Seklus turinys ir poveikis jūsų tinklaraščiui ir rašymo karjerai

Jei yra vienas dalykas, tiesa, apie internetą, tai yra, kad jis amžinai keičiasi. Kartais tie pokyčiai būna geri. Pvz., Pirmą kartą interneto platybėse aštuoniasdešimtaisiais metais buvau jaunas vidurinės mokyklos studentas. Tuomet internetas buvo labai paprastas. Daugiausia informacijos ir informacijos teikė organizacijos ir švietimo įstaigos. Jūs taip pat turėjote žinoti pagrindinius kompiuterio kodus, kad galėtumėte efektyviai naudoti ir tuos pirmuosius namų kompiuterius. Tai turbūt buvo gana geras mokymas tiems iš mūsų, kurie tęsė rašytojų, redaktorių ir internetinių dizainerių karjerą. Tai privertė išmokti pagrindus ir iš ten kurti.


Turinio augimas

AOL debiutavo dar mokydamasi vidurinėje mokykloje. Tuomet tai buvo platforma, kurioje reikėjo įsijungti. Buvo forumai, skelbimų lentos, naujienų punktai. Pirmą kartą paprastas žmogus galėjo lengvai susisiekti su kitais žmonėmis, susitikti internete pokalbių kambariuose ir surinkti informaciją bei gauti el. Laišką vienoje vietoje. Tiems, kurie nebuvo išmintingi, tai buvo labai paprasta „WYSIWYG“ tipo aplinka „Ką matai“..

Tada internetas sprogo per 90-ąjį dešimtmetį ir toliau augo 2000-aisiais. Aš jau daugiau kaip 20 metų esu laisvai samdomas rašytojas ir redaktorius, o pokyčiai, kuriuos mačiau per tą laiką, kartais tikrai protu nesuvokia. Kai pirmą kartą pradėjau rašyti, dauguma leidėjų vis dar priėmė pateikimus sraigių paštu. Nors nemažai jų turėjo interneto svetainių, internetinis turinys dar nebuvo toks populiarus, koks bus vėliau, praėjusio amžiaus devintajame dešimtmetyje.

Tada staiga visur buvo turinys. Viskas, ką norėjote sužinoti apie bet ką, buvo internete. Dienoraščiai tapo dideliu dalyku ir visi buvo sužavėti savo kolegų interneto banglentininkams. Tiesą sakant, internetiniai dienoraščiai tapo tokie dideli, kad jų turinys tapo karaliumi tiek, kad staiga pasklido rašymo darbai. Dabar dauguma leidėjų, užuot priėmę tik spausdintines kopijas, sraigių pavidalu siunčiamus dokumentus, norėjo, kad darbas būtų pateiktas el. Paštu ar turinio platformoje, o didžioji šio darbo dalis buvo paskelbta internete.

Tada buvo tai, ką norėčiau pavadinti „turinio bumu“. Turinio gamyklos, tokios kaip „eHow“, „Demand Studios“ ir keletas kitų, per tą laiką uždirbo milijonus. Didžioji dalis pinigų buvo gauta iš „Google“ skelbimų, o turinio ūkiai turėjo padaryti straipsnių su raktiniais žodžiais, kurių žmonės ieškojo, rinkimą.

Turinio kritimas

Deja, tiems turinio fabrikams ir daugeliui rašytojų, kurie per tą laiką prarado darbą, taip pat ir aš, „Google“ algoritmo pakeitimai sunaikino jų pelną per naktį. Tačiau nors pokyčių sulaukė daugelis rašytojų ir jie turėjo įtakos tinklaraščiams, kurie iš tikrųjų turėjo padorų turinį, „Google“ turėjo teisingą idėją. Iš esmės „Google“ ėmė ieškoti ne tik oro sąlygų, į kurias buvo įterpti raktiniai žodžiai, bet ir to, ar turinys tikrai vertingas, ar gerai parašytas, ar asmuo buvo ekspertas. Per pastaruosius šešerius ar septynerius metus šie pakeitimai pagerino daugelio svetainių turinio vertę.

„Google“ taip pat netyčia man palankiai įvertino verslininką / laisvai samdomą darbuotoją. Nesvarbu, kokį verslą ar svetainę vykdote, tiesiog yra gera verslo prasmė niekada nedėkite visų kiaušinių į vieną krepšelį. Žinojau tai. Aš užaugau prie savo tėvų kelių, mokydamasi verslo. Metams bėgant vedžiau verslo kursus. Aš dirbau su protingiausiais pasaulio verslininkais ir jie man patarė. Nepaisant to, aš patekau į spąstus, susijusius su mandagiu mažo redagavimo darbu vienoje įmonėje.

Tai buvo lengva, nes buvo daug darbo, užmokestis buvo geras, ir man patiko rašytojai ir kolegos redaktoriai, su kuriais dirbau. Problema? Tai buvo pagrindinis mano pajamų šaltinis. „Google“ paskelbus jų algoritmo pakeitimą, ši svetainė smuko per naktį. Per keletą mėnesių dauguma mūsų buvo atleisti iš anksto nepranešę, kad net galėtų ieškoti kitų darbų. Ar tos svetainės turinys buvo negilus? Ne visada, bet taip, kartais. Raktinių žodžių įdaras buvo taktika, dėl kurios jie „Google“ buvo sunkiai įvaldomi, ir tai paskatino straipsnius labai nenatūraliai skambėti frazėmis.

Ar turinys bus sekli 2016 m?

Dar vasario mėn. Aš parašiau WHSR kūrinį pavadinimu „Kaip keičiasi turinio veidas 2016 m.“. Tame įraše aš tyrinėjau jų išleistas „Google“ pastabas, kaip pritraukti jūsų svetainę į aukštesnį reitingą, tačiau taip pat įspėjau, kad „Google“ pakeis jų algoritmai beveik nuolat rodo, kad jūs negalite tiesiog vadovautis gairių rinkiniu ir tikėtis gerai reitinguoti ilgalaikį.

Taip, atrodo, kad dalis turinio tapo sekli. Daugiausia dėmesio skiriama infografikai ir vaizdo įrašams, nes tyrimų tendencijos rodo, kad interneto vartotojai mėgaujasi šiais trumpais informacijos trūkumais. Yra šio poslinkio priežastis. Korporacijos „Xerox“ tyrėjai nustatė, kad kai turinys turi spalvotus vaizdus, ​​žmonės apie 80% labiau linkę skaityti tą turinį. Be abejo, yra daugybė kitų priežasčių pridėti vaizdinį turinį, kuris, aš, sakyčiau, yra greitas vartotojo žvilgsnis, bet visai nėra seklus, nes jo kūrimas gali užtrukti ilgiau nei parašytas turinys ir tiek pat tyrimų..

Kreditas: Ethos3.comKreditas: Ethos3.com

Kita vertus, daugelis verslo savininkų pereina prie išsamesnių, tyrimais pagrįstų straipsnių, nes, jų manymu, tai sukuria stipresnius konversijų rodiklius, nesvarbu, ką daro paieškos varikliai. Keletas mano klientų 2015 m. Pabaigoje ir jau 2016 m. Kreipėsi į mane dėl ilgesnių, gilesnių patarimų įvairiomis temomis. Atrodo, kad mano verslo klientai labiau traukiasi nuo trumpesnio, senesnio ankstesnio turinio.

Dalis to priežasties yra susieta su „Google“ algoritmais. Daugelyje svetainių pastebima, kad ilgesnis turinys, kurį rašo tie, kurie pripažinti toje nišoje, yra geresnis reitingas paieškos sistemose ir padeda jų svetainei geriau reitinguoti. „Search Engine Watch“ pasižiūrėjo, koks gali būti tobulas žodžių skaičius tinklaraščio įraše. Daugelį metų žmonės manė, kad tai turėtų būti apie 500 žodžių. Tačiau „Google“ 2013 m. Pakeitė algoritmą ir ėmė nagrinėti, kokie yra nuodugnūs straipsniai. Ar tai buvo sekli, ar jame buvo kokių nors medžiagų?

Tačiau žmonės, bandantys nulaužti „Google“ algoritmus, retai sulaukia sėkmės. Gera žinoti apie pokyčius ir tendencijas, nes iš esmės pradėsite kai kuriuos iš šių dalykų įtraukti į savo rašymą. Pagaliau aš, kaip rašytojas, turiu pažvelgti į temą ir galvoti apie tai, ką gali žinoti visas skaitytojas, ieškantis tos temos. Mano, kaip rašytojo, darbas yra atsakyti į tuos klausimus ir net pora klausimų, kuriuos skaitytojas nežinojo, kad turi.

Viena tendencija, kurią aš asmeniškai pastebėjau šį 2016 m. Pirmąjį ketvirtį, yra tai, kad daugelis mažų įmonių pradeda naujo turinio tendenciją, norėdamos trumpo, iki taško turinio apie labai nišinę, labai siaurą temą. Šie kūriniai yra skirti paprastam klientui ir skirti atsakyti į klausimą ar galbūt pritraukti naują potencialą. Tiesą sakant, pastaruoju metu turėjau tiek daug užklausų dėl tokio tipo straipsnių, kad turėjau atsisakyti kai kurių darbų. Trumpesni kūriniai paprastai nemokės taip pat, kaip ir ilgesni, geriau ištirti kūriniai. Aš taip pat turiu keletą nuolatinių klientų, su kuriais dirbu visada, kurie visada būna pirmieji, todėl, jei esu užsiėmęs darbu iš jų, nesiimu laikinų ar trumpų užduočių, bet nukreipiu juos pas kitus pažįstamus rašytojus..

Taigi, ar turinys yra menkas? Ne. Aš tikrai nemanau, kad taip yra. Manau, kad puikūs rašymai ir tyrimai visada bus vertinami ir gerbiami. Aš manau, kad straipsniai turi būti nuskaitomi (daugiau apie tai vėliau mobiliųjų įrenginių vartotojams) ir pati tema turi būti siaura ir koncentruota. Tai padaro straipsnius asmeniškesnius vartotojui, ieškančiam tos konkrečios temos.

Ar virusinės svetainės yra kitos turinio gamyklos?

Per pastaruosius kelerius metus mes matėme, kad kai kurios svetainės tiesiog sprogo internete ir uždirba šimtus tūkstančių dolerių, kurdamos turinį, kuris per naktį buvo virusinis. Tokios svetainės kaip „Elite Daily“ ir „Upworthy“ staiga atrodė, kad jos yra kiekviename socialinės žiniasklaidos kanale. „AdSense“ pajamos buvo gaunamos per stogą, todėl žmonės suabejojo ​​savo SEO taktika. Galų gale, jei šios svetainės staiga galėtų paskatinti tokio masinio srauto paiešką straipsniams, kurie, pripažinkime tai, nebuvo tokie puikūs, kodėl tada visi kiti dirbo taip sunkiai, kad parašė išsamius ir kokybiškus žemės riešutų kūrinius?

Anot Mashable’o, daugelyje šių svetainių jau pastebimas didžiulis pajamų sumažėjimas. Tai, kas man sako, yra tai, kad „Google“ yra jų ir jų nuorodų masalo taktika. Žinai, apie ką aš kalbu. Einate į „Facebook“ ir matote nuotrauką bei antraštę, kurioje rašoma:

„Šiai mažai mergaitei buvo pati blogiausia diena mokykloje … spustelėkite ir sužinokite, kodėl.“

Vaizdas yra skirtas atkreipti jūsų simpatiją ir emocijas, kaip ir antraštė. Spustelite nuorodą ir paprastai tai yra kokia nors neskaidri istorija, į kurią paprastai nešvaistote laiko.

Be nuorodos masalų, straipsniai paprastai būna labai trumpo, „staccato“ tipo turinyje su nuoroda į kitą puslapį, kad gautumėte daugiau, o tada į kitą puslapį, dar ir dar, ir dar. Tokiu būdu šios svetainės kaupia paspaudimus po paspaudimo, kai slinkote skaidrėmis ar trumpais turinio puslapiais.

Ar jums, kaip skaitytojui, patinka, kai spustelite tą nuorodą ir gaunate apgaulingą turinį? Aš taip pat. Įtariu, kad šių svetainių pajamos ir srautas mažėja todėl, kad žmonės internete naudojasi pakankamai nuovoka. Galbūt galėsite kurį laiką juos apgauti, bet galų gale jie išmintingi imsis jūsų juodosios skrybėlės gudrybių ir atsisako būti apgauti dar kartą. Štai kodėl kaip rašytojui ir jūsų tinklaraštyje yra taip svarbu turėti sąžiningumo. Nemėginkite apgauti savo skaitytojų apsilankę jūsų svetainėje. Ilgai tokiu būdu nelaikysite jų skaitytoju.

Viena tendencija, kurią matau su daugeliu verslininkų, yra tai, kad jie plečia tinklaraščius, kurie yra pagrindiniai šaltiniai jų specialybei. Taigi, jei asmuo vadovauja paslaugų verslui, pavyzdžiui, santechnikui, jis pradės tinklaraštį ir dalinsis patarimais su savo skaitytojais. Jis gali įkelti vaizdo įrašą, kuriame parodoma, kaip pakeisti maišytuvo filtrą. Jo tikslas ir dėmesys sutelktas į vieną sritį ir jis nori padėti, šviesti ir informuoti savo skaitytoją. Tai darydamas jis tampa žinomas dėl savo patirties ir nauji klientai skambina jam, kai jiems reikia santechniko.

Ši koncepcija veikia bet kokio tipo versle, ne tik paslaugų versle. Turite tapti viena iš pirmaujančių šios srities valdžios institucijų ir žmonės pradės ieškoti jūsų straipsnių. Aš turiu keletą skaitytojų, kurie seka mane, nesvarbu, kurioje svetainėje rašau. Jie seka mane socialinėje žiniasklaidoje ir per mano informacinį biuletenį ir spustelės mano siunčiamas nuorodas (ypač mano informaciniame biuletenyje). Jei dar nenustatėte savo tinklaraščio nišos ir sau, kaip rašytojui, pradėkite galvoti apie tai, kaip galite susiaurinti savo dėmesį ir ką žinote, ko niekas kitas nežino, ar yra būdas, kurį galite pateikti geriau nei kiti savo nišą padaryk dabar.

Virusinės naujienų svetainės, kurios, atrodo, veikia tikrai gerai, taip pat turi labai koncentruotą nišą. Rašykite ne tik apie automobilį, bet ir rašykite apie „Camaro“ ir tai, kaip išlaikyti variklį esant maksimaliam našumui.

Eina į mobilųjį telefoną

mobilieji įrenginiaiŠiuo metu mobiliosios medijos laikas yra 51%, palyginti su 42% darbalaukio laiko. Šaltinis: „Smart Insights“

Rašymas yra ant sienos, kai kalbama apie mobilųjį interneto naršymą. Naujausia „comScore“ ataskaita parodė, kad mes „peržengėme mobiliųjų telefonų tašką“ ir kad dauguma vartotojų naršo internete naudodamiesi mobiliaisiais įrenginiais, tokiais kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai. Praėjusiais metais „Google“ savo algoritmą, kuris įvertino jūsų svetainės mobilumą, įvertino savo lygties elementu..

Ši mobiliųjų įrenginių tendencija naršant internete yra ir gera, ir bloga.

Blogas:

  • Mažesnis ekranas reiškia, kad jūs turite pakeisti savo svetainės išvaizdą tose naršyklėse, kartais padarydami ją mažiau funkcionalią.
  • Išmanieji telefonai kai kuriais atvejais žudo žmonių sąveiką. Apsižvalgykite, kai kitą kartą eisite vakarieniauti. Pusės porų nosys yra palaidotos atitinkamuose telefonuose, užuot kalbėjusios viena su kita.
  • Mažesnis ekranas taip pat skatina slinktis, o tai reiškia, kad skaitytojai gali skirti laiko ne taip gerai įsisavinti informaciją, kurią jūs taip sunkiai dirbote, kad sukurtumėte jiems.

Gerai:

  • Dauguma žmonių savo mobiliuosius įrenginius laiko patogiu visą parą. Tai reiškia, kad jūs turite daug daugiau galimybių tiems žmonėms apsilankyti jūsų svetainėje. Man, kaip rašytojui, tai reiškia, kad toms svetainėms reikia dar daugiau turinio, todėl man yra šiek tiek darbo saugumo.
  • Žmonės gali daugiau skaityti prastovos metu, pavyzdžiui, laukdami eilėje, gydytojo kabinete ar žaisdami savo vaiko futbolo treniruotes..
  • Internete prisijungia vis daugiau žmonių, kurie gali neturėti didelės spartos interneto kaime, kur gyvena, tačiau turi belaidžio ryšio paslaugas per savo mobilųjį įrenginį.

Likite sveikas ir išlaikykite pusiausvyrą

Vykdydami visus šiuos pakeitimus greičiausiai galite įsivaizduoti, kad tvarkyti tinklaraštį ar būti rašytoju gali būti gana daug streso. Tai nuolat kintantis pasaulis. Žinau, kad kartais buvo sunku išlaikyti pusiausvyrą. Pavyzdžiui, kovo mėnesį aš buvau gana ligota. Nusileidau gripo padermei ir jaučiausi siaubingai.

Vienas iš sunkumų, susijusių su verslininku ar laisvai samdomu darbuotoju, yra tai, kad jūs esate pagrindinis darbuotojas jūsų įmonėje. Aišku, turiu porą pagalbininkų, tačiau, kai reikia rašyti ir redaguoti, aš vienintelis tą darau. Liga ar išorinis stresas gali įtakoti mano kūrybą ir apsunkinti tinkamo laiko užbaigimą.

Vienas dalykas, kuris man labai padeda, yra tai, kad turiu darbų sąrašus ir prioritetus teikiu užduotims. Taigi, jei žinau, kad kiekvieną mėnesį maždaug tuo pačiu metu turiu straipsnį, skirtą WHSR, tada suskirstau dalykus, kuriuos turiu atlikti, kad užpildyčiau tą straipsnį, ir prioritetus teikiu toms užduotims, nes WHSR yra viena iš mano įprastų ir mėgstamiausių. vietų, kurias rašau ir redaguoju. Jei klientas, atliekantis man nereguliarų darbą, per tą laiką susisiekia tik su manimi, darbas atlikti šią užduotį vykdomas pagal WHSR ir nėra tiek prioritetinis..

Vis dėlto aš visada noriu įvykdyti savo įsipareigojimus teikti turinį, todėl aš imuosi kitų darbų. Tačiau sąžiningai pasakysiu, kad mano pagrindinis dėmesys ir geriausias darbas yra mano nuolatiniams klientams, kurie man nuolat siunčia darbą mėnesį po mėnesio.

Taip pat apklausiau keletą pažįstamų rašytojų, norėdamas pamatyti, kaip jie sukuria pusiausvyrą šiame beprotiškame rašymo / tinklaraščių rašymo gyvenime. Jie turėjo keletą patarimų, kurie, manau, padės jums susikoncentruoti į esminį tikslą ir nesijaudinti tiek dėl visų šių turinio pakeitimų šiais metais.

Nustatykite savo darbo valandas

Jodee Redmond, laisvai samdoma rašytoja ir tinklaraštininkė, šį darbą atliko daugelį metų ir kuravo kitus rašytojus, padėdamas jiems išsiaiškinti, kaip susirasti užduotis, ir padėdamas jiems vienas su kitu..

Jodee Redmond„Manau, kad jei tikitės, kad visą laiką viskas bus puikiai subalansuota, turėsite nusivilti. Atminkite, kad jei viskas yra pusiausvyroje, niekas nejuda, o gyvenimas nuolat juda. Aš manau, kad tai padeda tai, kad mano tėvas dirbo savarankiškai kaip statybininkas ir elektros rangovas. Jis niekada nedirbo pirmadieniais – penktadieniais, 9–5 val., Todėl neaugau dėl to, kad jis būdamas namuose nustatytu laiku ar nebūtinai visą dieną šeštadieniais “.

Jodee pasidalijo, kad yra linkusi dirbti dienos metu, kai namas yra tylus, o jos šeima yra darbe ir mokykloje. Ji gali dirbti vakarais, jei nėra baigusi darbo, tačiau būtinai atsipūs, kai šeima grįžta namo iš dienos pramogų ir leidžia su jais laiką. Ji taip pat turi nustatytą laiką, kurį nustoja dirbti kiekvieną dieną, kad turėtų laiko atsipalaiduoti.

„Prireikė laiko ir bandymų bei klaidų, tačiau mano šeima ir aš derėjomės dėl labiau subalansuoto darbo ir šeimos grafiko, kuris, atrodo, tinka mums geriau. Ankstesniais metais aš būčiau per daug susikoncentravęs į darbą ir, manau, kartais jie būdavo šiek tiek apleisti. Laimei, jie prabilo, kad man praneštų. “

Jūsų prekės ženklas yra viskas

Nancy A. Shenker, „TheSwitch Marketing“ generalinė direktorė ir tinklaraščio „Blogas mergaitė“, „Gero verslo“ savininkas, tinklaraštis, kaip ji sako, „nuo tinklaraščio atsiradimo“. Nereikia nė sakyti, kad ji gana daug sužinojo apie tai, ko reikia norint sėkmingai išlaikyti jūsų tinklaraštį bėgant metams ir per „Google“ pakeitimus.

Jos geriausi patarimai apima:

Nancy a. šenkeris„Atlikite asmeninio ar verslo prekės ženklo kūrimo pratimus, panašiai, kaip tai darytų didžiojo prekės ženklo įmonė. Pagerinkite savo auditoriją (ir tai, ko jos ieško), jūsų konkurenciją, balsą ir įvaizdį bei bendravimo dažnį.

Jei jūsų dėmesys pasikeičia (kaip mano padarė prieš porą metų), jūs tiesiog susitvarkykite ir pakeiskite prekės ženklą. Tačiau būtinai paaiškinkite savo skaitytojui, kodėl viskas keičiasi.

Jūsų prekės ženklo nuoseklumas yra svarbus Nancy ir ji apibūdina tai kaip „unikalų balsą, vaizdinius vaizdus ir įvairias temas“.

Turinys Schmontent

Galų gale nėra labai svarbu, ar man asmeniškai patinka pokyčiai, kurie vyksta turinyje ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Pokyčiai įvyks, nesvarbu, ar kas jiems patinka, ar nepatinka. Tačiau aš esu tikras, kad tai padaręs daugiau nei 20 metų, kad pokyčiai vėl pasikeis kitą savaitę, kitą mėnesį ir kitais metais.

Nesvarbu, ar esate tinklaraštininkas, laisvai samdomas rašytojas, ar įmonės savininkas, žinote, kad nors svarbu žinoti tendencijas ir jas suprasti, niekada neturėtumėte taip įsijausti į jas, kad pakeistumėte bendrą savo verslo toną ir tikslus. Žinokite, kodėl rašote tai, ką rašote, ir kas yra jūsų auditorija, o tendencijos pasirūpins savimi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me