtingų produktų ir paslaugų. Apmaudu, kad daugelyje vidinių partnerių programų yra nerealios mokėjimo ribos. Aš susidūriau su dukterinėmis programomis, kurios moka 5 USD už 20 USD produkto pardavimą, tačiau nemoko filialų, kol nepasiekia 100 USD. Tai reiškia, kad visi komisiniai, kuriuos uždirbsite, bus prarasti, jei pardavimo nesieksite 100 USD. Bendrai tai gali būti problema, nes jūs galite turėti daug pinigų, paskirstytų kelioms dešimčiai vidinių partnerių programų, kurios niekada jums nemokės. Tai kelia mažiau problemų, kai iš vieno tinklo galite reklamuoti daugybę skirtingų produktų.

Labai svarbu pasirinkti, kurį produktą reklamuoti. Jums gali kilti pagunda reklamuoti gaminius, kuriuose yra didžiausi komisiniai mokesčiai, tačiau dosnūs komisiniai nieko nereiškia, jei negalite įtikinti niekieno iš tikrųjų pirkti produktą. Partnerių tinklai padeda priimti sprendimą, pateikdami pasiūlymus, kuriuos galite reklamuoti lentelės formatu. Bendra informacija yra išmokėjimas, tipas (pvz., Potencialus klientas arba pardavimas), pajamos už paspaudimą (EPC) ir konversijos rodiklis.

Pelnas už paspaudimą informuoja, kiek galite tikėtis uždirbti iš vieno lankytojo, kurį siunčiate į pasiūlymą. Pvz., Pasiūlymo išmoka gali būti 40 USD, o EPC – 1,50 USD. Konversijos koeficientas leidžia sužinoti, kokia procentinė jūsų srauto dalis virsta pardavimu. Galite nustatyti EPC, jei žinote konvertavimo kursą ir atvirkščiai. Šiame pavyzdyje pasiūlymo, kurio išmokėjimas siekia 40 USD, konversijos koeficientas yra 3,75%..

Ar patikimas EPC ir konversijų rodikliai, kuriuos teikia dukteriniai tinklai, priklauso nuo to, koks populiarus yra šis pasiūlymas. Kuo daugiau žmonių reklamuoja produktą ar paslaugą, tuo patikimesnė informacija. Gali būti, kad galite konvertuoti daug didesnį nei vidutinis dukterinis subjektas arba jums gali kilti sunkumų dėl bet kokių pardavimų. Viskas priklauso nuo jūsų srauto tikslingumo. Pavyzdžiui, paimkite dvi skirtingas svetaines: sporto naujienų svetainę ir svetainę, kurioje apžvelgiama sporto įranga. Naujienų svetainė galėtų gauti gerą konversijos koeficientą, reklamuojantį bet kokį su sportu susijusį produktą, tačiau apžvalgos svetainė gautų geresnį tokio produkto, kaip sportinis GPS laikrodis, konversijos koeficientą. Priežastis paprasta; žmonės lankosi toje svetainėje, kad galėtų ką nors nusipirkti. Jie nėra tik tam, kad galėtų skaityti naujausias sporto naujienas.

Atsižvelkite į tai, kai pasirenkate reklamuojamą produktą ar paslaugą. Kuo pasiūlymas labiau susijęs su jūsų auditorija, tuo didesnė tikimybė, kad lankytojus paversite pardavimais ir potencialiais klientais.

Be papildomo požiūrio, pažvelkime į keletą populiariausių būdų užsidirbti pinigų per filialų rinkodarą 🙂

5 būdai užsidirbti pinigų kaip partneris

1. Atsiliepimai

Atsiliepimai yra puikus būdas reklamuoti pasiūlymus. Žmonėms, kurie neperka impulsyviai, internete yra daugybė informacijos. Aš žinau, nes esu vienas iš jų. Paprastai man užtrunka minučių, kol galiu nuspręsti, ar nusipirkti „WordPress“ papildinį, kurį būtų galima naudoti vienoje iš mano svetainių, tačiau, kai reikia nusipirkti kažką panašaus į naują nešiojamąjį kompiuterį, televizorių ar telefoną, esu pasyvus. Neretai kelias savaites praleidžiu tyrinėdamas produktą, norėdamas įsitikinti, kad pasirinkau tinkamą.

Aš žinau, kad daugelis žmonių yra tokie kaip aš.

Štai kodėl apžvalga yra toks puikus produkto reklamavimo būdas. Žmonės ieško informacijos apie produktą, taigi, jei galite jiems suteikti, yra didelė tikimybė, kad jie spustelės jūsų nuorodą į produktą ir nusipirks produktą. Atsiliepimai man buvo vienas pelningiausių būdų užsidirbti pinigų internete. Iš paskutinių didžiausių tinklaraščio pajamų, gautų iš apžvalgų, gauta daugiau nei 75% svetainės pajamų, daug daugiau nei tai, ką uždirbau iš pardavimų skelbimų ir pan..

Šios svetainės savininkas Jerry Lowas taip pat turi didelę patirtį šioje srityje. Svetainėje „WebHostingSecretRevealed.net“ (WHSR) jis labai išsamiai apžvelgia prieglobos įmones. „HostScore.net“ (kitas jo projektas) jis sukūrė prieglobos našumo stebėjimo sistemą ir sukūrė platformą vartotojų apžvalgoms rinkti. Tai labai įtikina žmones apsilankyti svetainėje, o jūsų atsiliepimas gali būti tas, kuris įtikina žmogų spustelėti „PIRKTI“..

žiniatinklio prieglobos slapta paskelbtos prieglobos apžvalgosHostingo apžvalgos

2. Antraštės

Daugelis svetainių parduoda reklamjuostės vietą, nors kartais gali būti pelningiau reklamuoti pasiūlymą vietoje. Ankstesnėje svetainėje aš stengiausi parduoti vieną tam tikrą reklamjuostės plotą už daugiau nei 100 USD per mėnesį, bet vėliau radau vieną konkretų pasiūlymą, kuris privertė mane dvigubai daugiau.

ReklamjuostėsReklamjuostės

Radau keletą mano parašytų apžvalgų, kurios pritraukė daug srauto, nepaisant to, kad svetainė buvo parašyta apie tai, kad ji nėra tokia populiari. Tai daugiausia lemia aukštas straipsnių reitingas atitinkamuose raktiniuose žodžiuose paieškos sistemose. Antraštės skiriasi, nes paprastai rodomos visoje jūsų svetainėje. Jei jūsų svetainė nebus sutelkta į vieną konkrečią temą, greičiausiai reklaminių juostų skelbimų konversijų rodiklis bus mažesnis nei peržiūrų. Be to, reikia atsižvelgti ir į skelbimų aklumą.

Neteisinga palyginti apžvalgas su reklamjuostėmis, nes tai yra visiškai skirtingi dalykai. Atsiliepimų rašymas užtrunka, o reklaminės juostos kodo nukopijavimas ir įklijavimas į jūsų svetainę užtrunka tik minutę. Kuo tikslingesnis srautas yra jūsų svetainėje, tuo daugiau bus rodoma jūsų reklamjuostė. Todėl, laikant visus lygiaverčius dalykus, turėtumėte pastebėti pajamų iš reklamjuostės padidėjimą, kai padidėja jūsų svetainės lankomumas.

3. Tiesiogiai skatinti pasiūlymus

Didžioji dauguma filialų pardavėjų, kurie uždirba šimtus tūkstančių dolerių per mėnesį, tai daro tiesiogiai reklamuodami pasiūlymus. Jie tai daro pirkdami srautą ir tada nukreipdami žmones tiesiai į pasiūlymą arba į nukreipimo puslapį, kuriame reklamuojamas pasiūlymas (pastaba: daugelyje pasiūlymų neleidžiama tiesiogiai susieti su pasiūlymo puslapiu, todėl turite nusiųsti lankytojus į nukreipimo puslapį). Radę pelningą pasiūlymą, jie bando jį padidinti. Pvz., Jie gali investuoti 10–50 USD per dieną reklamuodami pasiūlymą, kad sužinotumėte, ar jis yra pelningas. Jei jiems pavyks gauti pelno, jie pradės didinti savo reklamos išlaidas, norėdami padidinti pelną.

Žinoma, kad filialų rinkodaros specialistai išleidžia tūkstančius dolerių prieš rasdami savo pirmąją pelningą kampaniją. Net ir įgiję pinigų uždirbimo šiuo metodu patirties, jie vis tiek išvys daugybę pakilimų ir nuosmukių. Skirtumas tarp pelningos kampanijos ir kampanijos, kuri kainuoja jiems pinigus, yra labai mažas. Štai kodėl filialo rinkodaros specialistai praleidžia tiek laiko duomenų analizei.

Partnerių marketingasSkatinami pasiūlymai

Jei pradedate dirbti internete ir neturite didelio biudžeto, tiesiogiai tokiu būdu reklamuoti nepatartina. Tai kalbėjo Tyler Cruz. Jis pabrėžė, kad neturėtumėte įsitraukti į šio tipo filialų rinkodarą, nebent turite daug pinigų, kuriuos galite sau leisti prarasti.

Jei turite šiek tiek pinigų atsargai ir norite išbandyti filialų rinkodarą, rekomenduoju užsiregistruoti patikimame tinkle, tokiame kaip „PeerFly“, ir tada susirasti pasiūlymą, kuris gerai konvertuoja. Tada pabandykite nukreipti srautą į pasiūlymą naudodami PPC paslaugą, tokią kaip „Google Adwords“ ar „Adsterra“. Pradėkite nuo ilgų uodegos raktinių žodžių, kurie jums nekainuos daug pinigų. Tikimės, kad po kelių dienų pradėsite matyti kai kurias konversijas ir galėsite pradėti keistis, keisti raktinius žodžius, į kuriuos nukreipiate, svetainę, iš kurios perkate srautą iš tt.

Geriausias būdas išmokti užsidirbti pinigų tokiu būdu yra pats. Kalbant apie kampanijos pelningumą, tai tikrai bandymo ir klaidų atvejis.

4. El. Pašto rinkodara

Populiariausi tinklaraštininkai ir rinkodaros specialistai ir toliau sako kitiems, kad „pinigai yra sąraše“.

Jie yra 100% teisingi. Tikslinis el. Pašto adresų sąrašas su ištikimais prenumeratoriais yra bilietas į vieną pusę, norint užsidirbti pinigų nuosekliai. Yra el. Pašto rinkodaros specialistų, kurie turi šimtus tūkstančių prenumeratorių ir gali uždirbti tūkstančius dolerių iš vieno laiško tiesiog rekomenduodami produktą.

Yra įvairių būdų užsidirbti pinigų iš el. Pašto rinkodaros. Pagrindiniai pelno gavimo iš pašto būdai yra šie:

  • Siųsti el. Laišką, kuriame rekomenduojama prekė ar paslauga – Tada jums bus mokamas komisinis mokestis už filialą, kai vienas iš jūsų abonentų, bet pasiūlymas.
  • Sąrašo naudojimas reklamuojant savo produktus – Kai kurie prekybininkai uždirbdami milijonus uždirbo tai. Net paprasta e-knyga, kurios ilgis yra 100 puslapių, per kelias dienas gali uždirbti dešimtis tūkstančių dolerių, jei pardavėjo sąrašas yra pakankamai didelis.
  • Parduodu skelbimus – Daugelis el. Pašto rinkodaros specialistų už tam tikrą mokestį siunčia laiškus kitų vardu. Kuo daugiau abonentų jie turi, tuo didesni jų mokesčiai už skelbimą.

Siuntimo dažnumas yra tai, dėl ko daugelis žmonių nesutinka. Yra rinkodaros specialistų, kurie kasdien siunčia el. Laiškus abonentams su pasiūlymais. Nuolat siunčiant skaitytojams pasiūlymus, dažniausiai matoma, kad prenumeratų kainos užauga per stogą, todėl prekybininkai nuolat bando pakeisti pasitraukusius abonentus. Šis nuolatinis abonentų kaita reiškia, kad dalis jų pajamų turi būti reinvestuojama norint įsigyti naujus abonentus, kitaip sąrašas mirs..

Ilgainiui yra naudingiau užmegzti gerus santykius su abonentais. Kai prenumeratoriai jus pažįsta ir jumis pasitiki, jie labiau linkę įsigyti jūsų siūlomus produktus ir produktus. Kai kurie rinkodaros specialistai laikosi tokio lojalumo, kad el. Paštu siunčiasi kiekvieną dieną ir nemato didelių atsisakymo procentų.

Manau, kad geriausia el. Laišką siųsti abonentams bent kartą per savaitę. Jei el. Laiškai siunčiami rečiau, tarkime, kartą per mėnesį, abonentai gali ne taip reaguoti. Gana įprasta, kad žmonės užsiprenumeruoja internetinę svetainę norėdami gauti atnaujinimus ir tada pateikia skundą, kai jiems išsiunčiamas el. Laiškas, nes pamiršta, kad kada nors užsiregistravo. Tai yra vienas iš neigiamų aspektų, kad el. Laiškai siunčiami nedažnai.

Sudaryti el. Pašto sąrašą yra pigiau, jei turite esamą svetainę. Jei to nepadarysite, turėsite sudaryti savo sąrašą pirkdami skelbimus kitų žmonių informaciniuose biuleteniuose. Internetinis dienoraščių rašymas gali užtrukti daug laiko, taigi, jei verčiau susikurtumėte sąrašą reklamuodamiesi, rekomenduoju pradėti nuo tokios paslaugos kaip saugaus apsikeitimo sandoriai kai kuriems tiksliniams skelbimų pirkimams ir skelbimų mainams..

Patarimai: el. Pašto rinkodaros įrankis gali sukurti arba sugadinti jūsų el. Pašto rinkodaros kampaniją – perskaitykite šį vadovą ir išsirinkite tinkamą.

5. Visi aukščiau

Tiesioginio pasiūlymų reklamavimo procesas yra tai, apie ką daugelis galvoja išgirdę terminą „Partnerių rinkodara“, tačiau tai reiškia bet kokį pasiūlymo skatinimo būdą už komisinius. Kai kurie žmonės vykdo tiesiogines reklamas ar el. Pašto rinkodarą, nors, mano patirtimi, dauguma filialų rinkodaros specialistų naudoja visus aukščiau išvardintus metodus..

Dienoraščiai yra puikus to pavyzdys. Daugelio tinklaraščių pinigai gaunami naudojant apžvalgas, reklamjuostes, el. Pašto rinkodarą ir įterptąsias filialų nuorodas turinyje.

Visi aukščiau„Problogger“

Tikiuosi, kad jums patiko ši filialų rinkodaros apžvalga ir ji pateikė jums keletą idėjų, kaip galite užsidirbti pinigų internete.

Sėkmės,
Kevinas

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me