Kaip „SnapChat“ uždirba pinigus?

Iš pirmo žvilgsnio mintis apie žinutes, kurios po tam tikro laikotarpio sunaikina save, skamba baisiai.


Būtent tai galvojo Evano Spiegelio klasės draugai, kai jis paskelbė „SnapChat“ idėją 2011 m.

Greitas persikėlimas į 2017 m. – „Snap“ („Snap Inc.“), „Snapchat“ patronuojanti įmonė, pradinį viešą akcijų kainą 2017 m. Kovo 1 d. Įkainojo 17 USD, o planuojama, kad bendrovė Niujorko vertybinių popierių biržoje pradės prekybą kovo 2 d., 2017. Tai suteiks „Snap“ rinkos vertei beveik 24 milijardus dolerių, todėl tai taps didžiausiu JAV technologijų IPO nuo „Facebook“.

Tai iššaukia mūsų kitą klausimą … kuris yra pagrindinis mūsų straipsnio objektas …

Kaip „SnapChat“ uždirba pinigus? 

Greiti atsakymai –

  1. „Snap Ads“
  2. Geofiltrai
  3. Remiami objektyvo filtrai
  4. Atrasti
  5. Sporto partnerystė

Prieš pasinerdami, pirmiausia turime suprasti …

Kas yra „SnapChat“ iš tikrųjų?

snapchat-1360003_1280

Norėdami suprasti „SnapChat“ sėkmę, pirmiausia turite žinoti, ką programa veikia ir kaip ji veikia.

Vartotojai gali keistis „snaps“ ar žinutėmis, kuriose gali būti tekstas, vaizdo įrašai ir nuotraukos. Asmeninės žinutės automatiškai ištrinamos atidarius jas. Kita vertus, valstybinio posto galiojimo laikas yra 24 val.

Jei manote, kad šie apribojimai yra juokingi, turėtumėte žinoti, kad vaizdo įrašų gali būti tik iki dešimties sekundžių ilgio. Kitaip tariant, „SnapChat“ yra blogai sukurta žinučių siuntimo programa arba kažkas kita visiškai. Bet su 150 milijonų aktyvių vartotojų kasdien ir numatoma 18 milijardų JAV dolerių vertė, akivaizdu, kad šis socialinės žiniasklaidos pamišimas yra ne kas kita prastai suprojektuotas.

Galiojimo laikas – „SnapChat“ pardavimo punktas

„SnapChat“ spindesys sietinas su paprasta filosofija – kai kurie dalykai yra vertingesni, turint laiko terminą.

Suteikus socialinio turinio galiojimo laiką padidėja įsitraukimo faktorius. Taip yra daugiausia todėl, kad vartotojai, kurie, kol jie yra prieinami, gali užsifiksuoti, įgauna išskirtinumo pojūtį. Pvz., Istorijos, apimančios svarbiausius sporto įvykius, sulaukia didelio susidomėjimo, nes sporto gerbėjai mėgsta tą akimirką. Siekdamos paskatinti PR, įmonės taip pat pristato istorijas, kurios patraukia auditoriją už scenos. Kai kurie tinkami parametrai yra naujo biuro įkūrimas, įmonės išvyka ar labdaros programa.

Žinoma, „SnapChat“ komplektuojama ir su kitomis įdomiomis funkcijomis. Be galimybės siųsti užfiksuotus duomenis, vartotojai taip pat gali publikuoti istorijas, kurios yra kuratorių nuotraukos, matomos stebėtojams.

Kad snapai būtų įdomesni, „SnapChat“ taip pat siūlo objektyvus, kurie taiko humoristines perdangas – nuo įbrėžtų veidų iki liūdnai pagarsėjusio šuns veido filtro. Šie filtrai kartais reikalauja, kad naudotojas suaktyvintų animaciją, pavyzdžiui, pakeltų antakius ir iškištų liežuvį. Apskritai, lęšiai suteikia vartotojams galimybių kūrybiškumui ir saviraiškai, tai yra kažkas, ką visi gali įvertinti.

Galiausiai paaiškėja, kad „SnapChat“ save naikinančios žinutės yra puikus absoliutus privatumas ir saugumas. Kai kuriais būdais snaiperių siuntimas yra daug geresnis nei šifruotų pranešimų programų naudojimas, jei jums rūpi privatumas. Kai tik akimirka pasieks savo laiką, jokia pašalinė šalis negali atkurti jo turinio.

Dėl visų šių priežasčių „SnapChat“ pasirodė esąs labai efektyvus turinio platinimo kanalas prekės ženklams, norintiems įsitvirtinti socialinėje žiniasklaidoje. Atėjo laikas klausti milijono dolerių …

Taigi, kaip „SnapChat“ uždirba pinigus?

Kaip ir kitos socialinės žiniasklaidos platformos, tokios kaip „Twitter“, „Facebook“ ir „Instagram“, „SnapChat“ gauna pelną reklamos. Tačiau dėl savo unikalių savybių įmonė žudo.

1 – greitas skelbimas

„Snap Ads“ yra „SnapChat“ reklamos duona ir sviestas. Jie dirba rodydami 10 sekundžių viso ekrano vaizdo įrašų skelbimus, kurie visada yra susiję su kitais vaizdais. Šie skelbimai taip pat yra interaktyvūs. Pateikę naudotojai turi galimybę perbraukti aukštyn ir pasiekti daugiau turinio – ar tai būtų ilgesnis vaizdo įrašas, tinklaraščio įrašas, ar programos diegimas.

Siekdama pagerinti konversijas, bendrovė pradėjo „SnapChat Partners“ su tokiomis firmomis kaip 4C, SocialCode, TubeMogul ir Adaptly. Duomenys rodo, kad „SnapChat“ pajamos iš skelbimų kitais metais pasieks beveik 1 mlrd. USD. Pagal „eMarketer“, viena iš šio sprogstančio augimo priežasčių yra didžiulis programos populiarumas – ypač tarp tūkstantmečių ir Z kartos narių.

„snapchat“ pajamos

Šaltinis: „eMarketer“

Nepaisant „SnapChat“ pastangų padidinti pajamas iš skelbimų, yra viena eilutė, kurios jie neperžengtų – žlugdant jų vartotojų privatumą. Štai kodėl įmonė užtikrina, kad įmonės negalėtų reklamuotis savo vartotojų asmeniniuose pranešimuose.

Be „Snap Ads“, „SnapChat“ naudoja šiuos pajamų iš skelbimų šaltinius:

2– geofiltrai

Gyvenimas yra įdomesnis, kai gyveni akimirką

Tai žodžiai, kuriuos rasite „SnapChat“ aprašyme programų mobiliesiems parduotuvėje. Viskas priklauso nuo to, kaip užfiksuoti akimirką ir pasidalyti savo patirtimi su savo pasekėjais.

Su geofiltrais, vartotojams nebereikės pateikti informacijos rankiniu būdu. Nesvarbu, ar jie yra prekybos centre, nacionaliniuose renginiuose ar garsiuose orientyruose, „SnapChat“ siūlo išskirtinius filtrus, kurie suteiks konteksto bet kokiam akimirksniui. Jiems nebereikia paaiškinti, kur jie yra, ką jie daro ir kodėl jie ten yra. Todėl jie raginami greitai sukurti vartotojų sukurtą turinį ir pasidalyti juo savo socialiniams sluoksniams.

mcdonaldsPvz., Jei vartotojas yra „McDonald‘s“ įstaigoje, pasirodys bulvytės ir mėsainis.

Kaip „SnapChat“ naudojasi šia funkcija? Atminkite, kad įmonė neima mokesčio už dizainą „Geofilters“. Jei norite naudoti užsakomąjį „Geofilter“, turėsite patys jį sukurti. Tačiau „SnapChat“ apmokestins jus už du dalykus: ploto dydį ir laiką, per kurį galima naudoti „Geofilter“.

Norėdami pradėti, „SnapChat“ imasi 5 USD už 20 000 kvadratinių pėdų plotą, o tai yra mažiausias geofiltrui reikalingas plotas. Šios srities paprastai pakanka vidutinio dydžio biurui. Kita vertus, didžiausias geofiltro plotas, kurį galima įsigyti, yra 5 milijonai kvadratinių pėdų, jo turėtų pakakti keliems miesto blokams padengti..

Geofiltrai gali būti gyvi nuo vienos valandos iki 30 dienų. Be didelių kompanijų, asmenys taip pat gali mokėti už laikinus geofiltrus tokiuose renginiuose kaip gimtadieniai ir vestuvės.

Čia yra keletas įrankių ir paslaugų, kuriuos galite tyrinėti,

Geo-Filter.com siūlo paprasčiausią „SnapChat“ geofiltrų kūrimo būdą. Tai taip pat įrankis jums sukurti gražų geofiltrą. Štai Danny, „Geo-Filter“ atstovo, pranešimas,

Mūsų „Geo-Filter Designer“ leidžia lengvai sukurti apsvaiginimo geofiltrą, kurį paruošti nedelsiant pateikti „Snapchat“. Geografiniai filtrai puikiai tinka rinkodaros medžiagai, vestuvėms, gimtadieniams, smulkiajam verslui ir dar daugiau.

Jei jums nesiseka kurti, visada galite priversti tai padaryti ką nors kitą. „CustomFilterz“ gali būti jūsų sprendimas. Vartotojams jis siūlo labai pritaikytą geofiltrą. Jasonas Slateris, „CustomFilterz“ įkūrėjas, turi pranešimą, kuriuo turi pasidalinti,

Verslo įmonėms, norinčioms visiškai pritaikyto geofiltro, kuriuo žmonės dalinsis ir kuris derės prie savo prekės ženklo, „CustomFilterz“ yra geofiltrų projektavimo agentūra Nr. 1. Mes taip pat kuriame geofiltrus gimtadienių, vestuvėms ir kt. “

Arba galite ieškoti profesionalių „SnapChat“ filtrų internetinėje rinkoje. „FilterPop“ yra tinkintų „SnapChat“ filtrų rinka. Galite rasti „Geofilter“ dizainą vestuvėms, gimtadieniams ir dar daugiau. Aleksas Kehras, „FilterPop“ generalinis direktorius, dalinasi savo įmonės misija,

Norime, kad kiekvienas įvykis ir akimirka būtų kuo įsimenamiausi. „FilterPop“ prekyvietė jungia geriausius pasaulio dizainerius su inovatyviausiomis įmonėmis ir vartotojais. Mes padedame žmonėms formuoti prisiminimus, kurie trunka visą gyvenimą.

3 – Palaikomi objektyvo filtrai

Suvokusios objektyvo filtrų patrauklumą „SnapChat“ vartotojams, didžiosios kompanijos nuėjo į priekį ir išleido savo remiamus objektyvų filtrus. Šie objektyvų filtrai yra panašūs į geofiltrus, nes jie taip pat gali būti rodomi tik tam tikrose vietose. Tačiau objektyvo filtrai yra interaktyvesni ir dinamiškesni nei stacionarūs geofiltrai. Norėdami padidinti vartotojo pasinėrimą, objektyvo filtrai taip pat atkuria garso įrašą, kai jis aktyvus.

Pavyzdžiui, valgymas KFC taip pat įgalina Colonel Sanders objektyvo filtrą, kuris paverčia vartotojus pačiu baltaodžiu pulkininku. Taip pat vyksta speciali animacija, apimanti keptą vištienos koją – paraginanti vartotoją įkandėti.

snapchat-kfcŠaltinis: „On The Line“ socialinė žiniasklaida 

Atkreipkite dėmesį, kad geofiltrai ir remiami objektyvų filtrai daro daugiau, nei tik gerina klientų patirtį.

Pagalvok apie tai – jei valgai „Taco Bell“ ir tavo galva staiga virsta milžinišku „taco“ apvalkalu, pirmiausia norėtum pasidalyti juo su draugais. Todėl prekės ženklai, reklamuojantys „SnapChat“, naudojasi vartotojų sukurtu turiniu (UGP) ir savo klientų pasiekiamomis socialinėmis žiniasklaidos priemonėmis, kad pasiektų daugiau informacijos.

taco-varpas

Beje, kilnus „Taco Bell“ bandymas paversti žmonių galvas takozėmis tikrai atsipirko.

Iš viso 224 milijonai žmonių bendravo su „Taco head SnapChat“ filtru. Norėdami būti sąžiningi, prekės ženklai, norintys reklamuotis naudodamiesi remiamais filtrais, turėjo išgryninti net 750 000 USD. Palyginimui, vidutinės 30 sekundžių „Super Bowl“ skelbimo išlaidos kainuoja milžiniškus 5 milijonus dolerių. Tai be jokių garantijų, kad auditorija net atkreipia dėmesį į reklamą.

4 – Atraskite

Kai naudojate „SnapChat“, galite pastebėti, kad perbraukę į dešinę du kartus du kartus atidarysite „Discover“ sklaidos kanalą. Čia galite rasti tokių leidėjų, kaip CNN, „BuzzFeed“, „People“ ir „Cosmopolitan“, kuratorių. Tarp fotografijų taip pat bus keletas reklamų, todėl akivaizdu, kad „Discover“ yra pinigai.

Nors niekas nežino, kiek „SnapChat“ sukuria „Discover“ funkciją, jie turėtų užsidirbti pinigų per kumščius, atsižvelgiant į tai, kad su įmone bendradarbiauja apie 20 didžiųjų vardų leidėjų. Ši funkcija taip pat išplito per tą laiką, kai „SnapChat“ pajamos iš esmės išaugo.

Greičiausiai tiek „SnapChat“, tiek leidėjas dalinsis pajamos iš skelbimų. Tiesiog neaišku, kiek kiekviena šalis gauna už kiekvieną sandorį.

5- Sportinės partnerystės

„backback “-67701_1280

Pastaraisiais metais „SnapChat“ bendradarbiauja su tokiomis sporto organizacijomis kaip NHL, NFL ir MLB. Spėjama, kad šios organizacijos pasitelkia „Live Stories“ sporto renginių metu, kad pasiektų daugiau žmonių socialinėje erdvėje.

Kaip ir naudojant „Discover“, neaišku, kiek pinigų „SnapChat“ uždirba iš sporto partnerystės. Tačiau kadangi programa siūlo tiesioginę liniją jaunai ir aistringai auditorijai, pagrindinės lygos investuoja į sandorius, kurie kas savaitę skelbia „Discover“ kanalus, tokius kaip „MLB trečiadieniai“.

Atminkite, kad MLB pradėjo naudoti „SnapChat“ dar 2014 m. Tuo metu vartotojai turi sekti savo paskyrą norėdami pamatyti paskelbtas istorijas. Tačiau bendradarbiaujant, tiesioginiai pasakojimai reklamuojami visiems vartotojams.

Ankstesnėje ataskaitoje iš „AdAge.com“, „Live Story“ reklamos suteikia „SnapChat“ bet kur nuo 400 000 iki 500 000 USD, kad būtų galima visiškai parodyti įmonės vartotojų bazę. Be pagrindinių sporto organizacijų, „Live Story“ skelbimų partnerystes ieško tokios įmonės kaip „iHeartRadio“ ir „AEG“.

Baigiamieji žodžiai

Anksčiau žmonės buvo suglumę, kodėl „SnapChat“ buvo tiek vertas, nes nebuvo aiškus jo pajamų modelis. Tai paaiškina bendrovės žingsnius, kurie turėjo įtakos pinigų gavimui per pastaruosius kelerius metus.

Šiandien „SnapChat“ turi patikimą pajamų modelį, kuris tinka įmonėms ir asmenims, norintiems „pasinaudoti proga“. Norėdami gauti patarimų, kaip integruoti „SnapChat“ su savo socialinės žiniasklaidos rinkodaros strategija, skaitykite šias esmines efektyvios „Snap Chat“ rinkodaros taisykles..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me