Didelis internetinių verslo idėjų, kaip pradėti jus, sąrašas

Internetas ir toliau yra auganti rinka visiems, norintiems pradėti verslą internete.


Pradėti internetinį verslą yra daug lengviau dėl to, kad tai nedidelės rizikos investicija ir jums nereikės išleisti pinigų plytų ir skiedinio parduotuvėje ar biure..

Jei esate iš tų žmonių, kurie visada norėjo pradėti internetinį verslą, bet net neįsivaizduojate, kokį verslą pradėti, tada jums sekasi. Mes turime 50 internetinių verslo idėjų, kad galėtumėte pradėti!

Pro patarimai: Davidas Trounce’as

Turinio ir straipsnių rašymo paslaugos tapo pagrindine priemone tiems, kurie nori užsidirbti gerų pinigų internete.

Kai paieškos varikliai vis dažniau reaguoja į kokybišką turinį, kaip į svetainių reitingavimo metriką, turinio kūrimas ir ypač rašymo paslaugos išaugo per pastaruosius trejus metus ir tapo vienu pelningiausių ir lengviausių būdų užsidirbti pinigų internete..

Bet kur pradėti?

Jei galvojate tapti internetiniu autoriumi ir norite užsidirbti pinigų leidybos turiniui, viena iš vietų, kurią galite pradėti, yra užmegzti ryšius su agentūromis, teikiančiomis turinio rašymo paslaugas..

Turinio rašymo ir svečių leidybos paslaugos yra paklausios.

Rinkodaros agentūros nuolatos siekia geros kokybės rašytinio turinio.

Norint patenkinti augančius internetinio verslo poreikius išlaikyti savo buvimą ir didinti vartotojų įsitraukimą, turinio kūrėjai, kurie nori laikytis terminų, yra patikimi ir geba parašyti tikrai naudingą turinį, yra labai paklausūs..

Užuot tyrinėjęs tinklą, kalbėjimas su agentūromis, kurios specializuojasi turinio rašymo paslaugose, yra puikus būdas sukurti tinklą ir susirasti darbą kaip rašytojui..

Jei nuspręsite kreiptis į skaitmeninės rinkodaros ir turinio valdymo agentūras, nepasirodykite – nei skambinkite, nei el. Paštu – tuščiomis rankomis. Paruoškite paskelbti tam tikrą turinį arba, dar geriau, turėkite turinio, kurį galite peržiūrėti, rinkinį. Šioms agentūroms parodyti tai, ką turite ir ką galite padaryti, yra puikus būdas padaryti įspūdį užimtam redaktoriui.

– Davidas Trounce’as, „Mallee Blue Media“ įkūrėjas

21. Kurkite (ir parduokite) marškinėlius internetu

„Raudonasis burbulas“ ir „CafePress“ yra platformos, kuriomis galite pardavinėti savo marškinėlius ir kitus panašius produktus internetu klientams. Jei norite turėti savo parduotuvę, galite lengvai pradėti internetinį marškinėlių verslą naudodamiesi el. Prekybos platformomis, tokiomis kaip „Shopify“.

Pavyzdys: 6dollarshirts.com kuria ir parduoda triušius po 6 USD / vnt.

22. Internetinis / nuotolinis dėstytojas

Puikus dalykas internete yra tai, kad jūs galite susisiekti su bet kuriuo pasaulio žmogumi. Būkite internetinis dėstytojas ir nustatykite užsiėmimus internetu su klientais visame pasaulyje.

23. Atidarykite internetinę parduotuvę

Kai kurias mūsų išvardytas idėjas galima pradėti įgyvendinti nedelsiant, nereikia nieko daugiau nei tik el. Pašto adreso. Internetinėje parduotuvėje, priešingai, reikės kelių dalykų.

Būtent, jūs turite turėti svetainę, domeną ir gerą žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėją. Kai kurios platformos, tokios kaip „Shopify“ ar „Weebly“, siūlys visas paslaugas kaip paketo dalį, nors jūs apsiribojate tuo, ką jie gali pasiūlyti.

Arba galite juos gauti atskirai nuo specializuotų svetainių, tokių kaip „SiteGround“ prieglobai, „WordPress“ svetainių kūrimui ir nusipirkti domenų vardus iš „NameCheap“..

„Shopify“ siūlo visą pilstymo platformą žmonėms pradėti.„3dcart“ – internetinių parduotuvių kūrėjas, turintis daugiau nei 200 integruotų funkcijų ir 50 nemokamų parduotuvių temų.„EasyStore“ siūlo „viskas viename“ sprendimą el. Prekybos parduotuvėms.

Abiejų variantų problema yra ta, kad vis tiek turite sukurti el. Prekybos svetainę nuo nulio. Būtent todėl trečią variantą mes rekomenduojame, jei rimtai ketinate pradėti internetinę veiklą, tai yra naudoti tokias elektroninės prekybos platformas, kaip „3D Cart“, „EasyStore“ ir „Shopify“. Šiose platformose yra visi būtiniausi dalykai

pradėkite pardavinėti savo produktus ir prekės ženklą – pradedant svetainių kūrimu naudojant jų įmontuotas temas ir baigiant pasirinktinio domeno vardo pasirinkimu.

Realiojo gyvenimo pavyzdžiai

Pvz., „EasyStore“ siūlo daugybę funkcijų, naudingų elektroninei prekybai, tokias kaip nemokami SSL sertifikatai, kelių valiutų kasos, mobiliųjų versijų parduotuvė, įmontuoti SEO įrankiai ir dar daugiau. Jie taip pat gali integruotis su tokiomis populiariomis programomis kaip „Lazada“, „EasyParcel“, „Mailchimp“, „Shopee“ ir kt..

Pavyzdys: internetinė parduotuvė, pastatyta naudojant „EasyStore.co“, parduodant įtaisus ir telefonų priedus (šaltinis).Pavyzdys: internetinė parduotuvė, pastatyta naudojant „EasyStore.co“, parduodant knygas (šaltinis).

24. Būti kelionių konsultantu

Žmonės mėgsta keliauti ir dažnai ieško geriausių pasiūlymų kelionių agentams. Šiais laikais jūs galite būti internetinis kelionių konsultantas, kuris padės klientams rasti kelionių pasiūlymų pasiūlymus arba rekomenduoti geriausius kelionių paketus..

25. Būk korektorius

Jei norėtumėte korektūros, daug verslų, autorių ir kitų klientų reikia korektoriaus / redaktoriaus. Galite dirbti visiškai prisijungę, jei jie jums atsiųs dokumentus el. Paštu.

26. Paimkite fotografijas / būkite fotografai

Fotografavimas yra puikus būdas užsidirbti pinigų fotografams internete. Vietos, tokios kaip „Shutterstock“ ar „123rf“, yra puikios platformos parduodant nuotraukų nuotraukas.

27. Tinklalapių copywriteras

Kitas puikus būdas rašytojams, ypač copywriters, yra padėti sukurti kopiją įmonėms ir jų tinklalapiams.

Pro patarimai: Gail Gardner

14 - Gailas Gardneris

Norint gerai užsitikrinti laisvai samdomų vertėjų [rinkodaros konsultanto] pranašumą, yra matomumas ir persiuntimai. Nors kai kurie eina siūlydami koncertus arba įtraukia save į svetaines, tokias kaip „Fiverr“ ir „PeoplePerHour“, geriausiai apmokami laisvai samdomi vertėjai nedaro nė vieno iš jų. Tai ypač svarbu rinkodaros konsultantams.

Pirmiausia sukurkite savo profilį „LinkedIn“. Jei dar neturite aplanko, apžvalgų ir rekomendacijų, pirmiausia dirbkite. Pasiūlykite teikti savo paslaugas su nuolaida jau pažįstamiems žmonėms arba vietinėms ar internetinėms įmonėms mainais į apžvalgas ir persiuntimus. Vaizdo įrašų rekomendacijos yra ypač įtikinamos.

Daugeliui konsultantų sunku susidoroti su potencialiais klientais, o dabartiniai klientai jiems skambina, kad gautų nemokamą patarimą. Galite pasiūlyti nemokamą 15 ar 30 minučių vienkartinę konsultaciją ir tada pasiteisinti, kad atsijungtumėte. Arba galite naudoti tokią platformą, kaip „Clarity.fm“ ar „vCita.com“, kad įkrautumėte jas minutę.

Susisiekite su kitais savo nišoje ir paklauskite, ar jiems būtų įdomu bendradarbiauti. Įpratimai iš kitų, siūlančių panašias paslaugas, yra dažni. Jie gali būti per daug užsiėmę arba tiesiog jaustis, kad esate labiau tinkami. Kai tik galite, būtinai grąžinkite malonę.

Labai aiškiai pasakykite, ką darote savo svetainėje ir profiliuose. Sugalvokite unikalų pristatymą. „Trello“ lentoms pateikiu jose išsaugotas rinkodaros strategijas ir moku, kaip jomis naudotis.

Kiti gali išanalizuoti verslą ir pateikti ataskaitas ar grafikus ar el. Knygą. Oho net tiems, kurie niekada tavęs nepaminėja, ir duok jiems ką nors prisiminti bei paminėti. Norėdami gauti daugiau patarimų, skaitykite Kaip gauti rekomendacijas.

– Gail Gardner, „Grow Map“ įkūrėjas

32. Kurti „WordPress“ temas

Daug žmonių naudoja „WordPress“ tinklaraščiams ir tinklalapiams kurti. Iš anksto parengtų ir lengvai naudojamų „WordPress“ temų kūrimas ir pardavimas yra puikus būdas pradėti internetinį verslą.

33. Internetinis tyrėjas

Jei esate įgudęs atlikti mokslinius tyrimus, galite pasiūlyti savo paslaugas įmonėms, rašytojams ir kitiems, kuriems reikalingi žmonės, norėdami atlikti specializuotų temų tyrimus.

34. Būkite narystės svetainės operatoriumi

Turite internetinės nišos idėją? Sukurkite svetainę ir pasiūlykite mokamą narystę norintiems prisijungti, kad gautumėte išskirtines privilegijas, kurios siūlomos jūsų svetainėje.

35. Sukurkite reklamos tinklą

Taip pat galite sukurti tinklą, skirtą internetinėms įmonėms, svetainių savininkams ir tinklaraštininkams, ieškantiems reklamuotojų ar rėmėjų ir atvirkščiai..

36. Viešųjų ryšių paslaugos

Pradėkite internetinių ryšių su visuomene agentūrą ir dirbkite su įmonėmis, kurioms reikalinga pagalba bendraujant su klientais ir klientais internete.

37. Tinklalapių priežiūra / tvarkymas

Kai kurioms įmonėms, kurios jau turi svetaines, gali prireikti pagalbos jas prižiūrėti ar tvarkyti. Galite veikti kaip svetainės valdytojas arba siūlyti savo paslaugas kaip priežiūros paslaugų teikėją.

38. Svetainių recenzentų / kritikų paslaugos

Jei norėtumėte, kad svetainių dizainas būtų geras, galite būti apžvalgininkas arba specializuotis kritikuodami svetaines įmonėms, kurioms gali prireikti tam tikrų pakeitimų, kad būtų patobulinta jų patirtis.

39. Internetinis įdarbintojas

Verslo įmonėms ar įmonėms, kurioms reikia žmonių, galite pasiūlyti savo, kaip įdarbintojo, paslaugas, kad surastumėte kandidatus internete ir susisiektumėte su jais..

40. Siūlykite atnaujinti rašymo paslaugas

Kitas būdas panaudoti savo rašymo įgūdžius yra darbas su žmonėmis, kuriems reikia pagalbos, kuriant gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus. Tai galite padaryti nuotoliniu būdu ir susisiekti el. Paštu ar „Skype“.

41. Būk gyvenimo treneris

Gyvenimo treneris yra puiki internetinio verslo idėja, kurią galite atlikti nuotoliniu būdu ir padėti klientams spręsti iškilusias problemas.

42. Mitybos konsultantas

Tiems, kurie išmano apie mitybą ir dietos laikymąsi, galite pasiūlyti savo paslaugas klientams, kuriems reikalinga pagalba planuojant maistą ir gaunant pakankamai mitybos. Galite organizuoti konsultacijas internetu ir nusiųsti jiems maitinimo planus el. Paštu, remiantis jūsų konsultacija.

43. Individualizuotos iliustracijos paslaugos

Jei esate kažkas išmanantis menus, sukurkite svetainę, kurioje galėtumėte parodyti savo portfolio. Tada klientams, kurie su jumis susisiekia, galite pasiūlyti atlikti individualizuotas iliustravimo paslaugas.

44. Sukurkite vaizdo įrašų skelbimus

„YouTube“ vaizdo įrašų skelbimai yra platforma, kuria prekės ženklai ir įmonės dažnai pasinaudoja norėdami parduoti savo produktus ir paslaugas. Kurti vaizdo įrašų skelbimus, kuriuose būtų atsižvelgiama į tas platformas, gali būti pelningas verslas.

Sužinokite, kaip per 5 minutes sukurti nuostabų socialinės medijos vaizdo įrašą.

45. Būkite tiesioginių pardavimų pardavėju

Tie, kuriems sekasi parduoti, galite pasiūlyti savo paslaugas klientams ir įmonėms, norėdami parduoti savo produktus klientams internetu, tiesiogiai susisiekdami su jais..

46. ​​Būti finansų konsultantu

Daugeliui technikos atstovų dažnai trūksta gabumų tvarkyti finansinius verslo aspektus. Jei gerai moki finansus, gali jiems pasiūlyti savo paslaugas kaip konsultantas arba pagal projektą.

47. Siūlo buhalterijos tarnybą

Jei gerai mokėtės buhalteriją, taip pat galite pasiūlyti buhalterijos paslaugas įvairioms įmonėms. Galite sukurti svetainę ar net tiesiog reklamuoti savo paslaugas socialinėje žiniasklaidoje.

48. Internetinių biuletenių kūrimas

Sukurkite internetinį biuletenį ir su juo sukurkite nemažą tinklą. Tada sąrašą galite naudoti norėdami parduoti savo produktus ir paslaugas ar net uždirbti pajamų dirbdami su kitais prekės ženklais ar įmonėmis.

49. Siūlykite švino generavimo paslaugas

Įmonės ir verslas visada siekia sugeneruoti pirkėjų internete. Jei jums gerai sekasi, galite užsidirbti pinigų siūlydami jiems savo paslaugas.

50. Laivų pervežimas

Nenorite tvarkyti internetinės parduotuvės logistikos? „Dropshipping“ suteikia galimybę parduoti produktus klientams per savo svetainę, tačiau gamintojas tvarkys atsargas ir siuntimą.

Atsižvelgiant į žemas patekimo į rinką kliūtis, laivo pervežimas tapo populiariu verslo modeliu tarp verslininkų, norinčių pradėti internetinį verslą be didelių išlaidų. Žinoma, tai taip pat reiškia, kad pramonėje vyrauja didžiulė konkurencija.

Jei norite, kad sėkmingai pradėtumėte gabenimo laivais paslaugą, šie veiksmai turėtų apimti visus pagrindinius dalykus, kurių jums reikia norint pradėti:

 1. Pasirinkite pelningą nišų pristatymo nišą
 2. Ieškokite patikimų tiekėjų pristatymo
 3. Gaukite pardavimo mokesčio ID
 4. Pasirinkite pardavimo platformą, tinkančią jūsų verslui
 5. Paleiskite savo parduotuvę ir pradėkite pardavinėti

„Shopify“ yra populiari platforma gabenimo laivais verslui ().„Spocket“ yra platforma, kurią tūkstančiai laivavedžių ir tiekėjų gali rasti vieni kitus. Tai puiki vieta pradedantiesiems rasti ir išsirinkti prekę jų prekių gabenimo parduotuvėje ().

Be abejo, yra daug daugiau informacijos apie ją ir, jei rimtai, apie tai „Buildthis.io“ siūlo išsamų vadovą (), kaip pradėti internetinį laivo pristatymo verslą naudojantis „Shopify“ – viena didžiausių elektroninės prekybos platforma internete..

Šiame vadove labai išsamiai aprašoma, ko jums reikia norint sukurti sėkmingą parduotuvę, kurioje yra sėkmingai parduodama parduotuvė, pvz., Kaip nustatyti mokėjimo šliuzus ir turėti klientų aptarnavimo / palaikymo komandą..

Dažnai užduodami klausimai apie internetinį verslą

Koks pelningiausias internetinis verslas?

Yra daug nišų, kurios gali būti pelningos internete, ir viena populiariausių yra sveikata ir turtas.

Ką galiu parduoti internetu?

Internete galima parduoti bet ką, pradedant paslaugomis ir baigiant fizinėmis ir skaitmeninėmis prekėmis. Tiesiog pasirinkite platformą savo produktui parduoti ir parduoti.

Kokį verslą galiu vykdyti iš namų?

Šių dienų skaitmeniniame amžiuje galima vykdyti daugybę verslo rūšių iš namų. Kai kurie pavyzdžiai apima konsultavimo paslaugas, laisvai samdomų vertėjų rašymą, filialų rinkodarą, produktų apžvalgą ir net kai kurias konsultavimo paslaugas.

Koks verslas yra naudingas pradedantiesiems?

Verslumas iš esmės reikalauja, kad asmenys turėtų ar išmoktų daugialypių įgūdžių. Tai apima verslo valdymą, rinkodarą ir net tam tikrą logistikos lygį. Visada pravartu pasirinkti verslą, kuriame esate aistringas ir išmanote.

Kaip man rasti startuolio idėjas?

Štai! Anekdotai, WHSR yra svetainė, kurioje galite įgyti daug naudingų įgūdžių ir verslo idėjų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai ieškoti jų mūsų tinklaraščių skiltyje. Mūsų turinį kuria patyrę rašytojai, kurie dažnai turi tiesioginių žinių apie jų nagrinėjamas pramonės šakas ir temas.

Ar internetiniai dienoraščiai vis dar yra geras būdas užsidirbti pinigų internete?

Taip, internetiniai dienoraščiai vis dar yra praktinis būdas pradėti „verslą“ ir užsidirbti pinigų internete. Štai atvejo analizė, kai aistringas tinklaraštininkas sukūrė ir pardavė savo tinklaraštį už 60 000 USD.

Koks lengviausias būdas pradėti internetinį verslą?

1. Raskite poreikį
2. Padarykite vaizdo įrašą arba parašykite parduodamą kopiją
3. Sukurkite paprastą svetainę su tuo vaizdo įrašu / kopija

Pradėti verslą internete yra lengva, tačiau augti ir pasiekti tinkamą auditoriją yra sudėtinga.

Kaip galiu sukurti internetinę parduotuvę ir parduoti savo produktus?

„Shopify“ ir „BigCommerce“ siūlo paprastus būdus sukurti internetinę parduotuvę, tvarkyti atsargas ir gauti mokėjimą. Jie turėtų būti geriausi jūsų lažybos, jei norite sukurti internetinę parduotuvę ir greitai pradėti pardavinėti.

Apvyniokite

Kaip matote, kiekvienam yra daugybė galimybių pradėti verslą internete. Svarbiausia žinoti, kas jums gerai sekasi, ir rasti, kokias galimybes galite naudoti norėdami parduoti tai, ką darote geriausiai.

Žinoma, jei jums reikia pagalbos kuriant savo skaitmeninį buvimą, tai visada padeda paruošti svetainę.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map