Kaip naudotis kainodaros pakopomis, kad daugiau sumokėtumėte už savo internetinius kursus

Augant internetui, atsirado daug verslo galimybių asmenims, norintiems užsidirbti savo žinių, talentų ir įgūdžių..


Vienas geriausių būdų užsidirbti pinigų internetu yra sukurti ir parduoti internetinius kursus jums žinomoje ar aistringoje dalyko srityje. Pardavę kursą galite sukurti gražų pasyvių pajamų srautą, mokydami kitiems tai, kas jums patinka.

Pavyzdys: nemokamas nardymo kursas mokomame (šaltinis).Pavyzdys: Alec Steele kalvystės kursai (šaltinis).Pavyzdys: Akvarelės tapybos kursai (šaltinis).

Jei jus domina internetinių kursų kūrimas ir pardavimas, šis įrašas jums tiksliai parodys, kaip padidinti pajamas naudojant pakopinę kainų sistemą, kuri leis jūsų studentams mokėti daugiau už kursų premijas ir priedus.

Čia yra penkios paprastos strategijos, kurias galite naudoti norėdami sukurti pridėtinę vertę kursui ir parduoti savo studentams:

1. Sukurkite turinio atnaujinimus

Kai jūsų studentai sumoka pagrindinę kurso kainą, jie turėtų susipažinti su visa jūsų kursui sukurta medžiaga. Tačiau tai nereiškia, kad negalite sukurti papildomo turinio ir siūlyti jį kaip atnaujinimą už papildomą mokestį.

Vienas geriausių būdų pasiūlyti turinio atnaujinimą yra sukurti darbalapį ar sąsiuvinį, kuris bus pridedamas prie jūsų kurso ir leis studentams praktikuoti tai, ko jie mokosi..

Tarkime, kad jūs dėstėte kursą užsienio kalba. Galite sukurti žodyno ir gramatikos praktikos knygą, kuri suteiktų studentams galimybę pateikti tai, ką jie išmoko naudoti eidami į jūsų kursą. Toks papildomas praktinis darbas paprastai papildys jūsų nuolaidą internete 25–50 USD.

Jei planuojate dėstyti internetu, kitas būdas atnaujinti turinį yra sukurti išplėstinį kurso paskaitų rinkinį už įprastinio kurso ribų. Toks meistriškumo klasės metodas gali būti puikus būdas išlaikyti studentus, kai jie baigs jūsų įvadinį kursą. Kadangi turinys bus tobulesnis, jums taip pat protinga mokėti už jį daugiau. Gerai sukonstruotas meistriškumo pamokų rinkinys gali pridėti 100 USD ar daugiau jūsų kurso kainos.

2. Priimančioji Live Q&Kaip

Kai žmonės renkasi internetinius kursus, jie tikrai turi klausimų apie medžiagą. Puikus būdas užsidirbti papildomų pinigų yra surengti tiesioginius klausimų ir atsakymų seansus, kuriuose atsakoma į šiuos klausimus. Tada studentai gali susipažinti su jūsų patirtimi ir gauti asmeninius atsakymus į jiems rūpimus klausimus. Turėtumėte pabandyti dažnai rengti šias sesijas, kad studentams būtų lengviau įsilieti į tvarkaraštį.

Jei rengiate ilgą Q&Reguliariai rengdami sesijas ir neribodami, kiek iš jų gali patekti bet kuris studentas, už tokią asmeninę pagalbą galite imti papildomai iki kelių šimtų dolerių. Jei ketinate juos daryti tik retkarčiais, šį atnaujinimą turėtumėte įvertinti kukliau.

3. Siūlykite konsultacijas

Priklausomai nuo to, ką planuojate mokyti internetu, kai kurie jūsų studentai gali būti linkę mokėti nemažą mokestį už tai, kad su jumis rengtų konsultacijas viena su kita. Šios sesijos gali būti individualizuotos mokymo trukmės arba jomis galite naudotis, kad įvertintumėte, kaip sekasi jūsų studentams, ir sudarykite jiems pritaikytus mokymosi planus, kuriuos jie turėtų vykdyti kitą savaitę ar mėnesį..

Suma, kurią galėsite nuskaičiuoti už tokio pobūdžio konsultacijas, labai priklauso nuo to, kiek laiko ir kaip dažnai vyks sesijos. Tačiau atminkite, kad konsultuodamiesi nebendrausite už pinigus, todėl įsitikinkite, kad už papildomą mokestį, kurį imsite už konsultacijas kurso pakopinėje kainų struktūroje, gausite bet kokį valandinį įkainį, kuris, jūsų manymu, yra vertas jūsų laiko..

Kai kuriais atvejais konsultacija vienas prieš vieną gali pridėti kelis šimtus dolerių prie bazinės kursų kainos.

4. Sukurkite privačią bendruomenę

Vienas geriausių būdų mokiniams mokytis ir augti kartu su jūsų kursu yra galimybė bendrauti ne tik su jumis, bet ir tarpusavyje. Galite palengvinti tokią sąveiką sukūrę internetinę bendruomenę, skirtą žmonėms, kurie yra įtraukti į jūsų kursus ir sumokėjo atnaujinimo mokestį, kad galėtų prieiti prie jo..

Daugelis kursų kūrėjų pasirenka naudoti uždaras ar slaptas „Facebook“ grupes, nes jie gali lengvai valdyti, kas įstoja ir dalyvauja studentų sąveikoje. Kiti kūrėjai pasirinks surengti privatų forumą.

Jei planuojate auklėti savo studentus privačioje bendruomenėje, svarbu, kad esate asmeniškai aktyvus toje bendruomenėje. Prisijunkite, atsakykite į klausimus ir duokite naudingų patarimų ar informacijos kiek įmanoma dažniau, nes tokia veikla padidins grupės vertę.

Paprastai priėjimas prie privačios bendruomenės gali pagrįstai pridėti 50–100 USD prie bazinės jūsų kurso kainos. Geros naujienos yra tai, kad labai lengva įkurti tokią bendruomenę, o padidėjęs narių skaičius nepadidins per daug laiko, kurį praleisite bendraudami su bendruomene. Šia prasme pridedant grupės pardavimą yra labai tinkamas būdas užsidirbti papildomų pinigų iš savo kursų.

5. Pateikite savaitės darbo valandas

Idėja, kurią galite susieti su gyvu Q&Užsiėmimai ir jūsų privati ​​grupė turi suplanuoti savaitės darbo valandas, kai studentai žino, kad būsite prisijungę savo grupėje ir atsakys į jų klausimus. Nors toks formatas nepadeda pateikti ilgų ir išsamių atsakymų į sudėtingus klausimus, tačiau tai puikus būdas suteikti savo studentams papildomų patarimų ir patarimų..

Jei prie savo kurso pridėsite tokias savaitines darbo valandas, galite sumokėti maždaug 100 USD daugiau nei sumokėtumėte už kursų medžiagą savarankiškai.

Tavo eilė

Jei norite mokyti internetu, galite lengvai padidinti savo pajamas sukurdami pakopinį kainų modelį, siūlantį atskirai kiekvieną iš šių papildomų funkcijų. Jei norite, taip pat galite sukurti „viskas įskaičiuota“ paketą, kuriame visi atnaujinimai būtų siūlomi su nuolaida. Tai puikus būdas suteikti savo studentams geresnę vertę praleidžiant didesnę pinigų sumą su jumis..

Kad ir ką darytumėte, įsitikinkite, kad pradedate nuo puikių kursų ir suteikiate realią vertę papildydami naujinius. Jei tai padarysite, pastebėsite, kad studentai bus labiau linkę teigiamai vertinti jūsų kursą, o tai savo ruožtu gali padėti jums parduoti daugiau, pateikdami mokomąją medžiagą socialiniu įrodymu..

Apie autorių: Eduardo Yi

Eduardo Yi yra pagrindinis „Teachable“ turinio rinkodaros specialistas, vedantis internetinę mokymo platformą, leidžiančią visiems – nuo kūrybingų asmenų iki įsteigtų organizacijų – lengvai kurti, parduoti ir valdyti savo profesionalius internetinius kursus..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me