Apklausa: 24 ekspertų teigimu, geriausia internetinio verslo kūrimo priemonė

Tiek daug platformų jūsų svetainei kurti, tiek mažai laiko!


Kaip internetinio verslo savininkas, paskutinis dalykas, apie kurį turėtumėte galvoti, yra platforma, kurią naudosite kurdami savo svetainę. Jūs jau esate prisiėmęs daugybės užduočių, kaip plėsti savo verslą. Tai, kaip kuriate ir plėtojate savo svetainę, turėtų būti mažas prioritetas, tiesa?

KELIAS!

Remiantis „Abode“ turinio būsena: lūkesčiai augant, 38% vartotojų nustos domėtis svetaine, jei jos dizainas ir išdėstymas yra blogas.

Kitas tyrimas, 2015 m. B2B žiniatinklio naudojimo ataskaita: ko nori B2B pirkėjai iš pardavėjų svetainių, pateikė Huff Industrial Marketing, KoMarketing, & „BuyerZone“ teigia, kad 47% lankytojų pirmiausia peržiūri produktų ir paslaugų puslapius, prieš žiūrėdami į kitas skiltis.

Daugiau tyrimų patvirtina, kad svarbu įsteigti verslo svetainę, kad pritrauktumėte auditoriją ir potencialius klientus ir su jais susidomėtumėte. Reikia pabrėžti, kad turite pateikti daugiau informacijos apie tai, kaip planuojate kurti ir palaikyti savo svetainę. Jūsų verslo sėkmė priklausys nuo to, ar jūsų svetainė bus gera.

Dabar problema yra sprendimas, kurį tinklalapių kūrimo įrankį ar platformą pasirinkti iš rinkos.

Kiekvienas iš jų turi savybių ir privalumų, kurių kiti neturi. Todėl jums reikia atsiskaityti su geriausiu įrankiu, atitinkančiu jūsų poreikius.

Jei nežinote, kur pradėti pasirinkti savo internetinio verslo svetainių kūrėją, tada atkreipkite dėmesį į žemiau pateiktus verslo savininkus. Jie dalijasi savo mintimis ir nuomonėmis apie tai, kuri yra geriausia internetinio verslo platforma ir kodėl.

Radiatorių / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“ įkūrėjas

Justinas MetrosasKiekvienam mažam verslui bus naudinga svetainė, kuri padeda sustiprinti jų prekės ženklą, produktus ir paslaugas, tuo pat metu praplečiant jų pasiekiamumą. Verslo savininkams, norintiems persikelti į internetą, svarbu suderinti savo tikslus su biudžetu ir lūkesčiais.

Lengviausias būdas keltis ir bėgti yra pasitarti su žiniatinklio specialistu, kuris, jūsų manymu, gali pasitikėti.

Tinkamas specialistas gali padėti rasti tinkamą platformos balansą, pradinę sąranką, mėnesinius aptarnavimo mokesčius ir nuolatinę techninę priežiūrą. Kiekvienas verslas yra unikalus ir nėra teisingų ar neteisingų atsakymų, tačiau kai kurie bus jums geresni nei kiti.

Yra daugybė nuostabių internetinių platformų, sukurtų taip, kad padėtų sukurti jūsų svetainę ir pranešti, kartu sumažinant pradinę pridėtinę kainą. Tiek „Wix“, tiek „Squarespace“ iškart ateina į galvą, ir abu turi keletą gražių ir labai ekonomiškų šablonų, kad galėtumėte greitai paruošti ir vykdyti. Kiekvienas iš jų turi labai patogią administravimo ir projektavimo įrankius, kuriems naudoti nereikia specialaus mokymo. Kai būsite įsteigti, atnaujinti savo svetainės turinį turėtų jaustis natūraliai ir suteikti galios.

Jei jūsų verslas parduoda prekes internetu ar parduotuvėje, ar abi, tada „Shopify“ niekas nepralenkia. Čia siūlomos labai prieinamos kainų pakopos, sukurtos augimui, nemokami ir pagrįstos kainos apmokami šablonai, kurie padės jums greitai pradėti veikti ir veikia, taip pat turi puikią pardavimo vietos sistemą, kuri gali susieti tiesiogiai su pačiu jūsų verslu. Tvarkykite savo svetainės turinį, atsargas, užsakymus, pristatymą ir įvykdymą bei klientų valdymą po vienu stogu – tai nuostabu ir keičia žaidimą. Ir augs kartu su jumis per verslą.

„Hubbion“ / „Twitter“ įkūrėjas

anand srinivasanNors „WordPress“ yra tikrai pakankamai skysta, kad galėtų kurti bet kokio tipo ir dydžio svetaines, šiuo metu mes gyvename pasirinkimų pasaulyje. Jūsų pasirinkimas turėtų priklausyti nuo to, kokią svetainę norite naudoti. Smulkaus verslo savininkas, kuriam reikia parduoti savo produktus internetu, gali pasirinkti „Shopify“ arba „Magento“. Jei norite reklamuoti paslaugą, peržiūrėkite „SquareSpace“.

Bet jei viskas, ko jums reikia, yra sukurti mikroligą, kad būtų galima surinkti klientų pavyzdžius, tada puikus pasirinkimas yra „Unbounce“ arba „Instapage“. Visos šios paslaugos kainuoja vos kelis dolerius per mėnesį ir yra pagrįstos tašku, paspaudimu. Svetainių su bet kuria iš šių paslaugų sukūrimas turėtų užtrukti mažiau nei dešimt minučių.

„Smart DNS Proxy“ / „Twitter“ generalinis direktorius

Efe CakinberkasYra daugybė internetinių paslaugų, kuriose per valandą galite susikurti nedidelio verslo svetainę. T. y .: „Wix“, „Weebly“, „Squarespace“.

Bet net ir už mažiausią biudžetą žmonėms siūlau naudotis „WordPress“ platforma.

Kadangi „WordPress“ yra pačių įvairiausių įrankių, galite išplėsti ir atnaujinti savo svetainę lanksčiau. Galų gale, svetainės savininkas turi galvoti apie svetainės valdymą, saugą, atsarginę kopiją ir tt Visiems šiems dirbant su valdomomis „WordPress“ prieglobos paslaugomis, tokiomis kaip „WP Engine“, „Pagely“ ar „Fly Wheel“. Aš apibrėžiau, kad nesiūlau naudoti bendro nevaldomo prieglobos paslaugų verslui, kad pasitikėtų jo buvimu internete. Be to, nepamirškite visko atsargiai susieti su tokiomis paslaugomis kaip „Fatdisco“ ar „VaultPress“.

Pagrindinis vyras MohitTater.com / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“

„Mohit Tater“Geriausias būdas keltis ir bėgti būtų naudotis lengvai naudojama, nepriekaištinga paslauga, pavyzdžiui, „SquareSpace.com“..

Net visiškai naujokas sugebėtų sukurti svetainę per kelias minutes „SquareSpace“. Geriausia yra tai, kad jie siūlo nemokamą bandomąją versiją ir nereikia jokios kreditinės kortelės. Pamiršau paminėti, kad svetainės, sukurtos naudojant „SquareSpace“, atrodo puošniai, be to, jos el. Prekybos svetaines?

Atvykstamasis rinkodaros konsultantas svetainėje Kevintpayne.com / Twitter – „LinkedIn“

Kevinas Payne'asJei esate mažo verslo savininkas, norintis parduoti skaitmeninius produktus, aš labai rekomenduoju naudoti „RainMaker“ platformą, kuri yra viskas viename sprendimas, norint sukurti jūsų internetinį prekės ženklą nereikia pirkti kelių produktų..

Keletas iš daugelio funkcijų, kurias ji apima:

 • Keli „WordPress“ šablonai
 • Mokymosi valdymo sistema kuriant internetinius kursus
 • Socialinės medijos planavimo įrankis
 • El. Pašto automatizavimo įrankis, skirtas lašinamosioms kampanijoms
 • Galimybė talpinti transliacijas
 • Gebėjimas kurti narystės svetaines

Aš taip pat rekomenduoju „HubSpot“, jei planuojate paleisti B2B Saas. Tai aukščiausio lygio rinkodaros automatizavimo sistema, leidžianti įeinančios rinkodaros kampanijos įgyvendinti lengvai. Jei esate inkubatoriuje pradedantysis verslininkas, jums gali būti taikoma 90% „HubSpot“ nuolaida.

„SERPlified“ / „Facebook“ įkūrėjas – „Twitter“ – „LinkedIn“

Roxana NasoiPer daugelį metų aš inicijavau daugybę internetinių įmonių ir daug eksperimentavau su daugumos rūšių CMS. Kai Kristoforas paklausė manęs, kaip lengviausiai susikurti svetainę, aš galvojau sukurti šį sąrašą tikėdamasis, kad pasirinksite ne tai, kas ten populiaru, bet tai, kas yra geriausia platforma, tenkinanti jūsų poreikius, produktus ir paslaugas. Štai jis:

Viskas priklauso nuo jūsų verslo tipo.

a) Jei esate vizualinis verslas (tarkime, kad pateikiate informacijos grafiką, vaizdų kūrimą, socialinės medijos turinio kūrimą, logotipus, fotografiją), tada aš labai patariu kreiptis į „Tumblr CMS“.

Puikus pavyzdys (ir viena iš svetainių, kurias stebėjau nuo 2011 m.) Yra „Tai nėra laimė“. „Peteski“ savininkas ją įkūrė kaip bendruomenę, o po to sekė parduotuvė, kurioje galite nusipirkti marškinėlius „Nėra“. Tokio tipo bendruomenės verslui nereikia daug, o „Tumblr“ yra lengviausias būdas tiesiog įdėti paveikslėlį, nuorodą ir trumpą aprašą..

IT reikia minimalių investicijų ir ji yra patogi vartotojui. Vis dėlto rinkodaros dalis priklauso nuo jūsų.

b) HTML 5 veikia bet kokio tipo smulkiajam verslui.

Tai būtų mano tikslas, jei norėčiau atidaryti svetainę, kurioje būtų paaiškintos mūsų įmonės paslaugos ir produktai, ir sutelkti dėmesį į tai, ką galime padėti savo klientams. Ir mažiau apie tai, kas mes esame, apie mūsų balsą ir pan. Antrąją dalį turite socialinė žiniasklaida, „Medium.com“ ir „LinkedIn Pulse“. Aš sakau, kad šie darbai yra tokie pat puikūs, norint rašyti tinklaraštį apie įmonę ir komandą ar reklamuoti klientų sėkmės istorijas. Nors svetainė yra pagrindinis šaltinis klientams, vadinamoji „internetinė vizitinė kortelė“.

Tinklalapio kūrimas HTML5 yra vienkartinė investicija, šiek tiek brangi (gali kainuoti apie 2 000 USD ar daugiau, atsižvelgiant į tai, ko norite), tačiau ji yra stabili ir jūs galite visiškai valdyti, kaip ji atrodys ir funkcionuos.. Asmeninis mėgstamiausias.

Dabar nesijaudinkite apie SEO dalį. Nes nesunku optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms, įdiegiant tinkamą SEO architektūrą į svetainės kodą. Jūsų programuotojas turėtų žinoti apie tai du ar du dalykus.

c) „Shopify“ yra CMS platforma jums, jei galvojate parduoti daiktus, tačiau visame jos makete parašyta e-komercija. Įsigijimas į socialinės žiniasklaidos platformas daro didelę naudą, jei kovojate ir su pardavimo kanalais.

d) asmeninio prekės ženklo kūrimas? Tada eikite į „WordPress“. Ir … mes čia. Kitas sustojimas, „WordPress“. Jei esate solopreneuras ar laisvai samdomas vertėjas, dienoraščio turėjimas padės įgyti informacijos ir sustiprins jūsų prekės ženklo pasitikėjimą. Jis taip pat pateikiamas kartu su daugybe papildinių, kurie gali padėti optimizuoti kiekvieną straipsnį SERP ir socialinei medijai (per SM korteles)..

Kaip alternatyvą, daugelis laisvai samdomų vertėjų naudotų „Behance“ ar „Wix“ tik tam, kad sudarytų portfelį. Bet jei norite daugiau ir mėgstate bendrauti su savo auditorija, skaitytojais ir klientais, laikykitės „WordPress“.

Mano paskutinis verslas „SERPlified“ veikia kaip tinklaraštis. Iš esmės norėjau nuvykti į savo vietą, kurioje kartais galėčiau rašyti, ir „puslapį“, kuriame klientai galėtų perskaityti mano mintis. Aš dažniausiai renkuosi savo klientus pagal rekomendacijas, todėl šiuo metu man nereikėjo HTML5 sukurtos raginimo veikti tipo..

e) Programų ar IT verslas, kuris yra tik pradedantis (pradedantis veikti, mažas verslas), galėtų gauti daugiau naudos iš „Joomla“ naudojimo. Jis plačiai naudojamas JAV (daugiau kaip 50 proc., Remiantis „GetApp.com“), 33 proc. Įmonių įsikūrusios interneto sektoriuje, tiek pat IT.&Paslaugų pramonė.

Šioje CMS turite daugiau lankstumo, kainos ir kokybės santykio bei palaikymo. Neigiama pusė yra sukonstruotų funkcijų saugumo dalis. Tačiau tai galima išspręsti naudojant kibernetinio saugumo protokolus. Ir IT geriausiai žino, kai kalbama apie elektroninę apsaugą.

„Writally“ / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“ savininkas 

Cas McCulloughPaprastai „WordPress“ rekomenduoju daugumai mažų įmonių, o jei norite sukurti bendruomenės ar narystės svetainę, tai ir reikia išeiti. Tačiau yra ir kitų iššokančių sprendimų, kurie teikia didžiulę vertę mažoms įmonėms.

Vienas iš variantų, kuriuos pastaruoju metu mačiau, yra „Synergy 8.“. „Synergy 8“ vaikinai sukūrė nuostabų smulkaus verslo žiniatinklio sprendimą, kuris padeda gerai reitinguoti SEO ir leidžia paleisti visas jūsų CRM ir įvykių sistemas iš jų platformos. Neseniai aplankiau vaikiną „Synergy 8“ ir buvau labai sužavėtas.

„GuestCrew“ / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“ savininkas 

uttoran senWordPress tikrai! Per beveik dešimtmetį daugumos internetinių verslų naudojimas „WordPress“ buvo beveik antras pobūdis – tačiau tai, kaip jį pritaikėte, daro skirtumą.

Paprastoms svetainėms, kurioms nereikia daug puslapių, aš norėčiau daryti vieno puslapio svetainę. Naršymo juostoje yra įprasti puslapiai apie, kontaktai ir kt., Tačiau jie yra susieti su konkrečiu to paties vieno puslapio pagrindiniu ekranu..

Pavyzdžiui, mano svetainė „Crowd Speaking“ yra tokia svetainė. Viršutiniai naršymo mygtukai nukreipia lankytoją į konkrečią vietą puslapyje, kur yra konkretus turinys. Jei spustelėsite skirtukus Apie arba Funkcijos, ekranas nukreips jus į vietą toje vietoje, kur yra šie duomenys.

Tokiu būdu ne tik sutaupysite save kurdami kelis puslapius, bet ir palengvinsite lankytojo galimybę greitai gauti visą norimą informaciją..

Net toms svetainėms, kurios yra pritaikytos pagal kodą arba kurios naudojo bet kurią kitą CMS ir kurios nelinkusios keisti – tam tikru momentu joms taip pat reikia perprojektavimo ar tinklaraščio skilties. Kai buvau pasikonsultavęs dėl naujojo „Temok“ projekto, pasiūliau apsilankyti „WordPress“ tinklaraščio skiltyje. Naudodamiesi „WordPress“, yra papildiniai, kurie gali suteikti jums socialinio bendrinimo mygtuką, pridėti narystę, nustatyti kainų nustatymo puslapį, sutvarkyti SEO, padaryti jūsų schemą tvarkingą – ji netgi gali jus įtraukti į „Google“ naujienas! Jokiu būdu jokia kita CMS negali padaryti tiek daug dalykų. „WordPress“ yra tik lengviausias būdas sukurti bet kurio smulkaus verslo svetainę.

„OPTIM-EYEZ / Facebook“ įkūrėjas – „Twitter“ – „LinkedIn“

Samas HurleyRankos žemyn, „WordPress“!

Tai dažniausiai naudojamas, plačiai palaikomas CMS, pateikiamas su TONS papildinių ir bendruomenės palaikymu.

Net naujokas gali prasidėti nuo WP … Ir pamažu išmokti virves.

Jei pritrūko laiko, pinigų ir išteklių; geresnio varianto nėra.

Nepavadinsiu kitų: tačiau kai kurios „nemokamos“ platformos rinkoje yra siaubingos SEO, patogumui, konvertavimui ir atitinkamai jūsų reputacijai (nepaisant jų teiginių).

Laikykitės „WordPress“ ir visada galėsite tai lengvai pritaikyti vėliau, kai turėsite daugiau biudžeto lėšų.

Pradėkite nuo: pasinaudokite nemokamu (arba labai žemas kaina) temos / odos rinkoje!

„Listiller“ / „Twitter“ įkūrėjas – „LinkedIn“

Elvis MichaelasMano pasirinkimas yra gana dažnas, tačiau turiu duoti savo rekomendacijas niekam kitam, išskyrus „WordPress“.

Daugelis vartotojų praleido daugybę mėnesių (net metų) poliruodami ir tobulindami savo tinklaraščius ne saugančioje platformoje. Galų gale jie pamažu suvokė visus apribojimus, kuriuos šios platformos kelia jų galimybėms augti. Tiesą sakant, aš užklupo siaubo istorijas, kuriose tokios vietos kaip Blogger.com staiga ir gana staiga nutraukė vartotojo svetainę be perspėjimo.

Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių „WordPress“ savarankiška svetainė yra absoliučiai geriausia platforma bet kuriam tinklaraštininkui, kuris rimtai ketina skelbti internete, nesvarbu, ar šis asmuo pradeda verslą, ar yra paprasčiausias mėgėjas..

Kita priežastis, kodėl verta pasirinkti alternatyvias platformas (pvz., Minėtą „Blogger“), yra ta, kad jos siūlo nemokamą prieglobos vietą. Atsižvelgiant į tai, šiomis dienomis jūsų žiniatinklio prieglobos vietos įsigijimas yra tik 3–4 USD per mėnesį, todėl „WordPress“ yra labai prieinama ir visiškai nesąmoninga naujesniems ir patyrusiems tinklaraštininkams..

„Top Left Design“ / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“ įkūrėjas

Keren LernerMan lengva reiškia:

 • greitai pradėti
 • greiti rezultatai
 • mažas stresas
 • mažas vargas

Prabangus būdas yra eiti su įmone, kuri turi patirties, talentų ir žinių, kad iš jūsų išgautų geriausius dalykus ir užtikrintų, kad jis pasirodys svetainėje, kuri reprezentuoja jūsų verslą tokiu būdu, kuriuo galite didžiuotis. Tačiau kai kurios MVĮ turi ribotus biudžetus ir neturi kito pasirinkimo, kaip tik pasidaryk pats. Dažnai jie pasirenka „WordPress“ šablonus, nes „WordPress“ yra toks plačiai naudojamas ir sudėtingas. Tačiau nepatyrusiems vartotojams „pasidaryk pats“ „WordPress“ šablonai dažnai sukelia daug problemų, be to, jie nėra lengvi. Tiesą sakant, jei mes rekomenduotume gerą „pasidaryk pats“ maršrutą, mes rekomenduotume „Squarespace“ – tai vienas iš geresnių šablonų kūrėjų. Jis turi tam tikrų apribojimų, tačiau yra daug intuityvesnis ir be vargo. Taigi lengva palyginti.

Premija dėl premijos: įsitikinkite, kad susitvarkote sau tinkamą domeno vardą, kad pabaigoje neturėtumėte .squarespace.com. Vieną dieną galėsite investuoti į kitą žingsnį (prabangų variantą) – specialiai suprojektuotą svetainę su „WordPress“ kaip CMS – sukūrė talentingų ekspertų komanda!

„EAK Digital“ / „Facebook“ įkūrėjas – „Twitter“ – „LinkedIn“

Erhanas KorhalillerisMan greičiausias ir lengviausias būdas pigiai sukurti kokybišką svetainę yra „WordPress“. Pasakęs, kad atidžiai stebiu naujus AI palaikomus svetainių kūrėjus, tokius kaip „Firedrop“ ir „Grid“.

Nors esu įsitikinęs, kad šią technologiją reikės šiek tiek patobulinti, ir toliau tobulėjant AI naudojamiems įrankiams, tokiems kaip „chatbots“ ir „Amazon“ „Alexa“, neabejoju, kad ši technologija suteiks naują patogumo ir naudojimo pradžią. naujos interneto svetainės sukūrimas. Tačiau kol kas ir numatomoje ateityje aš visada rekomenduočiau pasamdyti žmonių talentus, kad gautumėte darbą, jei jūsų biudžetas leidžia.

Vadybininkas & Partnerystė „Rankpay“ / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“ 

Sam WarrenAš asmeniškai norėčiau naudoti „WordPress“ mažo verslo svetainėse. Tačiau norint „WordPress“ diegti, reikalinga sudėtinga patirtis, o netyčiniams asmenims gali būti sunku išspręsti savarankiškas problemas..

Turint tai omenyje, „SquareSpace“ rekomenduočiau kaip lengviausią būdą smulkaus verslo savininkui kurti naują svetainę. Tai labai patogu naudoti vartotojui, o neofitai visada jausis patogiai dirbdami su platforma.

THGM rašytojų / „Twitter“ – „Pinterest“ prezidentas

Davidas LeonhardtasAš sukūriau svetaines naudodamas „WordPress“. Daugelis žmonių mano, kad WP yra skirtas tik tinklaraščiams, bet jūs galite pamatyti šias smulkaus verslo svetaines, kurias man padėjau kurti (įskaitant savo), nėra tinklaraščiai:

 • jnlplumbingbc.ca
 • thgmwriters.com
 • strateginis verslasmtg.com

Procesas yra labai paprastas:

 • Įkelkite nemokamą CMS iš „WordPress.org“
 • Pasirinkite temą, kuri visiškai reaguoja į mobilųjį telefoną. Šis aspektas yra kritinis.
 • Pasirinkite bet kuriuos papildinius, kurie jums patinka (kas daro „WordPress“ visiems tokią lengvą!)
 • Gaukite pasirinktinį dizainą. Šiame poste peržvelgiu to svarbą.
 • Pridėkite savo turinį, tačiau įsitikinkite, kad jis yra aiškus anglų kalba ir orientuotas į klientą (jūsų svetainė skirta ne jūsų, o jūsų klientams).

Voila! Jūs turite mažo verslo svetainę. Laikui bėgant galite keistis tekstu ir vaizdais, tačiau platformos ir temos darbas bus pradėtas nuo pat pradžių, nes tai sunkiau pakeisti kelyje..

„Write Mix for Business“ / „Twitter“ savininkas – „LinkedIn“ – „Facebook“

Sue-Ann BubaczKaip beveik 30 metų „boutique“ verslo savininkas, galiu pasakyti, kad internetinė rinkodara nėra prioritetas.

Su visomis skrybėlėmis, kurias mažas verslininkas nešioja dirbdamas ir valdydamas – ypač vietinių paslaugų srityje – jau užimtą įmonę, nėra neįprasta, kad mintis apie internetinę svetainę visiškai neįžvelgia..

Tiesą sakant, kai per metus galvojau apie interneto svetainę ar į ją žiūrėjau, keli dalykai mane pakabino. Man tai buvo kliūtys pradėti. Didžiausios problemos (tuo metu) buvo brangios suprojektuotos svetainės išlaidos, kūrybinės laisvės trūkumas apskritai ir nesugebėjimas atlikti pakeitimų bei atnaujinimų svetainėje.

Galiausiai, tačiau daugiausia dėl to, kad pradėjau rašyti turinį žiniatinkliui, sukūriau svetainę savo pirmajam verslui, kad suteikčiau jai „žiniatinklį“ … ir ką nors pridėčiau prie savo rašymo aplanko!

Iš pradžių negalėjau įsisavinti „WordPress“, todėl mano pirmoji svetainė yra „WebStarts“ – „Wix“ tipo prieglobos ir svetainių kūrimo paslaugų teikėja, kuri ją padarė gana lengvą. Gražu DYI. Ir gana nebrangiai.

Be abejo, dabar, būdamas profesionalaus turinio kūrėjas įmonėms, aš ir nugalėjau, ir sužinojau

„WordPress“ svetainės yra verslo svetainių konkurencijos standartas. Vis dėlto mano vietinėje rinkos svetainėje vis dar dirba vietinis nesunkių svetainių kūrėjas ir ji palaiko „buvimą internete“.

„Vincredo“ įkūrėjas

Pasirinktas svetainės kūrėjas: Weebly

Kurdami savo „Vincredo“ svetainę norėjome naudoti platformą, kurią būtų lengva, greita ir stilinga sudėti. Be to, kad yra neįtikėtinai paprasta vilkti ir mesti elementus kuriant svetainę, jie turi vaizdo įrašo foną, kurį galite sukurti svetainėje, kad jis būtų daug patrauklesnis reklamuojant „Vincredo“ ir mūsų produktus.

Būtent tai pardavė platformą, kai reikėjo apsispręsti, kuria platforma naudotis.

Commission Factory / Twitter – LinkedIn – Facebook savininkas

Zane McIntyreTikriausiai daugelis žmonių sureaguos rekomenduodami naudoti šabloną iš patogaus CMS, pavyzdžiui, „WordPress“.

Tačiau ką daryti, jei bandote įrodyti savo verslo koncepciją? Yra daug nukreipimo puslapių kūrėjų, tokių kaip „Instapage“ ir „LaunchRock“ (su iš anksto sukurtais vieno gaviklio šablonais), kurie gali padėti greitai ir ekonomiškai sukurti puslapį..

Tikslas yra apibrėžti aiškų jūsų verslo pajamų / potencialo kelią, o kartais pirmiausia apsvarsčius svetainės / CMS ypatybes gali būti atitrauktas dėmesys..

„BlitzMetrics“ vyriausiasis technologijų pareigūnas / „Facebook“ – „Twitter“ – „LinkedIn“

Dennis YuVisi naudoja „WordPress“ kaip savo pagrindą, o tai yra gera pradžia, nes juo lengva naudotis ir konfigūruoti pagal savo poreikius.

Bet jei norite srauto ir pardavimo, vien tik „WordPress“ nepakanka.

Turite paskelbti daugybę vienos minutės vaizdo įrašų, integruotų su „Facebook“. Ieškokite „WordPress“ įskiepių, kurie tvarko „Facebook“ komentarus, „Facebook“ pikselius ir „Facebook“ momentinius straipsnius – jų yra daug.

Galų gale, kad ir kokia graži jūsų svetainė atrodytų, svarbu ją sujungti su didžiausiu srauto šaltiniu planetoje – „Facebook“. Jei pridėsite šiuos elementus, turėsite geriausius iš abiejų pasaulių ir nešvaistysite brangaus laiko, klaidindami techninius dalykus..

Amžiaus pranašumų bendraįkūrėjas / „Facebook“ – „Twitter“ – „Instagram“

Suzanne NobleDraugams ir klientams, kuriems reikia labai paprastų svetainių, žinau, kad galiu kurti pats, naudoju „Panther“. Tai nauja interneto kūrimo svetainė, kurią naudoti labai paprasta ir kuri sukuria gražias, greitai reaguojančias svetaines, kurios puikiai tinka mažoms įmonėms, konsultantams ir laisvai samdomiems darbuotojams. Aš jau padariau keletą ir man patinka tai, kaip ji integruojasi su dideliais prieglobos paslaugų teikėjais, kad vienu mygtuko paspaudimu galėtumėte paskelbti svetaines savo domene.

Savo svetainėje aš naudoju „WordPress“. Dirbu su „WordPress“ daugiau nei dešimt metų, todėl man tai labai patinka. Jis tapo toks sudėtingas, kad dabar jį naudoja daug tikrai didelių kompanijų, ir jis gali būti pritaikytas padaryti beveik viską, ko tik gali norėti.

„Arctic Gray, Inc.“ administracijos direktorius / „Facebook“ – „LinkedIn“ – „Instagram“

Anthony M. SpalloneJei norėtumėte greitai sukurti intuityvią platformą, kad sukurtumėte savo svetainę, „Wix“ be abejo būtų geriausia vieta pradėti. Jie turi labai patogią CMS, todėl jūsų svetainė gali būti lengvai sukurta naudojant labai ekonomiškus hostingo planus.

Tačiau, jei ieškote kažkokio tvirtesnio el. Prekybos svetainės, „Shopify“ būtų geriausias pasirinkimas. Jų CMS yra šiek tiek sudėtingesnis nei „Wix“, tačiau funkcionalumas yra puikus, nes viskas, pradedant intelektualia paieška, įmontuota automatizuotuose apleistų krepšelio atkūrimo el. Laiškuose.

Negalite suklysti nei su vienu, nei su kitu. 🙂

Tik skaitmeninės rinkodaros strategija internete / „Facebook“ – „Twitter“ – „Google“+

Neilas Šetas„WordPress“ yra mano GO TO platforma, kai reikia pradėti kurti svetainę, tačiau tai nėra pati lengviausia naudoti platforma. Čia WIX ir „Squarespace“ turi pranašumą, tačiau jų galimybės yra ribotos. Štai kodėl aš visada rekomenduoju savo klientams lankyti vienos dienos „WordPress“ mokymo kursus savo vietovėje, kurių paprastai pakanka sukurti pakankamai gerą svetainę ir pradėti tvarkyti jūsų turinį..

Yra keletas priežasčių, kodėl aš renkuosi „WordPress“, palyginti su kitomis platformomis, tačiau mano trys populiariausi yra šie:

 1. Pirkimas – šiais laikais su „WordPress“ galite padaryti viską, nuo tradicinio tinklaraščio naudojimo iki produktų ir paslaugų pardavimo per „Woocommerce“.
 2. Turinio tvarkymas – lengva pridėti turinį ir padaryti jį nuostabų
 3. Masyvi bendruomenė – būdama tokia populiaria platforma, ji lengvai suranda žmogų, kuris žino, kaip padaryti tai, ko nemoki.

„Hiver“ / „Facebook“ generalinis direktorius – „Twitter“ – „LinkedIn“

Nirajaus Ranjano maršrutas„Squarespace“ yra vienas geriausių svetainių kūrėjų mažoms įmonėms. Didžiausias USP yra tas, kad mažoms įmonėms nereikia samdyti įgudusio programuotojo, kad sukurtų svetainę.

Skirtingai nei „WordPress“, kur reikia daug kodavimo, „Squarespace“ leidžia vilkti ir mesti paveikslėlius ir tekstą. Sukūrę svetainę, jie gali iš karto pamatyti, kaip atrodys svetainė. man tai patiko!

„ShortPixel“ / „Facebook“ produkto vadovas – „Twitter“

Aleksas FlorescuPagrindiniame tinklalapyje paprastas ir įdomus sprendimas būtų plokščia CMS. Neturite duomenų bazės, kurią galėtumėte valdyti, ji neužima daug vietos talpykloje ir gali būti daug greitesnė nei didelė TVS.

Be to, plokščią CMS paprastai labai lengva įdiegti: jūs tiesiog išpakuokite ją savo serveryje. Bet jei jūsų svetainė yra ilgalaikės strategijos dalis arba jai reikia ypatingų funkcijų, naudokite seną gerą „WordPress“. Tai lengva prižiūrėti ir atnaujinti. Tai lengva pritaikyti ir pritaikyti dėl daugybės papildinių ir temų. Ar turėčiau paminėti didžiulę ir draugišką bendruomenę?

Taigi, jei turite paprastą svetainę, galite pasirinkti plokščią CMS. Priešingu atveju atsakymas yra „WordPress“.

„Icegram“ bendruomenės vadovas „Facebook“ – „Twitter“

Greičiausias būdas užauginti mažą verslą yra susitelkimas į turinį. Ir nors „Weebly“, „Wix“ leidžia kurti gražias svetaines, tinklaraščių puslapius – „WordPress“ vis dar yra karalius. Galite valdyti tiek daug puslapių, tiek vartotojus. Pridėkite prie to, kad didžiulį nemokamų papildinių katalogą, kurį siūlo „WordPress“, gali naudoti kiekvienas smulkusis verslas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me