Ar jūsų klientų aptarnavimo tarnyba žino apie kliento vertę?

Jūs žinote, kaip sunku valdyti internetinį verslą – klientai nori, kad jūs prisijungtumėte visą parą ir visą parą, ir nusivilti, jei neatsakote „greitai“ į jų palaikymo bilietus..


Būtent tada jūs gausite tiesioginį aptarnavimą, kad rūpintumėtės visomis klientų užklausomis. Puikus žingsnis!

BET 

  • Ar jūsų klientų aptarnavimo žmonės yra pakankamai empatiški?
  • Ar jie kartais skamba taip, kaip iš tikrųjų nesigilina?
  • Ar jie pritraukia klientus arčiau įmonės, ar atbaido juos?

Klientų aptarnavimas yra sudarytas iš žmonių, ir žmonės gali klysti, per švelniai užimti savo poziciją arba likti per daug atsiskyrę. Tikrai, tai gali būti sunku jūsų darbuotojams, jei jie nesupras esminės savo pozicijos vertės.

Iš tikrųjų įmonės klientų aptarnavimas daro įtaką

„American Express“ 2012 m. Atliko apklausą, norėdama išsiaiškinti, kaip klientai jaučiasi dėl bendrovės klientų aptarnavimo visoje šalyje.

Atsakymai nebuvo tikrai džiuginantys: 32% apklaustų žmonių teigė, kad įmonės, palyginti su 2011 m., Kreipia „mažiau dėmesio į gerą klientų aptarnavimą“ (26%). Kitas veiksnys, kuris atsirado atlikus apklausą, yra tai, kad klientai supranta įmones kaip tikrai efektyvias, tačiau nepakankamai nuveikiančias, kad pasiektų papildomą mylią savo klientams.

Aišku, kad klientų aptarnavimas yra ir išlieka svarbiausiu jūsų įmonės santykių su klientais veiksniu, nes būtent šiuose santykiuose klientai iš pirmo žvilgsnio supranta jūsų įmonės pagrindines vertybes ir tai, kaip jūsų paslaugos gali pagerinti jų gyvenimą..

Ar jūsų darbuotojai žino visa tai??

Motyvacijos stiprinimo darbas

DILO 13:00 LaToya @ AlltelVaizdo kreditas: Judy Baxter

Taip, motyvacija. Tas vidinis postūmis, verčiantis žmones siekti tobulumo. Ar jūsų darbuotojai gali teigiamai įvertinti savo vaidmenį? Kaip jie tai jaučia?

Jei norite iš tikrųjų motyvuoti savo darbuotojus, piniginės paskatos gali būti ne pats geriausias ir netinkamas pasirinkimas. Chrisas Edmondsas „Smart Brief“ straipsnyje sako, kad įmonė gali sustiprinti korporatyvines vertybes savo komandoje, priversdama darbuotojus jaustis svarbiais ir atsakingais. Ar jūsų darbuotojai jaučia, kad turi vietą nuolatinėje jūsų įmonės sėkmėje?

Motyvacija taip pat išplaukia iš supratimo, kad jūsų klientų aptarnavimas teikia naudą bendruomenei. Jūsų komanda dirba, kad padėtų žmonėms, kuriems to reikia. Štai kodėl jūs juos pirmiausia pasamdėte. Humanitarinė fronto linijų paslaugų dalis nėra pasiteisinimas – tai tikras gyvenimas. Tai bet kurio verslo pagrindas. Priminkite jiems.

Klientų vertė pralenkia bet ką kitą

Be klientų nėra verslo. Be verslo nėra darbo. Apklausoje dalyvavę „American Express“ pranešime teigiama, kad jie nori daugiau išleisti su įmonėmis, kurios teikia puikų klientų aptarnavimą, todėl būtina, kad jūsų darbuotojai dirbtų maksimaliai gerai, ir naudotųsi empatiškiausia puse..

Galite paskatinti savo darbuotojus priversdami juos įsidėti į savo klientų batus.

  • Kaip jūs jaustumėtės, jei jums būtų parduotos paslaugos?
  • Ar norėtumėte pasinerti į viešumą ir pasiūlymus ar jums labiau patiktų malonūs gestai ir prieinamumas jūsų problemoms išspręsti?
  • Ar verčiau susisiektumėte su šalta kompanija ar draugišku, šiltu verslu?

Skatinkite darbuotojus, kad klientų aptarnavimas būtų svarbiausias jų darbo veiksnys.

Vien tik puikus klientų aptarnavimas gali pakeisti, ar klientas įmonei imasi pakartotinio verslo, ar ne. Patenkinti, vertinami klientai grįžta ir perka dar kartą. Nepatenkinti klientai nugriaus jūsų įmonės gerovės barometrą. Žodžiu, dažnai gali sukelti blogesnių dalykų nei neigiami atsiliepimai.

To-do-list, kad meilė klientams

Skatinkite savo klientų aptarnavimo darbuotojus:

Padarykite savo įmonės vertybes jų pačių Tai užtikrins, kad jie dirba siekdami bendrų tikslų ir nesijaus tik kaip jūsų įmonės darbuotojų priedai, bet kaip svarbūs mozaikos plytelės. Vienas iš būdų tai padaryti yra susirinkti per „Hangout“ ar kitas vaizdo konferencijų priemones ir aptarti naujausius įmonės įvykius ir etiką. Išaiškinkite, kokia yra jūsų įmonės pozicija tam tikrų klientų atvejais, tačiau tuo pačiu leiskite darbuotojams laisvai reikšti savo nuomonę. Jiems bus lengviau priimti įmonės vertybes, jei jie pasijaus išgirsti pirmieji.

Atsakykite maloniai į klientų užklausas Tai yra geriausias laikas jūsų darbuotojams suprasti tikruosius jūsų klientų poreikius. Paskatinkite juos užduoti klientams teisingus klausimus, būti paslaugiais ir skirti klientams visą dėmesį. Skubūs telefono skambučiai ir internetinės užklausos yra puikus neiginys jūsų įmonės reputacijai! Tiek potencialus, tiek tikras klientas turėtų jausti, kad įmonė yra jų, o ne jų kišenių pusėje.

Pirmą kartą bendraudami atsižvelkite į jų geriausius sprendimus Nesvarbu, ar darbuotojai mato jūsų klientus tik internetu ar telefonu ir niekada nebūna tiesioginiai – poreikių įvertinimas vis tiek yra būtinas norint sėkmingai užmegzti ryšius su klientais. Pasakykite savo darbuotojams, kad jie išklausytų. Ko reikia šiam klientui? Kaip aš galiu jam padėti? Ar jis / ji ieško greito sprendimo, ar jam tiesiog reikia patikinimo, kad šis produktas ar paslauga yra tinkamas būdas?

Susisiekite su grupe stengdamiesi suteikti kuo geresnes paslaugas Dalijimasis nuomonėmis, patirtimi ir požiūriais su kitais komandos nariais sustiprins profesinius ryšius ir bendrą jūsų įmonės vertę jūsų klientų akyse, nes jie kontaktuos su vienalytine priekinės linijos komanda, kuri žino, kaip padėti, nepaisant to, darbuotojas, su kuriuo susisiekia jūsų klientas.

Priverskite savo darbuotojus jaustis kartu su jūsų įmone. Padėkite jiems būti iniciatyviems ir dėmesingiems jūsų klientų poreikiams.

Gaukite entuziastingų klientų, kurie sužavės jus.

Tai abipusiai naudinga situacija!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me