Kaip intelektualiosios žiniatinklio prieglobos įmonės išlaiko klientus

Visos pramonės šakos turi suprasti, kaip svarbu išlaikyti dabartinius savo klientus, o per pastaruosius kelerius metus išaugo ir išaugo aukštesnių klientų aptarnavimo standartų poreikis žiniatinklio prieglobos sektoriuje..


Debesų prieglobos ir specializuoto interneto prieglobos atsiradimas tokioms nišinėms platformoms kaip „WordPress“ kartu su didesnio pralaidumo ir didesnės duomenų saugyklos paklausa padidino šios pramonės srities žaidėjų skaičių..

Todėl žiniatinklio prieglobos niša tapo vis konkurencingesnė daugiau nei 10 000 prieglobos įmonių vien Šiaurės Amerikoje – visos konkuruoja dėl tos pačios rinkos.

Įdiegę debesų prieglobos paslaugų teikimą, mažos ir vidutinės prieglobos įmonės turi padaryti viską, ką gali, kad padidintų ir paįvairintų savo pasiūlymus, kad galėtų konkuruoti su dideliais įmonių prekių ženklais, tokiais kaip AWS ir „Google“..

Kokias strategijas turėtų daryti jūsų prieglobos įmonė, norėdama išlikti konkurencinga, išlaikyti esamus klientus ir sulaukti naujų klientų?

1- Supraskite kliento poreikius

Vien todėl, kad žiniatinklio priegloba yra naudinga vienai įmonei, nebūtinai reiškia, kad ji naudinga kitai. Yra tiek daug skirtingų tipų prieglobos paketų ir skirtingi reikalavimai kiekvienam verslui, todėl vienas sprendimas visiems yra nerealus..

Pvz., Mažo verslo svetainių poreikiai skiriasi nuo narystės, portfelių ir el. Prekybos svetainių. Šiems verslo savininkams gali prireikti pagalbos, kad suprastų jų prieglobos reikalavimus.

Jei jūsų darbuotojai gali aiškiai perduoti įvairius galimus variantus, atsižvelgiant į specifinius verslo poreikius, tuo didesnė tikimybė, kad klientas pasirinks jam tinkantį paketą iš jūsų įmonės.

Kuo geriau pasirinks jų pasirinktas sprendimas, tuo didesnė tikimybė, kad jie liks su jūsų įmone, nes visi kiti dalykai bus lygūs.

Įrodymai, kad interneto prieglobos įmonė supranta savo klientų poreikius, yra supaprastinta pardavimo struktūra. Būsimi klientai ir verslas nori sugebėti iš pirmo žvilgsnio pasakyti, kas yra žiniatinklio prieglobos pakete, ką jis apima ir ko neapima..

Žiniatinklio prieglobos įmonės, nepaaiškinančios jos teikiamų paslaugų pasiūlymų ir teikiamų paslaugų apimties, palieka pinigus ant stalo.

Dauguma smulkaus verslo atstovų neturi laiko pergudrauti daugybės žiniatinklio prieglobos galimybių.

Jie turi žinoti gaunamo prieglobos tipą, laisvos vietos saugykloje, el. Pašto paslaugas, atnaujinimo laiką ir ryšį tarp domenų, padomenių skaičiaus ir bendro prieglobos paketo..

Aiški ir glausta žiniatinklio prieglobos pakuotė yra ženklas, kad žiniatinklio priegloba atliko savo namų darbus atsižvelgdama į kliento lūkesčius.

Pavyzdys: „InMotion Hostingas“ siūlo įvairius pasirinkimus patenkinti skirtingus klientų poreikius (šaltinis).

Tinkamai sukurta svetainė yra išeities taškas. Paslaugų pasiūla turėtų būti išdėstyta aiškiai ir suprantamai. Naršymas ir judėjimas per svetainę turėtų būti logiškas.

Jei būsimas klientas negali lengvai naršyti po jūsų svetainę, jis paprasčiausiai pereis prie prieglobos paslaugos, kurios skaidrumas bus didesnis.

2- Klientų palaikymas

Žinoma, ne į viską galima atsakyti pardavimo puslapyje arba pagrindiniame svetainės puslapyje. Taigi, po gero dizaino ir gero, aiškaus pakuotės pateikimo kitas svarbus dalykas yra galimybė nedelsiant suteikti pagalbą potencialiems klientams.

Klientų aptarnavimo kokybė dažnai nurodoma kaip „pro“ ar „con“ įmonės apžvalgose atsižvelgiant į tai, ar paslauga suvokiama kaip gera, ar bloga.

To priežastis yra savaime suprantama. Jei nepateiksite klientų aptarnavimo ir palaikymo savo klientams, jis paliks jus ir persikels pas konkurentą, kuris.

Prieglobos pramonėje sugebėsite greitai atsakyti į klientų klausimus arba greitai išspręsti problemas bus daug kur išlaikyti jūsų dabartinius klientus.

Priežastis ta, kad beveik visos įmonės, tiek didelės, tiek mažos, turi savo svetainę. Jei jie neturės pasiaukojančio IT personalo ar patys neprisipažins techniškai, jiems reikės pasikliauti ekspertų patarimais ir žiniatinklio prieglobos pagalba..

Technologijai tobulėjant neįtikėtinu greičiu, neatsilikti nuo jos tapo savarankišku darbu. Prieglobos įmonės geriau supranta naujausias tendencijas ir turi sugebėti susisiekti su savo mažiau technine klientų baze, kad galėtų nuolat patenkinti savo verslo poreikius..

Praktinis klientų aptarnavimas apimtų prieigą telefonu, asmeninius internetinius pokalbius ir greitą el. Paštą ar pagalbos tarnybą.

Daugeliui žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų sprendimai dėl pirkimo priimami per kelias minutes. Jei potencialus pirkėjas neturi prieigos prie tiesioginio pokalbio, yra didelė tikimybė, kad prarasite klientą.

Tiems, kurie svarsto galimybę naudotis interneto priegloba, jei nerandate paprasto būdo greitai ir lengvai užmegzti ryšį su žiniatinklio prieglobos įmone, tai gali būti būsimų dalykų ženklas..

Prastas klientų aptarnavimas pardavimo etape parodytų, kad per daug potencialių pirkėjų nėra pakankamai techninės pagalbos.

3 – Patikima ir patyrusi techninė komanda

Kalbant apie techninę paramą, kompetencija ir patikimumas yra būtinos visoms įmonėms, reaguojant į klientų problemas ir nusiskundimus.

Labiau nei bet kada anksčiau žiniatinklio prieglobos pramonė turi būti žaidimo viršuje.

Bendrovės svetainę gali paveikti tiek daug problemų, kurių daugelis verslo savininkų nesupranta, nes jos nėra labai techninės. Jie pasikliauja jūsų įmonės palaikymo komanda, kad padėtų suprasti, kas vyksta, kodėl tai vyksta ir kaip tai galima išspręsti..

Kuo greičiau problemos bus išspręstos teisingai, tuo didesnė tikimybė, kad jūsų klientai bus patenkinti, tuo didesnė tikimybė, kad jie nurodys jūsų įmonę kitiems, ir kuo ilgiau jie liks su jūsų įmone.

Pavyzdys: Siekdama sekti ir pagerinti jų teikiamų paslaugų kokybę, „SiteGround“ kiekvienais metais atlieka klientų pasitenkinimo tyrimą.

Priimamas 20 minučių pagalbos tarnybos palaikymas. Viena ar dvi valandos nėra neįprasta. Bet jei atsakymas į paslaugas peržengs tris valandas, vėlgi interneto prieglobos įmonė palieka pinigus ant stalo ir netrukus liksime efektyvesnių interneto prieglobos paslaugų nuošalyje..

Techninės pagalbos kokybė viršija tik žinias ir informaciją. Vidutinio smulkaus verslo savininkas sako, kad daugelio dalykų negalime padaryti patys.

Dėl to susiformavo lūkestis, kad techninė žiniatinklio prieglobos paslaugos pagalba bus galima išspręsti įprastas problemas. Nepakanka tiesiog nukreipti žmones į dokumentus. Jei techninė pagalba galėtų padėti išspręsti problemą per 10 minučių, tada ji turėtų.

Būtent šis palaikymo lygis paskatins didesnį klientų išlaikymą ir dažniau sėkmingų nukreipimų skaičių.

4 – Skaidrumas ir sąžiningumas

Kai tik prarandate klientų pasitikėjimą, jų nebelieka. Tokioje pramonėje, kaip žiniatinklio priegloba, svarbiau nei bet kada anksčiau būti skaidriai ir sąžiningai su savo klientais, nes jų prieglobos poreikiai keičiasi, kol auga jų verslas.

Klientų ar klientų lojalumas ne tik išlaikomas per skaidrumą atskleidžiant produktus ir paslaugas, bet, kaip pabrėžia odontologų rinkodaros ekspertas Justinas Morganas, tai pasakytina ir apie jūsų rinkodarą..

Paskutinis dalykas, kurį norite padaryti, yra nesąžiningas dėl jų parduodamo reklamuojamo prieglobos paketo ir apsimesti, kad jis daro daugiau, nei iš tikrųjų daro.

Galite būti tikri, kad jei klientui pasakysite, kad jo pralaidumas yra pakankamas, o jo svetainė išsijungia, nes viršijo pralaidumo ribą, jie nebus patenkinti ir teisingai..

Geriau būti iš anksto ir paaiškinti pasauliečiams, ypač netechniniams klientams, kuris paketas yra geriausias jų poreikiams, net jei tai reiškia, kad jie turės išleisti daugiau pinigų, nei tikėjosi.

Pavyzdys: „iPage“ savo interneto svetainėje aiškiai išdėstė savo kainų politiką.

5- Bendraukite su savo klientu ir informuokite juos

Jei prieglobos platformoje yra pakeitimų, patobulinimų ar prastovų, jūsų klientai mieliau apie tai išgirstų iš jūsų, nei sužinotų sunkų kelią, kai jų svetainė nutrūksta ar negali būti prieinama..

Įsitikinkite, kad jūsų klientai žino, kad kada nors reikės įprastų atsarginių kopijų kūrimo ir bendros priežiūros. Tada atsiųskite jiems priminimus arba paskelbkite savo svetainėje, kai įvyks šie įvykiai.

Jei jūsų klientas susiduria su konkrečia problema ar problema, būkite sąžiningas dėl laiko, reikalingo išspręsti. Jei tai užtrunka ilgiau nei tikėtasi, susisiekite su jais ir pateikite jiems atnaujintą pažangos ataskaitą.

Nors dauguma verslo nenori būti bombarduojami dėl nereikalingų pardavimo vietų ir produktų, kurių jie neieškojo, atnaujinimo, vis tiek būtina, kad aukštos kokybės interneto prieglobos paslauga reguliariai atnaujintų savo teikiamų paslaugų teikimą..

Tai yra galimybė pabrėžti svarbiausius technologijos pokyčius ir patobulinimus. Tai galimybė pagerinti jūsų teikiamų paslaugų kokybę ir stabilizuoti klientų pasitikėjimą interneto prieglobos paslauga.

Jei vienintelis dalykas, kurį daro žiniatinklio prieglobos įmonės el. Pašto rinkodaros skyrius, bando parduoti ir pristatyti nuolatinę produktų įvairovę, netrukus jie suras savo perskaičiavimo kursus.

Palaikyti savo klientus prieglobos įmonėje viskas prasideda nuo rūpinimosi jais ir jų poreikiais.

Parodote rūpestingumą teikdami išskirtinius klientų ir techninius palaikymus, aiškiai bendraudami su jais ir teisingai bei greitai spręsdami jų problemas ar problemas. Galite padidinti pasitikėjimą savimi, kartais paminėdami klientui svarbius etapus.

Išmaniosios interneto prieglobos įmonės išlaiko savo klientus įdiegdamos nuoseklų ir stabilų komunikacijos kanalą, kuris sustiprina skaidrumą, efektyvų klientų aptarnavimą. Tai bus aukšto lygio techninių įgūdžių reikalaujanti paslauga, kuri gali būti paaiškinta ir įgyvendinta neprofesionaliomis sąlygomis ir supakuota su skaidriais kainų modeliais..

Toliau vykstant aukštesnės kokybės interneto ir žiniatinklio prieglobos paslaugų poreikiui, tik tie žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai, kurie sugeba pateikti šiuos esminius elementus, galės išlaikyti aukštos kokybės klientų pasitenkinimą ir didesnį klientų pritraukimą..

Apie autorių: Davidas Trounce’as

Davidas yra agentūros ir verslo svetainių turinio ir leidybos paslaugos „Mallee Blue Media“ vienas iš įkūrėjų. Davidas yra Australijoje gimęs turinio kūrėjas ir paieškos rinkodaros konsultantas, dirbantis smulkaus verslo srityje.

Jis taip pat rašo „Business.com“, „GrowMap“ ir „Born2Invest“.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map